Výsledky závodu

Zavírák - sobota

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.11.2021



ENDURO - Enduro muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strmšek Tilen LYNN ENDURO Enduro muži 224 00:34:06.7 1.
2. Vokrouhlík Michal Roger ENDURO Enduro muži 77 00:39:21.7 2.
3. Šmerda Jakub Arnika "Ája" Strakatá packa ENDURO Enduro muži 73 00:41:28.6 3.
4. Hejl Aleš ENDURO Enduro muži 233 00:44:58.2 5.
5. Drapl Lukáš Amabella Romanovo údolí ENDURO Enduro muži 226 00:47:35.4 6.
6. Procházka Jiří Fenrir ENDURO Enduro muži 4 00:49:02.0 7.
7. Mišove Pavel Aisha Legendary Wind ENDURO Enduro muži 39 00:49:38.5 8.
8. Myšík Libor Aiša ENDURO Enduro muži 121 00:52:33.3 9.
9. Liebherr Manuel Claire ENDURO Enduro muži 202 00:57:37.0 12.

ENDURO - Enduro ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pecháčková Jana Indian Hastrmánek ENDURO Enduro ženy 87 00:44:54.6 4.
2. Koktavá Šárka Maggie ENDURO Enduro ženy 200 00:53:45.5 10.
3. Kubínová Markéta Benny ENDURO Enduro ženy 127 00:54:49.9 11.
4. Zítková Michaela Abby Princess Krislove ENDURO Enduro ženy 197 00:58:04.5 13.
5. Peichlová Marcela Karamelka ENDURO Enduro ženy 83 01:01:13.1 14.
6. Votočková Ivana ENDURO Enduro ženy 236 01:04:39.6 15.
7. Kubínová Lenka Björn ENDURO Enduro ženy 126 01:06:51.6 16.

SPRINT - Sprint muži se psy do 9.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Keprta Miroslav William Wallace Černý faun SPRINT Sprint muži se psy do 9.9 kg 222 00:18:54.6 42.
2. Hrůza Vojtěch D.Y.Z SPRINT Sprint muži se psy do 9.9 kg 171 00:19:05.9 46.
3. Hozák Kamil Blue Moon SPRINT Sprint muži se psy do 9.9 kg 117 00:23:06.3 109.

SPRINT - Sprint ženy se psy do 9.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 142 00:20:19.1 68.
2. Perglerová Daniela Ballin SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 35 00:20:26.3 69.
3. Macháčková Eliška Bublina SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 75 00:21:53.6 88.
4. Pátková Tereza Lily SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 5 00:22:21.3 96.
5. Nykodym Barbora Indy SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 181 00:23:34.9 115.
6. Ťoukalkova Alena Snoopy SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 6 00:26:46.8 142.
7. Štětková Karla Ginger SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 176 00:26:53.7 144.
8. Uriková Gabriela Bessie of Bohemian Paradise SPRINT Sprint ženy se psy do 9.9 kg 44 00:29:28.7 151.

SPRINT - Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řezáč Tomáš Ben Měsíční řeka SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 154 00:15:46.7 4.
2. Prášek Adam Cool Girl Casa Drive SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 169 00:16:32.8 7.
3. Grim Martin Penny SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 111 00:17:25.8 18.
4. Haumer Jan Baileys SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 17 00:17:33.4 19.
5. Hejcman Václav Beast Ťapka SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 57 00:18:11.1 27.
6. Šlechta Boris Rocky SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 183 00:18:16.8 28.
7. Kunert Lukáš Blanche Valois Alnus Ostia SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 25 00:18:46.8 37.
8. Woronycz Petr Ephelia (Erža) SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 46 00:19:02.8 44.
9. Hojda Jan Poe SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 185 00:19:07.1 48.
10. Čepelka Jiří Ayrin SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 215 00:19:34.2 55.
11. Karkoš Lukáš Akim Rose Flowers SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 128 00:19:50.9 59.
12. Leisser Petr Bicori Qwefi Family Geluzee SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 139 00:20:45.0 71.
13. Myslik Martin Siggy SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 151 00:21:30.7 82.
14. Háva Tomáš Zoe SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 109 00:22:12.7 94.
15. Klesal Tomáš Braan SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 166 00:23:04.4 108.
16. Vyskočil Jan Boomerang Amona Canis SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 146 00:23:36.0 116.
17. Jansa Vojtěch Kapo SPRINT Sprint muži se psy 10 - 19.9 kg 141 00:24:46.9 129.

