Výsledky závodu

ELEVEN VELKOOSECKÁ PODZIMNÍ 12

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.10.2021



2000 m - děvčata 6-9 let (2012-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dobiášová Viktorie 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 17 00:10:31.7 13.
2. Javorská Anna 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 63 00:10:40.7 15.
3. Bělská Šarlota 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 160 00:12:21.4 19.
4. Čižinská Jiřina 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 169 00:15:11.2 22.
5. Svobodová Ela Sokol Velký Osek 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 168 00:16:29.2 23.
6. Čižinská Marie 2000 m děvčata 6-9 let (2012-2015) 170 00:16:31.4 24.

2000 m - chlapci 6-9 let (2012-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 78 00:08:18.7 1.
2. Kukal Jakub 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 161 00:09:25.2 8.
3. Čapek Josef Darmošlapové 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 13 00:09:46.4 9.
4. Kysilko David 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 162 00:10:30.9 12.
5. Guňka Jakub PKHK 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 36 00:10:57.2 16.
6. Vokál Jáchym Fotbalová škola Velký Osek 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 164 00:10:59.7 17.
7. Budka Tadeáš 2000 m chlapci 6-9 let (2012-2015) 6 00:12:17.2 18.

2000 m - děvčata 10-13 let (2008-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nedvědová Karolína TJ Sokol Kolín atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 102 00:08:25.4 2.
2. Hrabánková Kristýna Sokol Kolín - atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 53 00:08:42.2 4.
3. Hrabánková Kateřina Sokol Kolín - atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 51 00:09:02.7 5.
4. Frančíková Rozálie 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 33 00:10:04.4 10.
5. Frančíková Amálie 2000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 32 00:10:19.2 11.

2000 m - chlapci 10-13 let (2008-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Guňka Lukáš PKHK 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 37 00:08:26.9 3.
2. Javorský Václav 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 64 00:09:17.4 6.
3. Svinčák Adam TJ Sokol atletika Kolín 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 136 00:09:20.2 7.
4. Vrablec Denis 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 155 00:10:36.7 14.
5. Půža Daniel STG Kolín 2000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 167 00:13:05.7 20.

2000 m - děvčata 14-17 let (2004-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filová Veronika 2000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 28 00:14:12.9 21.

6000 m - děvčata 10-13 let (2008-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrabánková Kristýna Sokol Kolín - atletika 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 52 00:30:02.7 35.
2. Hrabánková Kateřina Sokol Kolín - atletika 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 50 00:32:24.7 44.
3. Svinčáková Dominika TJ Sokol atletika Kolín 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 137 00:33:11.4 47.
4. Legrová Kačka 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 166 00:40:01.2 67.
5. Nezmeškalová Kateřina 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 106 00:40:33.9 68.
6. Horváthová Sofie 6000 m děvčata 10-13 let (2008-2011) 174 00:40:38.2 69.

6000 m - chlapci 10-13 let (2008-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 57 00:24:10.4 10.
2. Raim Ladislav Sokol Hradec Králové 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 99 00:29:48.2 34.
3. Nezmeškal Matěj 6000 m chlapci 10-13 let (2008-2011) 104 00:34:15.9 52.

6000 m - děvčata 14-17 let (2004-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hálová Sabina 6000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 41 00:28:59.4 29.
2. Kesnerová Natálie 6000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 178 00:36:31.9 59.

6000 m - chlapci 14-17 let (2004-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčí Jaroslav Fk Velký Osek 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 159 00:22:28.2 5.
2. Nedvěd Marek TJ Sokol Kolín atletika 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 101 00:23:05.2 8.
3. Legr Matěj 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 165 00:28:46.4 28.
4. Frančík Filip 6000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 31 00:29:10.2 30.

