Výsledky závodu

Krušnoman Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.07.2021



HOBBY - Muži TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hellmich Jonáš Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 324 01:04:56.1 1.
2. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži TCA 16-17 let 338 01:12:31.9 6.
3. Rež Adam Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži TCA 16-17 let 355 01:13:48.7 7.
4. Kaška Karel Slávie Chomutov HOBBY Muži TCA 16-17 let 357 01:15:18.8 11.
5. Děbnár Josef KILPI KOME KLUB HOBBY Muži TCA 16-17 let 334 01:17:30.2 12.
6. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 304 01:18:24.3 15.
7. Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži TCA 16-17 let 341 01:30:10.3 37.
8. Vyleta Jakub KILPI KOME KLUB HOBBY Muži TCA 16-17 let 345 01:35:57.0 51.
9. Gergel Jan HOBBY Muži TCA 16-17 let 378 01:55:24.8 80.

HOBBY - Ženy TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa HOBBY Ženy TCA 16-17 let 307 01:30:33.8 38.
2. Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram HOBBY Ženy TCA 16-17 let 375 01:35:07.6 49.
3. Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy TCA 16-17 let 368 01:43:24.5 61.
4. Peřinová Zuzana Individuální HOBBY Ženy TCA 16-17 let 313 01:45:44.9 67.

HOBBY - Muži (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudeček Ondřej Triatlon Klub Přibram HOBBY Muži (18-19) 344 01:21:50.4 22.
2. Gary Novák Matyáš HOBBY Muži (18-19) 369 01:23:32.3 24.

HOBBY - Ženy (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krobová Eliška BTT Libochovice HOBBY Ženy (18-19) 358 01:20:07.8 17.
2. Děbnárová Jana KILPI KOME KLUB HOBBY Ženy (18-19) 333 01:35:59.8 52.

HOBBY - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urban Filip Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 347 01:07:21.5 2.
2. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži (20-29) 305 01:10:07.3 4.
3. VOLF Jakub Hnízdil Team HOBBY Muži (20-29) 384 01:14:36.0 9.
4. Dvořák Jakub Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 382 01:15:01.8 10.
5. Soukup Lukáš HOBBY Muži (20-29) 379 01:21:02.4 19.
6. Žatecký Václav Hopman team Žatec HOBBY Muži (20-29) 388 01:21:09.7 20.
7. Haišman Radek Hopman Team Žatec HOBBY Muži (20-29) 387 01:25:21.2 28.
8. Hegedus Daniel HOBBY Muži (20-29) 339 01:31:14.7 39.
9. Pyskatý Jan HOBBY Muži (20-29) 318 01:37:33.9 53.
10. Kališko Ondřej Individuální HOBBY Muži (20-29) 311 01:38:25.0 56.
11. Svačina Pavel HOBBY Muži (20-29) 330 01:41:48.9 60.
12. Dvořák Stanislav HOBBY Muži (20-29) 316 01:45:33.3 66.
13. Kostelník Daniel HOBBY Muži (20-29) 328 01:47:01.5 68.
14. Lhoták Luboš HOBBY Muži (20-29) 354 01:48:03.3 69.
15. Kotrba Štěpán HOBBY Muži (20-29) 319 01:48:38.8 71.
16. Chavík Martin HOBBY Muži (20-29) 336 01:51:52.1 76.

HOBBY - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Anežka Kilpi KOME klub HOBBY Ženy (20-29) 348 01:29:37.0 35.
2. Trnková Natálie HOBBY Ženy (20-29) 360 01:45:27.0 65.

