Výsledky závodu

Římovský běh pro úsměv

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.09.2021



2 km - Dívky do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plonerová Barbora 2 km Dívky do 15 let 35 00:11:53.9 4.
2. Hartlová Hanka 2 km Dívky do 15 let 91 00:12:42.4 13.
3. Vášová Nela 2 km Dívky do 15 let 33 00:12:46.4 14.
4. Kovalová Kateřina 2 km Dívky do 15 let 77 00:13:18.2 21.
5. Dvořáková Lucie 2 km Dívky do 15 let 46 00:13:35.9 26.
6. Moravcová Móňa 2 km Dívky do 15 let 106 00:14:07.9 32.
7. Plonerová Linda 2 km Dívky do 15 let 36 00:14:24.6 33.
8. Holubová Elen 2 km Dívky do 15 let 121 00:14:32.9 35.
9. Zíková K. 2 km Dívky do 15 let 122 00:14:33.5 36.
10. Trnková Klára 2 km Dívky do 15 let 133 00:14:45.6 39.
11. Moravcová Míša 2 km Dívky do 15 let 107 00:15:17.1 44.
12. Dvořáková Ema 2 km Dívky do 15 let 45 00:15:48.4 48.
13. Filausová Barbora 2 km Dívky do 15 let 99 00:15:57.6 49.
14. Budínská Adéla 2 km Dívky do 15 let 2 00:16:05.4 52.
15. Honsová Hedvika 2 km Dívky do 15 let 81 00:16:19.2 54.
16. Kopicová Sofie 2 km Dívky do 15 let 184 00:16:33.4 55.
17. Janoutová Linda 2 km Dívky do 15 let 86 00:16:44.1 59.
18. Fošumová Sofie 2 km Dívky do 15 let 87 00:16:45.9 60.
19. Budínská Linda 2 km Dívky do 15 let 5 00:16:54.9 63.
20. Budínská Andrea 2 km Dívky do 15 let 4 00:16:56.4 65.
21. Rznešová Adéla 2 km Dívky do 15 let 170 00:17:26.5 70.
22. Horelicová Eliška 2 km Dívky do 15 let 173 00:19:29.6 91.
23. Dvořáková Majda 2 km Dívky do 15 let 97 00:19:31.8 94.
24. Sochacká Linda 2 km Dívky do 15 let 18 00:19:36.8 98.
25. Sochacká Ema 2 km Dívky do 15 let 17 00:19:42.4 101.
26. Šilhanová Alena 2 km Dívky do 15 let 10 00:19:56.4 104.
27. Rozkošná Ella 2 km Dívky do 15 let 70 00:20:35.1 107.
28. Veselá Lucie 2 km Dívky do 15 let 176 00:22:45.4 111.
29. Veselá Valentýna 2 km Dívky do 15 let 177 00:22:45.4 112.
30. Rejhonová Ája Mory 2 km Dívky do 15 let 111 00:22:52.9 114.
31. Dolanska Adela 2 km Dívky do 15 let 164 00:23:59.6 124.
32. Moravcová Nikola Mory 2 km Dívky do 15 let 110 00:23:59.9 125.
33. Sladová Karolína 2 km Dívky do 15 let 180 00:24:49.9 129.
34. Sladová Kristýna 2 km Dívky do 15 let 178 00:24:49.9 130.
35. Kačírková Linda 2 km Dívky do 15 let 167 00:25:12.6 132.
36. Nováková Kristýna Nováci 2 km Dívky do 15 let 29 00:26:15.4 138.
37. Zemanová Johanka 2 km Dívky do 15 let 61 00:30:02.8 146.
38. Turková Aneta Mory 2 km Dívky do 15 let 108 00:33:03.4 156.
39. Votavová Hana 2 km Dívky do 15 let 19 00:34:27.6 166.

2 km - Chlapci do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Váša Petr 2 km Chlapci do 15 let 58 00:11:38.4 2.