SPRINT - Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čermáková Klára Sven SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 71 00:17:49.8 22.
2. Zanozina Ekaterina Cherry SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 74 00:17:51.1 23.
3. Kučerová Iveta Lilly SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 191 00:17:56.1 24.
4. Stránská Karolína Bright Star Doreen Idolo SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 16 00:18:46.5 36.
5. Hýsková Baru fly SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 221 00:18:54.5 41.
6. Horáčková Michaela Dixie SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 107 00:19:04.5 45.
7. Wohanková Julie Chamonix Deabei SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 101 00:19:29.7 53.
8. Buchtova Tereza Bertushka SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 58 00:19:45.4 57.
9. Neumanová Jana Trippy SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 54 00:19:51.5 60.
10. Klapalová Zuzana Raven SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 180 00:19:52.5 62.
11. Kaldová Veronika Ebby SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 198 00:20:03.5 64.
12. Fenclova Dominika Kerby SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 145 00:21:31.7 84.
13. Keprtová Erika Lambrusco Emilia Fitmin SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 227 00:21:46.3 86.
14. Cajkářová Anna Tucker SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 2 00:21:56.6 89.
15. Vidímová Tereza Mia SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 119 00:22:12.0 93.
16. Eliášová Šárka Lili SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 172 00:22:48.3 103.
17. Jadrná Tereza Sheldon SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 33 00:22:52.5 104.
18. Němcová Petra Latif SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 95 00:22:53.2 105.
19. Vašířová Klára Siva SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 140 00:23:02.1 107.
20. Votroubková Denisa Adoracow Choco Dabbeeco SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 212 00:23:15.0 111.
21. Vítková Julie Kiba SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 199 00:23:18.6 112.
22. Nigošová Tereza Belami SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 195 00:24:55.5 131.
23. Uriková Kateřina Alive Miracle My Divines SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 153 00:25:20.2 133.
24. Sedláková Karolína Bucifal Brixa’s family SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 150 00:25:20.4 134.
25. Nováková Kateřina Berry SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 48 00:25:36.8 136.
26. Borková Petra Pluto SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 138 00:25:53.1 139.
27. Kvášová Tereza SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 232 00:26:13.5 140.
28. Doubek Brennerova Lenka Zorjs SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 64 00:30:36.6 154.
29. Kahancová Kristýna Cody SPRINT Sprint ženy se psy 10 - 19.9 kg 20 00:34:13.6 156.

SPRINT - Sprint muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filip Drážďanský Radim Benjamin Brenn Mill SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 118 00:15:12.3 1.
2. Vokrouhlík Michal Riem (Nutti Deabei) SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 28 00:15:31.7 2.
3. Vízner Tomáš Sára SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 189 00:16:37.5 8.
4. Umlauf Jiří Arnie SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 203 00:16:46.4 9.
5. Fencl Marek Arow SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 82 00:16:53.4 10.
6. Mikulík Lukáš Ketty SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 102 00:17:07.2 12.
7. Jungr Matyáš Eternally Fly Malevil Bohemia "Fly" SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 144 00:17:11.7 14.
8. Verba Lukáš Sky SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 173 00:17:18.6 15.
9. Novák Martin Bike SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 27 00:17:37.7 20.
10. Hora Ondřej Becky SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 26 00:18:02.6 25.
11. Vrána Jan Meggie SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 81 00:18:28.3 33.
12. Lindovský Rostislav Bady SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 162 00:18:39.9 34.
13. Hanslík Martin Tessi SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 70 00:18:50.1 38.
14. Gryč Jakub Harley Quenn SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 115 00:19:01.2 43.
15. Vršník Vít Guinness SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 178 00:19:27.4 51.
16. Vackář Jiří Draco z Čertovy kazatelny SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 208 00:19:30.8 54.
17. LAJBNER Erik AXEL Donnevara SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 21 00:20:46.6 72.
18. Částka Jan Harlow Helfra SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 209 00:21:27.3 80.
19. Mrázek Daniel Brusinka SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 116 00:21:42.6 85.
20. Štětka Martin Jump SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 175 00:22:14.0 95.
21. Čtvrtečka Ondřej Andrew Almond Money Bunny SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 63 00:22:31.4 98.
22. Žák Marian Abby SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 122 00:22:42.5 100.
23. Čáp Martin SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 229 00:23:40.0 118.
24. Halla Vlastimil Amelie Angel Niktel SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 52 00:24:00.2 124.
25. Eckschlager Tomáš Good by Kitty SPRINT Sprint muži se psy nad 20 kg 110 00:25:41.6 137.

