Výsledky závodu

Běh pro Kleofáše

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.10.2021



12km - Muži 12km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Juráš Jan 12km Muži 12km 38 00:43:03.3 1.
2. Bláha Jakub 12km Muži 12km 16 00:43:37.3 2.
3. Václav Petr 12km Muži 12km 41 00:47:17.7 3.
4. Kalný Libor 12km Muži 12km 79 00:48:37.3 4.
5. Zbudil Ondřej 12km Muži 12km 40 00:49:57.0 5.
6. Procházka Michal 12km Muži 12km 72 00:54:03.2 7.
7. Blafka Martin 12km Muži 12km 52 00:54:37.8 8.
8. Kalný Mikuláš 12km Muži 12km 81 00:54:57.1 9.
9. Nosek Vladimír 12km Muži 12km 43 00:55:15.0 10.
10. Havelec Zdeněk 12km Muži 12km 62 00:55:47.4 11.
11. Beneš Radek Lišov 12km Muži 12km 4 00:56:11.0 12.
12. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem 12km Muži 12km 55 00:56:48.6 13.
13. Láska Rudolf 12km Muži 12km 53 00:57:47.9 14.
14. Fliegel Jaroslav 12km Muži 12km 77 00:58:31.3 15.
15. Čížek Petr Pomáháme pohybem 12km Muži 12km 91 01:00:13.2 17.
16. Sekáč Martin 12km Muži 12km 68 01:01:28.9 21.
17. Bencs Josef Pomáháme pohybem 12km Muži 12km 56 01:04:41.1 25.
18. Pacák Lukáš 12km Muži 12km 74 01:08:55.8 28.

12km - Ženy 12km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Augstenová Petra 12km Ženy 12km 13 00:50:15.8 6.
2. Landová Mirka 12km Ženy 12km 19 00:59:27.1 16.
3. Kloubcová Petra 12km Ženy 12km 61 01:00:32.6 18.
4. Ferencová Martina 12km Ženy 12km 51 01:00:56.4 19.
5. Cepáková Kateřina 12km Ženy 12km 50 01:01:28.8 20.
6. Votavová Anežka 12km Ženy 12km 18 01:01:31.5 22.
7. Sekáčová Pavlína 12km Ženy 12km 66 01:02:39.5 23.
8. Kučerová Lucie 12km Ženy 12km 96 01:02:45.0 24.
9. Hrůšová Lucie 12km Ženy 12km 92 01:04:56.0 26.
10. Petrželová Anna 12km Ženy 12km 17 01:06:32.2 27.
11. Jurečič Anna 12km Ženy 12km 75 01:08:56.3 29.
12. Fliegelová Václava 12km Ženy 12km 78 01:08:57.6 30.
13. Macků Lenka 12km Ženy 12km 49 01:11:51.7 31.
14. Blažková Martina 12km Ženy 12km 46 01:11:51.8 32.
15. Mišatková Jiřina 12km Ženy 12km 10 01:12:11.0 33.
16. Vápeníková Ivana 12km Ženy 12km 31 01:12:37.6 34.
17. Lásková Marcela 12km Ženy 12km 54 01:13:05.9 35.
18. Musilová Jana 12km Ženy 12km 89 01:15:57.3 36.
19. Bastlová Jitka 12km Ženy 12km 69 01:15:58.3 37.
20. Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem 12km Ženy 12km 57 01:18:35.8 38.

4km - Chlapci 10-15 4km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopeček Adam 4km Chlapci 10-15 4km 65 00:24:18.4 12.

4km - Muži 15+ 4km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Licehamr Standa RawGym 4km Muži 15+ 4km 83 00:20:07.2 1.
2. Bánovčan Ivo RawGym 4km Muži 15+ 4km 82 00:22:11.0 5.
3. Tišer Marian 4km Muži 15+ 4km 106 00:22:11.7 7.
4. Dobeš Martin 4km Muži 15+ 4km 109 00:22:25.6 8.
5. Ferenc Martin 4km Muži 15+ 4km 48 00:23:17.5 9.
6. Mikšatko Pavel 4km Muži 15+ 4km 11 00:29:43.7 22.

4km - Dívky 10-15 4km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondřichová Anežka 4km Dívky 10-15 4km 3 00:22:11.4 6.
2. Brejchová Kateřina 4km Dívky 10-15 4km 88 00:27:54.7 19.