2. Fuxa Patrik 2 km Chlapci do 15 let 59 00:11:39.4 3.
3. Hártl Filip 2 km Chlapci do 15 let 92 00:12:07.1 7.
4. Hrdina Petr 2 km Chlapci do 15 let 27 00:12:10.4 10.
5. Holý Šimon 2 km Chlapci do 15 let 57 00:12:42.0 12.
6. Ferenczi Jan DCKM 2 km Chlapci do 15 let 142 00:12:51.4 15.
7. Fuxa Jakub 2 km Chlapci do 15 let 43 00:12:57.3 16.
8. Bauer Jan 2 km Chlapci do 15 let 68 00:13:02.4 17.
9. Toman Karel 2 km Chlapci do 15 let 44 00:13:26.5 22.
10. Jánskź Filip 2 km Chlapci do 15 let 148 00:13:31.5 23.
11. Baron Zbyněk 2 km Chlapci do 15 let 66 00:13:35.3 25.
12. Hlach Samí 2 km Chlapci do 15 let 150 00:14:04.1 30.
13. Boskov Max 2 km Chlapci do 15 let 63 00:14:05.2 31.
14. Lutovský Libor 2 km Chlapci do 15 let 21 00:14:51.2 40.
15. Mládek Oliver MC 2 km Chlapci do 15 let 137 00:15:26.2 46.
16. Sochacký Filip Socháči 2 km Chlapci do 15 let 24 00:16:17.4 53.
17. Fošum Dominik 2 km Chlapci do 15 let 53 00:16:37.1 57.
18. Žáčik Vítek 2 km Chlapci do 15 let 182 00:17:09.4 67.
19. Dudák David Trisk ČB 2 km Chlapci do 15 let 156 00:17:33.7 73.
20. Veselý Richard 2 km Chlapci do 15 let 26 00:17:43.1 75.
21. Kačírek David 2 km Chlapci do 15 let 120 00:17:52.9 77.
22. Novák Marek Nováci 2 km Chlapci do 15 let 32 00:17:54.7 80.
23. Veselý Ondrej 2 km Chlapci do 15 let 25 00:18:24.2 84.
24. Trnka Tomáš 2 km Chlapci do 15 let 134 00:18:35.4 86.
25. Šilhan Michal 2 km Chlapci do 15 let 9 00:18:44.4 88.
26. Košlm Daniel 2 km Chlapci do 15 let 34 00:18:55.9 89.
27. Sivulka Ondřej 2 km Chlapci do 15 let 145 00:19:29.5 90.
28. Červíček Pavel 2 km Chlapci do 15 let 162 00:19:30.4 92.
29. Sochacký Tomáš Socháči 2 km Chlapci do 15 let 22 00:19:35.9 97.
30. Sivulka Tobiáš 2 km Chlapci do 15 let 147 00:19:41.5 100.
31. Dvořák Daniel 2 km Chlapci do 15 let 96 00:23:39.6 115.
32. Soulek Ondřej 2 km Chlapci do 15 let 140 00:23:56.6 122.
33. Hlach Vašík 2 km Chlapci do 15 let 155 00:25:04.4 131.
34. Horelica Jaroslav 2 km Chlapci do 15 let 174 00:25:14.7 135.
35. Hrdina Ondřej 3 2 km Chlapci do 15 let 132 00:27:11.9 140.
36. Zeman Jan 2 km Chlapci do 15 let 62 00:32:11.1 151.
37. Turek Michal Mory 2 km Chlapci do 15 let 109 00:32:57.8 155.
38. Bendl Sebastian Bendlíci 2 km Chlapci do 15 let 41 00:36:34.9 171.

2 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švecová Lenka 2 km Ženy 127 00:12:11.2 11.
2. Elabanová Veronika 2 km Ženy 159 00:13:56.7 29.
3. Balláková Kateřina 2 km Ženy 84 00:14:30.4 34.
4. Holá Hana 2 km Ženy 56 00:14:53.8 41.
5. Moravcová Lenka 2 km Ženy 105 00:15:02.8 42.
6. Filausová Jana 2 km Ženy 100 00:16:01.2 50.
7. Budínská Andrea 2 km Ženy 3 00:16:02.7 51.
8. Kopicová Lucie 2 km Ženy 183 00:16:33.8 56.
9. Havlíčková Štěpánka 2 km Ženy 74 00:16:53.8 61.
10. Říhová Aneta 2 km Ženy 72 00:16:54.1 62.
