Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 11.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.09.2021



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2017)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Němec Vojtěch 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 131 00:07:15.6 48.
2. Vobrouček Vojtěch 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 28 00:07:57.3 55.
3. Recman Albert 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 125 00:08:17.6 56.
4. Liška Antonín 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 48 00:09:17.6 61.
5. Hýsek Tomáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 11 00:10:16.3 65.
6. Kotlan Milan Vrčeň 1000m Chlapci 0-4 let (do 2017) 77 00:11:34.3 68.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2017)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlíčková Justýna 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 109 00:06:39.1 42.
2. Weimfurterová Klára 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 117 00:07:32.1 50.
3. Dietlová Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 80 00:08:25.6 57.
4. Holíková Izabela 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 8 00:09:08.1 60.
5. Kubová Zuzanka 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 100 00:09:18.6 62.
6. Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 22 00:09:27.1 63.
7. Hanzlíková Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2017) 20 00:11:06.3 66.

1000m - Chlapci 5-7 let (2016-2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kantor Max 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 69 00:04:44.1 5.
2. Heřman Ondřej 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 97 00:05:23.3 18.
3. Končel Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 26 00:06:00.6 31.
4. Beníšek Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 65 00:06:06.3 32.
5. viktora Tobiaš 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 58 00:06:32.6 41.
6. Dietl Hynek 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 81 00:07:30.6 49.
7. Palacký Štěpán 1000m Chlapci 5-7 let (2016-2014) 40 00:07:33.1 52.

1000m - Dívky 5-7 let (2016-2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 18 00:05:29.6 22.
2. Václavková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 1 00:05:53.3 29.
3. Zajícová Anežka 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 99 00:06:16.3 35.
4. Klášterková Laura 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 73 00:06:18.3 36.
5. Recmanová Viktorie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 126 00:06:56.6 44.
6. Vacovska Eva 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 68 00:07:02.9 45.
7. Němcová Anežka 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 130 00:07:07.1 46.
8. Kotlanová Eliška 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 76 00:07:54.3 54.
9. Kalinová Klaudie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 16 00:08:35.8 58.
10. Bulanová Anastazie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 127 00:08:39.3 59.
11. Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 47 00:10:04.8 64.
12. Švarcová Viktorie 1000m Dívky 5-7 let (2016-2014) 107 00:11:08.8 67.

1000m - Chlapci 8-10 let (2013-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 43 00:04:07.3 1.
2. Vilhelm Erik Sporting Příbram 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 79 00:04:27.1 2.
3. KOVÁŘ JONÁŠ 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 30 00:04:31.3 3.
4. Hrubý Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 106 00:04:38.3 4.
5. Vais Metoděj 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 7 00:04:58.3 7.
6. Kotěšovec David Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 49 00:05:02.8 8.
7. Vojta martin 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 33 00:05:02.9 9.
8. Weinfurter Jiří 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 103 00:05:03.6 10.
9. Kuba Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 96 00:05:10.1 11.
10. Brož Filip Kramolínský rváči 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 35 00:05:18.1 13.
11. Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 88 00:05:20.8 15.
12. Jiránek Tobiáš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 87 00:05:26.1 19.
13. Trhlík Luboš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 108 00:05:28.3 20.
14. Zajíc Luboš 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 90 00:05:31.3 24.
15. Končel Míša 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 25 00:05:54.1 30.
16. Kalina Pavol 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 17 00:06:13.6 34.
17. Halmeš David 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 114 00:06:32.3 40.
18. Kovář Šimon Sokol Nepomuk 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 31 00:07:32.8 51.
19. Hec Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2013-2011) 3 00:07:49.1 53.

1000m - Dívky 8-10 let (2013-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 21 00:04:48.1 6.
2. Viktorová Magdaléna 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 63 00:05:12.1 12.
3. Bendová Aneta 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 12 00:05:20.3 14.
4. Pavlíčková Sofie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 110 00:05:21.6 16.
5. Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 61 00:05:21.6 17.
6. Koperdáková Ema 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 102 00:05:29.1 21.
7. Václavková Nikol 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 2 00:05:30.8 23.
8. Kovářová Eliška žádný 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 6 00:05:40.8 25.
9. Ticháčková Stella 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 89 00:05:43.3 26.
10. Hýskova Nikola 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 14 00:05:45.3 27.
11. Palacká Vanda 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 41 00:05:53.1 28.
12. Holmešová Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 113 00:06:11.3 33.
13. Beníšková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 67 00:06:19.9 37.
14. Kubíková Liliana 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 137 00:06:25.8 38.
15. Kubíková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 136 00:06:29.1 39.
16. Navrátilová Barbora 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 104 00:06:53.1 43.
17. Kovářová Barbora 1000m Dívky 8-10 let (2013-2011) 32 00:07:10.3 47.

1550m - Chlapci 11-14 let (2010-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktora Michal 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 62 00:05:39.0 1.
2. Panuška Václav 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 83 00:05:40.3 2.
3. Zahradník Martin 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 59 00:05:52.5 3.
4. Fiala Jonáš 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 72 00:05:54.8 5.
5. Lukáš David 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 142 00:06:17.1 6.
6. Dušička Marek FK Nepomuk 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 36 00:06:26.8 7.
7. Růžička Ivo 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 39 00:06:56.8 10.
8. Kuba Kryštof 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 101 00:06:59.3 11.
9. Kotěšovec Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 50 00:07:25.3 13.
10. Kovàř DOMINIK Fk nepomuk 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 64 00:07:47.1 14.
11. Hataj Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2010-2007) 116 00:09:42.8 17.

