Výsledky závodu

FITHAM Běh Trojzemím 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.04.2022



50 m - Batolata - holky (2019 a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hembalová Johana 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 126 00:00:17.2 5. 1.
2. Beníšková Natálie 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 34 00:00:18.0 6. 2.
3. Buštová Eliška 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 491 00:00:21.7 10. 3.
4. Vejstrková Rozálie OK Chrastava 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 401 00:00:23.0 11. 4.
5. Zelenková Marie Rumbo 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 443 00:00:27.0 13. 5.
6. Kotková Eliška 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 205 00:00:29.3 14. 6.
7. Hradcová Josefína OK Chrastava 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 143 00:00:30.0 15. 7.
8. Rozmajzlová Emma 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 331 00:00:35.7 17. 8.
9. Hobrlantová Róza Severní Větry - Lídři chvostu startovního pole 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 469 00:01:01.5 21. 9.
10. Beníšková Adéla 50 m Batolata - holky (2019 a mladší) 32 00:01:02.3 22. 10.

50 m - Batolata - kluci (2019 a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Havel Kryštof 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 118 00:00:13.0 1. 1.
2. Dvořan Filip Triatlon Hrádek nad Nisou 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 83 00:00:15.7 2. 2.
3. Matěj 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 251 00:00:16.2 3. 3.
4. Chomout Adam 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 162 00:00:17.0 4. 4.
5. Libeňský Tomáš Paulín team Liberec 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 234 00:00:18.4 7. 5.
6. Emr Jáchym 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 90 00:00:19.1 8. 6.
7. Svoboda Vincent 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 472 00:00:21.7 9. 7.
8. Jiří Poustecký 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 180 00:00:24.9 12. 8.
9. Valeš Samuel A styl Liberec 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 102 00:00:34.2 16. 9.
10. Zeman Antonín 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 444 00:00:41.4 18. 10.
11. Balatka Lukáš Rádlo 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 11 00:00:44.2 19. 11.
12. Schulhof Matěj 50 m Batolata - kluci (2019 a mladší) 343 00:00:57.9 20. 12.

100 m - Předškoláci - holky (2017 – 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sršňová Ema Multisport Team 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 348 00:00:18.2 1. 1.
2. Balatková Jessica Rádlo 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 12 00:00:19.0 3. 2.
3. Hradcová Žofie OK Chrastava 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 145 00:00:20.0 5. 3.
4. Šaurová Adélka 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 370 00:00:20.2 6. 4.
5. Přivřelová Rozárka 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 316 00:00:20.3 7. 5.
6. Balkovská Marie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 14 00:00:21.5 12. 6.
7. Havrdová Valentýna 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 123 00:00:22.5 14. 7.
8. Anička Funková OK Chrastava 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 6 00:00:22.7 15. 8.
9. Futó Viktorie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 105 00:00:24.2 18. 9.
10. Stehlíková Rozálie 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 352 00:00:26.7 20. 10.
11. Lebrušková Ivuška 100 m Předškoláci - holky (2017 – 2018) 232 00:00:26.8 21. 11.

100 m - Předškoláci - kluci (2017 – 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Matěj 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 470 00:00:18.5 2. 1.
2. Pipek Jonáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 306 00:00:19.5 4. 2.
3. Pešek Tomáš Triatlon Hrádek nad Nisou 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 299 00:00:21.0 8. 3.
4. Rozmajzl Max 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 330 00:00:21.2 9. 4.
5. Klindera Boris 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 192 00:00:21.2 10. 5.
6. Hurt Bartoloměj 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 154 00:00:21.5 11. 6.
7. Daňko Matyáš Multisport Team 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 62 00:00:22.4 13. 7.
8. Křenek Sebastian RunBo team Liberec 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 219 00:00:23.7 16. 8.
9. Valeš Oliver 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 393 00:00:23.7 17. 9.
10. Havle Matyáš 100 m Předškoláci - kluci (2017 – 2018) 119 00:00:25.4 19. 10.