6000 m - ženy 18-39 let (1982-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paříková Iveta Nejlepší manželky 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 112 00:27:28.7 22.
2. Jezkova Martina 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 66 00:28:24.2 25.
3. Knapová Šárka 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 72 00:28:45.7 27.
4. Hamplová Šárka 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 183 00:29:11.2 31.
5. Plachá Kristýna Velký Osek 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 118 00:30:04.4 36.
6. Khailová Denisa 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 70 00:30:16.7 37.
7. Dvořáčková Tereza 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 184 00:30:29.9 38.
8. Nováková Hana 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 108 00:31:19.4 42.
9. Formánková Marcela Pan a paní B 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 30 00:32:30.9 46.
10. Ptáčková Marie 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 123 00:34:23.9 53.
11. Suchá Barbora 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 133 00:35:10.7 57.
12. Nédellec Gwellaouen 6000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 100 00:39:21.9 65.

6000 m - muži 18-39 let (1982-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 90 00:20:23.4 2.
2. Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 111 00:22:03.9 4.
3. Lhota Štěpán 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 89 00:22:57.2 7.
4. Tůma Jan SKP Nymburk 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 145 00:23:16.4 9.
5. Vrablec Radek 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 156 00:24:47.9 12.
6. Kratochvíl Martin 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 163 00:26:25.4 17.
7. Hybš Marek SRTG Kolín 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 56 00:26:37.7 19.
8. Habrdle Ladislav zadny 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 38 00:27:08.2 21.
9. Kašpar Michael Kolín 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 69 00:28:27.2 26.
10. Byrtus Jan Pan a paní B 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 10 00:35:03.9 55.
11. Sršeň Stanislav Šneci v běhu 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 131 00:38:02.7 62.
12. Hladík Jakub 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 46 00:38:35.9 64.
13. Javůrek Petr 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 65 00:39:43.7 66.
14. Horváth Adolf 6000 m muži 18-39 let (1982-2003) 173 00:40:38.4 70.

6000 m - ženy 40-49 let (1972-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 75 00:24:53.4 13.
2. Hoppová Renata ZŠ Václava Havla 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 180 00:26:30.4 18.
3. Skalinová Kamila GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 129 00:27:52.2 24.
4. Chocholová Jana Praha 9 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 59 00:31:09.9 41.
5. Hálová Lucie 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 40 00:32:25.4 45.
6. Buřičová Marcela GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 8 00:33:30.7 49.
7. Zwesperová Monika Zabrušany 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 158 00:33:45.9 51.
8. Homanová Renáta 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 48 00:37:41.7 60.
9. Hromádková Jana 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 185 00:37:57.2 61.
10. Fagošová Dana 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 27 00:38:04.7 63.
11. Knapová Václava 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 73 00:40:45.2 71.
  Novotná Renata 6000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 109 DNF  

6000 m - muži 40-49 let (1972-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miler Jiří LAWI STARS 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 94 00:20:15.9 1.
2. Král Vítězslav Sokol Královské Vinohrady 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 76 00:22:53.7 6.
3. Bubeník Martin AFK Semice 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 5 00:25:08.9 14.
4. Guňka Igor 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 35 00:25:17.4 15.
5. Endler Marek Česká Lípa 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 25 00:26:20.7 16.
6. Dovičín Petr 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 21 00:26:52.9 20.
7. Kysilka Vratislav GP Kolín 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 88 00:27:42.9 23.
8. Tyšer Jan 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 172 00:29:25.2 32.
9. Chochol Michael Praha 9 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 58 00:30:40.4 39.
10. Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 49 00:31:30.2 43.
11. Štěpánek František 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 181 00:33:19.9 48.
12. Dovičín Pavel BBB Nymburk 6000 m muži 40-49 let (1972-1981) 19 00:35:06.7 56.

6000 m - ženy 50-59 let (1962-1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Starková Daniela 6000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 132 00:33:45.7 50.

6000 m - muži 50-59let (1962-1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herel Luboš Sokol Kolín atletika 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 45 00:21:48.2 3.
2. Pazdera Michal Sudějov 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 171 00:24:29.4 11.
3. Sova Jan MP Praha 6000 m muži 50-59let (1962-1971) 130 00:31:07.9 40.

