Výsledky závodu

Silvestrovský lázeňský běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 31.12.2021



100m - Chlapci - 2016 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sezima Adam 100m Chlapci - 2016 a mladší 9 00:00:19.4 2.
2. Lokajíček Šimon 100m Chlapci - 2016 a mladší 5 00:00:22.1 6.
3. Ferenc Matyáš 100m Chlapci - 2016 a mladší 2 00:00:22.4 7.
4. Sezima Albert 100m Chlapci - 2016 a mladší 10 00:00:23.4 9.
5. Bukovič Tadeáš 100m Chlapci - 2016 a mladší 1 00:00:24.8 10.
6. Stach Jakub 100m Chlapci - 2016 a mladší 11 00:00:25.6 13.
7. Müller Filip 100m Chlapci - 2016 a mladší 7 00:00:26.1 15.
8. Šulc Ondřej 100m Chlapci - 2016 a mladší 12 00:00:28.4 20.
9. Koubek David 100m Chlapci - 2016 a mladší 4 00:00:36.6 23.
10. Jelínek Jan 100m Chlapci - 2016 a mladší 3 00:00:39.4 25.
11. Severa Vendelín 100m Chlapci - 2016 a mladší 8 00:00:41.4 26.
12. Vendl Lukáš 100m Chlapci - 2016 a mladší 13 00:00:56.6 27.
  Louda Timothy 100m Chlapci - 2016 a mladší 6 DNS  

100m - Dívky - 2016 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milfait Mia 100m Dívky - 2016 a mladší 83 00:00:19.3 1.
2. Kudweisová Hana 100m Dívky - 2016 a mladší 80 00:00:20.6 3.
3. Malá Zuzana 100m Dívky - 2016 a mladší 82 00:00:21.1 4.
4. Bělínová Viktorie 100m Dívky - 2016 a mladší 77 00:00:21.4 5.
5. Vaněčková Rozálie 100m Dívky - 2016 a mladší 87 00:00:23.3 8.
6. Turková Alžběta 100m Dívky - 2016 a mladší 86 00:00:25.4 11.
7. Dvořáková Johana 100m Dívky - 2016 a mladší 79 00:00:25.6 12.
8. Pivná Amélie 100m Dívky - 2016 a mladší 84 00:00:26.1 14.
9. Vendlová Natálie 100m Dívky - 2016 a mladší 90 00:00:26.9 16.
10. Saňová Julie 100m Dívky - 2016 a mladší 85 00:00:27.1 17.
11. Vendlová Olinka 100m Dívky - 2016 a mladší 91 00:00:27.6 18.
12. Vendlová Klára 100m Dívky - 2016 a mladší 89 00:00:28.4 19.
13. Šauerová Tereza 100m Dívky - 2016 a mladší 299 00:00:29.6 21.
14. Šmídová Karolína 100m Dívky - 2016 a mladší 301 00:00:31.4 22.
15. Vejtrubová Eliška 100m Dívky - 2016 a mladší 88 00:00:38.1 24.
16. Šmídová Elena 100m Dívky - 2016 a mladší 302 00:01:12.9 28.
17. Costiou Sarah 100m Dívky - 2016 a mladší 78 00:37:02.1 29.
  Loudová Vivienne 100m Dívky - 2016 a mladší 81 DNS  

350m - Chlapci - 2013 až 2015

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Makovec Martin 350m Chlapci - 2013 až 2015 21 00:01:13.3 2.
2. Vaněk Adam 350m Chlapci - 2013 až 2015 24 00:01:23.3 5.
3. Hodboď Matěj 350m Chlapci - 2013 až 2015 14 00:01:27.1 8.
4. Lokajíček Štěpán 350m Chlapci - 2013 až 2015 20 00:01:31.4 10.
5. Přibáň Oskar 350m Chlapci - 2013 až 2015 136 00:01:33.1 12.
6. Kemr Jan 350m Chlapci - 2013 až 2015 17 00:01:36.3 14.
7. Homolka Marek 350m Chlapci - 2013 až 2015 15 00:01:37.6 15.
8. Jelínek Josef 350m Chlapci - 2013 až 2015 16 00:01:37.8 16.
9. Kemr Ondřej 350m Chlapci - 2013 až 2015 18 00:01:38.6 18.
10. Koubek Matyáš 350m Chlapci - 2013 až 2015 19 00:01:46.1 23.
11. Navrátil Jan 350m Chlapci - 2013 až 2015 22 00:02:10.8 26.