200 m - Školáčci - holky (2015 – 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čochnářová Hana 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 60 00:00:24.2 2. 1.
2. Ouhrabková Helena 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 288 00:00:26.7 5. 2.
3. Mečířová Ella Vlčáci 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 255 00:00:28.2 6. 3.
4. Pipková Justýna 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 307 00:00:28.3 7. 4.
5. Hurtová Lucie 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 157 00:00:29.7 9. 5.
6. Dolejšová Michaela 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 69 00:00:30.2 10. 6.
7. Hessová Klára 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 127 00:00:31.6 13. 7.
8. Dvořáková Štěpánka 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 82 00:00:32.2 15. 8.
9. Hobrlantová Julie KSM HRÁDEK 200 m Školáčci - holky (2015 – 2016) 468 00:00:36.4 16. 9.

200 m - Školáčci - kluci (2015 – 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Andrle Jakub 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 4 00:00:23.5 1. 1.
2. Šíman Ondra Multisport Team 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 148 00:00:26.0 3. 2.
3. Honzejk Adam 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 137 00:00:26.5 4. 3.
4. Balkovský David 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 15 00:00:29.0 8. 4.
5. Weber Vilém 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 431 00:00:30.5 11. 5.
6. Hrouda Šimon MULTISPORT TEAM 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 149 00:00:31.0 12. 6.
7. Vochomůrka Václav 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 416 00:00:31.7 14. 7.
8. Dvořan Jiří Triatlon Hrádek nad Nisou 200 m Školáčci - kluci (2015 – 2016) 84 00:00:36.7 17. 8.

400 m - Školáci - holky (2013 – 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kučerová Lucie Duo Kučerovic 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 339 00:01:26.4 8. 1.
2. Balatková Tina Rádlo 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 13 00:01:28.2 9. 2.
3. Přibylová Lucie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 315 00:01:29.8 10. 3.
4. Dvořáková Rozálie Sport Aerobic Liberec 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 81 00:01:31.5 13. 4.
5. Hroudová Elena MULTISPORT TEAM 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 151 00:01:37.6 15. 5.
6. Dolejšová Natálie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 70 00:01:40.4 16. 6.
7. Vojáčková Viktorie 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 419 00:01:42.4 17. 7.
8. Veltrubská Veronika 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 402 00:01:45.0 18. 8.
9. Manhartová Elen 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 244 00:01:46.2 19. 9.
10. Fryčová Kateřina A styl Liberec 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 101 00:01:46.8 20. 10.
11. Markétka Funková OK Chrastava 400 m Školáci - holky (2013 – 2014) 248 00:01:50.0 21. 11.

400 m - Školáci - kluci (2013 – 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štěpánek Jakub 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 379 00:01:16.4 1. 1.
2. Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 488 00:01:20.4 2. 2.
3. Nezbeda Tomáš Nezbedníci 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 277 00:01:23.4 3. 3.
4. Weber Jan 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 430 00:01:25.2 4. 4.
5. Dumek Václav ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 76 00:01:25.4 5. 5.
6. Kotek Lukáš 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 202 00:01:26.0 6. 6.
7. Větrovský Vojtěch 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 407 00:01:26.3 7. 7.
8. Kučera Vojtěch Duo Kučerovic 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 201 00:01:30.8 11. 8.
9. Pešek Jakub Triatlon Hrádek nad Nisou 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 298 00:01:31.4 12. 9.
10. Bulan Boris 400 m Školáci - kluci (2013 – 2014) 50 00:01:33.8 14. 10.

800 m - Přípravka - holky (2011 – 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Holcová Emily FC Slovan Liberec 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 462 00:02:54.4 4. 1.
2. Forštová Kristýna Dívky Slovan Liberec 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 96 00:02:56.0 5. 2.
3. Ehrlichová Agáta 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 88 00:03:07.0 7. 3.
4. Bílá Valerie 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 37 00:03:15.0 10. 4.
5. Havrdová Karolína 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 121 00:03:22.0 12. 5.
6. Klinderová Nikita 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 193 00:03:28.8 13. 6.
7. Ouhrabková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 290 00:03:36.9 15. 7.
8. Fijalková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 92 00:03:43.2 16. 8.
9. Veltrubská Zuzanka 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 403 00:03:46.1 17. 9.
10. Vaněčková Viktorie Jitraváci 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 414 00:03:52.3 18. 10.
11. Synková Eliška 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 368 00:04:00.2 19. 11.
12. Musilová Karolína Multisport Team 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 267 00:04:10.3 20. 12.
13. Daňková Viktorie Sportteam Hrádek nad Nisou 800 m Přípravka - holky (2011 – 2012) 63 00:04:19.8 22. 13.

