Výsledky závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.11.2021



HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - mladší žákyně (2008 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mládková Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 81 00:16:14.9 92.
2. Nebusová Norika Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 82 00:16:29.4 102.
3. Pšenková Eliška AC Mladá Boleslav z.s HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 165 00:17:35.4 133.
4. Fiedlerová Šárka KB Trefa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 226 00:17:48.1 137.
5. Bulušková Julie Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 55 00:18:22.4 154.
6. Hančová Adéla Ski klub Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 206 00:18:43.1 160.
7. Havlasová Alžběta Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 68 00:18:53.4 161.
8. Šírová Marie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 98 00:19:11.6 167.
9. Tandlerová Johana Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 101 00:19:43.1 175.
10. Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 272 00:19:44.6 176.
11. Likusová Barbora Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 210 00:20:05.6 181.
12. Svatošová Barbora Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 194 00:20:55.6 196.
13. Závacká Aneta Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 120 00:21:26.1 203.
14. Farská Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 237 00:21:27.7 205.
15. Janoušková Lucie Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 124 00:22:06.6 211.
16. Endrychová Veronika TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 150 00:22:16.9 213.
17. Hladíková Michaela TJ Jiskra atletika Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 197 00:22:35.6 214.
18. Tafijčuková Veronika Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 211 00:25:05.6 227.
19. Drozdová Julie Lokomotiva Liberec Kanoistika HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2008 a ml.) 217 00:25:34.6 230.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - starší žákyně (2006 - 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Kateřina Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 61 00:15:32.6 74.
2. Šírová Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 97 00:17:02.6 118.
3. Lajtkepová Berenika AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 34 00:17:42.1 134.
4. Pokorná Ema Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 87 00:18:20.1 152.
5. Závacká Jolana Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 119 00:19:08.4 166.
6. Rajnochová Barbora Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 92 00:19:22.1 170.
7. Pavlíčková Vendula TJ JISKRA NOVÝ BOR HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 167 00:19:44.8 177.
8. Kavalírová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 78 00:20:22.4 190.
9. Sedláčková Eliška AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 186 00:21:02.9 197.
10. KARVAYOVÁ Kateřina AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 227 00:21:48.6 208.
11. Stránská Veronika Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2006 - 2007) 139 00:26:48.9 234.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - dorostenky (2004 - 2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pecková Tereza AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 130 00:16:58.9 114.
2. Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 172 00:17:01.1 117.
3. Venclová Marie AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 173 00:17:34.6 132.
4. Dvorská Karolína Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 63 00:18:01.9 143.
5. Šípková Veronika Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2004 - 2005) 122 00:20:14.6 186.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - juniorky (2002 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrušková Sabina Klub biatlonu Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 20 00:17:05.4 120.
2. Janecká Kristýna AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2002 - 2003) 157 00:17:59.4 141.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - ženy do 35 let (2001 - 1987)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korvasová Tereza Vnorovy v pohybu HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 229 00:15:19.1 65.
2. Lenčová Jana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 267 00:15:33.1 75.
3. Strnadová Kateřina HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 264 00:16:22.4 97.
4. Baráková Markéta SK kola Víšek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 260 00:16:25.6 100.
5. Hejdová Andrea AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 14 00:19:34.9 173.
6. Matoušková Markéta BTK EUROBIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 245 00:20:18.6 189.
7. Lelková Denisa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 161 00:21:09.6 199.
8. Beránková Hana GLEDE Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 144 00:21:27.6 204.
9. Opatřilová Alena HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 184 00:22:37.1 216.
10. Galáčová Karolína HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2001 - 1987) 269 00:22:41.4 217.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - ženy do 45 let (1986 - 1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumova Zuzana eD system Silvini team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 241 00:15:01.7 59.
2. Pušová Michaela SWSL Lucany nad Nisou HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 134 00:15:26.6 69.
3. Pavlištová Lucie AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 271 00:15:30.6 73.
4. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 137 00:15:48.1 80.
5. Omová Michaela TJ OOB Turnov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 233 00:16:16.9 95.
6. Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 203 00:17:07.1 121.
