Výsledky závodu

Zapomenuté hory

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.10.2022



76km - Muži do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jor Martin Runsport Team 76km Muži do 39 let (1983-2004) 61 08:01:11.1 1.
2. Dostál Jan Běžecký klub Náchod 76km Muži do 39 let (1983-2004) 21 08:20:56.4 3.
3. Stejskal Jakub Skialp Dolní Morava 76km Muži do 39 let (1983-2004) 144 08:24:52.5 4.
4. Ďopan Lukáš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 20 08:33:28.5 5.
5. Matula Lukáš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 100 08:57:03.2 9.
6. Beneš Ondřej gici behaj 76km Muži do 39 let (1983-2004) 6 09:10:44.7 12.
7. Fiala Lukáš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 30 09:12:55.6 13.
8. Daněk Tomáš Ježovka 76km Muži do 39 let (1983-2004) 17 09:26:14.8 16.
9. Chobot Miloslav 76km Muži do 39 let (1983-2004) 51 09:27:14.7 17.
10. Dovala Tomas RunningPro 76km Muži do 39 let (1983-2004) 23 09:27:29.3 18.
11. Pavlíček Roman RRP 76km Muži do 39 let (1983-2004) 115 09:28:14.9 19.
12. Smutek Matěj TJ Packa Praha 76km Muži do 39 let (1983-2004) 142 09:33:39.6 21.
13. Špelda Jan 76km Muži do 39 let (1983-2004) 154 09:35:40.6 23.
14. Štemberg Milan VSK Humanita Praha 76km Muži do 39 let (1983-2004) 157 09:45:27.9 27.
15. Kacar Ondřej BROTHERS 76km Muži do 39 let (1983-2004) 63 09:49:44.8 30.
16. Chudoba David Paka! 76km Muži do 39 let (1983-2004) 53 10:03:05.8 37.
17. Turčan Jakub Zlín 76km Muži do 39 let (1983-2004) 166 10:08:25.8 39.
18. Umlauf Jiří 76km Muži do 39 let (1983-2004) 167 10:12:30.5 40.
19. Koňařík Matěj Borci ze židle 76km Muži do 39 let (1983-2004) 184 10:13:52.2 42.
20. Tesař Martin HO Lokomotiva Brno 76km Muži do 39 let (1983-2004) 159 10:16:02.2 44.
21. Martínek Daniel Svinov 76km Muži do 39 let (1983-2004) 97 10:17:34.7 47.
22. Janiš Jan Borci ze židle 76km Muži do 39 let (1983-2004) 57 10:18:07.3 48.
23. Horký David Extra Brno 76km Muži do 39 let (1983-2004) 46 10:24:19.3 49.
24. Franer Jakub BIKE SPORT servis Opava 76km Muži do 39 let (1983-2004) 33 10:27:33.4 52.
25. Kubálek Lukáš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 86 10:27:39.6 53.
26. Zahradník Tomáš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 179 10:48:14.2 56.
27. Kovács Richard 76km Muži do 39 let (1983-2004) 81 10:48:25.2 57.
28. Moser Lukáš Fractura 76km Muži do 39 let (1983-2004) 104 10:50:30.8 59.
29. Jiří Kalous 76km Muži do 39 let (1983-2004) 60 10:55:43.5 63.
30. Krupka Michal 76km Muži do 39 let (1983-2004) 85 11:02:47.7 66.
31. Fara Jan #teamdejvid 76km Muži do 39 let (1983-2004) 28 11:05:56.1 67.
32. Ebel Matyáš USK Praha 76km Muži do 39 let (1983-2004) 26 11:15:10.3 71.
33. Misař Tomáš online-sport.cz 76km Muži do 39 let (1983-2004) 101 11:16:56.7 73.
34. Sladomel Petr Jahůdky 76km Muži do 39 let (1983-2004) 138 11:35:20.3 76.
35. Janíček Jakub HZT 76km Muži do 39 let (1983-2004) 55 11:35:20.8 77.
36. Lachout Tomáš Bohnice 76km Muži do 39 let (1983-2004) 91 11:35:25.5 78.
37. Bošák Daniel eMBéčko 76km Muži do 39 let (1983-2004) 9 11:38:33.2 81.
38. Blasinski Petr Rolling cubes 76km Muži do 39 let (1983-2004) 8 11:40:19.8 83.
39. Vaculík Tomáš FT lazar team 76km Muži do 39 let (1983-2004) 169 11:52:41.7 89.
40. Klikoš Jiří 76km Muži do 39 let (1983-2004) 72 11:57:19.9 90.
41. Reš Radim 76km Muži do 39 let (1983-2004) 131 12:08:34.4 97.
42. Kačmařík Michal 76km Muži do 39 let (1983-2004) 64 12:09:27.7 98.
43. Pruden Cole 76km Muži do 39 let (1983-2004) 125 12:12:07.1 99.
44. Kankovsky Jan 76km Muži do 39 let (1983-2004) 68 12:12:07.2 100.
45. Horák Roman Extra Brno 76km Muži do 39 let (1983-2004) 45 12:19:17.6 101.
46. Čermák Tomáš LADERMON TEAM 76km Muži do 39 let (1983-2004) 14 12:33:38.8 105.
47. Vávra Aleš 76km Muži do 39 let (1983-2004) 170 12:35:28.4 106.
48. Zoubek Stanislav 76km Muži do 39 let (1983-2004) 182 12:36:42.8 107.
49. Drahokoupil Jakub 76km Muži do 39 let (1983-2004) 24 12:38:26.5 109.
50. Molek Miroslav 76km Muži do 39 let (1983-2004) 103 12:40:27.8 110.
51. Kovařík Jan 76km Muži do 39 let (1983-2004) 82 12:57:39.9 117.
52. Kolář Jakub OspolTech Team 76km Muži do 39 let (1983-2004) 75 13:06:27.6 119.
53. Vyvážil Jakub 76km Muži do 39 let (1983-2004) 178 13:06:30.8 120.
54. Kočur Jan 76km Muži do 39 let (1983-2004) 74 14:02:36.5 129.
55. Hečko Martin Valachbajk team 76km Muži do 39 let (1983-2004) 39 14:07:09.9 130.
56. Neyman Michal 76km Muži do 39 let (1983-2004) 108 14:08:23.4 132.
57. Černoch Karel 76km Muži do 39 let (1983-2004) 15 15:09:11.2 137.
  Večeřa Václav Borci ze židle 76km Muži do 39 let (1983-2004) 172 DNF  
  Štefanko Igor Borci ze židle 76km Muži do 39 let (1983-2004) 156 DNF  
  Foltýn Martin Došel a pošel 76km Muži do 39 let (1983-2004) 32 DNF  
  Vejvoda Jan TOP4RUNNING 76km Muži do 39 let (1983-2004) 174 DNF  
  Gajdoš Slavomír 76km Muži do 39 let (1983-2004) 36 DNF  
  Husa Jan Kutnohorské legendy 76km Muži do 39 let (1983-2004) 48 DNF  
  Kubičík Tomáš Scott 76km Muži do 39 let (1983-2004) 87 DSQ  
  Misiak Bartosz 76km Muži do 39 let (1983-2004) 102 DSQ  

76km - Muži nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lachnit Honza Ladermon Olomouc 76km Muži nad 40 let (do 1982) 90 08:18:40.6 2.
2. Hejna Dalibor 76km Muži nad 40 let (do 1982) 40 08:46:27.1 6.
3. Viej Radomír John Bidon 76km Muži nad 40 let (do 1982) 176 08:49:52.3 7.
4. Hübner Erik Slovak ultra trail team 76km Muži nad 40 let (do 1982) 47 08:53:22.5 8.
5. Nemšák Miroslav RunSportTeam 76km Muži nad 40 let (do 1982) 107 09:03:37.4 10.
6. Kouřil Jaroslav neběžecký kroužek 76km Muži nad 40 let (do 1982) 80 09:18:15.3 14.
7. Kabaja Jiří Los Křupos Adventure Team 76km Muži nad 40 let (do 1982) 62 09:18:53.9 15.
8. Král Václav Vlčí důl - ryzí eXtrém z hor 76km Muži nad 40 let (do 1982) 83 09:33:08.7 20.
9. Prinda Lukáš TJ Packa Praha 76km Muži nad 40 let (do 1982) 123 09:33:39.9 22.
10. Jančík Petr CZSA 76km Muži nad 40 let (do 1982) 88 09:35:58.1 24.
11. Šiler Filip 76km Muži nad 40 let (do 1982) 129 09:38:03.3 25.