800 m - Přípravka - kluci (2011 – 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mečíř Jakub Vlčáci 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 254 00:02:33.5 1. 1.
2. Dumek Ondřej ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 75 00:02:44.0 2. 2.
3. Štěpánek Adam 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 378 00:02:51.3 3. 3.
4. Otradovský Josef Malpo Team 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 286 00:02:57.0 6. 4.
5. Honzejk Ondřej 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 138 00:03:09.5 8. 5.
6. Trávniček Kryštof Namakaná lýtka 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 387 00:03:13.5 9. 6.
7. Veselý Nikolas 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 406 00:03:17.0 11. 7.
8. Fryč Tomáš Bili Tygri Liberec 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 100 00:03:31.8 14. 8.
9. Vondráček Josef Dukla Liberec 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 156 00:04:12.3 21. 9.
10. Holec Robert FK Rynoltice 800 m Přípravka - kluci (2011 – 2012) 463 01:54:05.1 23. 10.

1600 m - Žáci - holky (2009 – 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Daňková Daniela Multisport Team, z.s. 1600 m Žáci - holky (2009 – 2010) 64 00:08:29.4 7. 1.

1600 m - Žáci - kluci (2009 – 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ehrlich Jáchym 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 86 00:06:51.0 1. 1.
2. Jan Manhart Jakub KSM Team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 169 00:07:06.4 2. 2.
3. Šlambor Martin WPC sport team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 375 00:07:20.4 3. 3.
4. Bělaška Václav 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 30 00:07:25.8 4. 4.
5. Bělaška Adam 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 25 00:07:59.3 5. 5.
6. Polma Lukáš Skřítek Team 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 312 00:08:41.3 9. 7.
7. Hovorka Matouš 1600 m Žáci - kluci (2009 – 2010) 142 00:10:31.7 13. 8.

1600 m - Dorostenci - holky (2007 – 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nezbedová Eliška Nezbedníci 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 280 00:08:30.8 8. 2.
2. Bretšnajdrová Lucie 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 45 00:09:43.2 10. 3.
3. Němcová Nikola RunBo Team Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 270 00:09:44.8 11. 4.
4. Samšiňáková Anna PK Nisa Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 337 00:09:45.3 12. 5.
5. Zelenková Tereza Runbo Team Liberec 1600 m Dorostenci - holky (2007 – 2008) 440 00:11:18.2 14. 6.

1600 m - Dorostenci - kluci (2007 – 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čemus Matěj 1600 m Dorostenci - kluci (2007 – 2008) 56 00:08:27.5 6. 6.

3200 m - Junioři - holky (2005 – 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 1 3200 m Junioři - holky (2005 – 2006) 501 00:13:52.2 1. 1.

3200 m - Junioři -kluci (2005 – 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bretšnajdr Aleš Slovan Hrádek 3200 m Junioři -kluci (2005 – 2006) 44 00:16:39.7 2. 1.

Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 113 00:06:59.3 3. 1.
2. Račáková Eva Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 325 00:08:04.9 4. 2.
3. Dušková Alena Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 79 00:08:13.8 5. 3.
4. Bílá Adéla Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 35 00:08:18.7 7. 4.
5. Ivaničová Michaela Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 43 00:08:28.6 8. 5.
6. Zemanová Pavlína Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 446 00:09:42.8 11. 6.
7. Kuzmová Natalie Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 228 00:09:59.3 14. 7.
8. Brozová Zuzana OK Chrastava Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 46 00:10:17.1 15. 8.
9. Žurková Eva RunBo team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 452 00:11:22.1 16. 9.
10. Strenzlová Soňa Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 356 00:11:59.9 20. 10.
11. Nezbedová Aneta Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 279 00:12:25.4 22. 11.
12. Šlemrová Michaela Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 161 00:12:34.9 23. 12.
13. Žurková Denisa RunBo team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 451 00:13:00.0 24. 13.
14. Žurková Stanislava Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Ženy 453 00:13:04.3 25. 14.

Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Polák Tomáš BK Varnsdorf Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 310 00:06:15.8 1. 1.
2. Račák Adam Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 320 00:06:35.7 2. 2.
3. Nezbeda Kryštof Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 276 00:08:18.5 6. 3.
4. Nezbeda Tomáš Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 278 00:08:39.8 9. 4.
5. Štěpánek Milan Naty team Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 380 00:09:27.3 10. 5.
6. Sršeň Jindřich Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 486 00:09:58.7 12. 6.
7. Kuzma Tobiaš Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 227 00:09:59.0 13. 7.
8. Kuzma Josef Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 226 00:11:25.0 17. 8.
9. Zelenka Jiří Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 438 00:11:42.6 18. 9.
10. Zelenka Antonín Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 436 00:11:44.2 19. 10.
11. Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníci Běh OPEN (okolo Kristýny 1,6 km) Muži 275 00:12:25.3 21. 11.

5 km - Ženy do 39 let (2007 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Otradovská Aneta SAK Rumburk 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 285 00:22:02.3 19. 3.
2. Hrnčířová Kateřina MC Český ráj 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 147 00:23:05.2 25. 6.
3. Martincová Tereza KSM Hrádek 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 250 00:23:50.9 29. 8.
4. Strnadová Barbora KSM Hrádek nad Nisou 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 358 00:24:02.3 30. 9.
5. Košková Barbora Kora 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 479 00:24:16.4 34. 11.
6. Hradcová Zuzana OK Chrastava 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 144 00:25:17.3 46. 15.
7. Pikartová Veronika 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 305 00:26:11.2 54. 19.
8. Zelenková Aneta 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 441 00:26:40.3 56. 20.
9. Pustajová Veronika 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 318 00:27:13.7 62. 22.
10. Šebestová Valerie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 371 00:27:27.7 66. 25.
11. Jarošová Simona 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 176 00:28:04.7 69. 27.
12. Bušová Tereza 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 52 00:28:31.2 71. 29.
13. Dušková 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 77 00:28:47.9 72. 30.
14. Zadinová Martina Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 432 00:28:49.2 73. 31.
15. Prošková Marie 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 314 00:28:56.0 74. 32.
16. Klára 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 191 00:28:57.2 75. 33.
17. Marečková Šárka Skřítek Team 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 247 00:29:16.2 78. 35.
18. Chmelíková Adéla La Familia 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 160 00:29:36.3 79. 36.
19. Ivaničová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 167 00:29:43.7 80. 37.
20. Svododová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 367 00:30:15.4 82. 39.
21. Vilimová Andrea Raspenava 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 408 00:30:36.1 84. 41.
22. Banszelová Anna La Família 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 476 00:30:55.7 88. 44.
23. Manychová Michaela 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 42 00:30:57.4 89. 45.
24. Paulenová Veronika Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 294 00:30:59.4 91. 46.
25. Rozmajzlová Petra 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 332 00:31:14.9 93. 48.
26. Makrlíková Jitka 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 242 00:31:26.2 95. 49.
27. Neumanová Šárka Prostě běž! 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 273 00:31:46.7 96. 50.
28. Suková Jana Sukovičky 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 362 00:35:17.7 105. 58.
29. Strassová Michala 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 355 00:35:20.4 107. 60.
30. Křenková Geislerová Blanka RunBo team Liberec 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 220 00:39:18.2 112. 65.
31. Opělová Taťána Paulen twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 284 00:40:29.1 114. 67.
32. Drobná Alena Paulen Twins 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 73 00:40:29.3 115. 68.
33. Vojáčková Pavla 5 km Ženy do 39 let (2007 – 1983) 417 00:46:38.5 117. 70.