HOBBY - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zbuzek Michal Unipetrol HOBBY Muži (30-39) 322 01:09:05.3 3.
2. Merle Jakub KILPI KOME KLUB HOBBY Muži (30-39) 301 01:10:23.1 5.
3. Brož Pavel HOBBY Muži (30-39) 303 01:18:14.7 14.
4. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov HOBBY Muži (30-39) 386 01:19:18.6 16.
5. Kapoun Tibor HOBBY Muži (30-39) 312 01:22:42.6 23.
6. Löbl Jakub HOBBY Muži (30-39) 306 01:25:25.3 29.
7. Vágner Jan Fitness Zimák Most HOBBY Muži (30-39) 320 01:30:01.1 36.
8. Pilek Jakub HOBBY Muži (30-39) 329 01:31:42.9 41.
9. Švec Michal Rozběhej Litvínov HOBBY Muži (30-39) 331 01:54:03.8 79.
10. Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor HOBBY Muži (30-39) 335 01:57:42.9 81.
11. Hertl Petr SK Brno Prašnice HOBBY Muži (30-39) 363 02:18:14.0 84.

HOBBY - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skůrová Lucie HOBBY Ženy (30-39) 370 01:51:48.9 75.
2. Vacková Pavla Trinity HOBBY Ženy (30-39) 361 01:53:42.4 78.

HOBBY - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bušek Marek BTT Libochovice HOBBY Muži (40-49) 373 01:14:11.6 8.
2. Hašlar Oldřich KL Sport Most HOBBY Muži (40-49) 342 01:18:04.0 13.
3. Ocelák Martin Hostavice HOBBY Muži (40-49) 337 01:20:21.6 18.
4. Slavata Tomáš Krušnoman HOBBY Muži (40-49) 321 01:21:50.4 21.
5. Přikryl Tomáš SK Svárov HOBBY Muži (40-49) 327 01:23:32.6 25.
6. Staněk Marek Individuální HOBBY Muži (40-49) 349 01:23:53.9 26.
7. Dvořák Martin Hopman Team Žatec HOBBY Muži (40-49) 383 01:23:54.1 27.
8. Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks HOBBY Muži (40-49) 380 01:25:44.0 30.
9. Nádaský Patrik HOBBY Muži (40-49) 365 01:25:45.0 31.
10. Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži (40-49) 351 01:27:17.3 32.
11. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih HOBBY Muži (40-49) 362 01:28:38.1 34.
12. Hlaváček JIří Fakopa HOBBY Muži (40-49) 315 01:31:19.0 40.
13. Provazník Pavel Vrskmaň HOBBY Muži (40-49) 390 01:31:57.5 42.
14. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou HOBBY Muži (40-49) 317 01:32:28.3 44.
15. Volf Miroslav Individuální HOBBY Muži (40-49) 385 01:33:03.7 45.
16. Mařík Michal BC Benešov HOBBY Muži (40-49) 371 01:33:40.2 46.
17. Zvorník Martin HOBBY Muži (40-49) 374 01:35:49.6 50.
18. Borovský Martin Cobram team HOBBY Muži (40-49) 400 01:38:11.1 54.
19. Vesecký Jiří TRI KLUB Příbram HOBBY Muži (40-49) 376 01:38:46.5 57.
20. Kouba Radek Hopman Team Žatec HOBBY Muži (40-49) 352 01:40:37.5 59.
21. Jeneš Jan HOBBY Muži (40-49) 308 01:44:02.6 63.
22. Boháč Bedřich Pardubice HOBBY Muži (40-49) 389 02:09:06.9 83.
  Vobr Martin HOBBY Muži (40-49) 332 DNF  

HOBBY - Ženy (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotecka Lenka AK Malešice Running Freaks HOBBY Ženy (40-49) 381 01:44:27.5 64.
2. Nádaská Renata HOBBY Ženy (40-49) 364 01:48:55.4 72.
3. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy (40-49) 310 01:48:59.8 73.
4. Kadlečková Lucie Krušnoman TT Litvínov HOBBY Ženy (40-49) 372 01:50:27.4 74.
5. Kvasničková Radka Road2Kona HOBBY Ženy (40-49) 350 01:53:16.7 77.
6. Bublová Naďa Koloshop HOBBY Ženy (40-49) 356 02:01:06.4 82.