12. Smatryčenka Sjarhej 76km Muži nad 40 let (do 1982) 140 09:38:33.2 26.
13. Podběhlý Ondřej BK Blbý a blbější 76km Muži nad 40 let (do 1982) 119 09:45:28.2 28.
14. Barabáš Jan TTC Olomouc 76km Muži nad 40 let (do 1982) 4 09:47:48.3 29.
15. Kotrba Štěpán Kutnohorské legendy 76km Muži nad 40 let (do 1982) 79 09:55:17.7 32.
16. Marvan Rostislav SPK 76km Muži nad 40 let (do 1982) 99 09:55:30.9 33.
17. Solný Michal Los Křupos Adventure Team 76km Muži nad 40 let (do 1982) 143 09:55:33.9 34.
18. Špolc Martin 76km Muži nad 40 let (do 1982) 155 10:01:31.3 35.
19. Šimek Vladimír Dols 76km Muži nad 40 let (do 1982) 152 10:03:06.3 38.
20. Calaj Juraj JZD Mníšek 76km Muži nad 40 let (do 1982) 11 10:12:49.2 41.
21. Kopáček Jan Mountain team Kopáčkovic 76km Muži nad 40 let (do 1982) 77 10:14:15.6 43.
22. Pavlíček Petr 76km Muži nad 40 let (do 1982) 116 10:16:19.3 45.
23. Bachar Marek Alis Transmontanus 76km Muži nad 40 let (do 1982) 2 10:16:56.3 46.
24. Holler Michal 76km Muži nad 40 let (do 1982) 41 10:27:18.3 50.
25. Janeczko Miloš Ladermon 76km Muži nad 40 let (do 1982) 54 10:50:12.1 58.
26. Lavický Petr Kutnohorské legendy 76km Muži nad 40 let (do 1982) 92 10:50:41.3 60.
27. Kautsky Jiri OK Sparta Praha 76km Muži nad 40 let (do 1982) 70 10:52:43.3 61.
28. Pořízka Robert Behkomplex Opava 76km Muži nad 40 let (do 1982) 121 11:00:08.1 65.
29. Řeháček Michal OliVin 76km Muži nad 40 let (do 1982) 134 11:08:47.5 69.
30. ŽAK Robert Czech skyrunning team 76km Muži nad 40 let (do 1982) 183 11:10:59.7 70.
31. Janíček Jaroslav 76km Muži nad 40 let (do 1982) 56 11:35:20.1 75.
32. Šafránek Radek T.. J. Sokol Jilemnice 76km Muži nad 40 let (do 1982) 149 11:35:30.3 79.
33. Fukala Dalibor 76km Muži nad 40 let (do 1982) 34 11:38:29.4 80.
34. Beneš Martin Bašta team 76km Muži nad 40 let (do 1982) 5 11:38:57.8 82.
35. Průcha Jakub SK Novosedly 76km Muži nad 40 let (do 1982) 126 11:40:34.6 84.
36. Reczuch Andrzej DYWIZJON 102 76km Muži nad 40 let (do 1982) 128 11:40:58.7 85.
37. Šikling Radim 76km Muži nad 40 let (do 1982) 151 11:43:51.8 86.
38. Vojvodík Martin SKOB Ostrava 76km Muži nad 40 let (do 1982) 177 11:44:58.0 87.
39. Procházka Michal 76km Muži nad 40 let (do 1982) 124 11:45:52.4 88.
40. Ošmera Radim Nebovidy 76km Muži nad 40 let (do 1982) 112 12:01:39.7 91.
41. Homola Jan Došel a pošel 76km Muži nad 40 let (do 1982) 43 12:02:01.4 92.
42. Homola Ivo Lenochod 76km Muži nad 40 let (do 1982) 42 12:02:19.2 93.
43. Drużdżel Aleksander 76km Muži nad 40 let (do 1982) 25 12:02:48.5 94.
44. Vávrů Jiří Tři veteráni 76km Muži nad 40 let (do 1982) 171 12:03:18.1 95.
45. Martinek Pavel 76km Muži nad 40 let (do 1982) 98 12:07:19.3 96.
46. Hanulík Vladan 76km Muži nad 40 let (do 1982) 38 12:23:55.1 102.
47. SZCZOTKA JAKUB 76km Muži nad 40 let (do 1982) 147 12:28:29.5 103.
48. Horák Petr 76km Muži nad 40 let (do 1982) 44 12:37:46.8 108.
49. Strejček Pavel LKP 76km Muži nad 40 let (do 1982) 146 12:40:49.7 111.
50. Carda Tomáš Smečka JC 76km Muži nad 40 let (do 1982) 12 12:40:50.2 112.
51. Hynek Tomáš SK Pancíř 76km Muži nad 40 let (do 1982) 50 12:50:01.5 113.
52. Gabriel Evžen Spřízněné duše 76km Muži nad 40 let (do 1982) 35 12:50:39.3 115.
53. Šampalík Josef 76km Muži nad 40 let (do 1982) 150 13:07:21.5 122.
54. Malínek Rudolf Splněné přání 76km Muži nad 40 let (do 1982) 94 13:18:52.9 123.
55. Tesař Ivo TIPROJEKT ZLÍN 76km Muži nad 40 let (do 1982) 158 13:23:18.5 125.
56. Fifik Robert SPK Český Těšín 76km Muži nad 40 let (do 1982) 31 13:26:53.4 126.
57. David Tomáš Dúbravské Kobyly 76km Muži nad 40 let (do 1982) 18 13:30:48.1 127.
58. Kopica Jiří BK Blbý a blbější 76km Muži nad 40 let (do 1982) 78 13:39:25.1 128.
59. Zezula Vladimír Janovice 76km Muži nad 40 let (do 1982) 181 14:56:07.1 133.
60. Němec Lubomír 76km Muži nad 40 let (do 1982) 105 14:56:09.9 134.
61. Trčka Radek Mattoni free Run Zlín 76km Muži nad 40 let (do 1982) 162 15:08:16.6 135.
62. Erben Vít Mattoni FreeRun Zlín 76km Muži nad 40 let (do 1982) 27 15:08:16.9 136.
  Veselý Jiří 76km Muži nad 40 let (do 1982) 175 DNF  
  Hyka Karel 76km Muži nad 40 let (do 1982) 49 DNF  
  Slepica Pavel jas-eurookna.com 76km Muži nad 40 let (do 1982) 139 DSQ  

76km - Ženy do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaniová Eliška LightBIKE Havířov 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 67 09:03:38.8 11.
2. Balcarová Jana OK99 Hradec Králové 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 3 10:27:26.3 51.
3. STEJSKALOVÁ Denisa SKIALP DM 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 145 10:38:40.9 54.
4. Martinčíková Ivana 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 96 10:55:17.5 62.
5. Smočková Petra 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 141 11:08:46.9 68.
6. Fenclová Alena RUN99 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 29 11:15:14.1 72.
7. Pacáková Kateřina 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 113 11:24:28.4 74.
8. Turbaková Kateřina 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 165 12:32:24.9 104.
9. Raidová Anna 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 127 12:51:36.3 116.
10. Vláčilová Eliška 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 185 12:58:41.5 118.
11. Niesnerová Sandra 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 109 13:06:37.1 121.
12. Klammertová Simona 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 71 13:19:17.8 124.
13. Zelenková Kateřina 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 180 14:08:22.9 131.
14. Nytra Eva 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 111 15:09:11.2 138.
15. Čížková Eva 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 16 15:32:15.9 139.
  Pešková Monika 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 118 DNF  
  Marková Pavlína 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 95 DNF  
  Tomanová Kateřina 76km Ženy do 39 let (1983-2004) 161 DSQ  

76km - Ženy nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimonová Elen X-trail Orlová 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 153 09:55:16.5 31.
2. Krchňavá Andrea RunningPro 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 84 10:01:31.5 36.
3. Tesařová Vladislava ASICSFrontRunner CZ 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 160 10:45:29.5 55.
4. Pončová Eva RunSportTeam 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 120 10:56:56.1 64.
5. Skorunková Veronika Spřízněné duše 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 137 12:50:39.2 114.
  Sklenářová Marcela Mattoni FreeRun Zlín 76km Ženy nad 40 let (do 1982) 136 DNF  

46km - Muži do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bergauer Marek Hobby Runners 46km Muži do 39 let (1983-2004) 224 04:25:36.2 1.
2. Jakubec Tomáš AK EZ 46km Muži do 39 let (1983-2004) 329 04:26:30.6 2.
3. Tabarka Radek X-TRAIL RychloHrad 46km Muži do 39 let (1983-2004) 556 04:39:47.8 4.
4. Černý Šimon 46km Muži do 39 let (1983-2004) 245 04:41:11.2 5.
5. Černý Štěpán 46km Muži do 39 let (1983-2004) 246 04:41:48.3 6.
