Výsledky závodu

Zavírák - neděle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.11.2021



SPRINT - Bikejoring muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švancara Jiří Yuki de Alphaville Bohemia SPRINT Bikejoring muži 146 00:08:33.3 1.
2. Hora Ondřej Becky SPRINT Bikejoring muži 16 00:10:01.0 8.
3. Tkachenko Dmitry Cherry SPRINT Bikejoring muži 56 00:11:09.8 23.
4. Smutný Jiří Magua SPRINT Bikejoring muži 19 00:20:38.2 74.

SPRINT - Bikejoring ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paris Camille Saguenay SPRINT Bikejoring ženy 123 00:08:53.2 2.
2. Neumanová Kateřina Aris SPRINT Bikejoring ženy 40 00:09:17.6 4.
3. Doláková Zuzana Ajscha ze Štípek SPRINT Bikejoring ženy 136 00:09:27.7 5.
4. Hýsková_2 Baru Zzuri SPRINT Bikejoring ženy 191 00:09:55.9 6.
5. Čapková Marcela Amidava SPRINT Bikejoring ženy 207 00:09:59.3 7.
6. Lakatošová Daniela Athos SPRINT Bikejoring ženy 154 00:10:02.3 9.
7. Horáková Daniela Toko SPRINT Bikejoring ženy 86 00:10:10.7 11.
8. Paris Camille Laspi SPRINT Bikejoring ženy 124 00:10:18.1 14.
9. Vošvrdová Nicole Be My Perfect Barathea SPRINT Bikejoring ženy 88 00:10:23.4 15.
10. Kárníková Aneta Tarinka - Bastille Strážce palisád SPRINT Bikejoring ženy 103 00:10:36.0 16.
11. Masná Anežka Dux SPRINT Bikejoring ženy 34 00:10:57.3 18.
12. Krauzowicz Emilia Rocket SPRINT Bikejoring ženy 145 00:11:03.8 19.
13. Jičínská Natálie BB SPRINT Bikejoring ženy 149 00:11:06.0 21.
14. Machková Lucie Lola SPRINT Bikejoring ženy 144 00:11:12.9 24.
15. Vítková Julie Kiba SPRINT Bikejoring ženy 141 00:11:18.1 25.
16. Štrofová Vendula Tessa SPRINT Bikejoring ženy 63 00:11:47.1 28.
17. Svobodová Jasmína Andy SPRINT Bikejoring ženy 57 00:11:51.3 29.
18. Kárníková Aneta Amy Strážce palisád SPRINT Bikejoring ženy 104 00:12:15.0 33.
19. Švantnerová Kristína Kenny SPRINT Bikejoring ženy 143 00:12:23.0 35.
20. Zikmundová Veronika CG SPRINT Bikejoring ženy 206 00:12:33.3 38.
21. Machková Nikola Konnor Grand Forjana SPRINT Bikejoring ženy 22 00:12:50.5 43.
22. Cajkářová Anna Tucker SPRINT Bikejoring ženy 2 00:13:22.6 46.
23. Kolek Nela Barney SPRINT Bikejoring ženy 20 00:14:06.9 49.
24. Nováková Kateřina Molly SPRINT Bikejoring ženy 5 00:14:45.5 52.
25. Kaněrová Michaela Rapl SPRINT Bikejoring ženy 87 00:16:23.9 63.
26. Uriková Gabriela Bessie of Bohemian Paradise SPRINT Bikejoring ženy 29 00:17:53.0 70.
27. Mitrášová Tereza Skylla SPRINT Bikejoring ženy 168 00:23:50.0 75.

SPRINT - Koloběžka se dvěma psy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jetmarova Lucie Kokos SPRINT Koloběžka se dvěma psy 39 00:11:05.0 20.
2. Doubková Mona Tim / Tony SPRINT Koloběžka se dvěma psy 166 00:12:22.0 34.
3. Lakatošová Daniela Attika + Alakai SPRINT Koloběžka se dvěma psy 155 00:12:43.0 40.
4. LAJBNER Erik AXEL Donnevara SPRINT Koloběžka se dvěma psy 12 00:15:07.3 54.
5. Jahodová Zuzana Celeste Mio Attraversiamo SPRINT Koloběžka se dvěma psy 89 00:15:32.2 57.
6. Dubská Věra Verin + Benefit z Ďáblovy studánky SPRINT Koloběžka se dvěma psy 25 00:17:23.4 67.
7. Štěrbová Michaela Xpect SPRINT Koloběžka se dvěma psy 188 00:20:00.0 72.
8. Rožňová Anna Kornélie SPRINT Koloběžka se dvěma psy 109 00:20:15.6 73.

