Výsledky závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.10.2021



11 km - Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubríčan Lukáš Dukla Brandýs 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 43 00:41:50.8 1.
2. Žežulka Martin TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 18 00:43:46.6 3.
3. Nenutil Petr 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 13 00:45:17.4 4.
4. Odvárko Tomáš Dukla Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 37 00:48:48.4 9.
5. Kalina Miroslav SPORTICUS team 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 1 00:49:31.9 12.
6. Trojánek Jan 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 32 00:49:46.6 13.
7. Doležal Vít Sportovní klub říčanských hasičů 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 26 00:51:20.7 17.
8. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 12 00:52:33.5 21.
9. Horáček Stanislav Orel Studenec 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 16 00:56:22.8 32.
10. Telska Viktorie USK Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 21 01:01:56.5 40.
11. Svačina Ondřej 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 28 01:03:20.6 41.
12. Masopust Tomáš Běžecký Klub Terryho Foxe 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 27 01:11:40.9 43.

11 km - Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kupidlovský Daniel Stodulky 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 39 00:42:17.3 2.
2. Malý Jiří 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 24 00:46:09.8 5.
3. Michalička David TK Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 33 00:46:58.9 6.
4. Urx Radek Třebotov 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 7 00:47:16.1 8.
5. Jílek Michal 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 23 00:49:18.7 10.
6. Pražák Adam Praha3 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 45 00:49:22.6 11.
7. Šimonek Petr 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 51 00:50:20.7 14.
8. Oberlander Jan Sokol Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 3 00:50:59.0 15.
9. Častvaj Daniel Mnichovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 11 00:51:48.1 18.
10. Bína Jiří Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 40 00:51:56.7 19.
11. Zelenka Jaroslav KSM hRÁDEK 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 42 00:52:07.9 20.
12. Malina Patrik 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 6 00:52:52.6 22.
13. Suchý Jiří FEL Praha 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 10 00:53:30.7 24.
14. Střecha Martin 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 5 00:54:43.5 25.
15. Poborský Petr EKP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 8 00:54:53.8 26.
16. Lízner Martin Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 36 00:55:25.0 28.
17. Kotrba Radek Jihlavská 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 44 00:55:46.0 29.
18. Matějka Miroslav 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 14 00:56:07.6 30.
19. Moravec Petr 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 38 00:56:13.3 31.
20. Mráz Antonín DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 41 00:57:14.1 33.
21. Hruska Ondrej 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 25 01:01:37.1 39.
22. Pavlisce Stepan 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 9 01:04:19.2 42.

11 km - Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimek Pavel Praha 4 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 4 00:47:07.0 7.
2. Lauer Martin RICANSKA JELITA 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 17 00:51:08.1 16.
3. Rechnovský Jan KP Praha 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 20 00:53:08.5 23.
4. Matula Martin Hisport 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 35 00:55:05.9 27.
5. Matisko Peter Pyšelský kopeček 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 15 00:58:42.2 34.
6. Souček Petr Lokomotiva Braník 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 22 00:59:04.9 35.
7. Haushalter Michal Říčany 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 31 01:00:02.2 36.
8. Palata Vlasta Ragby Říčany 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 2 01:00:26.5 37.
9. Matoška Pavel SK Pandy 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1971 až 1962) 34 01:01:23.6 38.

5,7 km - Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš BK Říčany 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 17 00:23:56.0 3.
2. Jindra David AC Obora Hvězda 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 34 00:26:42.7 11.
3. Kott Stanislav 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 43 00:28:53.9 15.
4. Kroček Lumír MOPE Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 44 00:31:15.4 25.
5. Kotáb Pavel Říčany 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 11 00:35:06.0 31.
6. Brand Matyáš vštj fs Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 25 00:39:53.1 49.
7. Kovařík Václav Sokol Senohraby 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 29 00:41:07.8 52.
8. Pokorný Miroslav BŽS 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1961 až 1952) 18 01:09:03.1 58.