4km - Ženy 15+ 4km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavová Linda 4km Ženy 15+ 4km 39 00:20:59.8 2.
2. Svatková Zuzana 4km Ženy 15+ 4km 84 00:21:26.2 3.
3. Kvášová Kateřina 4km Ženy 15+ 4km 105 00:21:43.5 4.
4. Veltrubská Blanka 4km Ženy 15+ 4km 8 00:23:20.5 10.
5. Jandová Iveta 4km Ženy 15+ 4km 108 00:23:49.1 11.
6. Pajmova Klara 4km Ženy 15+ 4km 27 00:24:29.2 13.
7. Drábová Zuzana 4km Ženy 15+ 4km 64 00:24:43.2 14.
8. Oušková Jana Pomáháme pohybem 4km Ženy 15+ 4km 103 00:25:24.4 15.
9. Košinová Marie 4km Ženy 15+ 4km 76 00:25:29.5 16.
10. Machová Götzová Venuše 4km Ženy 15+ 4km 7 00:25:52.8 17.
11. Knapíková Barbora 4km Ženy 15+ 4km 80 00:25:58.0 18.
12. Brejchová Miroslava 4km Ženy 15+ 4km 87 00:27:55.4 20.
13. Skočná Jana 4km Ženy 15+ 4km 24 00:28:09.6 21.
14. Popelová Mgda 4km Ženy 15+ 4km 37 00:32:25.8 23.

1km - Chlapci narození v roce 2013 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Školka Vojtěch 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 67 00:04:02.4 1.
2. Zbudil Mikuláš 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 36 00:04:14.4 3.
3. Weger Štěpán 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 94 00:04:22.0 4.
4. Václav Zdeněk 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 42 00:04:27.2 5.
5. Mařík Kryštof 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 58 00:04:52.8 9.
6. Skočný Martin 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 23 00:05:09.2 11.
7. Lavička Filip 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 114 00:05:11.4 12.
8. Hrůša Bertík 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 98 00:05:12.9 14.
9. Mach Matyáš 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 5 00:06:08.0 17.
10. Razesberger Ondra 1km Chlapci narození v roce 2013 a starší 111 00:06:11.7 18.

1km - Dívky narozené v roce 2013 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopečková Amálie 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 63 00:04:08.4 2.
2. Podroužková Bára 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 115 00:04:33.0 6.
3. Řeřichová Anna 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 2 00:04:36.8 7.
4. Lillian Devarajan Elizabeth 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 101 00:04:41.1 8.
5. Skočná Hana 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 22 00:05:02.0 10.
6. Václavíková Adéla 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 15 00:05:12.8 13.
7. Bartůňková Aneta 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 9 00:05:37.3 15.
8. Wegerová Kateřina 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 93 00:05:49.3 16.
9. Vápeníková Johana 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 30 00:06:20.6 19.
10. Vápeníková Ema 1km Dívky narozené v roce 2013 a starší 29 00:06:21.6 20.

0,4km - Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pfeifer Antonín 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 99 00:01:44.3 1.
2. Augsten Jakub 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 12 00:01:52.2 2.
3. Hrůša Oliver 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 97 00:01:58.2 3.
4. Mach Tadeáš 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 6 00:02:12.3 5.
5. Ďoubal Marek 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 116 00:02:17.4 7.
6. Kolář Antonín 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 34 00:02:18.1 8.
7. Kolář Ondřej 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 33 00:02:25.4 11.
8. Cepák Jakub 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 71 00:02:30.2 12.
  Svatek Petr 0,4km Chlapci narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 86 DNS  

0,4km - Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Špongrová Valerie 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 14 00:02:11.3 4.
2. Devarayan Grace 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 102 00:02:15.4 6.
3. Skočná Věra 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 21 00:02:19.1 9.
4. Razesbergerová Hana 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 104 00:02:23.2 10.
5. Kovářová Karolína 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 25 00:02:31.9 13.
6. Maříková Markéta 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 59 00:02:33.8 14.
7. Pilná Karolína 0,4km Dívky narozené mezi roky 2016 a 2013 včetně 90 00:03:00.6 15.

0,2km - Chlapci narození v roce 2017 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ďoubal Adam 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 110 00:01:02.3 2.
2. Cepák Kryštof 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 47 00:01:17.0 7.
3. Holčák Vít 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 45 00:01:20.7 8.
4. Kovar Krystof 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 20 00:01:28.3 11.
5. Pumpr Josef 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 1 00:01:34.2 13.
6. Podojil Marek 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 73 00:01:45.3 15.
7. Mařík Šimon 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 60 00:02:35.8 18.
8. Svatek Adam 0,2km Chlapci narození v roce 2017 a mladší 85 00:02:39.7 19.

0,2km - Dívky narozené v roce 2017 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zbudilová Meda 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 32 00:00:58.0 1.
2. Dobešová Magda 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 107 00:01:04.4 3.
3. Kolářová Vendula 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 35 00:01:08.9 4.
4. Lehmanová Elen 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 113 00:01:15.5 5.
5. Školková Tereza 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 100 00:01:16.0 6.
6. Bicková Markéta 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 95 00:01:23.8 9.
7. Žampachová Adéla 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 112 00:01:26.9 10.
8. Egerová Karolína 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 26 00:01:33.6 12.
9. Vápeníková Karolína 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 28 00:01:42.9 14.
10. Cepáková Klára 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 70 00:01:51.0 16.
11. Holčáková Barbora 0,2km Dívky narozené v roce 2017 a mladší 44 00:02:02.8 17.