6. Antonín Rulík 46km Muži do 39 let (1983-2004) 531 04:44:44.9 7.
7. Kacar Petr BROTHERS 46km Muži do 39 let (1983-2004) 344 04:51:00.9 9.
8. Horák Petr 46km Muži do 39 let (1983-2004) 285 04:53:24.9 11.
9. Karger Martin 46km Muži do 39 let (1983-2004) 352 04:56:08.3 12.
10. Vrbovský Benjamin (G)oldschool Fenix 46km Muži do 39 let (1983-2004) 590 04:58:19.2 13.
11. Labaj Martin 46km Muži do 39 let (1983-2004) 401 05:01:39.8 16.
12. Koudelka Lukáš AK Drnovice / fKlidu 46km Muži do 39 let (1983-2004) 376 05:04:42.1 17.
13. Alexandr Kasal 46km Muži do 39 let (1983-2004) 202 05:04:45.7 18.
14. Kolář Petr run Kanice 46km Muži do 39 let (1983-2004) 370 05:05:38.8 21.
15. Šejbl Petr 46km Muži do 39 let (1983-2004) 536 05:18:02.1 29.
16. Otčenášek Vít 46km Muži do 39 let (1983-2004) 461 05:21:22.7 31.
17. Pavelka Jiří 46km Muži do 39 let (1983-2004) 469 05:21:38.8 32.
18. Novák Jakub 46km Muži do 39 let (1983-2004) 452 05:26:28.1 34.
19. Káš František Salming running 46km Muži do 39 let (1983-2004) 354 05:27:05.5 36.
20. Kněžínek Vít AKBK / INOV-8 46km Muži do 39 let (1983-2004) 362 05:35:21.8 42.
21. Hejduk Heinz Kopr 46km Muži do 39 let (1983-2004) 302 05:37:42.9 45.
22. Eliáš Petr 46km Muži do 39 let (1983-2004) 268 05:38:35.1 46.
23. Marek Ondřej Tj Žichlínek 46km Muži do 39 let (1983-2004) 419 05:38:56.5 47.
24. Skýba Jan Ostrava - Poruba 46km Muži do 39 let (1983-2004) 515 05:41:47.7 49.
25. Badík Roman 46km Muži do 39 let (1983-2004) 211 05:42:58.2 51.
26. Bartoš Vojtěch 46km Muži do 39 let (1983-2004) 216 05:43:28.1 52.
27. Chmela Lukáš Tri bike academy 46km Muži do 39 let (1983-2004) 326 05:44:23.6 53.
28. Lžičař Vojta 46km Muži do 39 let (1983-2004) 413 05:46:00.7 54.
29. Krejzlík Lukáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 384 05:48:06.1 57.
30. Blahuta Marek Beskyd Natural 46km Muži do 39 let (1983-2004) 226 05:48:42.5 59.
31. Kovář Petr CS Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 377 05:54:00.3 63.
32. Sedláček Jan ANC Running Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 506 05:54:32.2 64.
33. Zbraněk Adam TrustNoOne 46km Muži do 39 let (1983-2004) 599 05:54:44.1 65.
34. Kačírek Zdeněk 46km Muži do 39 let (1983-2004) 345 05:55:41.3 68.
35. Kábrt Lukáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 343 05:55:50.1 69.
36. Junga Filip BarNaSmrku 46km Muži do 39 let (1983-2004) 339 05:58:40.3 73.
37. Váňa Radovan milpe.cz 46km Muži do 39 let (1983-2004) 572 05:59:30.6 75.
38. Švec Michal gici behaj 46km Muži do 39 let (1983-2004) 555 06:01:47.6 78.
39. Pop Marek AKEZ Kopřivnice 46km Muži do 39 let (1983-2004) 480 06:02:10.8 80.
40. Dedík Pavel 46km Muži do 39 let (1983-2004) 251 06:05:25.2 87.
41. Fichna Jakub HK Atlas Opava 46km Muži do 39 let (1983-2004) 276 06:07:41.7 89.
42. Hlavinka Karel Rozběháme Bašť 46km Muži do 39 let (1983-2004) 311 06:08:01.7 92.
43. GLOC Jaroslav BESKYD-NATURAL 46km Muži do 39 let (1983-2004) 290 06:10:03.6 93.
44. Babača Čenek 46km Muži do 39 let (1983-2004) 210 06:11:32.3 96.
45. Matoušek Martin Beskyd Natural 46km Muži do 39 let (1983-2004) 423 06:11:38.1 97.
46. Kupčák Vítězslav Salomon lemra 46km Muži do 39 let (1983-2004) 393 06:11:44.3 98.
47. Knotek Tomáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 363 06:14:23.4 103.
48. Haiker Dan 46km Muži do 39 let (1983-2004) 296 06:16:33.8 110.
49. Dedík Václav VHS Brno 46km Muži do 39 let (1983-2004) 252 06:17:02.4 112.
50. Bartošek Pavel 46km Muži do 39 let (1983-2004) 217 06:17:44.2 116.
51. Hýl Jakub 46km Muži do 39 let (1983-2004) 323 06:19:05.2 120.
52. Novák Marcel 46km Muži do 39 let (1983-2004) 453 06:24:55.7 128.
53. Outrata Jan Silesian runners a spol. 46km Muži do 39 let (1983-2004) 463 06:25:09.3 129.
54. Novák Vojtěch 46km Muži do 39 let (1983-2004) 454 06:27:59.1 132.
55. Fornůsek Radim 46km Muži do 39 let (1983-2004) 281 06:28:21.1 134.
56. Hendrych Jakub #bezimmetrzametrem 46km Muži do 39 let (1983-2004) 304 06:30:34.1 140.
57. Kožina Adam 46km Muži do 39 let (1983-2004) 378 06:32:28.6 142.
58. Jindřich Lukáš milujemehory.eu 46km Muži do 39 let (1983-2004) 337 06:37:50.3 146.
59. Kostkan Tomáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 374 06:38:29.8 148.
60. Řezníček David 46km Muži do 39 let (1983-2004) 505 06:38:51.1 149.
61. Rudolf Jaroslav Šneci v běhu 46km Muži do 39 let (1983-2004) 503 06:40:49.9 152.
62. Flodr Vojtech 46km Muži do 39 let (1983-2004) 278 06:45:00.5 154.
63. Reinbergr Tomas Vaše liga 46km Muži do 39 let (1983-2004) 494 06:46:38.3 156.
63. Lundák Petr VAŠE LIGA 46km Muži do 39 let (1983-2004) 412 06:46:38.3 156.
65. Mrkos Robert Messingschlager Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 436 06:53:53.8 169.
66. Pasičnyk Tomáš Mladí a hladoví 46km Muži do 39 let (1983-2004) 468 06:57:06.7 170.
67. Cerny Martin 46km Muži do 39 let (1983-2004) 242 06:59:31.6 176.
68. Kubačák Tomáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 385 07:00:48.8 179.
69. Lajda Petr SDH Roštění 46km Muži do 39 let (1983-2004) 402 07:03:32.6 181.
70. Roškanin Matěj Atleti z Jablonného 46km Muži do 39 let (1983-2004) 499 07:04:23.7 182.
71. Hlavatý Štěpán 46km Muži do 39 let (1983-2004) 310 07:07:48.6 189.
72. Klimeš Jan 46km Muži do 39 let (1983-2004) 360 07:07:48.7 190.
73. Kulhánek Martin Run4fun 46km Muži do 39 let (1983-2004) 391 07:07:52.4 191.
74. Roškanin Jakub Atleti z Jablonného 46km Muži do 39 let (1983-2004) 498 07:09:09.2 192.
75. Jareš Štěpán Atleti z Jablonného 46km Muži do 39 let (1983-2004) 334 07:09:09.8 193.
76. Kotulan Jiří BD 46km Muži do 39 let (1983-2004) 375 07:11:13.5 195.
77. Snášel Jan 46km Muži do 39 let (1983-2004) 521 07:12:15.6 200.
78. Krajčovič Peter 46km Muži do 39 let (1983-2004) 379 07:14:15.1 202.
79. Kůra Josef SK Žabovřesky Brno 46km Muži do 39 let (1983-2004) 394 07:21:11.7 208.
80. Kubíček Jaroslav Kiwi.com runners 46km Muži do 39 let (1983-2004) 387 07:21:42.8 210.
81. Kravec Marek 46km Muži do 39 let (1983-2004) 383 07:23:21.1 211.
82. Prejda Václav 46km Muži do 39 let (1983-2004) 483 07:26:59.7 218.
83. Kollár Jan Racing Olešná 46km Muži do 39 let (1983-2004) 607 07:30:46.2 225.
84. Kubica Radek 46km Muži do 39 let (1983-2004) 422 07:32:18.3 226.
85. Kadlec Aleš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 346 07:34:41.7 234.
86. Janu Simon 46km Muži do 39 let (1983-2004) 333 07:35:53.7 236.
87. Žídek Michal 46km Muži do 39 let (1983-2004) 606 07:37:33.6 237.
