Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.09.2021



4 km - Muži 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štolba Šimon 4 km Muži 15-19 let 42 00:26:42.6 53.
2. Štolba Matěj 4 km Muži 15-19 let 43 00:32:48.3 89.

4 km - Ženy 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kellerová Pavla 4 km Ženy 15-19 let 35 00:23:53.6 30.
2. Havlíková Kateřina 4 km Ženy 15-19 let 75 00:25:45.5 44.
3. Hodková Julie 4 km Ženy 15-19 let 19 00:27:17.0 60.

4 km - Muži 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlar Daniel 4 km Muži 20-39 let 76 00:14:21.9 1.
2. Panitz Erich 4 km Muži 20-39 let 23 00:14:56.3 3.
3. Ročárek Martin 4 km Muži 20-39 let 94 00:15:33.8 4.
4. Kyenge Dan 4 km Muži 20-39 let 9 00:16:55.8 5.
5. Čermák Ondřej 4 km Muži 20-39 let 12 00:16:57.4 6.
6. Bureš Jan 4 km Muži 20-39 let 83 00:18:15.5 10.
7. Kempf Willi 4 km Muži 20-39 let 18 00:18:43.2 15.
8. Mach Lukáš 4 km Muži 20-39 let 5 00:24:12.9 33.
9. Švec Michal 4 km Muži 20-39 let 69 00:24:28.9 35.
10. Babej Martin 4 km Muži 20-39 let 28 00:25:12.6 39.
11. Urban Tomáš 4 km Muži 20-39 let 105 00:25:31.0 43.
12. Doležal Roman 4 km Muži 20-39 let 99 00:26:03.1 46.
13. Hájovský Milan 4 km Muži 20-39 let 95 00:27:53.6 67.
14. Svoboda Ratibor 4 km Muži 20-39 let 60 00:30:00.8 79.
15. Švarc Viktor 4 km Muži 20-39 let 51 00:32:23.1 86.

4 km - Ženy 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mirvaldová Klára 4 km Ženy 20-39 let 93 00:14:30.2 2.
2. Kutílková Kateřina 4 km Ženy 20-39 let 22 00:17:09.8 7.
3. Růžičková Zuzana 4 km Ženy 20-39 let 14 00:21:05.0 19.
4. Šindelářová Lucie 4 km Ženy 20-39 let 26 00:21:42.0 22.
5. Brandtová Denisa 4 km Ženy 20-39 let 41 00:22:09.7 25.
6. Suchá Žaneta 4 km Ženy 20-39 let 11 00:23:00.6 28.
7. Klímová Tereza 4 km Ženy 20-39 let 58 00:24:03.0 31.
8. Švecová Kateřina 4 km Ženy 20-39 let 68 00:24:28.7 34.
9. Proškovská Lucie 4 km Ženy 20-39 let 29 00:25:12.8 40.
10. Doležalová Petra 4 km Ženy 20-39 let 98 00:26:03.2 47.
11. Dvořáková Veronika 4 km Ženy 20-39 let 65 00:26:32.4 51.
12. Vobrová Lenka 4 km Ženy 20-39 let 8 00:26:35.2 52.
13. Svobodová Jaroslava 4 km Ženy 20-39 let 4 00:27:08.5 57.
14. Štolbová Jana 4 km Ženy 20-39 let 44 00:27:22.2 62.
15. Chalupská Tereza 4 km Ženy 20-39 let 91 00:27:48.1 64.
16. Lukavská Romana 4 km Ženy 20-39 let 25 00:27:50.5 65.
17. Kubíková Kristýna 4 km Ženy 20-39 let 73 00:27:52.9 66.
18. Stillerová Tereza 4 km Ženy 20-39 let 53 00:27:56.3 70.
19. CELJAKOVA Vlasta 4 km Ženy 20-39 let 16 00:28:18.0 72.
20. Langová Lenka 4 km Ženy 20-39 let 66 00:28:48.0 73.
21. Rambousková Eva 4 km Ženy 20-39 let 17 00:31:56.5 84.
22. Taušnerová Alena 4 km Ženy 20-39 let 52 00:32:22.8 85.
23. Matoušková Alena 4 km Ženy 20-39 let 103 00:32:36.5 87.
24. Lavičková Jana 4 km Ženy 20-39 let 104 00:32:37.9 88.

