Výsledky závodu

KIWI Xterra Triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.08.2021



Triatlon - Muži Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karel Dušek KOME KRASLICE Triatlon Muži Elita 102 01:12:11.9 1.
2. Filip Eberl Kome Klub Kraslice Triatlon Muži Elita 71 01:14:38.4 2.
3. Tomáš Eberl Kilpi Kome Klub Kraslice Triatlon Muži Elita 92 01:15:26.9 3.
4. Jaromír Kubín KOME klub Kraslice Triatlon Muži Elita 7 01:18:24.8 5.
5. Jiří Svoboda CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ Triatlon Muži Elita 103 01:19:22.9 7.
6. Jindřich Volný KOME klub Kraslice Triatlon Muži Elita 76 01:22:40.7 9.
7. Jakub Odl KOME Klub Kraslice Triatlon Muži Elita 20 01:22:48.5 10.
8. Milan Brož Kilpi Kome Klub Triatlon Muži Elita 104 01:24:08.6 14.
9. Jan Děbnár KOME klub Kraslice Triatlon Muži Elita 33 01:25:07.5 18.
10. Pavel Gruner TRIATLET KV Triatlon Muži Elita 109 01:30:29.6 28.
11. Martin SMOLÍK Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 85 01:33:33.2 36.
12. Zdeněk Juptner VSK Akademik Triatlon Muži Elita 107 01:39:22.9 59.
13. Tomáš Masopust Kilpi Kome Klub Triatlon Muži Elita 105 01:39:30.8 60.
14. Jindřich Stochl Kilpi Kome Cheb Triatlon Muži Elita 110 01:45:11.4 82.
15. Václav Sinkule VSK Triatlon Muži Elita 108 01:46:03.0 83.
  Jan Kubíček JK Racing Triatlon Muži Elita 67 DNS  

Triatlon - Ženy Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hana Odlová KOME Klub Kraslice Triatlon Ženy Elita 21 01:24:42.1 15.
2. Jana Dubcová Bjež Racing Team Triatlon Ženy Elita 75 01:25:13.9 19.
3. Alena Srogoňová PROFI SPORT Cheb Triatlon Ženy Elita 83 01:28:02.5 25.
4. Eliška Kučerová TRIATLET KV Triatlon Ženy Elita 96 01:37:27.2 49.

Triatlon - Junioři hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Hamata Triatlet K.Vary Triatlon Junioři hobby 15-18 let 10 01:24:58.2 16.
2. Josef Děbnár KOME klub Kraslice Triatlon Junioři hobby 15-18 let 34 01:25:06.4 17.
3. Timm Šmehlík Triatlonová akademie Plzeň Triatlon Junioři hobby 15-18 let 79 01:31:04.6 30.
4. Vilém Řepa Profi sport Cheb Triatlon Junioři hobby 15-18 let 106 01:32:50.6 33.
5. Ondřej Kalenda SDH Dalovice Triatlon Junioři hobby 15-18 let 37 01:41:29.2 67.
6. Adam Hendrych PROFI SPORT Cheb Triatlon Junioři hobby 15-18 let 82 01:42:47.6 72.
7. Filip Kalenda Local parks Neklid Triatlon Junioři hobby 15-18 let 39 01:43:48.7 79.
8. Martin Bartoš SC START KV Triatlon Junioři hobby 15-18 let 115 02:02:40.6 112.

Triatlon - Juniorky hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktorie Marinkova PROFI SPORT CHEB Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 81 01:35:52.5 43.
2. Kateřína Jungmannová Triatlet Karlovy Vary Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 54 01:37:07.5 48.
3. Jana Děbnárová KOME klub Kraslice Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 35 01:37:57.7 52.

Triatlon - Muži hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martin Szewieczek Jedlováci Beer bike team Triatlon Muži hobby 19-39 let 9 01:30:58.2 29.
2. Filip Polák ZASEBE Triatlon Muži hobby 19-39 let 117 01:34:43.8 38.
3. David Vitner Plamen Chodov Triatlon Muži hobby 19-39 let 25 01:35:29.3 42.
4. Adam Kuneš Korejský sršni Triatlon Muži hobby 19-39 let 8 01:38:04.9 53.
5. Martin Zeman Florbal Sparta Praha Triatlon Muži hobby 19-39 let 68 01:38:59.0 57.
6. Michal Hendel TJ Sokol KV Triatlon Muži hobby 19-39 let 116 01:42:06.7 69.
7. Miroslav Gössl MG Triatlon Muži hobby 19-39 let 89 01:47:28.8 87.
8. Mikoláš Ovesný Rudá křídla Triatlon Muži hobby 19-39 let 91 01:48:29.2 90.
9. Michal Lorenc Modrá ústřice Triatlon Muži hobby 19-39 let 32 01:51:47.4 97.
10. Vojtěch Čermák X-tri K.V. Triatlon Muži hobby 19-39 let 86 01:54:02.6 103.
11. Martin Živnůstka KV Triatlon Muži hobby 19-39 let 40 01:56:58.5 105.
12. Aleš Panhans Triatlon Muži hobby 19-39 let 45 01:58:05.4 107.
13. Tomáš Bloudek KV Triatlon Muži hobby 19-39 let 101 02:03:41.9 114.
14. Roman Štýber Modrá ústřice Triatlon Muži hobby 19-39 let 29 02:04:57.5 116.
15. Petr Kodalík Junior Hájek Triatlon Muži hobby 19-39 let 84 02:13:10.8 118.
  Ondřej Koráb EWOKOVE Triatlon Muži hobby 19-39 let 113 DNF  
  Tomáš Oslovič Amatér ze Dvorů Triatlon Muži hobby 19-39 let 11 DNS  