7. Zerzánová Andrea HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 201 00:17:43.7 135.
8. Netolická Martina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 39 00:21:12.4 200.
9. Endrychová Denisa TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 255 00:22:16.4 212.
10. Lacinová Adéla HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1986 - 1977) 32 00:28:59.1 236.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - ženy nad 45 let (1976 a st.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krutská Kateřina Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 30 00:17:52.6 139.
2. Farská Jana Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 236 00:18:32.1 158.
3. Šírová Jana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 177 00:20:14.7 187.
4. Sedláčková Silvie HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 136 00:20:16.1 188.
5. Likusová Dagmar Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 209 00:20:26.9 191.
6. Linková Ivana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 261 00:22:00.6 210.
7. Šípková Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 182 00:22:35.9 215.
8. Hyška-Krawczyk Agnieszka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy nad 45 let (1976 a st.) 21 00:25:24.1 229.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - mladší žáci (2008 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sůra Antonín TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 140 00:13:08.6 14.
2. Heczko Erik AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 13 00:13:53.9 29.
3. Hrouda Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 72 00:15:00.4 58.
4. Přinda Jan FC Slovan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 131 00:15:08.1 63.
5. Šebelka Matěj Slavie Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 266 00:15:24.1 68.
6. Doubrava Vojtěch Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 60 00:15:49.9 81.
7. Havránek Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 69 00:15:53.9 83.
8. Pokorný Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 88 00:15:57.4 87.
9. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 16 00:16:01.1 88.
10. Caletka Kryštof Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 62 00:16:04.9 90.
11. Skácel Jan Slavia Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 276 00:16:19.9 96.
12. Týfa Daniel Slavia Orienteering Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 170 00:16:33.9 104.
13. Slavík Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 95 00:16:55.6 113.
14. Kavalír Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 77 00:16:58.9 115.
15. Novotný Dalibor Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 166 00:17:03.4 119.
16. Hanč Jakub Ski klub Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 205 00:17:11.9 123.
17. Votava Vojta Slavia Orienteering Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 53 00:17:47.6 136.
18. Churavý František Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 73 00:17:52.6 138.
19. Velecký Alexandr Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 107 00:18:13.4 147.
20. Mašík Štěpán Kanoistika Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 222 00:18:21.4 153.
21. Valoušek Mikoláš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 104 00:19:07.4 164.
22. Schveiger Vítek AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 273 00:19:07.4 165.
23. Drozda Hynek Lokomotiva Liberec Kanoistika HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 216 00:20:33.9 193.
24. Randáček Josef TJ Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 192 00:20:38.4 194.
25. Jiroutek Jakub Lok-O Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 220 00:21:03.1 198.
26. Svatoš Filip Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 193 00:21:49.6 209.
27. Vedral Marek TJ Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 274 00:23:38.1 224.
28. Sulovský Jáchym TJ Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 199 00:23:50.9 226.
29. Nikl Adam Lokomotiva Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2008 a ml.) 218 00:26:03.9 232.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - starší žáci (2006 - 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlas Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 67 00:14:37.4 43.
2. Pučelík Štěpán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 91 00:14:43.1 46.
3. Pávek Lukáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 83 00:14:52.6 52.
4. Deimling Harry TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 235 00:15:28.4 71.
5. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 15 00:15:57.1 86.
6. Endrych Matěj Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 64 00:16:15.4 93.
7. Havlín Jonáš TJ Slavoj Český Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 152 00:16:48.6 110.
8. Dolejš Viktor Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 148 00:18:00.4 142.
9. Strašlipka Jáchym Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2006 - 2007) 176 00:18:09.9 146.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - dorostenci (2004 - 2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tuž Jiří Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 102 00:11:57.4 3.
2. Pávek Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 84 00:12:26.6 7.
3. Farský Jakub SG Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 238 00:13:33.6 20.
4. Hellmich Jonáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 71 00:13:34.9 21.
5. Dudycha Jakub AC Vysoké Mýto HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 149 00:13:40.6 24.
6. Pešta David Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 85 00:13:51.9 28.
7. Štencl Ondřej Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 99 00:14:07.9 30.
8. Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 187 00:14:22.1 37.
9. Gašek Matouš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 65 00:14:33.4 41.
10. Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 183 00:15:21.9 67.
11. Šenk Ondřej AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 169 00:15:53.4 82.