5 km - Muži do 39 let (2007 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karko Jan HUDY team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 188 00:16:48.0 1. 1.
2. Čížek Jan AC Slovan Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 58 00:17:16.7 3. 3.
3. Singh Jaroslav 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 342 00:17:36.4 4. 4.
4. Vitouš Pavel KOVO Praha 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 409 00:18:41.4 7. 7.
5. Vorel David North Czech Runners 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 426 00:19:28.4 8. 8.
6. Podzimek Jakub 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 104 00:20:00.5 10. 10.
7. Malý Martin Czexxx 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 458 00:21:05.3 13. 13.
8. Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 364 00:21:16.4 14. 14.
9. Vachtl Jiří 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 391 00:21:23.9 15. 15.
10. Krupička Josef 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 217 00:22:50.2 24. 19.
11. Podlipný Matěj 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 308 00:23:39.2 27. 20.
12. Ehrlich Jáchym 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 87 00:23:48.7 28. 21.
13. Baran Lukáš 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 17 00:24:18.2 35. 24.
14. Bělaška Václav 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 27 00:24:44.3 39. 28.
15. Zelenka Jonatan 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 439 00:25:07.5 42. 29.
16. Nováček Jozef Runbo Team Liberec 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 281 00:25:11.2 44. 30.
17. Potocký Petr SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 313 00:25:12.5 45. 31.
18. Mareček Jakub Skřítek Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 245 00:25:30.4 48. 32.
19. Jůza David Rohozec Amulet Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 183 00:25:32.8 49. 33.
20. Dlouhý Tomáš Sport team Hrádek 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 68 00:26:44.9 57. 37.
21. Bělaška Adam 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 26 00:26:57.2 59. 39.
22. Martinec Radomil Třista60 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 480 00:27:08.1 61. 40.
23. Vávra Vítězslav Sport team Hrádek 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 399 00:27:27.4 65. 41.
24. Kubeš Josef Jiskra Harrachov 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 321 00:27:53.5 67. 42.
25. Polma Jan Skřítek Team 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 311 00:30:53.3 87. 44.
26. Bartůněk Karel SK Alzheimers 5 km Muži do 39 let (2007 – 1983) 20 00:31:24.7 94. 46.

5 km - Ženy do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 112 00:21:32.8 16. 1.
2. Masopustová Tereza AC Rumburk 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 481 00:22:04.0 20. 4.
3. Veselková Žaneta Sportovní atletický klub (Sak) Rumburk 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 484 00:22:14.8 21. 5.
4. Krutská Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 218 00:23:06.9 26. 7.
5. Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 230 00:24:06.9 32. 10.
6. Račáková Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 324 00:24:59.4 40. 12.
7. Klinderová Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 194 00:25:10.7 43. 14.
8. Dančková Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 326 00:25:20.9 47. 16.
9. Zalabáková Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 433 00:25:59.1 53. 18.
10. Marečková Monika Skřítek Team 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 246 00:27:07.9 60. 21.
11. Pikartová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 304 00:27:22.9 64. 24.
12. Drahotová Jana Skřítek Team 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 71 00:27:58.2 68. 26.
13. Radka Strnádková 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 328 00:28:28.5 70. 28.
14. Bušová Jana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 51 00:29:03.2 76. 34.
15. Bílá Monika 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 36 00:30:29.7 83. 40.
16. Tomášová Hana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 386 00:30:36.7 85. 42.
17. Samšiňáková Markéta 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 336 00:30:51.8 86. 43.
18. Vorlíčková Zuzana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 427 00:31:53.4 97. 51.
19. Chaloupecká Naděžda 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 159 00:33:09.2 99. 53.
20. Bannertová Zuzana 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 16 00:33:09.9 100. 54.
21. Mališová Michala 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 243 00:33:54.6 101. 55.
22. Hlaváčková Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 130 00:34:29.5 103. 56.
23. Petráčková Renata Ženy v běhu 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 301 00:34:54.1 104. 57.
24. Skoupá Anna 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 344 00:35:19.9 106. 59.
25. Neprašová Eva 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 272 00:35:32.0 108. 61.
26. Suchardová Jitka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 359 00:36:28.9 109. 62.
27. Svobodová Kateřina 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 365 00:36:29.3 110. 63.
28. Havrdová Lenka 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 122 00:37:48.4 111. 64.
29. Šléglová Andrea RunBo Team Liberec 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 376 00:39:18.5 113. 66.
30. Bečvarovská Petra 5 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 23 00:41:38.5 116. 69.

5 km - Muži do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 196 00:18:17.2 5. 5.
2. Kolář Vladimír AC Slovan Liberec 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 197 00:18:25.0 6. 6.
3. Roman Niewiadomski EDI Team Zgorzelec 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 493 00:19:36.4 9. 9.
4. Polák Tomáš BK Varnsdorf 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 309 00:20:10.7 11. 11.
5. Hriadel Stefan Jagr team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 478 00:20:17.5 12. 12.
6. Otradovský Ludvík Malpo Team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 287 00:22:39.2 22. 17.
7. Zieba Tomasz Zieba Boxing Team 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 460 00:22:40.2 23. 18.
8. Zalabák Pavel 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 323 00:24:05.3 31. 22.
9. Pikart František 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 303 00:24:09.5 33. 23.
10. Holeček Milan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 135 00:24:21.4 36. 25.
11. Lebduška Jan KSM HRÁDEK 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 231 00:24:22.9 37. 26.
12. Janeček Václav KSM HRÁDEK 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 174 00:24:44.0 38. 27.
13. Haken Milan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 111 00:25:33.4 50. 34.
14. Vávra Jaromír Sportteam Hrádek nad Nisou 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 398 00:26:19.2 55. 36.
15. Holý Kamil 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 136 00:26:51.4 58. 38.
16. Dlouhý Petr OCR Čelakovice 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 67 00:29:08.3 77. 43.
17. Svoboda Jan 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 363 00:34:24.7 102. 47.
18. Patočka Václav KČT Hrádek nad Nisou 5 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 293 01:18:08.0 118. 48.