Triatlon - Ženy hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klára Vaňková LK Jasan AŠ Triatlon Ženy hobby 19-39 let 99 01:42:06.9 70.
2. Veronika Hlavatá Tukan bike team Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 19-39 let 46 01:46:12.9 84.
3. Adéla Ondrášková Rozběháme Tachovsko Triatlon Ženy hobby 19-39 let 62 01:50:07.7 94.
4. Gabriela Štýbrová Modrá ústřice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 30 02:04:57.0 115.
5. Hana Riesová Žlutice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 64 02:13:53.4 119.
6. Hana Pospíšilová .......... Triatlon Ženy hobby 19-39 let 65 02:19:18.2 121.
  Soňa Kouřilová AC Moravská Slavia Brno Triatlon Ženy hobby 19-39 let 56 DNS  

Triatlon - Muži hobby 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Chren PHKOVO.CZ Triatlon Muži hobby 40-49 let 80 01:23:04.3 11.
2. Pavel Vojta Žižkovský tygři Triatlon Muži hobby 40-49 let 5 01:23:33.3 12.
3. Jiří Šilhan WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 49 01:23:52.2 13.
4. Jiří Matějka profisport Jiří Matějka Triatlon Muži hobby 40-49 let 50 01:25:35.3 20.
5. Martin Čermák X-tri K.V. Triatlon Muži hobby 40-49 let 1 01:26:38.5 21.
6. Žid Marek Přední Poříčí Triatlon Muži hobby 40-49 let 94 01:29:29.7 27.
7. Martin Huráň Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 36 01:32:59.9 34.
8. Oldřich Vastl PUPKANI KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 69 01:35:00.7 40.
9. Filip Obdržálek Claim system sport team Triatlon Muži hobby 40-49 let 44 01:35:20.6 41.
10. Petr Korellus Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 19 01:36:01.8 44.
11. Pavel Kuzma LK Jasan AŠ Triatlon Muži hobby 40-49 let 98 01:37:00.2 47.
12. Ondřej Hudeček MedeorKV Triatlon Muži hobby 40-49 let 13 01:38:31.2 54.
13. Timm Šmehlík T3M Triatlon Muži hobby 40-49 let 78 01:38:38.6 55.
14. Miroslav Volf Běžci Chomutov Triatlon Muži hobby 40-49 let 61 01:39:51.8 61.
15. Jaroslav Pelc Krušnohorský výšvih Triatlon Muži hobby 40-49 let 59 01:40:57.5 64.
16. Zdeněk Zelenka Tukan bike team Triatlon Muži hobby 40-49 let 23 01:41:14.8 65.
17. Pavel Vitner Plamen Chodov Triatlon Muži hobby 40-49 let 24 01:42:48.8 73.
18. Pavel Krčmařík Tukan bike team Triatlon Muži hobby 40-49 let 22 01:42:49.1 74.
19. Jan Wiesner Zdiby Triatlon Muži hobby 40-49 let 16 01:42:56.3 75.
20. Patrik Gottschier Telemark Team Boží Dar Triatlon Muži hobby 40-49 let 90 01:46:22.8 85.
21. Miloslav Bohúnek Scott Racing team Triatlon Muži hobby 40-49 let 112 01:47:22.8 86.
22. Pavel Pohanka Lotrando Brno Triatlon Muži hobby 40-49 let 60 01:47:42.4 88.
23. Tomáš Buriánek Dalovice Triatlon Muži hobby 40-49 let 18 01:48:14.4 89.
24. Marek Kalenda Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 38 01:49:05.4 91.
25. Stepan Novacek Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 42 01:49:24.3 93.
26. Petr Kubálek Korejský Sršni Triatlon Muži hobby 40-49 let 15 01:51:01.2 96.
27. Jan Andreovský Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 72 01:52:02.2 98.
28. Petr Stibor Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 14 01:52:23.6 100.
29. Vladimír Drahoš X-tri K.V. Triatlon Muži hobby 40-49 let 2 02:01:25.5 109.
30. Petr Richtář Modrá ústřice Triatlon Muži hobby 40-49 let 31 02:02:06.6 110.
  Martin Sobota Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 17 DNS  

