Výsledky závodu

Rohozecký triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.09.2021



Triatlon - Muži 18-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šámal Jan Triatlon Muži 18-49 192 00:59:37.2 1.
2. Hendrich Zdeněk Triatlon Muži 18-49 193 01:00:41.4 2.
3. Slouka Matěj Triatlon Muži 18-49 128 01:02:21.1 3.
4. Zakouřil Miroslav Triatlon Muži 18-49 179 01:02:53.4 5.
5. Fiala Jiři Triatlon Muži 18-49 116 01:02:53.8 6.
6. Kafka Jiří Triatlon Muži 18-49 134 01:06:47.2 7.
7. Pospíšil Petr Triatlon Muži 18-49 170 01:09:39.0 8.
8. Smekal Ales Triatlon Muži 18-49 133 01:11:22.8 9.
9. Kupčan Michal Triatlon Muži 18-49 168 01:11:23.3 10.
10. Škrabálek David Triatlon Muži 18-49 117 01:13:08.3 12.
11. Spazierer Filip Triatlon Muži 18-49 174 01:13:23.5 14.
12. Teplý Honza Triatlon Muži 18-49 183 01:14:13.3 15.
13. Čábelka Ondra Triatlon Muži 18-49 182 01:15:07.1 16.
14. Sýkora Milan Triatlon Muži 18-49 118 01:15:31.4 17.
15. Žďárský Jan Triatlon Muži 18-49 135 01:15:49.0 18.
16. Řemínek Matěj Triatlon Muži 18-49 132 01:16:36.7 19.
17. Švec Martin Triatlon Muži 18-49 131 01:17:20.7 20.
18. Makarovič Jakub Triatlon Muži 18-49 187 01:18:03.0 21.
19. Fadrhons Petr Triatlon Muži 18-49 94 01:18:08.4 22.
20. Fidrant Lukáš Triatlon Muži 18-49 93 01:18:14.3 23.
21. Pašava Jakub Triatlon Muži 18-49 149 01:19:29.1 25.
22. Cvrkal Pavel Triatlon Muži 18-49 148 01:19:36.6 26.
23. Trdla Martin Triatlon Muži 18-49 172 01:19:44.7 27.
24. Červený Michal Triatlon Muži 18-49 173 01:19:59.1 28.
25. Zaoral Filip Triatlon Muži 18-49 177 01:21:49.0 29.
26. Forst Martin Triatlon Muži 18-49 113 01:22:25.0 30.
27. Zavrtálek Petr Triatlon Muži 18-49 157 01:22:57.2 31.
28. Schmidt Petr Triatlon Muži 18-49 138 01:22:59.4 32.
29. Kováč Petr Triatlon Muži 18-49 191 01:23:02.8 33.
30. Šorejs Tomáš Triatlon Muži 18-49 144 01:23:03.9 34.
31. Novák Petr Triatlon Muži 18-49 90 01:23:29.5 35.
32. Páv Pavel Triatlon Muži 18-49 101 01:24:02.3 36.
33. Dvořáček Radek Triatlon Muži 18-49 100 01:24:10.4 37.
34. Paclt Tomáš Triatlon Muži 18-49 121 01:24:25.7 38.
35. Aster Thomas Triatlon Muži 18-49 164 01:25:43.5 39.
36. Výda Michal Triatlon Muži 18-49 153 01:26:02.6 40.
37. Prokeš Martin Triatlon Muži 18-49 169 01:26:27.4 41.
38. Pašava Jan Triatlon Muži 18-49 150 01:27:28.2 42.
39. Zverec Štefan Triatlon Muži 18-49 175 01:28:44.6 43.
40. Janeček Václav Triatlon Muži 18-49 155 01:29:28.3 44.
41. Skupa Petr Triatlon Muži 18-49 115 01:29:33.4 45.
42. Trakal Adam Triatlon Muži 18-49 139 01:30:47.7 46.
43. Zita Roman Triatlon Muži 18-49 171 01:31:55.9 47.
44. Harcuba Adam Triatlon Muži 18-49 99 01:32:03.4 48.
45. Šuška Daniel Triatlon Muži 18-49 127 01:32:12.2 50.
46. Louda Jaromír Triatlon Muži 18-49 109 01:32:19.1 51.
47. Šorejs Josef Triatlon Muži 18-49 143 01:32:54.6 52.
48. Vochomůrka Jiří Triatlon Muži 18-49 92 01:33:14.4 53.
49. Španiel David Triatlon Muži 18-49 103 01:33:56.7 54.
50. Sklenář Jan Triatlon Muži 18-49 166 01:34:04.2 55.
51. Vašata Josef Triatlon Muži 18-49 119 01:34:44.1 56.
52. Stancik Roman Triatlon Muži 18-49 189 01:36:19.2 57.
53. Tvaroh Jaroslav Triatlon Muži 18-49 163 01:36:42.5 58.
54. Novák Jan Triatlon Muži 18-49 91 01:37:29.8 59.
55. Šída Martin Triatlon Muži 18-49 186 01:40:00.0 60.
56. Málek Zdeněk Triatlon Muži 18-49 111 01:40:09.6 61.
57. Pavézka Roman Triatlon Muži 18-49 129 01:42:10.3 63.
58. Dlask Tomáš Triatlon Muži 18-49 158 01:46:16.2 65.
59. Kulis Tomáš Triatlon Muži 18-49 120 01:47:18.3 66.
60. Bartoň Tomáš Triatlon Muži 18-49 125 01:47:19.7 67.
61. Vítek Jaroslav Triatlon Muži 18-49 126 01:47:51.5 68.
62. Roubíček Jakub Triatlon Muži 18-49 107 01:48:04.6 69.
63. Vojkovič Tomáš Triatlon Muži 18-49 185 01:48:05.1 70.
64. Petříček Jakub Triatlon Muži 18-49 195 01:49:18.7 71.
65. Rulc Vojtěch Triatlon Muži 18-49 159 01:49:53.5 72.
66. Kovač Jan Triatlon Muži 18-49 141 01:49:53.7 73.
67. Klimeš Jan Triatlon Muži 18-49 123 01:53:18.9 75.
68. Buriánek Tomáš Triatlon Muži 18-49 154 01:53:59.5 76.
69. Patočka Václav Triatlon Muži 18-49 161 01:54:12.7 77.
70. Den Lukáš Triatlon Muži 18-49 110 01:57:11.7 78.
71. Roubíček Miroslav Triatlon Muži 18-49 108 01:57:51.4 79.
72. Dlouhý Jakub Triatlon Muži 18-49 160 01:59:26.7 80.
73. Kodet Jarda Triatlon Muži 18-49 104 02:01:00.5 81.
74. Pink Martin Triatlon Muži 18-49 136 02:07:47.8 82.
75. Fojtík Marek Triatlon Muži 18-49 97 02:10:44.0 83.
76. Jirků Miroslav Triatlon Muži 18-49 105 02:10:46.1 84.