HOBBY - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránek Michal Je-Be-Ti, Aussig HOBBY Muži (50-59) 367 01:27:29.3 33.
2. Kroc Miloslav Brandýsek HOBBY Muži (50-59) 393 01:32:11.6 43.
3. Šimánek Miroslav Otužilci Šťáhlavy HOBBY Muži (50-59) 314 01:34:41.0 47.
4. Trčka Jan HOBBY Muži (50-59) 359 01:34:50.0 48.
5. Havlíček Michal ACES TEAM KARLOVY VARY HOBBY Muži (50-59) 326 01:38:17.0 55.
6. Dolanský Pavel Hobýci HOBBY Muži (50-59) 346 01:40:24.0 58.
7. Pabišta Petr BKJ Most HOBBY Muži (50-59) 309 01:48:08.0 70.

HOBBY - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec HOBBY Ženy (50-59) 323 01:44:00.8 62.
2. Jiříková Lucie Trinity HOBBY Ženy (50-59) 340 02:25:58.6 85.

HOBBY - Muži (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
  Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži (60+) 392 DNF  

ORIGINAL - Muži TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Ondřej Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 5 02:43:12.9 10.
2. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 1 03:10:20.5 37.

ORIGINAL - Ženy TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nedomlelová Lucie Czech Multisport Coaching ORIGINAL Ženy TCA 18-19 let 29 03:32:50.9 50.

ORIGINAL - Muži TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strnad Tomáš Individuální ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 34 02:27:41.8 2.
2. Kesl Jiří USK Akademik Cheb ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 58 02:28:26.6 3.
3. Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 63 02:29:16.5 4.
4. Zeman David KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 10 02:37:49.3 8.
5. Čumpelík Marek CMC, z.s. ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 32 02:46:31.2 14.
6. Tonder Oliver RK Vesta ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 46 02:55:30.8 22.
7. Bláha Petr Láca team ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 22 02:59:32.6 27.
8. Novák Jakub Veslaři Bohemians ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 64 03:12:37.9 39.
9. Longauer Marek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 52 03:21:52.9 45.
  Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 9 DNF  

ORIGINAL - Ženy TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 62 02:50:09.0 18.
2. Odlová Hana KILPI KOME KLUB ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 50 02:55:48.2 25.
3. Roubalová Markéta SK Kola Víšek ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 30 03:00:49.0 32.
4. Vorlíčková Jana KILPI KOME KLUB ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 26 03:02:58.5 33.
5. Korandová Petra 2BWINNER TEAM ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 42 03:33:31.9 52.

ORIGINAL - Muži TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šneberger Jan TT Příbram, z. s. ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 27 02:24:35.6 1.
2. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 36 02:32:48.4 5.
3. Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 48 02:45:58.4 13.
4. Kubín Jaromír KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 41 02:47:55.7 16.
5. Kala Jiří ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 53 02:48:48.9 17.
6. Odl Jakub KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 51 02:55:30.7 21.
7. Souček Filip TRI KLUB Příbram ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 15 02:55:32.4 23.
8. Hromádka Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 24 02:59:32.8 28.
9. Louda Zdeněk Surflife Team ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 71 02:59:44.8 29.
10. Soukup Radek Surflife Team ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 72 03:05:02.1 34.
11. Macák Miroslav ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 59 03:05:17.3 35.
12. Pros Vladimír ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 61 03:26:57.6 47.
13. Růžička Pepa Houmr run Benešov ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 49 03:36:41.2 54.
14. Kukla Josef ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 54 03:38:46.5 57.
15. Glebov Kirill ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 66 04:40:25.9 65.