350m - Dívky - 2013 až 2015

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milfait Eliška 350m Dívky - 2013 až 2015 101 00:01:11.8 1.
2. Tučková Anna 350m Dívky - 2013 až 2015 107 00:01:18.3 3.
3. Menclová Šárka 350m Dívky - 2013 až 2015 100 00:01:20.3 4.
4. Kudweisová Monika 350m Dívky - 2013 až 2015 98 00:01:24.3 6.
5. Havlíková Tereza 350m Dívky - 2013 až 2015 97 00:01:27.1 7.
6. Polívková Kristýna 350m Dívky - 2013 až 2015 103 00:01:30.3 9.
7. Kužmová Sofia 350m Dívky - 2013 až 2015 99 00:01:32.6 11.
8. Saňová Tereza 350m Dívky - 2013 až 2015 105 00:01:36.1 13.
9. Pivná Ruby 350m Dívky - 2013 až 2015 102 00:01:38.1 17.
10. Solomová Marie 350m Dívky - 2013 až 2015 106 00:01:41.6 19.
11. Gronátová Klára 350m Dívky - 2013 až 2015 95 00:01:41.8 20.
12. Dvořáková Anežka 350m Dívky - 2013 až 2015 93 00:01:43.8 21.
13. Gu Marie 350m Dívky - 2013 až 2015 96 00:01:45.1 22.
14. Přibáňová Tina 350m Dívky - 2013 až 2015 104 00:01:46.6 24.
15. Dvořáková Ema 350m Dívky - 2013 až 2015 94 00:01:47.3 25.
16. Costiou Ester 350m Dívky - 2013 až 2015 92 00:02:43.1 27.

700m - Chlapci - 2010 až 2012

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beneš Marek 700m Chlapci - 2010 až 2012 25 00:02:22.8 1.
2. Beneš Radim 700m Chlapci - 2010 až 2012 26 00:02:26.0 2.
3. Zinek Matěj 700m Chlapci - 2010 až 2012 121 00:02:27.8 3.
4. Dobiáš Denis 700m Chlapci - 2010 až 2012 30 00:02:29.1 4.
5. Mandík Michal 700m Chlapci - 2010 až 2012 37 00:02:36.0 6.
6. Kulíšek Kyrštof 700m Chlapci - 2010 až 2012 35 00:02:37.1 8.
7. Makovec Tadeáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 36 00:02:38.1 10.
8. Blažek Petr 700m Chlapci - 2010 až 2012 27 00:02:38.6 11.
9. Tuček Štěpán 700m Chlapci - 2010 až 2012 44 00:02:46.1 12.
10. Končický Vojtěch 700m Chlapci - 2010 až 2012 34 00:02:46.1 13.
11. Synek Václav 700m Chlapci - 2010 až 2012 42 00:02:48.6 14.
12. Gronát Lukáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 32 00:02:49.3 16.
13. Pokorný Tomáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 41 00:02:49.5 17.
14. Müller Matyáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 39 00:03:02.5 19.
15. Šulc Jiří 700m Chlapci - 2010 až 2012 43 00:03:03.3 20.
16. Vokoun Lukáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 47 00:03:06.8 22.
17. Dvořák Vojtěch 700m Chlapci - 2010 až 2012 31 00:03:09.5 24.
18. Vaněk Tomáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 45 00:03:11.5 25.
19. Pistor Jonáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 305 00:03:16.3 26.
20. Velich Ondřej 700m Chlapci - 2010 až 2012 46 00:03:16.6 27.
21. Homolka Tomáš 700m Chlapci - 2010 až 2012 33 00:03:24.6 28.
22. Diviš Vincent 700m Chlapci - 2010 až 2012 29 00:03:41.3 33.
23. Diviš Viktor 700m Chlapci - 2010 až 2012 28 00:03:59.8 35.
24. Nedoma Oliver 700m Chlapci - 2010 až 2012 40 01:06:58.6 37.
  Martínek Stanislav 700m Chlapci - 2010 až 2012 38 DNS  

