Výsledky závodu

Krušnoman Most - KIDS

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.07.2021



namočení - 100m - 50m - Kluci (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paukner Petr namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 525 00:00:48.1 1.
2. Vágner Adam Lokomotiva Teplice namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 526 00:01:01.7 4.
3. Benda Matěj Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 515 00:01:14.2 5.
4. Tichý Jan Ticháčci namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 545 00:01:15.2 6.
5. Dergel Václav TJ Radon Vysoká Pec namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 519 00:01:20.8 9.

namočení - 100m - 50m - Holky (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Volná Laura Kilpi Kome Klub namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 504 00:00:48.7 2.
2. Straková Tereza namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 565 00:00:56.8 3.
3. Kapounová Sofie namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 549 00:01:15.6 7.
4. Kovařiková Edita namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 501 00:01:15.6 8.
5. Nedvědová Viktorie namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 510 00:01:57.1 10.
6. Tichá Meda Ticháčci namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 546 00:02:59.8 11.
7. Slavatová Tereza Hromová Parta namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 516 00:03:00.4 12.

50m - 100m - 50m - Kluci (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kunca David 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 537 00:01:43.0 1.
2. Děrgel Antonín TJ Radon Vysoká Pec 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 520 00:01:47.4 3.
3. Löbl Adam 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 521 00:01:48.0 4.
4. Volný Oliver Kilpi Kome Klub 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 505 00:01:48.6 5.
5. Hašlar Oldřich KL Sport Most 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 502 00:01:51.6 7.
6. Zámečník Jiří 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 530 00:02:02.4 10.

50m - 100m - 50m - Holky (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jenešová Laura 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 533 00:01:46.2 2.
2. Jakubcová Veronika 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 563 00:01:49.5 6.
3. Tichá Rozárka Ticháčci 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 544 00:01:52.2 8.
4. Podzimková Natálie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 566 00:01:55.2 9.
5. Nedvědová Nikol 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 509 00:03:07.1 11.
  Šťastná Marie Šťastný tábor 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 536 DNF  
  Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 514 DNF  

250m - 3km - 1km - Kluci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paukner Lukáš 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 524 00:10:02.5 13.
2. Houška Lukáš Individuální 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 562 00:10:53.3 15.
3. Přikryl Kristián SK Svárov 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 550 00:11:48.0 18.
  Doležal Hugo 250m - 3km - 1km Kluci (8-9) 506 DNF  

250m - 3km - 1km - Holky (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 512 00:08:17.0 5.
2. Kejřová Markéta Baník Osek 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 507 00:08:22.2 6.
3. Sýkorová Zuzana 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 540 00:10:55.6 16.
4. Tučanová Julie 250m - 3km - 1km Holky (8-9) 508 00:14:45.0 19.

250m - 3km - 1km - Kluci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 513 00:07:18.8 2.
2. Student Tobias Krušnoman 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 543 00:07:39.1 3.
3. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 517 00:08:13.9 4.
4. Houška Matyáš Individuální 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 561 00:08:42.4 7.
5. Sýkora Jakub 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 539 00:08:44.0 8.
6. Mařík Vojtěch FK Soběhrdy 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 535 00:08:59.9 9.
7. Kováč Tobiáš 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 511 00:09:03.7 10.
8. Gabla Daniel Iron People 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 523 00:10:27.3 14.
9. Vágner Ota Lokomotiva Teplice 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 527 00:11:33.7 17.
  Přikryl Karel SK Svárov 250m - 3km - 1km Kluci (10-11) 551 DNS  

250m - 3km - 1km - Holky (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbenova Marianna CMC, z.s. 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 503 00:07:06.6 1.
2. Přikrylová Kateřina SK Svárov 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 552 00:09:10.8 11.
3. Králová Kateřina 250m - 3km - 1km Holky (10-11) 541 00:09:45.4 12.

400m - 7km - 3km - Kluci (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pietrula Jakub Kerberosteam 400m - 7km - 3km Kluci (12-13) 538 00:44:53.4 4.

400m - 7km - 3km - Holky (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dobiášová Rebeka CSG Triteam 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 518 00:42:52.5 2.
2. Koudelková Lucie Elite Sport Boskovice 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 528 00:48:17.9 5.
3. Nováková Viktorie Triclub Česká Lípa 400m - 7km - 3km Holky (12-13) 522 01:01:16.6 11.

400m - 7km - 3km - Kluci (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mařík Jakub TJ Sokol Senohraby 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 534 00:39:11.3 1.
2. Koudelka Matyáš Elite Sport Boskovice 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 529 00:48:59.8 6.
3. Blažek Jan Kerberos 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 531 00:51:28.9 7.
4. Král Jan 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 542 00:52:14.8 8.
5. Blažek Matěj Kerberos 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 532 00:54:46.0 9.
6. Uhlíř Daniel 400m - 7km - 3km Kluci (14-15) 564 01:02:35.3 12.

400m - 7km - 3km - Holky (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 400m - 7km - 3km Holky (14-15) 547 00:44:22.9 3.
2. Peřinová Eliška Individuální 400m - 7km - 3km Holky (14-15) 548 00:55:19.7 10.