12. Gschwentner Michal AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 151 00:17:12.1 124.
13. Vencl Martin SKC Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2004 - 2005) 212 00:19:14.6 168.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - junioři (2002 - 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlapák David AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 113 00:11:18.1 1.
2. Bulušek Filip Wild Snails HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 126 00:12:36.6 9.
3. Schejbal Pavel AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 46 00:13:45.1 25.
4. Janalík Dan Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 74 00:14:58.9 57.
5. Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 178 00:16:07.6 91.
6. Honzík Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2002 - 2003) 154 00:19:06.6 163.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 40 let (2001 - 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovář Jáchym MIZUNO TEAM HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 242 00:11:33.6 2.
2. Schulhof Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 47 00:12:09.4 4.
3. Semerád Martin AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 45 00:12:13.9 5.
4. Grasset Jean Ski Club Le Poizat HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 11 00:12:25.7 6.
5. Václavík Adam Jistím to zezadu HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 246 00:12:34.6 8.
6. Gräf Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 10 00:12:40.4 10.
7. Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 9 00:12:54.9 11.
8. Prášil Vojtěch ELEVEN RUN TEAM HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 208 00:13:06.4 13.
9. Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 142 00:13:32.9 19.
10. Čížek Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 147 00:13:48.6 26.
11. Schejbal Jan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 116 00:13:49.6 27.
12. Cenefels Filip Ready2win HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 6 00:14:09.9 31.
13. Antoš Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 277 00:14:17.9 35.
14. Karl Christian HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 225 00:14:27.1 38.
15. Mikuš Martin Ski klub Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 232 00:14:30.9 40.
16. Barák Václav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 52 00:14:39.4 44.
17. Janďura Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 24 00:14:45.1 47.
18. Šilha Martin HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 138 00:14:50.1 49.
19. Staněk Martin Tréninkový orgáč HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 49 00:14:52.1 51.
20. Fisenko Ondřej TJ Slovan Frýdlant HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 196 00:14:53.6 53.
21. Kaliba Štepán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 279 00:14:57.9 56.
22. Matzner Martin Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 207 00:15:05.6 60.
23. Marek Lukáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 224 00:15:07.9 62.
24. Šimon Pavel Šerm liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 265 00:15:20.9 66.
25. Kubišta Jan Dukla Masters HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 160 00:15:36.4 77.
26. Sucharda Štěpán AK Lomnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 50 00:15:40.1 78.
27. Stach Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 48 00:15:42.9 79.
28. Lelek Miroslav SKP Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 128 00:15:55.1 84.
29. Strnad Jiří Srnčí tlupa HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 263 00:16:24.1 98.
30. Kosák Jirka Bratrstvo kočičí pracky HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 158 00:16:25.9 101.
31. Černý ondřej Mír a lásku HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 146 00:16:29.4 103.
32. Tryzna Martin eD system Silvini team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 38 00:16:51.1 111.
33. Bílek Martin Pilsner Ugquell HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 290 00:17:23.2 129.
34. Hamr Jan DULI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 111 00:18:02.1 144.
35. Fiala Lukáš Pilsner Urquell HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 195 00:18:16.6 149.
36. Krátký Karel Decathlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 28 00:18:28.4 157.
37. Valoušek Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 105 00:18:39.4 159.
38. Tesař Michael Mattoni FreeRun Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 188 00:19:18.1 169.
39. Paclt Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 41 00:19:28.6 171.
40. Pavezka Roman Severní větry HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 230 00:20:00.1 180.
41. Šedina Martin Ještědská běžecká partička HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 204 00:20:06.6 182.
42. Hruboň Marek Nyč sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 18 00:20:07.2 183.
43. Cidlinský Jaroslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 145 00:20:11.9 184.
44. Filip Feigl Quido HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 278 00:23:11.4 220.
45. Jandík Matyáš T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 23 00:23:13.1 221.
46. Brožek Miroslav T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 4 00:23:34.9 223.
47. Sutanto Yudha - HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2001 - 1982) 180 00:31:28.9 237.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 50 let (1981 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svatoš Roman FyzioSportTherapy Run team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 181 00:12:57.6 12.
2. Galandr Daniel CSG Tri team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 251 00:13:20.4 15.
3. Podroužek Dušan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 43 00:13:23.6 16.
4. Šámal Jan HS Čimiči HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 223 00:13:27.1 17.