11. Zasadilová Marie 2 km Ženy 51 00:16:55.2 64.
12. Litvíková Klára Litvíci 2 km Ženy 14 00:17:09.4 66.
13. Šímová Martina 2 km Ženy 123 00:17:24.2 69.
14. Litvíková Kateřina Litvíci 2 km Ženy 13 00:17:29.2 72.
15. Aujezdecká Alina 2 2 km Ženy 125 00:17:37.4 74.
16. Balláková Růžena 2 km Ženy 85 00:17:52.1 76.
17. Šilhanová Edita 2 km Ženy 8 00:17:59.4 81.
18. Nikodemová Anna 2 km Ženy 102 00:19:35.1 96.
19. Petrová Eva Petrovci 2 km Ženy 47 00:19:37.2 99.
20. Červíčková Marie 2 km Ženy 163 00:19:48.6 102.
21. Rozkošná Miroslava 2 km Ženy 69 00:20:35.6 108.
22. Mládková Laura MC 2 km Ženy 136 00:21:12.8 110.
23. Veselá Dana 2 km Ženy 175 00:22:46.5 113.
24. Kotýnková Jana 2 km Ženy 82 00:23:49.6 117.
25. Soulková Jana 2 km Ženy 138 00:23:56.4 120.
26. Galková Gabriela 2 km Ženy 90 00:23:56.5 121.
27. Sladová Jiřina 2 km Ženy 179 00:23:56.6 123.
28. Dolanská Pavlína 2 km Ženy 165 00:24:00.8 126.
29. Kotýnková Jana 2 km Ženy 117 00:24:34.4 127.
30. Petrová Věra 2 km Ženy 124 00:24:34.7 128.
31. Horelicová šárka 2 km Ženy 172 00:25:14.2 134.
32. Jíchová Marie 2 km Ženy 115 00:25:20.6 136.
33. Bulísová Jiřina 2 km Ženy 114 00:25:30.6 137.
34. Nováková Aneta Nováci 2 km Ženy 30 00:26:17.6 139.
35. Hrdinová Alexandra 3 2 km Ženy 130 00:27:13.1 142.
36. Šímová Romana 2 km Ženy 89 00:27:33.9 143.
37. Hauerová Lucie 2 km Ženy 79 00:27:48.7 145.
38. Šízková Jana 2 km Ženy 67 00:31:23.3 147.
39. Kudláčková Nikola 2 km Ženy 75 00:31:23.8 148.
40. Malinová Radka 2 km Ženy 28 00:31:23.9 149.
41. Moravcová Petra 2 km Ženy 112 00:31:39.1 150.
42. Kavková Dominika 2 km Ženy 113 00:32:16.1 152.
43. Míčková Zuzana 2 km Ženy 55 00:33:03.6 157.
44. Havlová Romana 2 km Ženy 71 00:33:30.4 160.
45. Cary Simona 2 km Ženy 129 00:33:32.1 161.
46. Jindrová Alena 2 km Ženy 76 00:33:32.4 162.
47. Vaňková Alena 2 km Ženy 103 00:33:33.1 163.
48. Vargová Martina 2 km Ženy 20 00:34:27.1 164.
49. Vltavová Tereza 2 km Ženy 38 00:34:27.4 165.
50. Červená Martina 2 km Ženy 104 00:36:27.9 168.
51. Homolková Šárka 2 km Ženy 160 00:36:28.6 169.
52. Chrtová Ivana 2 km Ženy 161 00:36:31.1 170.
53. Bendlová Monika Bendlíci 2 km Ženy 40 00:36:36.1 172.

2 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miksl Martin 2 km Muži 64 00:10:17.8 1.
2. Švehla Jiří 2 km Muži 166 00:11:55.4 5.