Triatlon - Ženy hobby 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jitka Fleischhansova Bike team Tukan Triatlon Ženy hobby 40-49 let 47 01:40:55.2 63.
2. Eva Rejmannova TB Perstejn Triatlon Ženy hobby 40-49 let 28 01:41:18.9 66.
3. Kateřina Břachová Plzeň Triatlon Ženy hobby 40-49 let 57 01:42:38.3 71.
4. Eva Hejnicová RDG Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40-49 let 27 01:52:16.7 99.
5. Radka Kvasničková Road2Kona Triatlon Ženy hobby 40-49 let 74 01:54:29.1 104.
6. Michaela Riesová Aces team Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40-49 let 63 02:02:18.8 111.
  Duspivová Iveta Profi sport Cheb Triatlon Ženy hobby 40-49 let 97 DNF  

Triatlon - Muži hobby 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Jungmann TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 53 01:26:53.8 22.
2. Martin Zrůst TUKAN bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 48 01:27:42.5 23.
3. Roman Chlup Tukan bike team Triatlon Muži hobby 50-59 let 4 01:31:19.6 31.
4. Petr Walchetseder LK Jasan Aš Triatlon Muži hobby 50-59 let 58 01:32:45.4 32.
5. Jiří Hadrava AK Sokolov Triatlon Muži hobby 50-59 let 100 01:33:06.7 35.
6. Bohdan Hofreiter ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 73 01:34:27.5 37.
7. Jan Vagner STS Chvojkovice -Brod Triatlon Muži hobby 50-59 let 43 01:37:27.6 50.
8. Tomaš Krýsl Praha Triatlon Muži hobby 50-59 let 3 01:38:49.8 56.
9. Michal Ficenec TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 52 01:39:10.9 58.
10. Luboš Racek ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 77 01:40:03.5 62.
11. Michal Tamchyna HOBBY BULLDOGS Triatlon Muži hobby 50-59 let 70 01:43:05.7 76.
12. Robert Kučera Witte Bike TEAM Triatlon Muži hobby 50-59 let 95 01:43:09.3 77.
13. Pavel Studenź Somich Triatlon Muži hobby 50-59 let 93 01:43:28.0 78.
14. Martin Fischer AŠŠTÍ BIKEŘI Triatlon Muži hobby 50-59 let 111 01:44:16.5 80.
15. Michal Havlíček ACES Team K.Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 6 01:44:39.9 81.
16. Jan Prokop Pupkani KV Triatlon Muži hobby 50-59 let 12 01:49:05.6 92.
17. Václav Matoušek rozběháme Mariánské Lázně Triatlon Muži hobby 50-59 let 88 01:53:27.0 102.
18. Pavel Bartoš Pupkani KV Triatlon Muži hobby 50-59 let 114 02:02:41.0 113.
19. Daniel Smitka Atelier Smitka Triatlon Muži hobby 50-59 let 87 02:05:35.0 117.
20. Pavel Pospíšil OLD TOWN OSTROV Triatlon Muži hobby 50-59 let 66 02:19:18.1 120.
21. Jiří Hofmann RDG Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 26 02:36:58.0 122.

Triatlon - Muži hobby 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Vlček Kovo Belfín Triatlon Muži hobby 60+ let 41 01:36:36.2 45.
2. Michal Landiga Slávia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 60+ let 55 01:37:28.2 51.
3. Jiří Puš Tukan Bike team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 60+ let 51 01:52:29.5 101.
4. Milan Petrák ZASEBE Triatlon Muži hobby 60+ let 118 01:57:50.1 106.

Triatlon - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nikola Fischerová + Jiří Podmanský Triatlon Štafeta 209 01:18:12.8 4.
2. Chodomský + Ladislav Fabišovský + Roman Kubišta Igor COSMOCITY TEAM Triatlon Štafeta 206 01:18:38.5 6.
3. Irena Flynn + Pavel Kodl Triatlon Štafeta 208 01:19:29.1 8.
4. Josef Lavička + Jonáš Lavička + Stella Lavičková Triatlon Štafeta 210 01:27:58.9 24.
5. Filip Martin + Chmelík Petr + Smitková Hana GAZZA SPORT Triatlon Štafeta 201 01:28:44.3 26.
6. Michaela Waltera + Veronika Zavadil + Dominik Zavadil Team Bike Perštejn Triatlon Štafeta 207 01:34:47.5 39.
7. Svoboda Lukáš + David Kopačka +Diana Sedláčková Team J. K. Tyla Triatlon Štafeta 202 01:36:39.1 46.
8. Martina Vltavská + Vltavský Marcelá + Lenka Kůsová Aces Triatlon Štafeta 204 01:41:58.5 68.
9. Tichý Jan + Kovář Zdeněk + Muláček Stanislav Božídarští draci Triatlon Štafeta 205 01:50:13.8 95.
10. Váša Marek + Klára Kezr Volfová + Markéta Korellusová Triatlet KV / TSV Nittenau Triatlon Štafeta 203 01:59:34.0 108.