SPRINT - Sprint ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zapletalova Katerina Ella SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 174 00:15:43.9 3.
2. Mach Stephanie Antaios SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 10 00:16:01.7 5.
3. Kubelková Eva Bibi SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 120 00:16:30.1 6.
4. Hypešová Natálie Minie SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 161 00:16:55.6 11.
5. Vošvrdová Nicole Be My Perfect Barathea SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 136 00:17:09.5 13.
6. Blažková Petra Gurp z Bolkovských kopců SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 67 00:17:23.3 16.
7. Poživilová Barbora Axwell Typhoon Lovelenia SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 201 00:17:24.4 17.
8. Gofman Viktoria Dáša SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 9 00:17:45.9 21.
9. Hrbková Hana Falco SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 213 00:18:05.8 26.
10. Horynová Jana Chill SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 177 00:18:19.5 29.
11. Hýsková_2 Baru Zzuri SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 220 00:18:21.9 30.
12. Šímová Jana Bhubezi Aike Amelisima SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 207 00:18:26.3 31.
13. Kalouskova Eva Ferby Podman (Kira) SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 134 00:18:27.9 32.
14. Gluvić Anja Bean (Armageddon Brave Maligator) SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 225 00:19:06.6 47.
15. Masná Anežka Dux SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 56 00:19:20.6 49.
16. Drgoňová Radka Pluto SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 184 00:19:26.3 50.
17. Kůrová Petra Dymytry Sammar Bohemia SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 165 00:19:28.1 52.
18. Jírová Barbora To je Baloo z Býchorska SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 132 00:19:37.6 56.
19. Kuldová Bára Odeta SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 84 00:19:47.6 58.
20. Vrublovská Radka Muffin SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 219 00:19:51.9 61.
21. Šulcová Lucie Jess SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 66 00:19:55.5 63.
22. Štefanová Barbora Android Frui Vita SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 170 00:20:08.0 65.
23. Müllerová Karolina Babú SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 11 00:20:16.4 66.
24. Kleprlíková Lucie Artemis Black Ravine SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 7 00:20:19.0 67.
25. Litterova Tereza Fiona z Hückelovy vily SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 137 00:20:34.1 70.
26. Swiatková Lucie Benny SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 61 00:21:03.0 74.
27. Krekulová Veronika Brownie SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 168 00:21:05.2 75.
28. Lacinová Kateřina Camayenne Gitigaro SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 38 00:21:05.8 76.
29. LAJBNEROVÁ Miroslava FROZEN OTBB SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 22 00:21:06.7 77.
30. Hájková Veronika Tony SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 160 00:21:11.9 78.
31. Malkusová Nicole Viki SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 94 00:21:14.6 79.
32. Pařízková Lenka Oddie SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 206 00:21:28.9 81.
33. Petráčková Adéla Aron SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 80 00:21:31.4 83.
34. Balcarová Diana Ex Speedy Dream SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 210 00:21:48.0 87.
35. Bízková Dominika Chrome Deabei SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 130 00:22:00.3 90.
36. Sojková Anastázie Anakin Skywalker SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 211 00:22:04.6 91.
37. Jetmarova Lucie Joker Bungee Borders SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 60 00:22:07.0 92.
38. Kudláčková Jana Aywa Canis Legend SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 29 00:22:22.0 97.
39. Macáková Dana Barnabáš SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 205 00:22:37.7 99.
40. Prokešová Lenka Esep Ballarat SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 8 00:22:42.8 101.
41. Metelková Lucie Amazing Sirius From Stitch Family SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 133 00:22:43.2 102.
42. Dvořáková Simona Archie SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 158 00:23:19.3 113.
43. Hyblerová Barbora Bon Jovi Mystery of Silesia SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 88 00:23:38.5 117.
44. Beutelhauserová Anna Vendelin SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 49 00:23:40.1 119.
45. Hallova Renata Amelie Angel Niktel SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 51 00:23:43.7 121.
46. Rybárová Lucia Betty Fox Whisper SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 15 00:23:52.0 123.
47. Primas Hana Frosty SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 108 00:24:03.9 125.
48. Pincová Karolína Wedgewoods Warrior Within Sneaks Thru The Night SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 104 00:24:10.7 126.
49. Erlebachová Anna Anais Moravicus Thesaurus SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 86 00:24:30.5 127.
50. Civínová Petra SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 186 00:24:32.6 128.
51. Jírová Kateřina Brighton Schay County SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 14 00:25:17.9 132.
52. Caniniová Eva ALDO Katgifa SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 192 00:25:32.0 135.
53. Nosková Marcela Ridiculus SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 131 00:25:41.6 138.
54. písařová zdenka Džečeček SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 59 00:26:13.5 141.
55. Kročilová Kateřina Cézar SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 12 00:27:12.0 145.
56. Hrnčířová Kateřina Tonka SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 96 00:27:21.4 146.
57. Virglová Petra Scirocco SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 30 00:27:47.6 147.
58. Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 89 00:27:52.3 148.
59. Dvořáková Lenka Charlie SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 65 00:28:12.2 149.
60. Máloková Tereza SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 234 00:28:41.4 150.
61. Heinová Denisa Čad SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 76 00:30:03.7 152.
62. Machková Nikola Konnor Grand Forjana SPRINT Sprint ženy se psy nad 20 kg 31 00:30:26.0 153.