3. Kofl Tomáš 2 km Muži 93 00:12:00.8 6.
4. Švec Jiří 2 km Muži 128 00:12:07.6 8.
5. Ondřich Viktor 2 km Muži 143 00:12:09.3 9.
6. Chalupa Pavel 2 km Muži 94 00:13:04.4 18.
7. Hudziec Ondřej 2 km Muži 98 00:13:07.4 19.
8. Šmíd František 2 km Muži 73 00:13:12.8 20.
9. Doležal Vít 2 km Muži 83 00:13:33.9 24.
10. Pechánek Radek Litvíci 2 km Muži 11 00:13:51.6 27.
11. Krejčí Martin 2 km Muži 80 00:13:52.6 28.
12. Sivulka Pavel 2 km Muži 146 00:14:34.2 37.
13. Štěpán Václav 2 km Muži 523 00:14:35.3 38.
14. Petr Stanislav Petrovci 2 km Muži 49 00:15:14.7 43.
15. Litvík Vladislav Litvíci 2 km Muži 12 00:15:19.4 45.
16. Petr Radek Petrovci 2 km Muži 50 00:15:27.6 47.
17. Chudík Josef 2 km Muži 101 00:16:40.6 58.
18. Žáčik Pavel 2 km Muži 181 00:17:10.1 68.
19. Němeček Petr 2 km Muži 169 00:17:26.9 71.
20. Valena Petr 2 km Muži 141 00:17:53.2 78.
21. Novák Karel Nováci 2 km Muži 31 00:17:54.1 79.
22. Macháč Roman Petrovci 2 km Muži 48 00:18:04.9 82.
23. Soulek Viktor 2 km Muži 139 00:18:05.9 83.
24. Beno Michal 2 km Muži 65 00:18:28.6 85.
25. Kofl František 2 km Muži 151 00:18:38.6 87.
26. Harelica Jaroslav 2 km Muži 171 00:19:31.1 93.
27. Unger Jindřich 2 km Muži 52 00:19:34.6 95.
28. Aujezdecký Zdeněk 2 2 km Muži 126 00:19:55.3 103.
29. Šilhan Michal 2 km Muži 7 00:19:57.9 105.
30. Kadlec Václav 2 km Muži 154 00:20:30.1 106.
31. Kotýnek Bohumil 2 km Muži 118 00:20:46.3 109.
32. Dvořák Milan 2 km Muži 95 00:23:39.9 116.
33. Mládek Michal MC 2 km Muži 135 00:23:50.9 118.
34. Káz Aleš 2 km Muži 153 00:23:53.7 119.
35. Kačírek Jiří 2 km Muži 168 00:25:13.6 133.
36. Hrdina Ondřej 3 2 km Muži 131 00:27:12.4 141.
37. ŠÍma Pavel 2 km Muži 88 00:27:34.6 144.
38. Jodl Jan 2 km Muži 15 00:32:17.3 153.
39. Zeman Radek 2 km Muži 60 00:32:19.1 154.
40. Capl Michal 2 km Muži 54 00:33:11.4 158.
41. Hauer Jan 2 km Muži 78 00:33:29.1 159.
42. Vltava Leoš 2 km Muži 37 00:34:28.1 167.

7,5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukupová Valerie 7,5 km Ženy 532 00:30:05.4 3.
2. Ferenczi Klára DCKM 7,5 km Ženy 573 00:35:59.0 13.
3. Dvořáková Eliška 7,5 km Ženy 517 00:37:48.7 19.
4. Dudová Štěpánka Š-K-R-T 7,5 km Ženy 592 00:42:04.1 33.
5. Janouchová Romana Š-K-R-T 7,5 km Ženy 595 00:42:26.7 34.
6. Pražáková Anna Mrkve 7,5 km Ženy 508 00:42:47.5 37.
7. Hartlová Iva Strahováci 7,5 km Ženy 553 00:43:49.1 43.
8. Šašková Iva Filíci 7,5 km Ženy 591 00:44:34.7 48.