SPRINT - Koloběžka se psem do 9.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrůza Vojtěch D.Y.Z SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 165 00:12:26.5 37.
2. Perglerová Daniela Ballin SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 24 00:14:08.6 51.
3. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 97 00:14:51.2 53.
4. Pátková Tereza Lily SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 3 00:15:11.9 55.
5. Weinertová Magdaléna Pedro SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 1 00:15:46.8 58.
6. Slabá Sandra Hennessy Holly Black Bubble SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 35 00:15:59.8 60.
7. Šikýřová Marie Jupííí SPRINT Koloběžka se psem do 9.9 kg 77 00:16:17.0 61.

SPRINT - Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šplíchalová Karolína Queen Amy Alkyra SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 7 00:11:35.8 26.
2. Hrůza Vojtěch Poe SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 106 00:11:36.4 27.
3. Hýsková Baru fly SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 190 00:11:58.2 30.
4. Šujanová Ester Bella SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 66 00:12:00.4 31.
5. Potměšilová Dominika Chilli SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 32 00:12:43.2 41.
6. Barešová Dominika SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 201 00:13:17.2 44.
7. Dudová Kristýna Chewbacca Royal Fellow SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 46 00:13:32.2 47.
8. Civínová Petra SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 204 00:14:02.7 48.
9. Gill Šárka Jodie SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 27 00:15:31.1 56.
10. Firková Nikola Nearly Nike Fitmin SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 198 00:15:56.7 59.
11. Balcarová Romana Helli SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 30 00:16:28.4 64.
12. Vargová Petra Proxy SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 84 00:17:07.8 65.
13. Dvořáková Lenka Dasty SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 44 00:17:31.4 69.
14. Talík Petr Sam SPRINT Koloběžka se psem 10 - 19.9 kg 78 00:18:38.4 71.

SPRINT - Koloběžka se psem nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrůza Vojtěch Fuska SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 107 00:09:08.8 3.
2. Tocekova Lucie Matupiri SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 148 00:10:08.7 10.
3. Marková Petra Pixel SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 175 00:10:11.0 12.
4. Šarochová Simona Bruce SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 147 00:10:13.1 13.
5. Kvasnička Michal Adar SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 153 00:10:38.1 17.
6. Blažková Petra Gurp z Bolkovských kopců SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 47 00:11:06.8 22.
7. Marková Petra Everest Storytelling SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 82 00:12:06.1 32.
8. Kaninová Eva Alf Bella Regio SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 55 00:12:25.1 36.
9. Gofman Viktoria Dáša SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 4 00:12:36.5 39.
10. Lindovský Rostislav Bady SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 138 00:12:45.4 42.
11. Dvořáková Michaela Bilberry Blue Boy z Černobílých SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 18 00:13:21.1 45.
12. Kubecova Dana Riko SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 49 00:14:07.7 50.
13. Čapková Markéta Bombastic Teddy Bear Crony Forever SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 52 00:16:23.6 62.
14. Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 59 00:17:18.7 66.
15. Včelařová Veronika Aponi Bowie Alamo SPRINT Koloběžka se psem nad 20 kg 187 00:17:25.5 68.

EXTRASHORT - Extra Short ženy se psy do 9.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázková Kristýna Wookie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 71 00:10:30.0 68.
2. Prokešová Lenka Chia EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 140 00:10:44.3 71.
3. Koulová Kateřina Bára EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 195 00:10:44.4 72.
4. Slabá Sandra Gerry Gambrinus Killers Hole EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 36 00:11:10.6 78.
5. Hozáková Martina Blue Moon EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 60 00:11:25.4 80.
6. Křejbská Pavla Niky EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 99 00:11:30.7 82.
7. Bartošková Iveta Zazou Čajový lístek EXTRASHORT Extra Short ženy se psy do 9.9 kg 100 00:11:41.1 83.

EXTRASHORT - Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řezáč Tomáš Ben Měsíční řeka EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 115 00:06:23.8 4.
2. Grim Martin Penny EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 75 00:07:01.1 6.
3. Haumer Jan Baileys EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 8 00:07:13.0 8.
4. Koudelka Viktor Cody EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 65 00:07:28.1 12.
5. Pric Rostislav Aria EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 83 00:08:24.7 33.
6. Kulhánek Miroslav Hermiona EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 116 00:08:38.5 39.
7. Moravec Patrik EXTRASHORT Extra Short muži se psy 10 - 19.9 kg 162 00:09:18.1 49.