88. Děkanovský Petr Dark Side Workout 46km Muži do 39 let (1983-2004) 254 07:40:46.7 242.
89. Holub Jaroslav PTÁCI 46km Muži do 39 let (1983-2004) 313 07:45:41.3 248.
90. Holub Ondřej 46km Muži do 39 let (1983-2004) 312 07:45:58.8 249.
91. Ulman Petr 46km Muži do 39 let (1983-2004) 565 07:45:59.3 250.
92. Koláček Petr Srnci z hor 46km Muži do 39 let (1983-2004) 368 07:47:36.2 252.
93. Hendrych Tibor Srnci z hor 46km Muži do 39 let (1983-2004) 305 07:47:50.4 253.
94. Gremlica Miroslav Gremlins 46km Muži do 39 let (1983-2004) 293 07:56:23.7 263.
95. Kubala Martin 46km Muži do 39 let (1983-2004) 386 07:56:54.6 265.
96. Junga Filip Bar na Smrku 46km Muži do 39 let (1983-2004) 340 08:05:35.9 274.
97. Palša Norbert 46km Muži do 39 let (1983-2004) 466 08:07:24.1 276.
98. Vavříček Lukáš Vlčí_ocas 46km Muži do 39 let (1983-2004) 580 08:29:12.8 281.
99. Frank Marek 46km Muži do 39 let (1983-2004) 282 08:36:05.6 287.
100. Pachman Aleš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 465 08:53:44.8 295.
101. Nebel Jakub 46km Muži do 39 let (1983-2004) 443 08:59:11.5 300.
102. Přemyslovský Martin Arrhythmia 46km Muži do 39 let (1983-2004) 489 09:11:25.6 307.
103. Mokoš Marian Tvrdá Játra v běhu 46km Muži do 39 let (1983-2004) 434 09:11:26.9 308.
104. Batěk Tomáš 46km Muži do 39 let (1983-2004) 218 09:17:24.8 314.
105. Troníček Jan Blázni z Radimovky 46km Muži do 39 let (1983-2004) 564 09:22:09.5 316.
106. Leisure Patrick 46km Muži do 39 let (1983-2004) 406 09:44:52.9 326.
107. Mikloško Jan 46km Muži do 39 let (1983-2004) 427 09:54:16.3 331.
108. Čupák Dan Rolex Trail Running Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 248 10:30:34.8 340.
  Ondráček Adam 46km Muži do 39 let (1983-2004) 457 DNF  
  Karlický Josef 46km Muži do 39 let (1983-2004) 353 DNF  
  Mizerák Radek Runsport Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 433 DNF  
  Němec Jakub Caramba! Team 46km Muži do 39 let (1983-2004) 446 DSQ  
  Chlupáč Dominik AKBK 46km Muži do 39 let (1983-2004) 325 DSQ  
  Kolorz Jan 46km Muži do 39 let (1983-2004) 371 DSQ  
  Dusík Jaroslav 46km Muži do 39 let (1983-2004) 264 DNS  

46km - Muži nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jurč Michal MOUNTAIN Time kross team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 341 04:51:00.7 8.
2. Skřivánek Martin AK Drnovice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 514 04:52:31.8 10.
3. Dvořák Zdeněk 46km Muži nad 40 let (do 1982) 266 05:04:59.8 19.
4. Fojtík Zdeněk Ladermon Team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 279 05:05:09.4 20.
5. Dehner Marcel Marcello na uteku 46km Muži nad 40 let (do 1982) 253 05:07:07.7 22.
6. Nahorniak Tomáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 441 05:10:28.2 23.
7. Jabornik Karel SK Babice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 327 05:10:57.2 25.
8. Marek Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 417 05:12:16.8 27.
9. Odstrčilík Roman Atletika Holešov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 456 05:14:04.2 28.
10. Kočař Daniel Běžci STG Zlín 46km Muži nad 40 let (do 1982) 366 05:26:11.9 33.
11. Musil Tomáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 439 05:26:43.7 35.
12. Šerák Martin Sokol Bílovice nad Svitavou & myBuddy.cz 46km Muži nad 40 let (do 1982) 539 05:29:04.2 38.
13. Škrabiš Roman 46km Muži nad 40 let (do 1982) 546 05:33:29.8 39.
14. Drábek Jan runKanice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 262 05:33:48.4 40.
15. Horák Jiří 46km Muži nad 40 let (do 1982) 314 05:35:21.6 41.
16. Prchal Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 485 05:35:30.4 43.
17. Beníček Petr Běžci STG Zlín 46km Muži nad 40 let (do 1982) 222 05:37:20.4 44.
18. Pradáč Leoš Maleč tým 46km Muži nad 40 let (do 1982) 608 05:46:00.8 55.
19. Zapletal Miroslav TEFO Bílany 46km Muži nad 40 let (do 1982) 597 05:48:41.9 58.
20. Toman Jiří Běhkomplex 46km Muži nad 40 let (do 1982) 560 05:51:10.2 60.
21. Vašica Martin Šedí vlci 46km Muži nad 40 let (do 1982) 577 05:52:08.3 62.
22. Svoboda Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 530 05:56:33.6 71.
23. Vaněk Tomáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 573 05:56:42.0 72.
24. Hajek Karel BarNaSmrku 46km Muži nad 40 let (do 1982) 297 05:58:40.8 74.
25. Marek Milan AK Drnovice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 418 06:02:09.6 79.
26. Šeděnka Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 534 06:03:01.9 81.
27. Čurda Dušan Chrti v nouzi 46km Muži nad 40 let (do 1982) 249 06:03:02.2 82.
28. Siročák Petr Tři křížky Ostrava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 511 06:03:57.3 85.
29. Urbanec Tomáš JZD Mníšek 46km Muži nad 40 let (do 1982) 566 06:07:59.2 91.
30. Němec Bedřich 46km Muži nad 40 let (do 1982) 445 06:10:08.4 94.
31. Remeš Jaroslav OD MORAVA Holešov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 495 06:11:53.1 99.
32. Lamich Bořivoj Run for life Zábědov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 404 06:12:12.6 100.
33. Valoušek Jan Lysohlávky 46km Muži nad 40 let (do 1982) 570 06:12:49.3 101.
34. Krajicek Martin Sokol Veltez 46km Muži nad 40 let (do 1982) 380 06:13:22.8 102.
35. Lička Martin ostrava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 408 06:14:51.1 104.
36. Hadaš Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 295 06:14:51.4 105.
37. Ondryáš Petr TJ Liga 100 Olomouc 46km Muži nad 40 let (do 1982) 458 06:16:11.7 107.
38. Jelinek Petr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 336 06:16:30.6 109.
39. Plhoň Jakub Mattoni FreeRun Zlín 46km Muži nad 40 let (do 1982) 351 06:16:44.5 111.
40. Skřeček Lukáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 512 06:17:38.2 114.
41. Kajfosz Pavel Ropice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 348 06:17:58.7 117.
42. Váňa Petr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 571 06:18:55.8 118.
43. Elingr Zbyněk Beskydský Dogmaraton Team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 269 06:19:02.4 119.
44. Rodina Ivan Rungo Ostrava Poruba 46km Muži nad 40 let (do 1982) 497 06:19:28.1 121.
45. Vlasák Michal Sokol Veltěž 46km Muži nad 40 let (do 1982) 585 06:21:11.4 122.
45. Vrabec Lukáš Sokol Turnov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 588 06:21:11.4 122.
47. Zukal Štěpán WINNERS Znojmo 46km Muži nad 40 let (do 1982) 604 06:21:36.4 124.
48. Lorenc David Jiný lidi 46km Muži nad 40 let (do 1982) 410 06:22:58.4 125.
49. Macko Milan 46km Muži nad 40 let (do 1982) 414 06:23:56.7 127.
50. Stöger Karel 46km Muži nad 40 let (do 1982) 526 06:25:12.2 130.
51. Segeč Ivo 46km Muži nad 40 let (do 1982) 508 06:27:32.3 131.
52. Šejc Jan Ultratales.com 46km Muži nad 40 let (do 1982) 537 06:28:16.6 133.
53. Tomčík Petr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 562 06:28:25.7 135.
54. Kusák Pavel 46km Muži nad 40 let (do 1982) 396 06:28:38.1 136.
55. Polívka Lukáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 479 06:28:59.3 138.
56. Ferenčák Libor 46km Muži nad 40 let (do 1982) 274 06:30:05.5 139.
57. Valčík David Los Křupos Adventure Team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 569 06:32:32.6 143.
58. Hovad Daniel 46km Muži nad 40 let (do 1982) 318 06:38:56.1 150.
59. Janko Dalibor SK Oceláci Ostrava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 331 06:39:41.5 151.
60. Štefanovie Ján BB marathon team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 549 06:44:15.7 153.
