Výsledky závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR - děti

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.10.2021



1700 m - Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šulc Štěpán LBS 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 245 00:06:06.8 1.
2. Zitko Jan SK Jeseniova 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 247 00:06:39.5 2.
3. Bohm František PLAF Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 125 00:06:57.4 3.
4. Pelant Jan TK Radošovice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 124 00:06:59.9 4.
5. Bína Šimon Senohraby 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 242 00:07:03.8 5.
6. Šťovíček Vojtěch Rugby Babice 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 170 00:07:20.2 7.
7. Matějka Jakub SK Rover Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 167 00:07:28.5 8.
8. Matĕjka Jonáš SK Rover Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 166 00:07:32.4 9.
9. Pecka Hugo Atletika Jižní Město 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2008 a 2007) 154 00:10:25.5 13.

1700 m - Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Silvey Olivia Sokol Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 158 00:07:17.6 6.
2. Masslova Julie Sokol Ricany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 161 00:08:10.4 10.
3. Macinauerová Ella AK Říčany a Radošovice 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 150 00:08:19.0 11.
4. Šťovíčková Vendula Atletika Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2008 a 2007) 246 00:08:37.1 12.

600 m - Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Ondřej TJ Sokol Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 109 00:02:03.0 1.
2. Střecha Antonín Sokol Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 152 00:02:08.8 2.
3. Kucera Jakub Slovan Zdravotnik Praha 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 130 00:02:08.8 3.
4. Palata Mikeš Ragby Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 145 00:02:12.8 8.
5. Dupraz Yann LBS Sport Team 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 146 00:02:13.9 9.
6. Kótka Tadeáš Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 134 00:02:19.2 10.
7. Strnad Adam Atletika Říčany - T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 163 00:02:26.4 16.
8. Outhier Teo Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 151 00:02:27.3 17.
9. Pavlík Šimon Atletický oddíl TJ Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 119 00:02:30.4 19.
10. Trnka David AtHos 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 144 00:02:32.6 21.
11. Pecka Quido Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 155 00:02:35.7 23.
12. Selinger Marek Sokol Říčany a Radošovice - atletický klub 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 112 00:02:53.8 30.
13. Hendrich Matyáš 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2010 a 2009) 129 00:02:55.1 31.

600 m - Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hnízdílová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 157 00:02:10.1 4.
2. Jonášová Tereza Sokol Nusle 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 149 00:02:11.6 5.
3. Pavliščová Marie Atipic 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 116 00:02:11.7 6.
4. Kucerova Katerina Slovan Zdravotnik Praha 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 131 00:02:11.7 7.
5. Strnadová Adéla Atletika Říčany - T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 164 00:02:19.6 11.
6. Malinová Viola Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 168 00:02:20.5 12.
7. Slavíková Eliška Atletika Hostivař 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 143 00:02:20.6 13.
8. Binová Viktorie Senohrady 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 243 00:02:23.4 14.
9. Zelená Viktorie ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 147 00:02:24.9 15.
10. Zdechovská Eliška SK Jeseniova 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 142 00:02:28.8 18.
11. Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 159 00:02:32.3 20.
12. Jana Kuiper Simona TJ Slovan Praha Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 132 00:02:34.8 22.
13. Dvorská Adela Tj sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 165 00:02:37.0 24.
14. Kolková Adéla Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 156 00:02:38.7 25.
15. Střechová Lucie Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 153 00:02:38.8 26.
16. Šindelová Dorota Sokol Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 113 00:02:40.8 27.
17. Kupčová Eliška TJ Sokolo Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 126 00:02:42.4 28.
18. Spáčilová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 127 00:02:48.1 29.
19. Kuiper Nela Zdravotník 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2010 a 2009) 237 00:03:00.5 32.

350 m - Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodák Viktor Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 229 00:02:02.7 65.
2. Suchý Marek FEL Praha 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 226 00:02:07.5 67.
3. Polák Aleš Hasiči Úvaly 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 108 00:02:26.4 68.
4. Espinoza Samuel Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 92 00:02:48.5 70.
5. Smetana Pavlík Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 90 00:03:33.9 72.
6. Smetana Míša Espinozas 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2016 a později) 91 00:03:51.7 73.

350 m - Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Míšová Alžběta Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 232 00:01:41.0 53.
2. Petrasová Anežka Stouni vysoká Lhota 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 123 00:01:43.9 61.
3. Sajdlová Veronika Žižkovští Tygři 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 228 00:01:50.3 63.
4. Baudyšová Johana Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 222 00:02:01.6 64.
5. Urbanová Štěpánka 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 107 00:02:05.1 66.
6. Trundová Veronika Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 235 00:02:29.1 69.
7. Sedláková Sára 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2016 a později) 100 00:02:59.7 71.