5,7 km - Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uher Pavel Strašín 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 16 00:28:24.4 14.
2. Navrátil Josef S.K. Stzančice 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 14 00:33:26.5 28.
3. Knapp Richard Autodoprava Knapp 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 12 00:39:59.1 51.
4. Bina Jiří Sokol Hrusice 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 20 00:42:08.5 54.
5. Čadil Jan VŠTJ FS Praha 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 27 00:47:18.2 56.
6. Moch Ivan Sabzo Praha 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1951 a dříve) 41 00:49:34.6 57.

5,7 km - Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sajdlová Jana Žižkovští Tygři 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 10 00:26:30.0 10.
2. Sedláková Tereza 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 45 00:28:55.7 16.
3. Nepomucká Zuzana DGP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 35 00:29:47.9 18.
4. Kalinová Markéta SPORTICUS team 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 39 00:29:51.4 19.
5. Klímová Jana Orel Studenec 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 32 00:30:39.8 22.
6. Vančurová Radka Hisport 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 4 00:30:46.4 23.
7. Boldišová Ildikó Říčany 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 5 00:35:17.5 32.
8. Dubová Monika 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 19 00:35:39.6 35.
9. Furchová Barbora 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 1 00:36:41.1 36.
10. Trojánková Lenka 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 2 00:36:41.2 37.
11. Pánková Barbora 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 33 00:38:07.5 44.
12. Snozová Jana 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 21 00:38:07.6 45.
13. Dobrovicsová Brenda 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2002 až 1982) 9 00:41:31.2 53.

5,7 km - Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poborská Helena Kerteam 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 40 00:25:21.8 6.
2. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 28 00:26:02.1 8.
3. Fanturová Lenka VSK FTVS 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 23 00:26:08.8 9.
4. Malovcová Monika 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 48 00:27:12.2 13.
5. Šimek Christina Žižkovští Tygři 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 8 00:30:04.1 20.
6. Doupovcova Martina SKI Senohraby 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 42 00:30:46.6 24.
7. Mačoková Jaroslava Jaja klub 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 22 00:31:16.9 26.
8. Havelková Šárka 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 7 00:33:33.9 29.
9. Černá Jana Jaja klub 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 21 00:34:01.8 30.
10. Blanche Valente Elitdent 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 6 00:35:19.2 33.
11. Šáchová Kateřina Stouni vysoká Lhota 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 50 00:35:33.0 34.
12. Čechmanová Alena Říčany 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 19 00:36:49.7 38.
13. Sláviková Štěpánka DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 19 00:37:34.4 41.
14. Herynková Irena Sokol Senohraby 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 15 00:37:57.1 43.
15. Nosková Lucie 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 24 00:38:57.9 48.
16. Alaimo Claudia 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1981 až 1972) 13 00:46:19.5 55.

5,7 km - Ženy Z3 - 50 a více let (1971 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mališová Karla SABZO 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1971 a dříve) 22 00:37:26.5 40.
2. Skalická Vlasta TaH Praha 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1971 a dříve) 30 00:38:22.0 46.

5,7 km - Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Jakub TJ Sokol Senohraby 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003) 47 00:21:29.3 1.
2. Růžička Vojtěch TJ Sokol Senohraby 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003) 46 00:23:01.3 2.
3. Podzimek Jakub 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003) 23 00:24:21.0 4.
4. Kohoutek Lukáš OB Říčany 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003) 16 00:26:51.6 12.
5. Kárník Lukáš Atletika Říčany 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2006 až 2003) 18 00:37:35.3 42.

5,7 km - Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jonáková Lucie TJ Sokol Říčany 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 17 00:24:59.0 5.
2. Plchová Karolína Ac Praha 1890 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 15 00:25:51.3 7.
3. Šimková Tereza SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 3 00:28:59.4 17.
4. Pavliščová Anna Atipic 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 37 00:30:28.5 21.
5. Cincibusová Lenka vstj fs Praha 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 26 00:32:50.2 27.
6. Prošková Barbora Plaf 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 20 00:37:05.7 39.
7. Pavliščová Marie Atletika Benešov 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 36 00:38:28.1 47.
8. Kalinová Lisa SPORTICUS team 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2006 až 2003) 38 00:39:57.0 50.