61. Nevrlý Václav 46km Muži nad 40 let (do 1982) 449 06:49:14.4 160.
62. Raduz Rudický Radovan SK Oceláci Ostrava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 491 06:49:15.3 161.
63. Němec Tomáš Pozdní sběr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 447 06:52:25.3 165.
64. Faldyna Zdeněk 46km Muži nad 40 let (do 1982) 271 06:53:04.5 167.
65. Němec Roman 46km Muži nad 40 let (do 1982) 579 06:57:29.9 171.
66. Adamec Vaclav Sneci v behu 46km Muži nad 40 let (do 1982) 201 06:58:24.2 173.
67. Wieczorek Jan 46km Muži nad 40 let (do 1982) 594 06:58:30.9 175.
68. Veselý Oldřich 46km Muži nad 40 let (do 1982) 582 07:04:47.8 184.
69. Táborský Jan 46km Muži nad 40 let (do 1982) 557 07:07:43.4 187.
70. Kočandrle Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46km Muži nad 40 let (do 1982) 365 07:07:44.3 188.
71. Zbíral Robert SOB Olomouc 46km Muži nad 40 let (do 1982) 598 07:11:34.3 197.
72. Břečka Tomáš Běhat nás baví - Opava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 235 07:12:10.3 199.
73. Neruda Miroslav Blučina 46km Muži nad 40 let (do 1982) 448 07:12:15.6 201.
74. Štencel Jiří Fulnek 46km Muži nad 40 let (do 1982) 551 07:14:44.5 203.
75. Šmída Zbyněk 46km Muži nad 40 let (do 1982) 547 07:19:34.9 205.
76. Hénik Vlastimil Gurmáni 46km Muži nad 40 let (do 1982) 307 07:19:35.7 206.
77. Hanuš Pavel 46km Muži nad 40 let (do 1982) 299 07:21:11.7 209.
78. Vrbický Viktor 46km Muži nad 40 let (do 1982) 589 07:24:03.5 212.
79. Kolarský Michal SALOMON/SUUNTO 46km Muži nad 40 let (do 1982) 369 07:25:21.6 215.
80. Vitouch Jiří 46km Muži nad 40 let (do 1982) 583 07:25:37.6 217.
81. Hurtík Petr Gold Run Zlaté Hory 46km Muži nad 40 let (do 1982) 322 07:28:16.4 220.
82. Musil Petr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 438 07:28:20.4 221.
83. Schwarz Marek Běžecká parta Žižkov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 510 07:28:36.2 223.
84. Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec 46km Muži nad 40 let (do 1982) 207 07:29:06.8 224.
85. Blažek Jaroslav Multisport 361 46km Muži nad 40 let (do 1982) 227 07:32:30.8 229.
86. Hejduk Patrik Pati and Heinz team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 303 07:33:17.1 230.
87. Riessler Otto SK Okoun 46km Muži nad 40 let (do 1982) 496 07:44:22.9 244.
88. Matějka Miloslav MiJa 46km Muži nad 40 let (do 1982) 421 07:44:46.8 246.
89. Kosík Lukáš PTÁCI 46km Muži nad 40 let (do 1982) 373 07:45:41.1 247.
90. Kunyt Jiří 46km Muži nad 40 let (do 1982) 392 07:48:46.6 256.
91. Prudil Vít Lazinov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 488 07:50:11.9 259.
92. Piatkovský Pavel Charli team 46km Muži nad 40 let (do 1982) 474 07:50:44.2 260.
93. Bárta Ladislav 46km Muži nad 40 let (do 1982) 215 07:54:22.6 261.
94. Gremlica Martin MK Prostějov 46km Muži nad 40 let (do 1982) 292 07:56:23.6 262.
95. Otruba Petr 46km Muži nad 40 let (do 1982) 462 07:57:03.8 266.
96. Zezulka Lumír 46km Muži nad 40 let (do 1982) 601 08:01:27.6 270.
97. Stareček Radovan Šedí vlci 46km Muži nad 40 let (do 1982) 524 08:01:28.2 271.
98. Nosek Michal SK Oceláci Ostrava 46km Muži nad 40 let (do 1982) 451 08:02:08.4 272.
99. Červenka Martin MaCe 46km Muži nad 40 let (do 1982) 247 08:03:33.6 273.
100. Biedermann Josef NoPainNoGain 46km Muži nad 40 let (do 1982) 225 08:05:59.5 275.
101. Zoubek Michal 46km Muži nad 40 let (do 1982) 602 08:25:48.3 280.
102. Polách Michal Mattoni FreeRun Zlín 46km Muži nad 40 let (do 1982) 478 08:29:38.9 282.
103. Radek Černý 46km Muži nad 40 let (do 1982) 490 08:45:25.5 293.
104. Roták Petr Otužilci Frýdek-Místek 46km Muži nad 40 let (do 1982) 500 08:50:13.4 294.
105. Matuš Pavel bajkeři 46km Muži nad 40 let (do 1982) 424 08:56:44.1 296.
106. Bohdálek Miroslav 46km Muži nad 40 let (do 1982) 231 09:00:07.6 302.
107. SMĚTÁK Radek Dám to 46km Muži nad 40 let (do 1982) 519 09:00:28.5 303.
108. Vontroba Vítězslav VV&VV 46km Muži nad 40 let (do 1982) 586 09:33:04.5 321.
109. Rozsypal Dušan 46km Muži nad 40 let (do 1982) 501 09:33:06.6 322.
110. Opěla Martin 46km Muži nad 40 let (do 1982) 459 09:33:24.8 323.
111. Weidlich Tomáš 46km Muži nad 40 let (do 1982) 591 09:51:37.5 328.
112. Campr Vít Achillovy šlachy 46km Muži nad 40 let (do 1982) 239 09:51:38.6 329.
113. Šimčák Dalibor 46km Muži nad 40 let (do 1982) 541 10:04:44.5 336.
114. Šalomoun Pavel 46km Muži nad 40 let (do 1982) 532 10:08:40.9 337.
115. Kuzma Ladislav 46km Muži nad 40 let (do 1982) 399 10:13:51.6 339.
116. Míša Stanislav 46km Muži nad 40 let (do 1982) 431 10:36:11.4 342.
  Jahn Vítězslav Olomoucká letka 46km Muži nad 40 let (do 1982) 328 DNF  
  Šnobl František Sokol Telnice 46km Muži nad 40 let (do 1982) 548 DNF  
  Balada Jakub 46km Muži nad 40 let (do 1982) 213 DSQ  

46km - Ženy do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Petra 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 540 04:29:02.4 3.
2. Marková Barbora 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 420 04:58:46.5 14.
3. Fuksová Karolína 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 286 04:59:24.9 15.
4. Cichá Barbora 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 243 05:10:56.2 24.
5. Čejková Magdalena Hobby Runners 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 244 05:12:06.8 26.
6. Andršová Pavlína 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 206 05:39:24.2 48.
7. Kutějová Barbora 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 398 05:46:50.3 56.
8. Tomanová Adéla Běhkomplex 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 561 05:51:10.6 61.
9. Kravalová Petra 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 382 05:54:47.5 66.
10. Kapcalová Natálie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 610 05:55:04.9 67.
11. Slavíková Lucie Bosenské děvy 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 516 05:56:00.1 70.
12. Procházková Renáta 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 487 06:00:07.2 76.
13. Bucová Veronika Thirsty thirties 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 237 06:03:57.1 84.
14. Štramberská Nikola 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 554 06:04:23.1 86.
15. Liberdová Lenka 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 407 06:06:03.3 88.
16. Veličková Michaela 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 581 06:11:16.4 95.
17. Suchanová Kateřina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 529 06:15:05.6 106.
18. Tomalová Katerina Thirsty thirties 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 559 06:17:04.4 113.
19. Petrová Jana 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 472 06:17:43.2 115.
20. Strnadová Lucie Profesionální svině 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 527 06:23:41.7 126.
21. Kusáková Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 397 06:28:38.1 136.
22. Bauerová Martina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 220 06:30:34.3 141.
23. Nikol Paulová 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 450 06:33:23.6 144.
24. Šilarová Anna 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 270 06:33:50.8 145.
25. Millionová Pavlína Salming running 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 429 06:37:53.6 147.
26. Peštálová Andrea Extra Brno 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 471 06:45:07.0 155.
27. Hiľovská Kamila 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 308 06:48:56.3 159.
28. Skřítková Daniela Zapomenuté hory 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 513 06:49:23.2 162.
29. Náměstková Eliška behejsepsem.cz 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 442 06:51:12.4 163.
30. Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 208 06:53:03.8 166.