350 m - Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlák Jan 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 99 00:01:19.6 16.
2. Pavlišče Štěpán Atipic 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 118 00:01:27.0 31.
3. Suchý Ondřej FEL Praha 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 225 00:01:29.6 36.
4. Nykodým Dominik Březová 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 252 00:01:30.4 38.
5. Melichar Marian Mirošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 239 00:01:35.7 48.
6. Šafránek Šimon 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 86 00:01:39.2 52.
7. David Espinoza Luiz Espinozas 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 89 00:01:43.0 58.
8. Slavík Pavel DGP Praha 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 223 00:01:43.1 60.
9. Hájek Kája Mnichovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 88 00:01:47.2 62.

350 m - Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matulová Jolana Atletika Hostivař 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 236 00:01:18.7 13.
2. Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 139 00:01:18.7 14.
3. Pavliščová Josefína Atipic 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 117 00:01:21.5 19.
4. Bělohlávková Klára Praha 3 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 230 00:01:28.5 33.
5. Janoušková Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 251 00:01:31.4 40.
6. Masslova Antonie Sokol Ricany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 162 00:01:34.7 45.
7. Míšová Viola Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 233 00:01:35.5 47.
8. Šimek Klára Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 224 00:01:36.6 49.
9. Vágnerová Viktorie 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 103 00:01:37.1 51.
10. Kottova Stella 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 93 00:01:41.1 54.
11. Sajdlová Barbora Žižkovští Tygři 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 227 00:01:41.3 55.
12. Jirkovcová Barbora Pivoňky 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 96 00:01:41.3 56.
13. Urbanová Vendula 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2014 a 2015) 106 00:01:43.1 59.

350 m - Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beneš Tadeáš Atletický oddíl Praha 11 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 95 00:01:11.4 4.
2. Berka Jakub RC Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 104 00:01:12.4 5.
3. Marhoul Vojtěch Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 220 00:01:17.6 8.
4. Novotný Jindřich SK Jevany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 135 00:01:20.2 17.
5. Janoušek Petr Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 249 00:01:21.0 18.
6. Bělohrádek Filip SKV Florbal 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 231 00:01:23.5 23.
7. Poborský Jiří Praha 3 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 85 00:01:25.0 26.
8. Sítník Maxmilian 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 94 00:01:25.9 28.
9. Hendrich Jáchym 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 128 00:01:27.0 30.
10. Prajs Ondra Školní sportovní klub Újezd nad Lesy 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2013 až 2011) 111 00:01:36.8 50.

350 m - Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavliščová Anna Atipic 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 115 00:01:09.0 1.
2. Vágnerová Alice Atletika Jižní Město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 102 00:01:09.9 2.
3. Šimunková Lucie Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 241 00:01:11.2 3.
4. Šulcová Sára LBS 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 244 00:01:14.7 6.
5. Sofia Dubová Sara SŠK Újezd nad lesy 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 141 00:01:15.2 7.
6. Rosslerova Mariana LBS Sport 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 120 00:01:17.9 9.
7. Hrunková Karolina Stouni vysoká Lhota 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 122 00:01:18.2 10.
8. Šimunková Kateřina Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 240 00:01:18.4 11.
9. Čadilová Barbora Atletika TJ Sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 98 00:01:18.6 12.
10. Růžičková Lída TJ Sokol Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 110 00:01:19.4 15.
11. Malovcová Edita Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 237 00:01:22.5 20.
12. Kykalová Eliška Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 221 00:01:23.0 21.
13. Blechová Nela SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 133 00:01:23.1 22.
14. Trepková Alžběta SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 138 00:01:24.8 24.
15. Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 160 00:01:24.9 25.
16. Stárková Edita SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 137 00:01:25.1 27.
17. Wolnová Zubana Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 248 00:01:26.7 29.
18. Leiblová Eliška SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 121 00:01:28.0 32.
19. Kričfalušiová Lada Atletika Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 105 00:01:29.2 34.
20. Matějková Adéla 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 169 00:01:29.6 35.
21. Trmalová Laura SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 136 00:01:30.3 37.
22. Karasová Miriam AO T.J.Sokol ŘaR 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 101 00:01:31.3 39.
23. Doležalová Aneta Atletika Jižní město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 97 00:01:32.7 41.
24. Hladká Barbora SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 148 00:01:33.3 42.
25. Hrusová Krystína SK Jevany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 140 00:01:33.3 43.
26. Melicharová Karolína Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 238 00:01:34.0 44.
27. Nykodýmová A. Drezová 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 250 00:01:35.0 46.
28. Lacigová Antonie Slovan Praha Zdravotnik 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2013 až 2011) 114 00:01:42.4 57.