5. Landa František AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 35 00:13:28.6 18.
6. Linhart Radek Kerda sport/ ski Lučany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 162 00:13:37.4 22.
7. Lajtkep Petr AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 33 00:13:38.1 23.
8. Rexa Martin Kerda Sport Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 44 00:14:10.6 32.
9. Kafka Jiří HS ČIMIČI HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 26 00:14:14.9 33.
10. Schröder Jan Skialp Ještěd HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 243 00:14:20.6 36.
11. Wolf Tomáš RunboTeam Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 174 00:14:30.1 39.
12. Krutský Tomáš AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 1 00:14:35.1 42.
13. Seifert Václav SPK Slavia Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 253 00:14:42.9 45.
14. Halama Jan TJ Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 110 00:14:50.6 50.
15. Kolář Vladimír AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 163 00:14:55.4 54.
16. Kadlas Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 281 00:14:57.4 55.
17. Hrouda Tomáš TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 215 00:15:07.4 61.
18. Synek Jiří Rohozec Amulet team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 254 00:15:27.9 70.
19. Huk Petr SWSL Lučany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 155 00:15:29.6 72.
20. Kunrt Michal Ski team Harachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 252 00:15:33.4 76.
21. Hanzlík Václav bolavá noha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 221 00:15:56.9 85.
22. Závacký Rostislav Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 118 00:16:03.4 89.
23. Špernoga Petr Spice Run HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 185 00:16:16.6 94.
24. Přinda Lukáš VLI 7701 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 132 00:16:25.4 99.
25. Vencl Jiří NAC Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 171 00:16:38.9 106.
26. Andrle Ales HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 2 00:16:40.6 107.
27. Louda Jan Loudové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 231 00:16:46.4 109.
28. Samšiňák Přemysl Mattoni FreeRun: Liberec -přehrada HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 168 00:16:53.4 112.
29. Kovář Ondřej SPUKK HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 270 00:17:00.4 116.
30. Černý Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 7 00:17:15.4 125.
31. Málek Tomáš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 256 00:17:16.6 126.
32. Farský Pavel Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 239 00:17:16.9 127.
33. Ihring Zdeněk rolling run Ruprechtice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 22 00:17:21.9 128.
34. Morava Tomáš Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 123 00:17:28.9 131.
35. Lebduška Jan KSM HRÁDEK HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 36 00:17:59.1 140.
36. Daněk Tomáš Husaberg Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 283 00:18:18.6 150.
37. Seifert Tomas FC Bronx HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 219 00:18:26.1 155.
38. Dohnal Vojtech HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 8 00:20:13.9 185.
39. Křížek Petr HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 31 00:20:44.6 195.
40. KARVAY Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 228 00:21:15.4 201.
41. Pejsar Vítězslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 189 00:22:57.9 219.
42. Houda Víťa AMBES 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1981 - 1972) 275 00:26:23.4 233.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 60 let (1971 - 1962)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schejbal Petr Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 115 00:14:16.6 34.
2. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 121 00:14:47.1 48.
3. Novotný Jiří Kateřinský vánek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 175 00:15:13.4 64.
4. Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 202 00:16:36.9 105.
5. Janouš Petr Harcov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 198 00:16:44.6 108.
6. Šritr Martin HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 200 00:17:10.6 122.
7. Šíp Ladislav SCMT Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 179 00:17:26.1 130.
8. Havlín Radovan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 153 00:18:08.1 145.
9. Hruška Miloš MHUL HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 19 00:18:13.9 148.
10. Nyč Radim Nyč Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 40 00:18:19.9 151.
11. Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 129 00:19:32.6 172.
12. Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering, z.s. HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 17 00:19:40.6 174.
13. Schulze Steffen HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 259 00:19:47.9 178.
14. Buchar Antonín AMBES Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 257 00:23:19.6 222.
15. Vaněk Roman HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 135 00:23:41.6 225.
16. Príslupský Pavel AMBES Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1971 - 1962) 258 00:25:48.6 231.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 70 let (1961 - 1952)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 127 00:18:26.9 156.
2. Beránek Jiří Mladá Boleslav HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 143 00:18:59.9 162.
3. Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 5 00:20:29.6 192.
4. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 164 00:21:20.9 202.
5. Pešek Zdeněk ALIAZ HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 191 00:21:34.1 206.
6. Hanel Miroslav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1961 - 1952) 12 00:22:50.6 218.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži nad 70 let (1951 a st.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Přinda Oldřich VLI5101 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 133 00:19:54.6 179.
2. Skrbek Břetislav TJ Tatran Jablenec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 282 00:21:40.6 207.
3. Krutský Radomil Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 159 00:25:10.6 228.
4. Šebelka Karel AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži nad 70 let (1951 a st.) 268 00:27:49.1 235.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - mladší žákyně (2008 - 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šeflová Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1018 00:03:07.0 7.
2. Muchová Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1010 00:03:13.0 13.
3. Nagyová Zuzana Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1002 00:03:20.0 19.
4. Lhotáková Ema AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1011 00:03:23.0 23.
5. Závacká Aneta Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1020 00:03:25.0 27.
6. Pechová Alena VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1023 00:03:26.0 29.
7. Jakubíčková Barbora AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1012 00:03:27.0 30.
8. Nováková Monika AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1015 00:03:43.0 45.
9. Karvayová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1024 00:03:46.0 47.
10. Janoušková Lucie Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1019 00:03:46.0 48.
11. Kerlehová Simona AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1022 00:03:54.0 55.
12. Koucká Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1014 00:03:59.0 60.
13. Landová Františka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1026 00:04:01.0 61.
14. Přistoupilová Eliška Jergym DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1003 00:04:14.0 68.
15. Župková Adéla AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žákyně (2008 - 2009) 1027 00:04:36.0 79.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - mladší žáci (2008 - 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šenk Matěj AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1025 00:02:54.0 1.
2. Kunrt Adam Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1017 00:02:58.0 2.
3. Kunrt Kryštof Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1016 00:03:01.0 3.
4. Pešík Matouš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1004 00:03:05.0 5.
5. Seifert Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1013 00:03:10.0 9.
6. Sviatko Sebastien AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1006 00:03:16.0 14.
7. Halama Vojtěch TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1001 00:03:19.0 17.
8. Klimeš Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1005 00:03:27.0 31.
9. Pikl Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1009 00:03:33.0 38.
10. Vích Daniel AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1008 00:03:46.0 49.
11. Maděra Jakub Slavia Lbc Orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1021 00:03:57.0 58.
12. Maršík Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m mladší žáci (2008 - 2009) 1007 00:04:27.0 75.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žákyňky B (2010 - 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pšenková Tereza AC Mladá Boleslav z.s DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1103 00:03:16.0 15.
2. Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1098 00:03:22.0 22.
3. Marie Pech Anna VLI DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1104 00:03:25.0 28.
4. Andrlová Nela AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1088 00:03:30.0 35.
5. Trojanová Tereza AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1087 00:03:31.0 36.
6. Sedláčková Jitka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1092 00:03:40.0 42.
7. Likusová Barbora Adrien elixír Team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1084 00:03:42.0 43.
8. Týfová Ella Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1105 00:03:44.0 46.
9. Kuntrová Agáta Ski team Harachov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1096 00:03:54.0 56.
10. Donátová Rozálie TJ Slovan Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1080 00:04:04.0 63.
11. Havlová Aneta TJ Slovan Frýdlant DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1079 00:04:09.0 66.
12. Šikýřová Aneta AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1093 00:04:16.0 69.
13. Tafijčuková Veronika Adrien Elixír Team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1085 00:04:16.0 70.
14. Regnerová Karolína Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1106 00:04:17.0 72.
15. Hochmanová Lucie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1094 00:04:35.0 78.
16. Bulířová Šárka AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1082 00:04:39.0 83.
17. Černá Magdalena AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1107 00:04:46.0 87.
18. Bulířová Zuzana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky B (2010 - 2011) 1083 00:05:20.0 96.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žáčci B (2010 - 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mečíř Jakub DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1081 00:03:05.0 6.