EXTRASHORT - Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Petra Nesquik Alkyra EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 160 00:07:42.8 14.
2. Gaubeová Eva Beppe Esuatty EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 41 00:07:49.9 16.
3. Mrázková Jana Mela EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 156 00:08:22.4 30.
4. Kochová Roubíčková Anna Anchovy Monocle Blank Knights EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 51 00:08:34.5 37.
5. Kvačková Viktorie Ice Princess Isabell Fitmin EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 159 00:08:36.7 38.
6. Pincová Karolína Wedgewood's Dark Lord EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 68 00:08:46.8 42.
7. Metelková Lucie Aischa Shine of Heaven EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 85 00:08:58.2 44.
8. Gluvić Anja Bean (Armageddon Brave Maligator) EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 197 00:09:01.7 46.
9. Fišerová Natálie arwen EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 137 00:09:18.5 50.
10. Kápičková Michaela Anne EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 189 00:09:21.9 52.
11. Kadlecová Lucie Punkáč EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 163 00:09:38.1 55.
12. Machová Dominika Lobbie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 117 00:09:44.2 58.
13. Ošťádalová Eva Roxy EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 121 00:10:07.8 63.
14. Civínová Petra EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 205 00:10:53.6 74.
15. Bubáková Zuzana Jaina EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 132 00:10:54.2 75.
16. Slavíčková Martina Smokie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 120 00:10:56.6 76.
17. Balcarová Alena Dean Mowdy EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 96 00:11:22.8 79.
18. Černeková Alžbeta Ardarel Český rubín EXTRASHORT Extra Short ženy se psy 10 - 19.9 kg 181 00:11:25.8 81.

EXTRASHORT - Extra Short muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strmšek Tilen LYNN EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 196 00:05:39.0 1.
2. Filip Miroslav Mom's Angel Juliet Slunce Zambezi EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 102 00:07:27.0 10.
3. Klusoň Oldřich Lenny EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 118 00:07:30.2 13.
4. Jirásek Jakub Kyra EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 70 00:07:44.5 15.
5. Müller Petr Mia EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 122 00:07:54.5 19.
6. Šuster David Navi EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 90 00:08:00.7 21.
7. LAJBNER Erik SKAZKA Iz Beloy Brigady EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 11 00:08:18.9 26.
8. Štvsák Ladislav EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 61 00:08:28.4 34.
9. Kunc Jan Kira EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 94 00:08:29.9 35.
10. Ciprová Hana EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 131 00:08:42.6 40.
11. Liebherr Manuel EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 202 00:09:10.0 47.
12. Eckschlager Tomáš Good by Kitty EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 74 00:10:14.8 65.
13. Štrof Pavel Max EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 67 00:10:38.8 70.
14. Šembera David Awenita Bowie Alamo EXTRASHORT Extra Short muži se psy nad 20 kg 194 00:10:48.9 73.

EXTRASHORT - Extra Short ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoubková Baru Invicta EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 110 00:05:43.9 2.
2. Zoubková Baru Jasmína EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 111 00:06:01.9 3.
3. Hypešová Natálie Minie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 135 00:06:51.7 5.
4. Neudertová Šárka Sofie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 174 00:07:02.3 7.
5. Šímová Jana Bhubezi Aike Amelisima EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 171 00:07:24.7 9.
6. Cipro Viki EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 142 00:07:27.2 11.
7. Paris Camille Polks EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 125 00:07:52.5 17.
8. Storchi Sofia Annie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 152 00:07:54.5 18.
9. Dvořáčková Tereza EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 173 00:07:56.8 20.
10. Šámalová Aneta Cirilla EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 58 00:08:02.5 22.
11. Bakulová Andrea Rony EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 133 00:08:03.7 23.
12. Štoková Kateřina Lucky EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 21 00:08:10.4 24.
13. Šímová Jana Amelie Canis Regalis EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 172 00:08:16.5 25.
14. LAJBNEROVÁ Miroslava FROZEN OTBB EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 10 00:08:20.2 27.
15. Šimková Tereza Ený EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 62 00:08:20.9 28.
16. Hájková Veronika Tony EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 114 00:08:21.0 29.
17. Jetmarová Lucie Irigo Fifth Element Qwandoya EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 38 00:08:23.4 31.
18. Drozdová Kateřina Opie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 26 00:08:23.7 32.
19. Nagyová Kateřina Bongo Javi ze Zátockého revíru(Javík) EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 151 00:08:33.6 36.
20. Letochová Karolína Lora z Mešinské hájovny EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 98 00:08:43.0 41.
21. LAJBNEROVÁ Natálie VENDETTA Od Bijelih Andela EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 9 00:08:48.2 43.
22. Havelková Barbora Maja EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 183 00:09:01.6 45.
23. Pallová Jana Archie EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 69 00:09:11.8 48.
24. Paris Camille Etorre EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 126 00:09:19.6 51.
25. Nesnídalová Barbora Jenny EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 184 00:09:30.1 53.
26. Seidlová Klára Scott EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 180 00:09:36.0 54.
27. Gaube Jitka EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 130 00:09:40.8 56.
28. Sedláčková Karolína Keylia Třpytivý sníh EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 129 00:09:41.8 57.
29. Kubecova Dana Owa EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 50 00:09:45.7 59.
30. Dušková Leontýna Santy EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 186 00:09:47.7 60.
31. Šárová Petra Bigy EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 15 00:09:47.8 61.
32. Raichová Veronika Bohemia Brdský expres EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 54 00:10:01.6 62.
33. Kadavá Linda Pepina EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 179 00:10:08.0 64.
34. Navrátilová Petra Kenny EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 28 00:10:18.4 66.
35. Kročilová Kateřina Cézar EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 6 00:10:21.2 67.
36. Škodová Barča Zoey EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 23 00:10:33.1 69.
37. Fryšová Kristýna Ice Queen Qwandoya EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 42 00:10:57.6 77.
38. Pestlová Dorothea Elisia Moravia Traj EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 134 00:12:40.0 84.
39. Černá Lucie Bert EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 108 00:13:59.7 85.
40. Nikolínková Markéta Amadeus EXTRASHORT Extra Short ženy se psy nad 20 kg 178 00:17:35.1 86.