5 km - Ženy nad 50 let (1972 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jarošová Jana KSM Hrádek 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 175 00:21:37.3 17. 2.
2. Kozákova Pavlína 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 209 00:25:04.3 41. 13.
3. Dušková Alena 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 78 00:25:35.2 51. 17.
4. Bačáková Štěpánka 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 10 00:27:15.2 63. 23.
5. Vaněčková Eva Jitraváci 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 415 00:29:44.5 81. 38.
6. Zelenková Ivana 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 442 00:31:06.7 92. 47.
7. Beláková Miroslava 5 km Ženy nad 50 let (1972 a starší) 24 00:31:53.8 98. 52.

5 km - Muži nad 50 let (1972 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Procházka Josef 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 103 00:16:59.8 2. 2.
2. Macháček Jakub Zadaranabytek.cz 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 465 00:21:59.0 18. 16.
3. Hybner Petr Multisport team 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 150 00:25:58.7 52. 35.
4. Rob Emil 5 km Muži nad 50 let (1972 a starší) 329 00:30:57.5 90. 45.

10 km - Ženy do 39 let (2004 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pekařová Jana TJ Turnov 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 296 00:37:56.1 6. 1.
2. Kotěšovcová Zuzana Happy Loop 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 204 00:39:24.7 9. 2.
3. Veselková Adéla Sportovní atletický klub (Sak) Rumburk 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 483 00:40:22.8 13. 3.
4. Moravcová Koleta 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 262 00:41:07.3 17. 4.
5. Kučerová Marie Matka na útěku 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 223 00:45:14.0 28. 6.
6. Vytinová Monika TJ Sokol Maxičky 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 494 00:45:26.3 30. 7.
7. Matějková 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 252 00:45:28.0 31. 8.
8. Najmanová Barbara 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 269 00:48:27.2 39. 10.
9. Beníšková Martina 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 33 00:48:48.7 41. 11.
10. Arltova Veronika 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 7 00:49:26.1 44. 12.
11. Pešková Lenka Triatlon Hrádek nad Nisou 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 300 00:50:01.3 48. 14.
12. Hoffmannová Klára Runbo Team Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 134 00:50:44.7 51. 15.
13. Tichá Nikola 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 385 00:51:52.0 58. 17.
14. Kotková Kateřina Mattoni FreeRun Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 206 00:53:11.6 61. 19.
15. Voštová Dita 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 428 00:53:12.8 62. 20.
16. Fleiberková Šárka Run Team WTF 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 94 00:53:58.5 65. 23.
17. Havle Olga 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 120 00:56:55.6 74. 28.
18. Maršíková Štěpánka Runbo Team Liberec 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 249 00:57:28.7 75. 29.
19. Šteinerová Šárka 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 459 01:01:18.6 81. 32.
20. Novotná Nikola 10 km Ženy do 39 let (2004 – 1983) 405 01:07:50.7 89. 38.