2. Galandr Ondřej AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1089 00:03:09.0 8.
3. Rozsypal Radim BT Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1100 00:03:11.0 10.
4. Skrbek Matouš TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1102 00:03:12.0 11.
5. Přistoupil František ZŠ Kunratická DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1090 00:03:12.0 12.
6. Gänsel Benjamin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1099 00:03:20.0 20.
7. Motl Václav Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1077 00:03:23.0 24.
8. Stebel Adam DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1086 00:03:23.0 25.
9. Vaněk Štepán LTK Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1101 00:03:24.0 26.
10. Loprais Luboš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1108 00:03:29.0 33.
11. Linhart Václav Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1078 00:03:42.0 44.
12. Valenta Martin AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1097 00:03:53.0 54.
13. Knězů Štěpán AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1095 00:03:54.0 57.
14. Pyrchala Vojtěch AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci B (2010 - 2011) 1091 00:04:09.0 67.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žákyňky A (2012 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rozsypalová Linda SK Ještěd DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1152 00:03:20.0 21.
2. Heczková Emma Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1168 00:03:29.0 34.
3. Maděrová Klára TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1155 00:03:31.0 37.
4. Halamová Anežka TJ Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1131 00:03:33.0 39.
5. Benko Karolina AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1148 00:03:51.0 53.
6. Sádecká Magdaléna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1138 00:03:58.0 59.
7. Seifertová Jana AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1153 00:04:03.0 62.
8. Mečířová Marie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1156 00:04:04.0 64.
9. Králová Sofie AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1139 00:04:04.0 65.
10. Endrychová Kateřina Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1165 00:04:31.0 77.
11. Balatková Tina Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1151 00:04:40.0 85.
12. Mejstříková Eliška AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1145 00:04:45.0 86.
13. Nosková Anna AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1166 00:04:50.0 88.
14. Pušová Veronika Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1146 00:04:51.0 89.
15. Valoušková Julie Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1141 00:04:59.0 90.
16. Buss Laura AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1134 00:05:00.0 91.
17. Valoušková Magdaléna TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1142 00:05:05.0 92.
18. Piskáčková Anna Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1128 00:05:06.0 93.
19. Nepomucká Alice Sokol Libeň DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1140 00:05:08.0 94.
20. Přindová Sofie Horská 1234 DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1167 00:05:10.0 95.
21. Linhart Anna Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1130 00:05:34.0 98.
22. Buss Sára AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1135 00:05:45.0 100.
23. Balatková Jessica Rádlo DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1150 00:07:03.0 102.
24. Drozdová Johana Drozdí team DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1159 00:07:10.0 103.
25. Zahová Júlia DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žákyňky A (2012 a ml.) 1157 00:07:43.0 104.

DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m - žáčci A (2012 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrouda Vilém TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1154 00:03:03.0 4.
2. Votava Vojtěch Slavia Orienteering Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1170 00:03:16.0 16.
3. Motl Tomáš Sokol Skuhrov DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1076 00:03:19.0 18.
4. Piskáček Petr Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1127 00:03:28.0 32.
5. Schveiger Vítek AC SLOVAN LIBEREC DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1149 00:03:34.0 40.
6. Puš Ondřej Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1147 00:03:38.0 41.
7. Linhart Čenek Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1129 00:03:47.0 50.
8. Samšiňák Jan AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1143 00:03:49.0 51.
9. Matějů Josef Slavia Liberec orienteering DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1169 00:03:50.0 52.
10. Morava František Biatlon Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1158 00:04:16.0 71.
11. Frühbauer Ondřej Tj Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1132 00:04:18.0 73.
12. Louda Filip AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1144 00:04:19.0 74.
13. Urban Tomáš AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1137 00:04:29.0 76.
14. Vaškovský Tomáš TJ Dukla Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1163 00:04:37.0 80.
15. Hnyk Vincent AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1171 00:04:38.0 81.
16. Piskáček Jan Ski klub Lučany DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1126 00:04:38.0 82.
17. Urban Jakub AC Slovan Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1136 00:04:39.0 84.
18. Bašovský Karol DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1161 00:05:24.0 97.
19. Jiroutek Matěj Lok-O Liberec DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1164 00:05:41.0 99.
20. Zoubek Tadeáš DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1133 00:05:49.0 101.
21. Bašovský Titus DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1162 00:09:06.0 105.
22. Bašovský Emil DĚTSKÝ ZÁVOD na 600 m žáčci A (2012 a ml.) 1160 00:21:22.0 106.