ORIGINAL - Ženy TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubcová Jana Individuální ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 23 02:59:49.6 30.
2. Děrglová Eliška Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 4 03:47:05.2 59.
3. Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 38 03:47:52.9 60.
  Herren Barbora Multisport Team ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 25 DNF  

ORIGINAL - Muži TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Knejzlík Marek Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 43 02:36:01.8 6.
2. Vondra Vítězslav Veslařský klub BLESK ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 67 02:40:09.8 9.
3. Dufek David Etriatlon ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 17 02:44:03.7 11.
4. Děbnár Jan KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 45 02:44:23.6 12.
5. Galbla Martin Iron People ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 2 02:46:33.4 15.
6. Laube Michal BTT Libochovice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 68 02:51:50.1 19.
7. Čuchal Petr MMB Třebenice ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 31 02:52:28.3 20.
8. Teplý Ondřej Caferaracers ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 70 02:55:48.0 24.
9. HOCHMUT Jaroslav Haven team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 44 03:06:42.8 36.
10. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 57 03:11:31.4 38.
11. Houška Michal Individuální ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 8 03:15:07.6 40.
12. Tupý Marek TT ASTRA Benešov - ŽS ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 12 03:15:40.5 41.
13. Zámečník Ondřej ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 6 03:19:08.4 42.
14. Pokorný Marek 2BWINNER TEAM ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 16 03:24:57.5 46.
15. Maňásek Lukáš Individuální ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 40 03:32:34.2 49.
16. Plhal Vít Hadronový kebule ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 11 03:33:12.7 51.
17. Feix Ivo neplavci TP ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 39 03:38:07.4 56.
  Jindra Pavel Multisport team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 35 DNF  
  Ruttner Jiří Iron People ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 3 DNF  

ORIGINAL - Ženy TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 28 02:37:30.9 7.
2. Praská Vendulka KOME klub Kraslice ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 33 03:19:33.7 43.
3. Janovská Linda ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 55 03:51:42.9 61.

ORIGINAL - Muži TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kahoun Filip VaguskiClassic ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 14 02:56:35.3 26.
2. Peterka Marek Individuální ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 47 02:59:50.2 31.
3. Hadrava Jiří AK Sokolov ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 20 03:34:05.4 53.
4. Strnad Petr KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 19 03:39:22.5 58.
5. Vyleta Karel KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 56 03:52:08.0 62.
6. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 65 04:04:49.4 63.
7. Rybovič Martin ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 18 04:35:42.0 64.

ORIGINAL - Ženy TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazderová Renata 2BWINNER TEAM ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 21 03:31:39.1 48.
2. Laudová Lenka Plzeň ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 37 03:37:11.8 55.

ORIGINAL - Muži TCA 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan DELTA TEAM TRIATLON ORIGINAL Muži TCA 60+ let 13 03:20:02.4 44.

ŠTAFETY - Štafety (18-99)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Volný + Brill + Růžičková Kilpi Kome Klub ŠTAFETY Štafety (18-99) 302 01:06:38.1 1.
2. Jiří Janovský + Bedřich Mlčoch + Michal Suchý Jemný posyp ŠTAFETY Štafety (18-99) 377 01:06:40.9 2.
3. Kvítek + Volný + Masopust Kilpi Kome Klub ŠTAFETY Štafety (18-99) 325 01:07:39.9 3.
4. Langhammer + Foltyn + Košová Krušnoman ŠTAFETY Štafety (18-99) 343 01:11:53.1 4.
5. Tomáš Frolík + Vojtěch Frolík + Jakub Patzl eFka crew ŠTAFETY Štafety (18-99) 353 01:34:59.7 5.
6. Lenka Dohnalová + Jan Dohnal + Jana Čihulová Hanzteam ŠTAFETY Štafety (18-99) 366 02:08:19.8 6.

HANDY - Handicap

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Borská Alexandra HANDY Handicap 69 00:56:02.7 1.
2. Serbus Alois HANDY Handicap 60 01:00:36.6 2.
3. Knapová Gabriela HANDY Handicap 73 01:13:32.5 3.
4. Petržalová Jaroslava HANDY Handicap 7 01:21:06.8 4.