10 km - Muži do 39 let (2004 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 473 00:33:56.2 1. 1.
2. Cmunt Petr Eleven Head CST Cyklolive 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 496 00:35:29.6 3. 3.
3. Hradec Pavel OOB TJ Turnov 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 146 00:35:56.5 4. 4.
4. Matoušek Ondřej Žižkovský tygři 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 253 00:36:00.6 5. 5.
5. Kraus Daniel MMA Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 211 00:38:30.1 7. 6.
6. Červenka Pavel Rokytnice nad Jizerou 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 297 00:39:34.7 10. 8.
7. Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 85 00:39:54.3 12. 10.
8. Mrázek Pavel Sportteam hrádek 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 264 00:41:06.3 16. 13.
9. Liberácký Vlastimil RunBo Team Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 341 00:43:38.8 22. 18.
10. Sokol Martin Fehrer Česká Lípa 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 346 00:43:59.3 25. 20.
11. Kotúček Martin 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 455 00:44:30.2 26. 21.
12. Zavadsky Andrej 102 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 471 00:45:52.2 32. 24.
13. Janda Filip 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 171 00:47:08.1 36. 27.
14. Zaoral Filip La Familia 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 434 00:47:15.8 37. 28.
15. Nezbeda Javůrek Pavel Nezbedníci 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 274 00:48:36.6 40. 30.
16. Vrána Jan TJ SPARTAK ROKYTNICE NAD JIZEROU 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 374 00:49:38.2 45. 33.
17. Bělaška Ondřej 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 28 00:50:10.7 50. 36.
18. Janda Jiří 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 172 00:51:44.7 56. 41.
19. Jakubec Lukáš 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 500 00:55:45.8 70. 44.
20. Chomout Radek 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 163 00:55:46.3 71. 45.
21. Krobauer Jan Runbo Team Liberec 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 216 00:57:29.1 76. 47.
22. Andrš Jakub Boot Camp 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 5 01:04:14.3 84. 50.
23. Louda Ondřej 10 km Muži do 39 let (2004 – 1983) 238 01:04:14.4 85. 51.

10 km - Ženy do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Macháčková Tereza AO Doksy 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 474 00:43:38.9 23. 5.
2. Daďourková Helena RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 61 00:45:54.6 33. 9.
3. Přivřelová Soňa 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 347 00:49:40.8 46. 13.
4. Korytářová Romana Run Team WTF 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 198 00:53:57.7 64. 22.
5. Drozdová Martina RunBo Team Liberec 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 74 00:54:20.0 66. 24.
6. Vánská Lucie 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 394 00:55:05.3 67. 25.
7. Střižíková Jana V blbým věku 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 490 00:55:21.6 68. 26.
8. Drahoňovská Kateřina 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 464 00:56:13.0 73. 27.
9. Vackova Marika 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 390 00:59:54.7 79. 30.
10. Kučerová Renata V blbým věku 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 489 01:02:26.5 82. 33.
11. Jiravová Barbora 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 179 01:04:05.1 83. 34.
12. Bacílková Štěpánka 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 9 01:04:14.5 86. 35.
13. Svobodová Martina 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 366 01:07:50.3 88. 37.
14. Louvion Veronika 10 km Ženy do 49 let (1982 – 1973) 457 01:09:22.7 90. 39.

10 km - Muži do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Grzegorz Maciorowski EDI Team Zgorzelec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 110 00:35:05.7 2. 2.
2. Gebhart Michal North Czech Runners 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 106 00:38:58.5 8. 7.
3. Mohr Aleš Spartak Chrastava 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 259 00:39:36.7 11. 9.
4. Kvasnička Daniel HKNMPSM 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 229 00:40:35.3 14. 11.
5. Veltrubský 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 404 00:40:58.6 15. 12.
6. Iker Dušan SDH Radimovice 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 454 00:41:13.3 18. 14.
7. Kučera Jirka Tri club New Village 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 221 00:41:18.7 19. 15.
8. Babula Sebastian Izery Bogatynia 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 8 00:41:44.7 20. 16.
9. Andrle Ales 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 3 00:45:20.5 29. 23.
10. Pulda Štěpán RunBo Team Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 317 00:46:26.7 34. 25.
11. Račák Adam 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 322 00:46:26.8 35. 26.
12. Želonka Josef 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 450 00:49:20.3 43. 32.
13. Bělaška Přemysl 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 29 00:50:09.1 49. 35.
14. Pavel Čumpelik 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 295 00:50:47.2 52. 37.
15. Kačerovský Jan Přátelé Polánky 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 184 00:51:05.3 53. 38.
16. Odnoha David Přátelé Polánky 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 283 00:51:05.3 54. 39.
17. Menzel Jan Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 256 00:51:39.1 55. 40.
18. Voldřich Ondřej 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 423 00:53:03.0 60. 42.
19. Loprais Luboš Luboš Loprais 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 203 00:56:04.5 72. 46.
20. Panoška Petr Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 292 00:58:57.8 78. 49.
  Leták Martin 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 233 DNF    
  Samšiňák Přemysl Mattoni FreeRun Liberec 10 km Muži do 49 let (1982 – 1973) 335 DNS    

10 km - Ženy do 59 let (1972 – 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Taibrová Monika Slovan Liberec 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 383 00:51:46.8 57. 16.
2. Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 195 00:52:40.0 59. 18.
3. Myslivcová Lenka 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 268 00:53:38.0 63. 21.
4. Čílová Veronika 10 km Ženy do 59 let (1972 – 1963) 57 01:00:22.0 80. 31.