31. Dostálová Kateřina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 259 06:53:45.4 168.
32. Maňáková Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 415 06:57:30.0 172.
33. Horáková Michaela 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 316 06:59:36.3 177.
34. Gladišová Kateřina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 289 07:00:01.4 178.
35. Štefková Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 550 07:04:32.1 183.
36. Myšáková Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 440 07:05:05.3 185.
37. Blažková Kristina SOB Olomouc 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 229 07:11:33.5 196.
38. Pavličíková Kamila 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 470 07:18:07.3 204.
39. Janovská Pavlína 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 332 07:19:45.4 207.
40. Trojancová Pavla 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 563 07:25:05.6 214.
41. Sluneckova Eliska 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 518 07:28:09.3 219.
42. Hauerlandová Nikola HZT 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 301 07:33:44.7 231.
43. Dostálová Gabriela 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 258 07:34:05.1 232.
44. Nováková Sabina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 455 07:34:05.3 233.
45. Sedláčková Sylva 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 507 07:35:53.3 235.
46. Dvořáková Veronika Dark Side Workout 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 267 07:40:46.7 241.
47. Hrabalová Eliška 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 319 07:48:47.4 257.
48. Kahánková Iva 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 347 07:56:54.3 264.
49. Božoňová Klára 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 233 07:58:34.3 267.
50. Misterová Michaela Matky v běhu 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 430 08:01:22.8 268.
51. Rašnerová Martina milujemehory.eu 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 493 08:23:43.2 278.
52. Alžběta Vodičková 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 203 08:32:32.4 283.
53. Jurzycová Karin 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 342 08:36:05.8 288.
54. Horáková Klára 4běhnyvběhu 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 315 08:36:12.9 289.
55. Čuříková Erika 4 běhny v běhu 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 250 08:36:13.1 290.
56. Baráthová Barbora 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 214 08:57:40.2 299.
57. Procházková Edita 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 486 08:59:12.7 301.
58. Hlavačková Klára 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 309 09:04:42.4 305.
59. Brojáč Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 234 09:05:16.8 306.
60. Seifertová Lucie Blázen z Radimovky 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 509 09:22:09.5 317.
61. Povazanova Eva 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 481 09:26:42.7 318.
62. Kuralová Lucie 3+ pro zdraví. 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 395 09:27:45.9 319.
63. Vontrobová Vanda VV&VV 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 587 09:33:03.1 320.
64. Fědorová Adéla žádný 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 273 09:57:16.4 332.
65. Šenoldová Zuzana Rozvážně a s radostí! 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 538 10:02:11.8 334.
66. Fridrichova Olga 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 283 10:08:41.3 338.
  Ryšánková Kateřina 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 504 DNF  
  Dostálová Vendula 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 261 DNS  
  Mecová Marie 46km Ženy do 39 let (1983-2004) 425 DNS  

46km - Ženy nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěrbová Jane Štěrbová run 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 552 05:21:20.9 30.
2. Kocichová Eva Beskydský pivovárek Ostravice 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 364 05:28:54.6 37.
3. Ferenčáková Pavla 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 275 05:42:09.5 50.
4. Zemanová Radka RunningZone Brno 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 600 06:01:29.3 77.
5. Šeděnková Barbora 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 535 06:03:02.5 83.
6. Smítalová Jana SK Žabovřesky Brno 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 520 06:07:55.3 90.
7. Hořanská Lenka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 317 06:16:18.2 108.
8. Benešová Jitka Ladermon Team 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 221 06:46:58.7 158.
9. Karafiátová Iva Mattoni FreeRun Zlín 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 475 06:52:07.6 164.
10. Andrlová Pavlína TvK 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 205 06:58:27.1 174.
11. Lajdová Zdeňka SDH Roštění 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 403 07:03:32.6 180.
12. Kudrnová Lenka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 389 07:05:05.3 186.
13. Faltusová Radka Atletika Jablonné 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 272 07:10:15.8 194.
14. Petrušková Marcela SK Oceláci Ostrava 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 473 07:11:59.2 198.
15. Borkovcová Lucie 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 232 07:24:55.8 213.
16. Štiťáková Adéla Žibřidice 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 553 07:25:21.6 215.
17. Mansfeldová Blanka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 416 07:28:28.1 222.
18. Blažková Eva Multisport 361 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 228 07:32:30.4 227.
19. Býčková Jolana Mattoni FreeRun 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 238 07:32:30.5 228.
20. Paatzová Martina Rozběháme Litoměřicko 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 464 07:40:12.8 238.
20. Moravcová Petra Rozbehame litomericko 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 435 07:40:12.8 238.
22. Zaňková Věra Rozběháme Litoměřicko 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 596 07:40:13.1 240.
23. Filingerová Radka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 277 07:42:48.9 243.
24. Dvořáčková Jana MiJa 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 265 07:44:46.2 245.
25. Laníková Lenka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 405 07:46:55.4 251.
26. Vaňková Anna Rozběháme Litoměřicko 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 575 07:47:55.4 254.
27. Králová Jana Rozběháme Litpměřicko 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 381 07:47:56.3 255.
28. Pokorná Kateřina 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 477 07:49:09.4 258.
29. Hájková Jitka Matky v běhu 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 298 08:01:22.8 268.
30. Kučerová Monika 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 388 08:13:52.8 277.
31. Zoubková Erika 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 603 08:25:48.3 279.
32. Hasníková Lenka Mattoni FreeRun Zlín 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 300 08:34:34.6 284.
33. Papajová Lenka SK Ocelaci Ostrava 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 467 08:34:44.5 285.
34. Rudická Barbora SK Oceláci Ostrava 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 502 08:34:44.7 286.
35. Glabazňová Jana iThinkBeer 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 288 08:41:23.8 291.
36. Žampachová Zdeňka 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 605 08:45:25.1 292.
37. Sotorníková Ivana 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 522 08:56:44.1 297.
38. Mikulaková Kateřina bajkeři 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 428 08:56:44.2 298.
39. Vájová Bronislava STG ZLÍN 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 568 09:03:19.4 304.
40. Nedopilová Olga můj 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 444 09:12:03.6 309.
41. Škovranová Barbora můj team 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 545 09:12:04.1 310.
42. Prejdová Radka Ostrava 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 484 09:12:22.6 311.
43. Fontánová Marcela 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 280 09:17:16.3 312.
44. Baťková Barbora 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 219 09:17:24.7 313.
45. Bočková Lucie 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 230 09:19:26.9 315.
46. Šimčáková Petra 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 542 09:33:24.9 324.
47. Opělová Kateřina 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 460 09:33:25.4 325.
48. Dostálová Leona 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 260 09:51:37.2 327.
49. Camprová Petra Achillovy šlachy 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 240 09:51:39.2 330.
50. Kuželová Martina 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 400 09:57:16.7 333.
51. Starečková Denisa Otužilci Frýdek-Místek 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 525 10:03:17.1 335.
52. Míšová Monika 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 432 10:36:09.7 341.
  Aulehlová Leona 46km Ženy nad 40 let (do 1982) 209 DSQ  

26km - Muži do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minář Marek Runsport team 26km Muži do 39 let (1983-2004) 784 02:00:17.1 1.
2. Kamenský Zdeněk 26km Muži do 39 let (1983-2004) 884 02:24:51.9 3.
3. Kazda Jan 26km Muži do 39 let (1983-2004) 737 02:25:10.8 4.
4. Ševčík Petr Kiwi.com Runners 26km Muži do 39 let (1983-2004) 841 02:25:15.7 5.
5. Šubrt Martin Bk Brno 26km Muži do 39 let (1983-2004) 851 02:28:14.7 7.
6. Čechmánek David Palkovice 26km Muži do 39 let (1983-2004) 677 02:35:15.9 11.