700m - Dívky - 2010 až 2012

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stachová Vanessa 700m Dívky - 2010 až 2012 118 00:02:33.3 5.
2. Tellerová Daniela 700m Dívky - 2010 až 2012 120 00:02:36.8 7.
3. Čechalová Klára 700m Dívky - 2010 až 2012 109 00:02:37.6 9.
4. Kužmová Tanya 700m Dívky - 2010 až 2012 112 00:02:48.6 15.
5. Tellerová Andrea 700m Dívky - 2010 až 2012 119 00:02:55.5 18.
6. Čechalová Andrea 700m Dívky - 2010 až 2012 108 00:03:05.8 21.
7. Sklárová Markéta 700m Dívky - 2010 až 2012 116 00:03:07.8 23.
8. Dobiášová Julie 700m Dívky - 2010 až 2012 110 00:03:27.8 29.
9. Polívková Klára 700m Dívky - 2010 až 2012 115 00:03:31.8 30.
10. Navrátilová Sofie 700m Dívky - 2010 až 2012 113 00:03:40.3 31.
11. Gronátová Lucie 700m Dívky - 2010 až 2012 111 00:03:40.8 32.
12. Solomová Anežka 700m Dívky - 2010 až 2012 117 00:03:58.0 34.
13. Polívková Kateřina 700m Dívky - 2010 až 2012 114 00:06:27.8 36.

1000m - Chlapci - 2008 až 2009

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlík Vojtěch 1000m Chlapci - 2008 až 2009 54 00:03:20.8 1.
2. Marák Oliver 1000m Chlapci - 2008 až 2009 52 00:03:21.6 2.
3. Martínek Adam 1000m Chlapci - 2008 až 2009 303 00:03:27.8 5.
4. Hájek Martin 1000m Chlapci - 2008 až 2009 48 00:03:45.9 11.
5. Stejskal Vladimír 1000m Chlapci - 2008 až 2009 55 00:03:48.2 13.
6. Macoun Martin 1000m Chlapci - 2008 až 2009 51 00:03:55.1 14.
7. Šulc Petr 1000m Chlapci - 2008 až 2009 56 00:04:01.7 17.
8. Jalovecký Jáchym 1000m Chlapci - 2008 až 2009 50 00:04:30.6 19.
9. Homolka David 1000m Chlapci - 2008 až 2009 137 00:04:42.8 20.
10. Pistor Šimon 1000m Chlapci - 2008 až 2009 304 00:05:04.7 22.
  Martínek Matěj 1000m Chlapci - 2008 až 2009 53 DNS  
  Holenda Oliver 1000m Chlapci - 2008 až 2009 298 DNS  

1000m - Dívky - 2008 až 2009

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Zuzana 1000m Dívky - 2008 až 2009 126 00:03:22.0 3.
2. Langerová Mariana 1000m Dívky - 2008 až 2009 124 00:03:31.5 9.
3. Hodačová Kristýna 1000m Dívky - 2008 až 2009 123 00:03:38.9 10.
4. Hlaváčková Michaela 1000m Dívky - 2008 až 2009 122 00:03:48.0 12.
5. Stachová Jessica 1000m Dívky - 2008 až 2009 125 00:03:59.5 16.

1000m - Chlapci - 2006 až 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Foltýn Jan 1000m Chlapci - 2006 až 2007 57 00:03:26.6 4.
2. Špilauer Jan 1000m Chlapci - 2006 až 2007 59 00:03:28.4 7.
3. Volejník Ondřej 1000m Chlapci - 2006 až 2007 61 00:03:28.7 8.
4. Nedoma Edgar 1000m Chlapci - 2006 až 2007 58 00:23:01.4 23.
  Šulc Vojtěch 1000m Chlapci - 2006 až 2007 60 DNS  

1000m - Dívky - 2006 až 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mandíková Daniela 1000m Dívky - 2006 až 2007 127 00:03:27.9 6.
2. Němcová Jana 1000m Dívky - 2006 až 2007 128 00:03:57.1 15.
3. Tázlerová Klára 1000m Dívky - 2006 až 2007 129 00:04:26.4 18.
4. Vokounová Karolína 1000m Dívky - 2006 až 2007 130 00:04:49.9 21.