1550m - Dívky 11-14 let (2010-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 44 00:05:53.3 4.
2. Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 60 00:06:35.8 8.
3. Nezbedová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 112 00:06:47.8 9.
4. Klašterková Jana 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 111 00:07:01.1 12.
5. Bendová Karolina 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 13 00:07:52.3 15.
6. Šeflová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 45 00:08:03.0 16.
7. Kajerová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 129 00:11:42.8 18.
8. Hecová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 4 00:12:12.3 19.
9. Kalinová Natalie 1550m Dívky 11-14 let (2010-2007) 15 00:12:23.3 20.

5000m - Muži 15-18 let (2006-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šašek Petr 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 141 00:20:57.1 6.
2. Fiala David 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 71 00:21:03.6 7.
3. Holík Šimon 5000m Muži 15-18 let (2006-2003) 10 00:23:59.3 16.

5000m - Ženy 15-18 let (2006-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Panušková Vendula 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 84 00:22:34.9 13.
2. Kubíčková Sofie 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 138 00:27:54.1 25.
3. Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2006-2003) 23 00:27:54.8 26.

5000m - Muži 19-35 let (2002-1986)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokurka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 105 00:18:20.6 1.
2. Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 82 00:18:40.1 2.
3. Matějka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 146 00:18:44.8 3.
4. Franc Štěpán staynegative 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 144 00:22:03.1 11.
5. Muchna Martin 5000m Muži 19-35 let (2002-1986) 124 00:22:07.6 12.

5000m - Ženy 19-35 let (2002-1986)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 134 00:21:45.8 10.
2. Chaloupková Monika 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 118 00:25:05.6 21.
3. Vaňková Karolína 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 115 00:27:45.6 24.
4. Langerová Kristýna 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 75 00:28:37.8 28.
5. Schusterová Kristýna 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 122 00:30:01.8 33.
6. Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2002-1986) 27 00:30:21.8 34.

5000m - Muži 36-44 let (1985-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Niměřický Vladimír 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 74 00:20:39.8 5.
2. Nademlejnský Petr Zdice 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 42 00:21:32.6 9.
3. Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 24 00:22:41.8 14.
4. Hruška David 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 5 00:25:14.6 22.
5. Bursík František Adopce má smysl 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 121 00:29:12.6 29.
6. Jáchim Zbyněk 5000m Muži 36-44 let (1985-1977) 133 00:29:57.6 31.

5000m - Ženy 36-44 let (1985-1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 29 00:24:57.8 20.
2. Kučerová Jana 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 132 00:29:57.8 32.
3. Vachovcová Libuše 5000m Ženy 36-44 let (1985-1977) 78 00:31:17.1 35.

5000m - Muži 45 a více let (1976 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 19 00:19:30.6 4.
2. Vrabec Jiří Fírové 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 70 00:21:19.3 8.
3. Kantor Jaroslav 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 46 00:23:26.4 15.
4. Matějka Josef 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 147 00:24:47.6 19.
5. Panuška Ladislav 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 86 00:26:09.3 23.
6. Kubice Jan 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 39 00:29:31.8 30.
7. Vyorálek Petr Sedlice 5000m Muži 45 a více let (1976 a více) 37 00:34:33.4 37.

5000m - Ženy 45 a více let (1976 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valachova Pavla 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 85 00:24:19.1 17.
2. Zámečníková Mirka Klatovy 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 119 00:24:32.9 18.
3. Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 38 00:28:03.4 27.
4. Holíková Romana 5000m Ženy 45 a více let (1976 a více) 9 00:33:49.9 36.

10000m - Muži 15 a více let (2006 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nový Míra Plzeň 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 163 00:38:41.6 1.
2. Šálek Josef 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 171 00:43:52.8 2.
3. Markvart Vladislav 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 174 00:44:03.4 3.
4. Schmidt Pavel Prádlo 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 164 00:45:08.1 4.
5. Kotlan Milan Vrčeň 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 165 00:45:41.6 5.
6. Veindl Lukáš ASK DĚČÍN 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 162 00:47:45.4 7.
7. Kocourek Jan AK Prachatice 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 176 00:48:55.6 8.
8. Vavřička Jan 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 190 00:53:31.9 11.
9. Kovanda Martin 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 172 00:53:52.1 13.
10. Vokáč Pavel 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 161 00:56:20.4 14.
11. Šelmát Zdeněk 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 178 00:57:17.4 15.
12. Strejc Václav Rozběháme Nepomuk 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 170 00:57:25.4 16.
13. Půček Filip 10000m Muži 15 a více let (2006 a více) 177 01:04:30.6 17.

10000m - Ženy 15 a více (2006 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocourková Jana AK Prachatice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 175 00:47:32.1 6.
2. Bláhová Vendula Třebčice 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 167 00:50:26.4 9.
3. Blažová Marie 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 169 00:51:29.0 10.
4. Braumová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 173 00:53:51.4 12.
5. Kapsová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 166 01:24:08.7 18.
6. Hladíková Kapsová Andrea 10000m Ženy 15 a více (2006 a více) 168 01:24:08.9 19.