Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.08.2022



Muži 0,7km-21km-6km - Muži 0-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chudacek Zdenek 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 19 01:48:15.4 1.
2. Marek Matěj Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 44 01:50:13.9 2.
3. Janoušek Petr LK Škoda Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 40 01:51:37.7 3.
4. Strejc Adam   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 39 01:53:56.9 4.
5. Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 24 01:58:43.9 5.
6. Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 17 01:58:46.7 6.
7. Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 16 01:58:57.9 7.
8. Bouzek Jiří 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 15 02:00:24.7 9.
9. Dvořák Vítězslav TTK Slavia Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 21 02:00:39.4 10.
10. Jelínek Petr TTK Slavia Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 8 02:02:32.4 11.
11. Pavlík Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 22 02:05:10.2 12.
12. Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 35 02:08:18.4 13.
13. Kadlec Michal Most Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 28 02:09:59.2 15.
14. Rada Michal Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 42 02:10:17.4 16.
15. Žid Marek Přední Pořičí Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 45 02:10:40.9 17.
16. Kunc Jirka 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 26 02:11:15.9 18.
17. Švarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 41 02:16:38.2 20.
18. Šůcha Jan 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 25 02:20:34.4 21.
19. Bílý Bohumil Tempomakers Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 20 02:21:45.5 22.
20. Pašek Miloslav Lipovka Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 43 02:25:06.3 23.
21. Kostruh Matěj   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 31 02:25:33.1 24.
22. Kostruh David Bikeone Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 30 02:29:26.7 25.
23. Kovanda Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 32 02:34:26.2 26.
24. Kosina Přemysl Úžasňáci Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 33 02:37:48.9 27.
25. Pupík Jirka PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 38 02:39:15.7 28.
26. Váňa Aleš Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 54 02:48:01.9 29.
  Pupík Franta PupenDoIt Muži 0,7km-21km-6km Muži 0-49 let 37 DNF  

Muži 0,7km-21km-6km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Daniel Triatlon Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 52 02:00:20.2 8.
2. Szabo Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 49 02:09:30.2 14.
3. Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 50+ let 46 02:14:01.7 19.

Ženy 0,35km-14km-4,5km - Ženy 0-45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šturmová Bára   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 1 01:25:06.4 1.
2. Řezanková Alena   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 2 01:44:58.7 5.
3. Kadlecová Zuzana Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 6 01:45:07.0 6.
4. Kosinova Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 3 01:55:40.2 7.
5. Kačírková Lucie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 0-45 let 4 02:00:48.4 8.

Ženy 0,35km-14km-4,5km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 13 01:33:56.4 2.
2. Laudová Lenka Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 11 01:33:58.4 3.
3. Vančurová Šárka   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 9 01:36:22.4 4.
4. Šnytrová Romana za sebe Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 10 02:04:04.4 9.
5. Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 46+ let 12 02:25:16.7 10.