7. Dolinský Jiří LLB 26km Muži do 39 let (1983-2004) 683 02:36:45.6 12.
8. Zlámala Jaroslav SKP Zlín 26km Muži do 39 let (1983-2004) 879 02:38:41.5 15.
9. Jasenský Jan 26km Muži do 39 let (1983-2004) 726 02:42:43.7 16.
10. Almasy Michael 26km Muži do 39 let (1983-2004) 652 02:42:44.3 17.
11. Henek Václav 26km Muži do 39 let (1983-2004) 702 02:46:48.9 22.
12. Halfar Jan 26km Muži do 39 let (1983-2004) 870 02:46:51.5 24.
13. Mihoč Filip Pepe Backery Coffee 26km Muži do 39 let (1983-2004) 778 02:46:57.5 25.
14. Rulík Tadeáš 26km Muži do 39 let (1983-2004) 818 02:47:46.3 28.
15. Sedláček David 26km Muži do 39 let (1983-2004) 820 02:51:33.3 34.
16. Kaňovský Ondřej 26km Muži do 39 let (1983-2004) 735 02:53:44.9 36.
17. Fišara Šimon Pepe Backery Coffee 26km Muži do 39 let (1983-2004) 689 02:55:07.5 37.
18. Bartoš Tomáš TRI Tvrdonice 26km Muži do 39 let (1983-2004) 656 02:56:01.1 39.
19. Janočko Miroslav Bernartice 26km Muži do 39 let (1983-2004) 882 02:57:22.5 41.
20. Všolák Zbyněk 26km Muži do 39 let (1983-2004) 868 03:06:01.9 48.
21. Peňáz Štěpán 26km Muži do 39 let (1983-2004) 804 03:07:24.8 53.
22. Zopavý Denis 26km Muži do 39 let (1983-2004) 881 03:08:17.8 56.
23. Sloboda Tomáš 26km Muži do 39 let (1983-2004) 827 03:10:47.6 57.
24. Frydrych Tomáš 26km Muži do 39 let (1983-2004) 691 03:11:32.3 59.
25. Walach Ondřej TJ TŽ Třinec 26km Muži do 39 let (1983-2004) 872 03:12:57.3 62.
26. Vrzáň Jakub USK Praha 26km Muži do 39 let (1983-2004) 867 03:13:30.6 63.
27. Polách Viktor Mattoni FreeRun Zlín 26km Muži do 39 let (1983-2004) 811 03:17:25.2 70.
28. Strmiska Tomáš Kollmorgen 26km Muži do 39 let (1983-2004) 833 03:23:37.2 79.
29. Vokál Petr KARAT eXtreme Heads 26km Muži do 39 let (1983-2004) 866 03:38:37.2 102.
30. Vácha Petr gici behaj 26km Muži do 39 let (1983-2004) 859 03:41:23.7 107.
31. Švoma Lukáš Moonriders 26km Muži do 39 let (1983-2004) 853 03:46:31.8 117.
32. Brčák Michal Telekom Running Team 26km Muži do 39 let (1983-2004) 668 03:46:51.6 119.
33. Vlček Jiří BESKYD-NATURAL 26km Muži do 39 let (1983-2004) 865 03:46:53.3 121.
34. Chýlek Jan ELVAC 26km Muži do 39 let (1983-2004) 718 03:48:38.6 126.
35. Maňásek Jiří 26km Muži do 39 let (1983-2004) 770 03:51:32.1 132.
36. Symerský Marek 26km Muži do 39 let (1983-2004) 838 03:56:31.2 138.
37. Kiška Petr 26km Muži do 39 let (1983-2004) 739 04:12:34.7 154.
38. Abendroth Tomáš ABOS Racing 26km Muži do 39 let (1983-2004) 651 04:13:02.3 157.
39. Večeřa Filip 26km Muži do 39 let (1983-2004) 888 04:19:53.9 163.
40. Nikl Jakub Buzerant Team 26km Muži do 39 let (1983-2004) 798 04:24:03.9 168.
41. Medek Martin 26km Muži do 39 let (1983-2004) 775 04:33:41.5 177.
42. Cymorek František 26km Muži do 39 let (1983-2004) 676 04:33:47.6 178.
43. Smolicha Tomáš 26km Muži do 39 let (1983-2004) 659 05:22:19.2 191.
44. Hellebrant Štěpán #ttisícovky a #drobottina 26km Muži do 39 let (1983-2004) 701 05:41:04.8 193.
45. Valenta Vít ELVAC 26km Muži do 39 let (1983-2004) 860 06:24:35.9 196.

26km - Muži nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brichta Miloš AKBK / INOV-8 26km Muži nad 40 let (do 1982) 670 02:24:12.3 2.
2. Heidenreich Patrik 26km Muži nad 40 let (do 1982) 699 02:26:27.9 6.
3. Zajíc Jiří Kutnohorské legendy 26km Muži nad 40 let (do 1982) 876 02:29:36.8 8.
4. David Hanke Pomalé šípy Kopřivnice/AKEZ 26km Muži nad 40 let (do 1982) 680 02:31:16.9 9.
5. Vyskočil Tomáš KVS Olomouc 26km Muži nad 40 let (do 1982) 871 02:33:10.5 10.
6. Ščibráni Milan Běžci sobě 26km Muži nad 40 let (do 1982) 839 02:38:32.4 14.
7. Michálek Martin SK Alpaka Vyškov 26km Muži nad 40 let (do 1982) 779 02:44:59.8 19.
8. Horský Petr 26km Muži nad 40 let (do 1982) 709 02:46:23.4 20.
9. Stuchlík Přemysl Štěpánkovice 26km Muži nad 40 let (do 1982) 836 02:46:37.6 21.
10. Pavlík David Kutnohorské legendy 26km Muži nad 40 let (do 1982) 801 02:46:50.4 23.
11. Večerek Mejzr Dušan SK Zahořany 26km Muži nad 40 let (do 1982) 862 02:47:41.8 27.
12. Zelenka Jiří RunboTeam Liberec 26km Muži nad 40 let (do 1982) 878 02:48:28.3 29.
13. Škarka Daniel 26km Muži nad 40 let (do 1982) 844 02:50:57.9 31.
14. Pirkl Tomáš 26km Muži nad 40 let (do 1982) 808 02:51:25.3 33.
15. Srotir Libor KARAT eXtreme Heads 26km Muži nad 40 let (do 1982) 830 02:52:00.2 35.
16. Kučera Vojtěch KadlaKadla Ladies 26km Muži nad 40 let (do 1982) 713 02:55:08.1 38.
17. Pavlíček Radek TRI Tvrdonice 26km Muži nad 40 let (do 1982) 800 02:56:06.1 40.
18. Benes Daniel 26km Muži nad 40 let (do 1982) 658 02:59:09.4 42.
19. Pivoda Petr Pozdní sběr 26km Muži nad 40 let (do 1982) 809 02:59:12.3 43.
20. Smrčka Stanislav trenovanibehu.cz 26km Muži nad 40 let (do 1982) 828 03:00:37.6 44.
21. Materna Luboš 26km Muži nad 40 let (do 1982) 774 03:06:48.9 51.
22. Popelka Ondrej WRBA 26km Muži nad 40 let (do 1982) 812 03:07:05.7 52.
23. Vintr Tomáš KVV Brno 26km Muži nad 40 let (do 1982) 864 03:08:15.2 55.
24. Mésl Roman Fištróni 26km Muži nad 40 let (do 1982) 777 03:11:59.6 60.
25. Beran Jan 26km Muži nad 40 let (do 1982) 661 03:17:03.8 69.
26. Zahradník Dušan Sprintujici želvy 26km Muži nad 40 let (do 1982) 874 03:19:35.8 71.
27. Hlavatý Marek BP 26km Muži nad 40 let (do 1982) 705 03:19:36.7 72.
28. Krajíček Jan 26km Muži nad 40 let (do 1982) 749 03:24:19.5 81.
29. Klein Dalibor Model 26km Muži nad 40 let (do 1982) 740 03:24:31.5 82.
30. Klapil Luděk OD MORAVA Holešov 26km Muži nad 40 let (do 1982) 883 03:24:40.3 83.
31. Peška Jan Hlinsko 26km Muži nad 40 let (do 1982) 806 03:27:35.6 85.
32. Bezděk Tomáš 26km Muži nad 40 let (do 1982) 662 03:30:44.7 90.
33. Tauš Petr 26km Muži nad 40 let (do 1982) 854 03:31:47.1 91.
34. Kocián Martin 26km Muži nad 40 let (do 1982) 742 03:34:51.2 95.
35. Kratochvíl Martin 26km Muži nad 40 let (do 1982) 889 03:38:06.9 101.
36. Kalivoda Pavel STG Zlin 26km Muži nad 40 let (do 1982) 733 03:40:50.4 106.
37. Kolda Jiří Opatov 26km Muži nad 40 let (do 1982) 743 03:43:48.6 111.
38. Novotný Martin Běháme pro radost 26km Muži nad 40 let (do 1982) 792 03:46:14.8 116.
39. Machatý Radek Triathlon team Chrudim 26km Muži nad 40 let (do 1982) 768 03:47:31.2 123.
40. Franz Richard Rozběháme Plzeň 26km Muži nad 40 let (do 1982) 690 03:53:22.6 135.
41. Raszka Tomasz 26km Muži nad 40 let (do 1982) 815 03:56:02.8 136.
42. Sláma Jiří 26km Muži nad 40 let (do 1982) 826 03:59:12.6 140.
43. Janik Michal m&m´s 26km Muži nad 40 let (do 1982) 723 04:00:29.5 141.
44. Schwarzer Emil 26km Muži nad 40 let (do 1982) 822 04:02:22.8 143.
45. Nemec Vaclav Pardubice 26km Muži nad 40 let (do 1982) 788 04:05:13.7 146.
46. Kaláb Petr 26km Muži nad 40 let (do 1982) 731 04:06:50.2 152.
47. Klikoš Jiří 26km Muži nad 40 let (do 1982) 741 04:12:07.7 153.
48. Škorňák Roman Běžci sobě 26km Muži nad 40 let (do 1982) 845 04:15:49.9 159.