9. Rauasová Radana STG SENICA 7,5 km Ženy 587 00:44:42.9 49.
10. Karvánková Zuzana 7,5 km Ženy 522 00:44:44.6 50.
11. Breierová Jessika 6D DRUGGGUSS 7,5 km Ženy 516 00:44:53.4 51.
12. Boudová Veronika 7,5 km Ženy 547 00:45:21.2 54.
13. Prokešová Jitka 7,5 km Ženy 535 00:45:25.5 55.
14. Píchová Věra Píchavky 7,5 km Ženy 551 00:47:00.6 59.
15. Ježková Tamara Š-K-R-T 7,5 km Ženy 594 00:47:24.4 60.
16. Homolková Kateřina 7,5 km Ženy 583 00:47:45.4 61.
17. Trnková Miroslava Píchavky 7,5 km Ženy 570 00:49:03.9 68.
18. Soukupová Tereza 7,5 km Ženy 552 00:49:57.9 69.
19. Vávrová Veronika Zátopkovy děti 7,5 km Ženy 580 00:50:26.9 70.
20. Chalupová Andrea 7,5 km Ženy 548 00:50:47.2 71.
21. Ježková Kristýna Š-K-R-T 7,5 km Ženy 593 00:50:53.4 72.
22. Čásári Dawa 7,5 km Ženy 586 00:51:07.9 73.
23. Mikšátková Jiřina 7,5 km Ženy 562 00:51:17.1 74.
24. Pražáková Lenka Mrkve 7,5 km Ženy 506 00:51:21.9 75.
25. Pražáková Anna Mrkve 7,5 km Ženy 507 00:51:44.9 78.
26. Kačírková Jana 7,5 km Ženy 598 00:52:36.9 79.
27. Dvořáková Hovězáková Marie 7,5 km Ženy 555 00:54:09.1 80.
28. Hošnová Iveta 7,5 km Ženy 572 00:54:53.1 81.
29. Hošnová Karolína 7,5 km Ženy 571 00:54:53.6 82.
30. Sedláčková Petra 7,5 km Ženy 576 00:55:16.9 84.
31. Ryplová Jaroslava 7,5 km Ženy 577 00:55:17.6 85.
32. Turnhöferová Marie 7,5 km Ženy 563 00:55:38.6 86.
33. Pohlodková Milena Zatopilovi děti 7,5 km Ženy 534 00:55:52.6 87.
34. Dibalová Ivana 7,5 km Ženy 564 00:56:38.9 88.
35. Sochacká Pavla 7,5 km Ženy 533 00:58:27.4 89.
36. Hajná Pavla 7,5 km Ženy 565 00:58:28.2 90.
37. Švancová Rozálie 7,5 km Ženy 520 00:59:06.1 91.
38. Zachariášová Anežka 7,5 km Ženy 521 00:59:06.5 92.
39. Filausová Eliška 7,5 km Ženy 559 00:59:50.6 93.
40. Filausová Jana 7,5 km Ženy 560 00:59:59.6 94.

7,5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukup Josef 7,5 km Muži 531 00:28:12.9 1.
2. Chalupa Tomáš 7,5 km Muži 566 00:30:01.4 2.
3. Kysela Tomáš 7,5 km Muži 542 00:30:28.1 4.
4. Hartl Tomáš Strahováci 7,5 km Muži 554 00:32:07.0 5.
5. Hnidzik Josef Zátopkovy děti 7,5 km Muži 512 00:32:51.6 6.
6. Muráň Dalibor 7,5 km Muži 546 00:32:55.0 7.
7. Ferenczi Miloš DCKM 7,5 km Muži 574 00:33:24.4 8.
8. Pavlas Pavel 7,5 km Muži 596 00:34:03.1 9.
9. Švanc Matěj 7,5 km Muži 519 00:35:06.7 10.