4 km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fucik Jaromir 4 km Muži 40+ let 90 00:17:46.7 8.
2. Beck Pavel 4 km Muži 40+ let 70 00:18:07.2 9.
3. Švarcbach Dušan 4 km Muži 40+ let 78 00:18:18.6 11.
4. Kritzbach Jan 4 km Muži 40+ let 106 00:18:26.6 13.
5. Košťál Jiří 4 km Muži 40+ let 31 00:18:38.4 14.
6. Tomášek Jan 4 km Muži 40+ let 10 00:19:14.8 16.
7. Pabišta Petr 4 km Muži 40+ let 107 00:19:50.8 17.
8. Aulický Pavel 4 km Muži 40+ let 71 00:21:53.4 23.
9. Nastoupil Martin 4 km Muži 40+ let 97 00:22:42.5 26.
10. Paul Karel 4 km Muži 40+ let 79 00:22:55.8 27.
11. Štolba Martin 4 km Muži 40+ let 45 00:23:17.4 29.
12. Keller Jaroslav 4 km Muži 40+ let 36 00:24:38.4 36.
13. Maleček Roman 4 km Muži 40+ let 48 00:25:00.0 37.
14. Maleček Miloslav 4 km Muži 40+ let 40 00:25:00.1 38.
15. Kurka Marcel 4 km Muži 40+ let 1 00:26:13.2 49.
16. Küffner Robert 4 km Muži 40+ let 13 00:26:19.9 50.
17. Fröhlich Filip 4 km Muži 40+ let 34 00:26:57.7 54.
18. CELJAK Václav 4 km Muži 40+ let 15 00:27:03.9 55.
19. Gyra Horst 4 km Muži 40+ let 86 00:27:04.4 56.
20. Hodek Jaroslav 4 km Muži 40+ let 20 00:27:16.6 58.
21. Stiller Pavel 4 km Muži 40+ let 55 00:27:56.2 69.
22. Zlata Jiří 4 km Muži 40+ let 89 00:30:00.5 77.
23. Smeták Václav 4 km Muži 40+ let 81 00:34:10.0 90.

4 km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gaubeová Eva 4 km Ženy 40+ let 101 00:18:18.6 12.
2. Zlatová Adéla 4 km Ženy 40+ let 84 00:19:59.1 18.
3. Jirásková Ivana 4 km Ženy 40+ let 7 00:21:16.2 20.
4. Malinová Adriana 4 km Ženy 40+ let 27 00:21:24.2 21.
5. Trollerová Eva 4 km Ženy 40+ let 57 00:22:08.1 24.
6. Štosková Martina 4 km Ženy 40+ let 96 00:24:04.3 32.
7. Čihulová Jana 4 km Ženy 40+ let 82 00:25:18.9 41.
8. Kohoutová Dana 4 km Ženy 40+ let 77 00:25:23.0 42.
9. Mrkvanová Iva 4 km Ženy 40+ let 30 00:25:49.9 45.
10. DANIHELKOVA LENKA 4 km Ženy 40+ let 24 00:26:05.6 48.
11. Hodková Martina 4 km Ženy 40+ let 21 00:27:16.7 59.
12. Fröhlichová KARIN 4 km Ženy 40+ let 33 00:27:18.6 61.
13. Peštová Monika 4 km Ženy 40+ let 74 00:27:48.1 63.
14. Stillerová Andrea 4 km Ženy 40+ let 54 00:27:55.8 68.
15. Vernerová Stanislava 4 km Ženy 40+ let 64 00:27:59.7 71.
16. Lancingerová Barbora 4 km Ženy 40+ let 72 00:28:48.2 74.
17. Chudáčková Jitka 4 km Ženy 40+ let 87 00:29:16.1 75.
18. Kryštůfková Vladimíra 4 km Ženy 40+ let 92 00:29:16.4 76.
19. Kočí Jana 4 km Ženy 40+ let 88 00:30:00.6 78.
20. Schmiedová Eva 4 km Ženy 40+ let 85 00:30:01.2 80.
21. Dohnalová Lenka 4 km Ženy 40+ let 80 00:30:33.2 81.
22. Žižková Monika 4 km Ženy 40+ let 3 00:30:38.8 82.
23. Machová Ludmila 4 km Ženy 40+ let 6 00:31:15.9 83.