5000m - Junioři - 2003 až 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dočkal Daniel 5000m Junioři - 2003 až 2005 63 00:16:35.3 7.
2. Honl Martin 5000m Junioři - 2003 až 2005 66 00:16:36.1 8.
3. Pavlík Mojmír 5000m Junioři - 2003 až 2005 74 00:16:39.3 10.
4. Havlík Lukáš 5000m Junioři - 2003 až 2005 64 00:16:46.4 12.
5. Soukup Oliver 5000m Junioři - 2003 až 2005 75 00:17:32.4 13.
6. Jirků Adam 5000m Junioři - 2003 až 2005 71 00:18:08.9 15.
7. Chrást Lukáš 5000m Junioři - 2003 až 2005 69 00:18:27.2 17.
8. Bukáček Marek 5000m Junioři - 2003 až 2005 62 00:18:59.4 21.
9. Chlubna Patrik 5000m Junioři - 2003 až 2005 67 00:19:59.9 29.
10. Zítka Jan 5000m Junioři - 2003 až 2005 297 00:20:09.1 30.
11. Makovec Tadeáš 5000m Junioři - 2003 až 2005 73 00:22:09.7 47.
12. Zadina Václav 5000m Junioři - 2003 až 2005 76 00:22:41.4 48.
13. Makovec Martin 5000m Junioři - 2003 až 2005 72 00:24:12.3 64.
  Havlina Michal 5000m Junioři - 2003 až 2005 65 DNS  
  Chrást Lukáš 5000m Junioři - 2003 až 2005 68 DNS  
  Jirků Adam 5000m Junioři - 2003 až 2005 70 DNS  

5000m - Juniorky - 2003 až 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Viktorie 5000m Juniorky - 2003 až 2005 133 00:23:33.3 56.
2. Tázlerová Eliška 5000m Juniorky - 2003 až 2005 134 00:28:40.7 90.
3. Havlinová Adéla 5000m Juniorky - 2003 až 2005 132 00:28:48.4 91.
4. Franková Viktorie 5000m Juniorky - 2003 až 2005 131 00:31:17.6 105.
  Válová Aneta 5000m Juniorky - 2003 až 2005 135 DNS  

5000m - Muži OPEN - 1972 až 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vích Damián 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 248 00:14:29.6 1.
2. Kovář Jáchym 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 223 00:14:43.4 2.
3. Davidík Jakub 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 208 00:15:19.9 3.
4. Vejmelka Daniel 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 245 00:15:54.9 4.
5. Kubričan Pavel 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 225 00:15:58.6 5.
6. Procházka Michal 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 236 00:16:21.1 6.
7. Novák Lukáš 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 230 00:17:54.9 14.
8. Klemperer Otto 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 222 00:18:44.9 19.
9. Šimeček Luděk 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 312 00:18:47.4 20.
10. Bárta Vojtěch 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 200 00:19:10.2 22.
11. Vanický Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 244 00:19:12.9 23.
12. Vendl Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 247 00:19:16.6 24.
13. Dovičín Michal 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 209 00:19:31.8 25.
14. Martínek David 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 306 00:19:46.3 26.
15. Beneš Marek 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 201 00:19:47.1 27.
16. Mrázek Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 227 00:19:47.9 28.
17. Hodboď Miroslav 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 217 00:20:22.1 32.
18. Costiou Pierre 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 206 00:20:37.4 34.
19. Tuček Petr 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 243 00:20:39.7 35.
20. Krejčík Martin 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 224 00:21:00.9 36.
21. Pivoňka Michal 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 234 00:21:19.4 37.
22. Beneš Radim 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 203 00:21:35.4 38.
23. Beneš Petr 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 202 00:21:35.9 39.
24. Hanzal Vojtěch 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 300 00:21:43.1 41.
25. Kaplan Daniel 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 221 00:21:47.2 43.
26. Blažek Petr 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 204 00:21:47.7 44.
27. Dovičín Petr 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 210 00:21:51.9 45.
28. Pavlík Mojmír 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 232 00:21:58.2 46.
29. Čechal Petr 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 207 00:22:52.3 49.
30. Tázler Martin 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 242 00:23:06.2 51.
31. Navrátil Ludvík 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 228 00:23:22.9 54.
32. Plachý Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 235 00:23:35.4 57.
33. Janata Pavel 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 811 00:23:45.4 59.
34. Borecký Ladislav 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 314 00:23:49.2 60.
35. Přibáň Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 237 00:24:02.2 62.
36. Horyna Vlastimil 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 310 00:24:13.1 65.
37. Mencl Miloš 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 226 00:24:46.4 66.
38. Smíšek Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 313 00:24:47.9 67.
39. Šindler Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 239 00:25:04.3 69.
40. Nedoma David 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 229 00:25:08.7 70.
41. Černý Pavel 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 307 00:25:09.2 71.
42. Foltýn Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 213 00:25:49.7 74.
43. Jireček Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 220 00:25:53.4 76.
44. Svoboda Ondřej 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 238 00:26:13.7 78.
45. Hrstka Michal 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 218 00:27:03.9 83.
46. Foltýn Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 212 00:27:24.9 84.
47. Havlina Tomáš 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 215 00:28:09.4 88.
48. Prudký Martin 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 309 00:28:56.9 92.
49. Jäger Filip 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 219 00:29:00.4 93.
50. Novotný David 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 231 00:29:16.9 96.
51. Franek Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 214 00:31:19.1 106.
52. Ešner David 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 211 00:31:40.0 108.
53. Bydžovský Josef 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 205 00:34:36.6 112.
54. Vejtruba Milan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 246 00:34:37.9 113.
  Špilauer Ivan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 240 DNF  
  Havránek Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 216 DNS  
  Švejnoha Jan 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 241 DNS  
  Zajíc Martin 5000m Muži OPEN - 1972 až 2002 249 DNS  