DOGTREKKING - Dogtrekking muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wolf Tomáš Bond DOGTREKKING Dogtrekking muži 79 02:01:10.3 2.
2. Šubrt Michal Kebab Cerunnos "Kája" DOGTREKKING Dogtrekking muži 139 02:46:37.8 4.
3. Šrámek Zdeněk Blue Eros DOGTREKKING Dogtrekking muži 193 02:51:20.4 7.
4. Lédl Martin Adelig Severní tvář DOGTREKKING Dogtrekking muži 170 02:52:22.6 8.
5. Lukášek Jiří Roxy DOGTREKKING Dogtrekking muži 157 03:22:06.6 10.
6. Hostinský Zdeněk DOGTREKKING Dogtrekking muži 208 04:18:07.9 12.
7. Sekelský Libor Speedy DOGTREKKING Dogtrekking muži 13 04:20:08.9 13.
8. Látal Tomáš Jessie DOGTREKKING Dogtrekking muži 185 04:49:26.3 21.
  Fiedler Jan Amigo Symmetra DOGTREKKING Dogtrekking muži 113 DNF  

DOGTREKKING - Dogtrekking ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bubeníková Lenka DOGTREKKING Dogtrekking ženy 210 02:01:06.5 1.
2. Březinová Monika Maggie DOGTREKKING Dogtrekking ženy 37 02:04:07.2 3.
3. Hamáková Nikol Argo DOGTREKKING Dogtrekking ženy 169 02:50:16.1 5.
4. Scheinpflugová Ivana Brave Barney DOGTREKKING Dogtrekking ženy 192 02:50:50.0 6.
5. Horynová Eva Alma DOGTREKKING Dogtrekking ženy 17 03:22:03.0 9.
6. Hostinská Lucie DOGTREKKING Dogtrekking ženy 209 04:18:07.5 11.
7. Eliášová Pavlína Nic DOGTREKKING Dogtrekking ženy 92 04:22:37.7 14.
8. Eliášová Kristýna Eliška/Majky DOGTREKKING Dogtrekking ženy 91 04:22:40.3 15.
9. Koschatzká Andrea Batman DOGTREKKING Dogtrekking ženy 31 04:30:09.2 16.
10. Cajsková Veronika Aďa DOGTREKKING Dogtrekking ženy 199 04:49:15.4 17.
11. Látalová Jana Ginny DOGTREKKING Dogtrekking ženy 177 04:49:15.5 18.
12. Škodová Marcela Maya DOGTREKKING Dogtrekking ženy 45 04:49:20.3 19.
13. Swiatková Lucie Benny DOGTREKKING Dogtrekking ženy 95 04:49:21.6 20.
14. Valentová Lenka Roxy DOGTREKKING Dogtrekking ženy 43 04:49:31.1 22.
15. Řádková Vendula Alex ze Zátockého revíru DOGTREKKING Dogtrekking ženy 164 05:23:26.6 23.
16. Kaucká Iva DOGTREKKING Dogtrekking ženy 203 05:50:20.0 24.
17. Vlachová Simona Jasmínka+Daneček DOGTREKKING Dogtrekking ženy 182 06:41:00.0 25.
18. Továrková Eliška Cinderella Chřibské zátiší + Arabella DOGTREKKING Dogtrekking ženy 176 06:41:01.0 26.
  Zimanová Kateřina Eliot Danarny DOGTREKKING Dogtrekking ženy 112 DNF