Triatlon - Muži 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Triatlon Muži 50+ 162 01:02:35.3 4.
2. Sofín Luděk Triatlon Muži 50+ 146 01:13:00.0 11.
3. Hnát Miroslav Triatlon Muži 50+ 106 01:13:14.5 13.
4. Kaštánek Miroslav Triatlon Muži 50+ 96 01:18:55.5 24.
5. Franěk Miroslav Triatlon Muži 50+ 178 01:32:05.2 49.
6. vojtisek tonda Triatlon Muži 50+ 176 01:41:13.0 62.
7. Nevrlý Ivan Triatlon Muži 50+ 152 01:42:31.0 64.
8. Urban Vladimír Triatlon Muži 50+ 114 01:50:03.4 74.

Triatlon ženy - Ženy 18-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomášková Barbora Triatlon ženy Ženy 18-49 156 00:59:44.2 1.
2. Zvolánková Petra Triatlon ženy Ženy 18-49 102 00:59:52.7 2.
3. Lamberková Linda Triatlon ženy Ženy 18-49 151 01:04:05.8 3.
4. Rolencová Michaela Triatlon ženy Ženy 18-49 95 01:09:49.7 4.
5. Závacká Jana Triatlon ženy Ženy 18-49 89 01:10:16.7 5.
6. Repcakova Linda Triatlon ženy Ženy 18-49 181 01:10:20.8 6.
7. Šťastná Magdalena Triatlon ženy Ženy 18-49 184 01:15:22.2 7.
8. Jedličková Jaroslava Triatlon ženy Ženy 18-49 180 01:17:07.5 8.
9. Bartoňová Lenka Triatlon ženy Ženy 18-49 122 01:17:19.2 10.
10. Frydrychová Kristýna Triatlon ženy Ženy 18-49 137 01:18:47.3 11.
11. Kunderová Pavlína Triatlon ženy Ženy 18-49 124 01:19:03.3 12.
12. Vomáčková Jitka Triatlon ženy Ženy 18-49 167 01:19:03.3 13.
13. Řeháčková Romana Triatlon ženy Ženy 18-49 190 01:19:14.0 14.
14. Hanušová Štěpánka Triatlon ženy Ženy 18-49 130 01:21:18.2 15.
15. Jandová Barbora Triatlon ženy Ženy 18-49 165 01:21:26.0 16.
16. Holubová Kateřina Triatlon ženy Ženy 18-49 142 01:21:26.6 17.
17. Málková Markéta Triatlon ženy Ženy 18-49 112 01:26:54.6 19.
18. Šrámová Marie Triatlon ženy Ženy 18-49 140 01:33:29.6 20.
19. Patzeltová Lucie Triatlon ženy Ženy 18-49 194 01:36:08.6 21.
20. Štancíková Pavlína Triatlon ženy Ženy 18-49 188 01:37:23.7 22.

Triatlon ženy - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ptáčková Radka Triatlon ženy Ženy 50+ 147 01:17:18.4 9.
2. Bašusová Šárka Triatlon ženy Ženy 50+ 145 01:23:04.6 18.