5000m - Ženy OPEN - 1972 až 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrochová Tereza 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 257 00:16:44.4 11.
2. Zoubková Barbora 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 281 00:18:18.9 16.
3. Suráková Anna 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 273 00:18:40.1 18.
4. Slavíková Eva 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 269 00:20:18.2 31.
5. Dvořáková Petra 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 251 00:20:30.3 33.
6. Netíková Eliška 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 263 00:21:37.3 40.
7. Harapesová Anna 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 254 00:21:44.9 42.
8. Freivaldová Jana 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 253 00:23:00.9 50.
9. Nedomová Iva 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 262 00:23:32.8 55.
10. Šandová Jana 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 274 00:23:40.7 58.
11. Flanderková Michaela 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 252 00:23:49.9 61.
12. Vídeňská Barbora 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 279 00:24:10.2 63.
13. Krejčík Klára 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 259 00:25:11.9 72.
14. Vendlová Olga 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 278 00:26:16.2 79.
15. Škorpíková Bára 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 275 00:27:40.2 86.
16. Martinů Lenka 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 261 00:29:00.9 94.
17. Suchá Barbora 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 272 00:29:01.9 95.
18. Černá Pavlína 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 250 00:29:29.7 97.
19. Sklárová Jana 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 268 00:29:29.8 98.
20. Trojanová Markéta 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 276 00:29:38.2 99.
21. Poneszová Viktorie 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 266 00:30:19.8 100.
22. Severová Kristýna 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 267 00:30:59.3 102.
23. Kubíčková Eliška 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 260 00:31:11.2 103.
24. Pavelková Lenka 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 265 00:31:25.7 107.
25. Stiborová Jana 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 270 00:32:13.8 109.
26. Stiborová Lenka 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 271 00:32:13.9 110.
27. Vrňáková Monika 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 280 00:34:35.4 111.
  Outlá Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 264 DNF  
  Havránková Eva 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 255 DNS  
  Homanová Renáta 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 256 DNS  
  Koláčková Adéla 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 258 DNS  
  Válová Silvie 5000m Ženy OPEN - 1972 až 2002 277 DNS  

5000m - Veteráni - 1971 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Josef 5000m Veteráni - 1971 a starší 288 00:16:39.1 9.
2. Kašparec Petr 5000m Veteráni - 1971 a starší 285 00:23:14.8 53.
3. Pokorný Miroslav 5000m Veteráni - 1971 a starší 308 00:25:04.1 68.
4. Jeřábek Pavel 5000m Veteráni - 1971 a starší 284 00:25:32.4 73.
5. Zadina Jaroslav 5000m Veteráni - 1971 a starší 291 00:25:53.4 75.
6. Sehnal Tomáš 5000m Veteráni - 1971 a starší 289 00:25:54.7 77.
7. Pěcha Tomáš 5000m Veteráni - 1971 a starší 233 00:26:29.9 80.
8. Machút Michal 5000m Veteráni - 1971 a starší 287 00:26:31.1 81.
9. Jedlička Miroslav 5000m Veteráni - 1971 a starší 283 00:27:32.6 85.
10. Švec Jiří 5000m Veteráni - 1971 a starší 290 00:28:31.4 89.
11. Krátký Josef 5000m Veteráni - 1971 a starší 286 00:31:15.7 104.
  Homan Martin 5000m Veteráni - 1971 a starší 282 DNS  

5000m - Veteránky - 1971 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krátká Anna 5000m Veteránky - 1971 a starší 293 00:23:06.8 52.
2. Vegrichtová Jitka 5000m Veteránky - 1971 a starší 295 00:26:59.7 82.
3. Kočová Vlasta 5000m Veteránky - 1971 a starší 292 00:27:40.4 87.
4. Nachtigalová Iva 5000m Veteránky - 1971 a starší 294 00:30:50.3 101.