10. Sochacký Adam ET4 7,5 km Muži 514 00:35:47.9 11.
11. Jakubec Marek 7,5 km Muži 511 00:35:51.9 12.
12. Kalina Luboš 7,5 km Muži 527 00:36:23.7 14.
13. Kudrle Martin 7,5 km Muži 579 00:36:23.9 15.
14. Miksl Rostislav 7,5 km Muži 524 00:37:00.1 16.
15. Kolář Ivan 7,5 km Muži 543 00:37:29.4 17.
16. Kotýnek Jan 7,5 km Muži 539 00:37:43.9 18.
17. Šašek Ladislav Filíci 7,5 km Muži 590 00:37:59.4 20.
18. Dvořák Ladislav 7,5 km Muži 518 00:38:14.9 21.
19. Pražák Jaroslav 7,5 km Muži 510 00:38:16.1 22.
20. Pícha Jakub Píchavky 7,5 km Muži 550 00:38:48.2 23.
21. Kouta František 7,5 km Muži 541 00:39:04.9 24.
22. Pícha Zdeněk Píchavky 7,5 km Muži 549 00:39:18.2 25.
23. Šottner Dominik 7,5 km Muži 557 00:39:34.1 26.
24. Žáčik Pavel 7,5 km Muži 600 00:39:37.9 27.
25. Němec Jiří ET4 7,5 km Muži 513 00:40:13.9 28.
26. Fikejs Adam ET44 7,5 km Muži 530 00:40:20.1 29.
27. Goldšmíd Tomáš 7,5 km Muži 502 00:41:24.7 30.
28. Žahour Pavel OOBP 7,5 km Muži 582 00:41:50.5 31.
29. Kotýnek Rudolf 7,5 km Muži 540 00:41:57.2 32.
30. Vorel Michal 7,5 km Muži 504 00:42:38.4 35.
31. Dočekal Rudolf 7,5 km Muži 584 00:42:39.2 36.
32. Filaus Jan 7,5 km Muži 558 00:42:59.2 38.
33. Wolfl Jáchym 7,5 km Muži 529 00:43:10.1 39.
34. Vsáželc Jan Zátopkovy děti 7,5 km Muži 515 00:43:23.9 40.
35. Vecernik Martin 7,5 km Muži 501 00:43:40.9 41.
36. Borovka Jiří 7,5 km Muži 505 00:43:45.6 42.
37. Budínský Ladislav 7,5 km Muži 503 00:44:00.6 44.
38. Prokeš Jiří 7,5 km Muži 536 00:44:02.6 45.
39. Němeček Petr sc pigs trhove svinz 7,5 km Muži 599 00:44:22.9 46.
40. Kollar Martin Filíci 7,5 km Muži 588 00:44:34.1 47.
41. Jindra Stanislav 7,5 km Muži 526 00:44:58.4 52.
42. Trnka Filip ET4 7,5 km Muži 569 00:45:07.9 53.
43. Čásári Lukáš 7,5 km Muži 585 00:46:07.2 56.
44. Pánek Dominik 7,5 km Muži 528 00:46:21.4 57.
45. Novák David 7,5 km Muži 567 00:46:34.2 58.
46. Bárta Martin 7,5 km Muži 597 00:47:45.6 62.
47. Dvořák Hynek 7,5 km Muži 556 00:48:24.9 63.
48. Filistein Jiří Filíci 7,5 km Muži 589 00:48:46.9 64.
49. Gnip Matěj Slováci 7,5 km Muži 537 00:48:48.6 65.
50. Koval Jan 7,5 km Muži 525 00:48:53.6 66.
51. Stachura Jozef Slovaci 7,5 km Muži 581 00:48:55.4 67.
52. Beňo Marek Hauser 7,5 km Muži 575 00:51:23.2 76.
53. Pražák Jaroslav Mrkve 7,5 km Muži 509 00:51:44.4 77.
54. Joch Tomáš Hauser 7,5 km Muži 578 00:55:16.1 83.
55. Knap Jan Slováci 7,5 km Muži 538 01:00:10.9 95.
56. Pavlík Jan 7,5 km Muži 568 01:01:25.4 96.
57. Mikšátko Pavel 7,5 km Muži 561 01:10:21.4 97.