Výsledky závodu

STRABAG Rail MILADATLON 2021 žáci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.08.2021



Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 - Z8-M do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škoda Ludvík Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 9 00:19:18.1 1. PDF
2. Houška Lukáš Road2Kona Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 13 00:19:37.7 2. PDF
3. Novák Jakub řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 7 00:20:39.4 3. PDF
4. Arnold Jan Plavání Krupka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 5 00:22:10.9 5. PDF
5. Mráček Ondřej Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 10 00:22:58.8 6. PDF
6. Přikryl Kristián SK Svárov Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 6 00:23:27.8 7. PDF
7. Jelínek Matyáš Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 8 00:25:29.8 10. PDF
8. Löbl Adam Verva Litvínov Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 11 00:28:37.4 11. PDF
9. Schmieder Tobias STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-M do 8 let 12 00:33:02.2 12. PDF

Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 - Z8-F do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Suchardová Justýna TJ Nová Paka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let 3 00:21:26.7 4. PDF
2. Obdržálková Adéla SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let 1 00:23:46.1 8. PDF
3. Procházková Adéla Za motýlky Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let 4 00:24:14.2 9. PDF
4. Chytrá Anna MŠ Pohádka Triatlon žáci 0,05-3,6-1,1 Z8-F do 8 let 2 00:43:24.5 13. PDF

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z11-M do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 113 00:26:34.7 9. PDF
2. Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 109 00:28:15.6 11. PDF
3. Veselý Vít Teplice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 115 00:30:29.3 19. PDF
4. Škába Josef Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 116 00:30:49.0 20. PDF
5. Smrž Zdeněk SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 112 00:32:45.4 25. PDF
6. Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 114 00:33:04.2 26. PDF
7. Obdržálek Matěj SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 111 00:33:05.0 27. PDF
8. Pokorný Štěpán Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 108 00:34:47.5 29. PDF
  Přikryl Karel SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-M do 11 let 110 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z11-F do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 106 00:26:10.5 6. PDF
2. Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 105 00:26:40.9 10. PDF
3. Chalupníková Valerie 2B Winner Team Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 117 00:28:20.9 12. PDF
4. Kejřová Markéta Baník Osek Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 104 00:28:57.6 14. PDF
5. Pokorná Linda Moderní Pětiboj Kralupy Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 100 00:29:12.4 15. PDF
6. Smutná Adina SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 103 00:32:06.2 21. PDF
7. Absolonová Beáta SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 102 00:32:27.5 24. PDF
8. Šístková Olívie Nová Ves Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 107 00:34:07.3 28. PDF
  Přikrylová Kateřina SK Svárov Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z11-F do 11 let 101 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z14-M do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vencálek Ondřej PK Nisa Liberec Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 216 00:24:06.8 2. PDF
2. Duck Samuel PK Nisa Liberec Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 217 00:24:13.9 3. PDF
3. Tabulka Štěpán Zvánovice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 215 00:24:19.9 4. PDF
4. Pietrula Jakub Kerberos Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 214 00:26:31.9 7. PDF
5. Yaněz Michal SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 212 00:26:32.1 8. PDF
6. Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 213 00:28:37.2 13. PDF
7. Maják Daniel Běžecký klub F-C Kadaň Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-M do 14 let 219 00:32:14.1 22. PDF

Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 - Z14-F do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pozlerová Edita OMT Pardubice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 207 00:24:02.6 1. PDF
2. Haufová Sofia Moderní pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 202 00:25:20.7 5. PDF
3. Smutná Stela SKP Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 201 00:29:17.1 16. PDF
4. Maják Noemi Běžecký klub F-C Kadaň Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 218 00:30:08.4 17. PDF
5. Hovorková Barbora SKP Úst nad Labem Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 200 00:30:24.6 18. PDF
6. Veselá Anna Teplice Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 203 00:32:18.4 23. PDF
7. Škábová Markéta Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 206 00:36:34.1 30. PDF
  Jouklová Lenka Triatlon žáci 0,1-5,3-2,2 Z14-F do 14 let 208 DNF