10 km - Muži do 59 let (1972 – 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Preisler Michal Jablonecké Mattonky 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 498 00:42:05.6 21. 17.
2. Zelenka Jiří RunBo Team Liberec 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 437 00:45:09.8 27. 22.
3. Strnad Petr KSM Hrádek 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 357 00:48:54.5 42. 31.
4. Drbohlav Bohumil 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 72 00:49:45.2 47. 34.
5. Blažek Jan Loosers Bikers 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 41 00:55:32.0 69. 43.
6. Máj Karel 10 km Muži do 59 let (1972 – 1963) 89 00:57:34.7 77. 48.

10 km - Ženy nad 60 let (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým 10 km Ženy nad 60 let (1962 a starší) 495 01:04:17.8 87. 36.

10 km - Muži nad 60 let (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 497 00:43:44.5 24. 19.
2. Kotúček Pavel Swam 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 456 00:47:17.3 38. 29.
3. Číla Martin Basketbal Lokomotiva Liberec 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 477 01:09:38.2 91. 52.
4. Adamec Josef 10 km Muži nad 60 let (1962 a starší) 2 01:15:17.8 92. 53.

Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) - Dvojice

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Schulhof Jan OOB TJ Turnov Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 533A 00:17:47.4 1. 1.
2. Čadek Petr Lingvistické kolokvium Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 539A 00:19:55.5 2. 2.
3. Omová Miška OOB TJ Turnov Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 533B 00:20:37.7 3. 3.
4. Kosinová Gabriela Lingvistické kolokvium Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 539B 00:22:10.9 4. 4.
5. Regner Tomáš Biatlon Liberec 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 541A 00:22:25.7 5. 5.
6. Stezka Martin Martin Stezka + Jana Stezková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 537A 00:23:17.8 6. 6.
7. Bartoníček Petr Petr Bartoníček + Lucie Bartoníčková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 538A 00:23:47.8 7. 7.
8. Sadvar Ivo Ivo Sadvar + Lenka Sadvarová Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 532A 00:24:15.8 8. 8.
9. Regnerová Jana Biatlon Liberec 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 541B 00:24:16.9 9. 9.
10. Kotek Aleš Eva Kotková + Aleš Kotek Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 531B 00:24:57.0 10. 10.
11. Daněk Lukáš Sportteam Hrádek nad Nisou 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 544B 00:25:09.9 11. 11.
12. Drátovník Karel SK Alzheimers Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 534A 00:25:34.8 12. 12.
13. Kotková Eva Eva Kotková + Aleš Kotek Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 531A 00:26:25.9 13. 13.
14. Brabec Martin Hana Brabcová + Martin Brabec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 545B 00:27:02.2 14. 24.
15. Janeček Milan Sportteam Hrádek nad Nisou 1 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 543B 00:27:37.6 15. 14.
16. Marešová Daniela SK Alzheimers Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 534B 00:28:22.5 16. 15.
17. Bartoníčková Lucie Petr Bartoníček + Lucie Bartoníčková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 538B 00:29:38.5 17. 16.
18. Brabcová Hana Hana Brabcová + Martin Brabec Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 545A 00:29:49.2 18. 17.
19. Matějíček Zdeněk Westside Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 542A 00:30:05.8 19. 18.
20. Matějíčková Ivana Westside Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 542B 00:30:05.8 20. 19.
21. Janečková Zdeňka Sportteam Hrádek nad Nisou 1 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 543A 00:30:23.9 21. 20.
22. Sadvarová Lenka Ivo Sadvar + Lenka Sadvarová Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 532B 00:33:13.6 22. 21.
23. Daňková Zuzana Sportteam Hrádek nad Nisou 2 Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 544A 00:33:14.2 23. 22.
24. Stezková Jana Martin Stezka + Jana Stezková Závod smíšených dvojic (5 + 5 km) Dvojice 537B 00:33:41.2 24. 23.