8 km - Muži 20-39 let - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ihnačinec Jakub 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2073 00:28:49.1 1.
2. Dvořák Stanislav 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2060 00:29:29.0 2.
3. Růžička Martin 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2067 00:31:48.9 3.
4. Shevanau Daniil 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2034 00:32:54.8 4.
5. Canini Marek 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2056 00:33:22.3 5.
6. Novák Radek 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2068 00:33:29.1 6.
7. Soudek Petr 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2037 00:38:02.8 9.
8. Čech Jaroslav 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2004 00:39:16.5 12.
9. Brzek Daniel 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2026 00:39:28.5 14.
10. Hakl Albín 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2029 00:41:04.4 19.
11. Matoušek Luboš 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2006 00:42:11.9 23.
12. Nerad Jaroslav 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2027 00:43:07.6 25.
13. Pšenko Pavel 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2020 00:44:04.7 27.
14. Rollinger David 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2008 00:44:10.1 28.
15. Valeš Petr 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2062 00:44:15.5 30.
16. Havlík Matěj 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2051 00:44:17.1 31.
17. Schubert Martin 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2003 00:44:27.3 34.
18. Pinkava Karel 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2023 00:44:28.9 35.
19. Tvrzník Tomáš 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2063 00:45:05.4 40.
20. Lesniak Stanislav 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2036 00:48:13.9 51.
21. Janoušek Jiří 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2007 00:52:39.1 53.
22. Moutvička Ondřej 8 km Muži 20-39 let - 2 kola 2011 00:55:51.8 59.

8 km - Ženy 20-39 let - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podzimkova Kamila 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2059 00:38:53.2 11.
2. Koskubová Klára 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2061 00:40:18.4 16.
3. Šipošová Pavlína 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2069 00:42:44.7 24.
4. Pánková Jana 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2054 00:46:46.6 44.
5. Lancingerová Kristýna 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2031 00:58:20.6 61.
6. Burdová Petra 8 km Ženy 20-39 let - 2 kola 2030 00:58:20.7 62.

8 km - Muži 40+ let - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paparega Jan 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2045 00:36:15.9 8.
2. Machuta Petr 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2064 00:39:23.9 13.
3. Vobr Martin 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2071 00:39:31.4 15.
4. Gál Pavel 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2010 00:40:18.5 17.
5. Orság Josef 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2040 00:40:37.6 18.
6. Holy Jiri 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2057 00:42:05.9 22.
7. Pešta Michal 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2050 00:43:11.9 26.
8. Havlík Slavomír 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2052 00:44:27.0 33.
9. Lancinger David 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2048 00:44:34.8 36.
10. Končel František 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2022 00:44:34.8 37.
11. Šestko Pavel 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2017 00:44:35.2 38.
12. Pochman Tomas 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2009 00:44:47.1 39.
13. Smolko Martin 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2066 00:45:27.1 42.
14. Kostolný Josef 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2018 00:46:25.0 43.
15. Kolářský Vladimír 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2013 00:46:46.9 45.
16. Pomahač Václav 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2043 00:47:32.5 48.
17. Hendrych Jiří 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2019 00:47:40.5 49.
18. Lukáč Robert 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2024 00:47:42.4 50.
19. Masopust Karel 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2038 00:53:46.0 55.
  Canini Jiří 8 km Muži 40+ let - 2 kola 2055 DNF  

8 km - Ženy 40+ let - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fílová Jana 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2065 00:36:12.2 7.
2. Vítková Zuzana 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2032 00:38:10.3 10.
3. Čáslavská Denisa 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2049 00:41:34.8 20.
4. Sedlarová Michaela 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2072 00:41:49.4 21.
5. Sobotková Marie 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2005 00:44:13.3 29.
6. Janošová Alexandra 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2025 00:44:21.6 32.
7. Vejvodová Eva 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2002 00:45:13.1 41.
8. Krejčová Monika 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2044 00:47:23.7 46.
9. Koubová Radka 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2028 00:47:30.0 47.
10. Prejzková Miroslava 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2033 00:50:38.3 52.
11. Havlíková Jarmila 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2053 00:53:27.4 54.
12. Havlenová Božena 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2058 00:53:57.4 56.
13. Rešová Alena 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2046 00:54:40.7 57.
14. Knoblochová Marcela 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2047 00:54:41.0 58.
15. Ihnačincová Jitka 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2015 00:55:57.3 60.
16. Vitoušková Pavla 8 km Ženy 40+ let - 2 kola 2001 01:04:51.1 63.