SPRINT - Junioři (13 - 17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šembera David Aponi Bowie Alamo SPRINT Junioři (13 - 17 let) 223 00:18:42.2 35.
2. Pecháček Alex Bary SPRINT Junioři (13 - 17 let) 194 00:24:49.6 130.

SPRINT - Juniorky (13 - 17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaňová Barbora Cácorka Asbrete SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 182 00:18:50.2 39.
2. Sedláková Petra Nesquik Alkyra SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 196 00:18:52.9 40.
3. Šujanová Ester Bella SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 100 00:20:47.2 73.
4. Koubová Isabela SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 239 00:23:00.0 106.
5. Svobodová Jasmína Andy SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 55 00:23:14.8 110.
6. Jelínková Adéla Barney SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 78 00:23:27.4 114.
7. Nýdrlová Nela Lucky SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 113 00:23:43.7 120.
8. Šplíchalová Karolína Queen Amy Alkyra SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 13 00:23:48.1 122.
9. Neumanová Martina Speedy SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 69 00:26:52.6 143.
10. Jiroutová Barbora Timon SPRINT Juniorky (13 - 17 let) 187 00:31:44.7 155.

DĚTI - Holky / kluci (0 - 8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nygoš Zdeněk DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 238 00:01:57.8 1.
2. Kopecký Václav DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 231 00:02:11.0 2.
3. LAJBNEROVÁ Karolína FROZEN OTBB DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 24 00:02:14.9 3.
4. Kulhánek Richard Crazy Calamity z Javořických lesů DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 216 00:02:20.7 4.
5. Hrdá Natálie DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 237 00:02:23.2 5.
6. Kulhánková Klaudie Cimbo z Donnova Rodu DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 218 00:02:30.4 6.
7. Filip Drážďanský Adam Benjamin Brenn Mill DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 129 00:02:34.3 7.
8. Hallova Valentyna Amelie Angel Niktel DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 53 00:02:35.4 8.
9. Černovský Jakub Greyssi DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 149 00:02:36.9 9.
10. Uriková Gabriela Bessie of Bohemian Paradise DĚTI Holky / kluci (0 - 8 let) 43 00:03:20.2 10.

DĚTI - Svišti (9 - 12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kristen Jiří DĚTI Svišti (9 - 12 let) 135 00:04:01.3 12.
2. Kopecký Oldřich DĚTI Svišti (9 - 12 let) 230 00:04:46.7 16.
3. Macáková David Barnabáš DĚTI Svišti (9 - 12 let) 204 00:05:05.5 17.
4. Černovský David Greyssi DĚTI Svišti (9 - 12 let) 228 00:05:53.9 19.
5. Pecháček Radim Indian Hastrmánek DĚTI Svišti (9 - 12 let) 193 00:06:13.5 21.

DĚTI - Svištice (9 - 12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Nela Northy DĚTI Svištice (9 - 12 let) 152 00:03:46.7 11.
2. Malinova Lucie Coudy DĚTI Svištice (9 - 12 let) 214 00:04:13.2 13.
3. Cipro Viktorie DĚTI Svištice (9 - 12 let) 85 00:04:13.9 14.
4. LAJBNEROVÁ Natálie VENDETTA Od Bijelih Andela DĚTI Svištice (9 - 12 let) 23 00:04:45.2 15.
5. Dvořáková Sára Peri Lakr z Žerčické obory DĚTI Svištice (9 - 12 let) 188 00:05:18.3 18.
6. Štěpařová Patricie Sunny DĚTI Svištice (9 - 12 let) 159 00:06:02.3 20.
7. Jurečková Eliška DĚTI Svištice (9 - 12 let) 240 00:09:10.7 22.