49. Miroslav Fassati TJ Sokol Josefov 26km Muži nad 40 let (do 1982) 785 04:17:18.5 160.
50. Kuchařík Libor 26km Muži nad 40 let (do 1982) 756 04:21:49.7 164.
51. Kuchejda Tad 26km Muži nad 40 let (do 1982) 757 04:23:20.6 167.
52. Štrama Jiří 26km Muži nad 40 let (do 1982) 850 04:31:36.9 173.
53. Kvapil Filip 26km Muži nad 40 let (do 1982) 762 04:41:58.3 179.
54. Šmída Radomír 26km Muži nad 40 let (do 1982) 848 05:07:15.8 186.
55. Mikulenka Pavel 26km Muži nad 40 let (do 1982) 781 05:07:27.7 187.
56. Hellebrant Dalibor #ttisícovky a #drobottina 26km Muži nad 40 let (do 1982) 700 05:41:04.6 192.

26km - Ženy do 39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hovořáková Anna DIMENSE.CZ 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 711 02:37:30.2 13.
2. Paclíková Adéla 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 795 02:43:23.8 18.
3. Nováková Vanda RunningZone Brno 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 791 02:47:27.1 26.
4. Neudertová Šárka 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 789 02:48:32.5 30.
5. Brožová Aneta 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 672 02:51:12.2 32.
6. Paclíková Petra HO Lokomotiva Brno 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 796 03:03:49.8 46.
7. Kulíková Adéla 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 758 03:06:46.5 49.
8. Jančová Martina 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 887 03:06:46.8 50.
9. Anna Šňupárková 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 653 03:07:31.3 54.
10. Chromík Michaela MiLee Team Krnov 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 716 03:11:07.5 58.
11. Rabiecová Zuzana PŘECI fyzio 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 814 03:12:48.2 61.
12. Richterová Dita 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 843 03:13:33.1 64.
13. Zonková Petra 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 880 03:14:20.6 66.
14. Kramářová Jana - 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 751 03:19:37.3 73.
15. Doležalová Laura 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 682 03:21:22.4 76.
16. Barbora Novotná 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 654 03:21:27.7 78.
17. Studená Marie 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 835 03:25:16.4 84.
18. Tomanova Petra Rozbehame Novy Jicin 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 856 03:28:18.6 86.
19. Skoumalová Tereza 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 825 03:29:16.5 87.
20. Zajíčková Nikola 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 877 03:29:47.8 88.
21. Taušová Lucie Kalda triatlon team 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 855 03:34:07.9 93.
22. Stanieková Magda Běžci sobě 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 831 03:34:50.7 94.
23. Švecová Eva gici behaj 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 852 03:41:56.5 109.
24. Borunská Veronika 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 665 03:44:10.4 112.
25. Grycová Anna HO Lokomotiva Brno 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 693 03:44:17.9 113.
26. Paloncýová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 797 03:45:37.6 114.
27. Hublová Barbara 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 714 03:46:00.9 115.
28. Brčáková Martina SheRuns 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 669 03:46:51.2 118.
29. Střížová Tereza 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 834 03:46:52.7 120.
30. Prejdová Lucie 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 813 03:46:59.1 122.
31. Koudelková Barbora Bosenské děvy 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 747 03:48:13.8 124.
32. Batulková Anna Panděra 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 657 03:48:23.5 125.
33. Pekarkova Adela 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 803 03:51:20.8 131.
34. Šimkova Nela 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 842 03:52:10.7 133.
35. Nogová Andrea Horal Šumperk 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 790 03:56:08.8 137.
36. Dybowicz Radka 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 685 03:57:12.4 139.
37. Maksantová Miluše m&m´s 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 769 04:00:29.8 142.
38. Hanáková Terka 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 696 04:03:15.4 144.
39. Maňková Michaela Běžci sobě 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 771 04:03:47.3 145.
40. Weisshäutelová Helena Ony v Onu 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 793 04:06:12.5 148.
41. stranska martina Ony v Onu 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 832 04:06:12.5 149.
42. Haislerová Hana 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 694 04:12:40.7 155.
43. Houserová Stela 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 710 04:12:41.4 156.
44. Lichá Gabriela TJ TŽ Třinec 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 764 04:13:17.8 158.
45. Kovářová Tereza FITFAB 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 748 04:17:53.4 161.
46. Boumová Helena Boumčata 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 667 04:19:43.6 162.
47. Janků Markéta 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 724 04:22:20.2 165.
48. Homolova Barbora 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 707 04:22:20.2 166.
49. Kaznicová Eva Přeci fyzio 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 738 04:30:46.2 172.
50. Ďurišová Andrea 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 885 04:31:55.4 174.
51. Kůrová Kristýna SK Žabovřesky Brno 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 761 04:32:22.1 175.
52. Březinová Ivana VHS Brno 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 673 04:33:41.4 176.
53. Zahradníková Barbora 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 875 04:42:37.5 181.
54. Drobišová Jana 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 684 04:42:38.8 182.
55. Kuncová Magdaléna 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 759 04:42:42.1 183.
56. Heniková Barbora 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 886 05:07:15.2 185.
57. Salas Marta 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 807 05:22:18.3 190.
58. Leisure Ceilidh 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 763 05:42:13.5 194.
59. Hrabcová Anna ELVAC 26km Ženy do 39 let (1983-2004) 712 06:24:35.7 195.

26km - Ženy nad 40 let (do 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hlaváčová Eva 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 704 03:02:54.6 45.
2. Kosová Michaela OK99 Hradec Králové 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 746 03:04:45.3 47.
3. Večerková Marcela 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 863 03:14:07.8 65.
4. Brozdová Karina SPK Český Těšín 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 671 03:14:22.1 67.
5. Chylová Jana Běžci sobě 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 720 03:14:22.4 68.
6. Kaňková Helena 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 734 03:19:40.6 74.
7. Bouchalová Lucie Běhej se psem 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 666 03:21:11.3 75.
8. Gabriela Fassati Run Magazin Team 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 692 03:21:23.8 77.
9. Krajíčková Zuzana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 750 03:24:19.4 80.
10. Luisa Radecka Linda 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 765 03:30:16.9 89.
11. Dobrovská Anna 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 681 03:33:35.9 92.
12. Březovská Petra Běžci Sobě 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 674 03:34:51.8 96.
13. Horáková Jindra BŽB 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 708 03:34:53.9 97.
14. Byrtusová Zuzana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 675 03:35:51.2 98.
15. Kudelova Věra 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 755 03:37:31.8 99.
16. Jurajdová Lenka Běžci Sobě Ostrava 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 730 03:37:50.8 100.
17. Kaplanová Jana WRBA 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 736 03:38:43.9 103.
18. Bárová Romana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 655 03:39:29.5 104.
19. Macková Petra STG Zlín 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 767 03:40:50.1 105.
20. Týnová Eva Běžci sobě 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 858 03:41:27.6 108.
21. Jírová Kateřina Srnky v běhu 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 729 03:43:31.7 110.
22. Chýlková Pavla ELVAC 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 719 03:48:38.9 127.
23. Dančová Kateřina 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 679 03:50:03.4 128.
24. Kopáčková Šárka Mountain team Kopáčkovic 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 745 03:51:13.7 129.
25. Kurková Martina Srnky v běhu 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 760 03:51:19.3 130.
26. Šťastná Iva 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 849 03:53:21.2 134.
27. Muroňová Alexandra 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 786 04:05:21.4 147.
28. Panská Zuzana Ony v Onu 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 799 04:06:12.6 150.
29. Vyhlídalová Jana ONy v ONu Praha 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 869 04:06:12.8 151.
30. Škorňáková Věra Běžci sobě 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 846 04:25:01.1 169.
31. Vaverková Soňa 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 861 04:26:09.9 170.
32. Miková Veronika 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 780 04:28:29.6 171.
33. Wogurková Daniela 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 873 04:41:58.7 180.
34. Benešová Martina Bašta team 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 660 05:04:41.1 184.
35. Mikulenková Jana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 782 05:07:28.5 188.
36. Harcová Lucie Pardubice 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 697 05:17:44.9 189.
37. Kučeriková Jana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 754 06:42:23.7 197.
  Hlávková Michaela 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 706 DNF  
  Bezděková Jana 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 663 DNF  
  Horáková Lenka 26km Ženy nad 40 let (do 1982) 688 DNF