6000 m - ženy 60+ (1961 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6000 m ženy 60+ (1961 a starší) 68 00:35:22.2 58.

6000 m - muži 60+ (1961 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeman Vladimír Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 157 00:29:32.4 33.
2. Strejček Pavel 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 175 00:34:24.2 54.
3. Pícha Tomáš Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1961 a starší) 116 00:41:44.9 72.

12000 m - děvčata 14-17 let (2004-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Josefína Vandasová Ester 12000 m děvčata 14-17 let (2004-2007) 182 01:01:08.7 38.

12000 m - chlapci 14-17 let (2004-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Půža Patrik STG Kolín 12000 m chlapci 14-17 let (2004-2007) 124 00:49:33.7 9.

12000 m - ženy 18-39 let (1982-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veigertová Gabriela Poko_running team 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 147 00:44:37.7 3.
2. Pilařová Jana 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 117 00:47:57.9 8.
3. Netíková Eliška Fit Pecky 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 103 00:52:58.9 21.
4. Hačecká Aneta Nymburk 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 39 00:57:01.6 30.
5. Vinšová Michaela 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 153 00:57:59.9 33.
6. Flanderková Michaela 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 29 01:04:54.2 47.
7. Kratochvílová Petra RK DRAGONS JABLONEC N/N 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 79 01:05:43.1 51.
8. Vejvodova Klara 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 149 01:05:54.5 54.
9. Rauvolfová Nicole GP Kolín 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 127 01:07:43.1 58.
10. Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 91 01:08:41.6 60.
11. Hartmanová Kristýna SRTG Kolín 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 43 01:08:52.4 61.
12. Budková Jana 12000 m ženy 18-39 let (1982-2003) 7 01:17:13.4 68.

12000 m - muži 18-39 let (1982-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazdera Roman Tj Sokol Kolín atletika 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 114 00:41:52.2 1.
2. Klouda Miroslav SK Třebešice 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 71 00:50:00.4 10.
3. Suchánek David Klub Ben 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 134 00:50:19.9 13.
4. Chalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 1 00:51:19.2 14.
5. Hron Jiří 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 55 00:51:48.9 15.
6. Pokorný Michal STG Kolín 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 121 00:52:26.7 18.
7. Šafranek Michal STG KOLÍN 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 140 00:52:51.9 19.
8. Dovičín Michal Štefko running team 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 20 00:54:32.9 25.
9. Čapek Josef Darmošlapové 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 12 00:56:58.4 28.
10. Dvořák Jiří Neratovice 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 24 01:02:40.1 42.
11. Vejvoda Vaclav 12000 m muži 18-39 let (1982-2003) 148 01:05:54.7 55.

12000 m - ženy 40-49 let (1972-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 60 00:47:16.7 6.
2. Kroužilová Iva Atletika Kolín/ GP Kolín 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 81 00:52:58.9 22.
3. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 42 00:53:10.4 23.
4. Bušová Jana 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 9 00:57:37.9 31.
5. Musílková Svetlana Kutná Hora 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 97 01:06:34.4 56.
6. Kršková Michaela Šneci v běhu 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 82 01:08:27.9 59.
7. Kalistová Žaneta 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 67 01:11:45.4 64.
8. Suchankova Lenka 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 135 01:14:28.2 66.
9. Maršonová Iveta 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 92 01:15:15.9 67.
10. Naďová Alena SRTG Kolín 12000 m ženy 40-49 let (1972-1981) 98 01:20:05.1 69.

12000 m - muži 40-49 let (1972-1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kudrna Zbyněk Enduraining 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 86 00:43:31.7 2.
2. Kyral Václav Easy Go Run 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 87 00:45:35.2 4.
3. Kudrna David 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 84 00:45:52.9 5.
4. David Pavel Nymburk 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 16 00:50:13.7 12.
5. Radoměřský Jan 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 125 00:56:59.7 29.
6. Musílek Roman Kutná Hora 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 96 00:59:16.2 34.
7. Hromčík Karel 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 54 00:59:43.9 36.
8. Vít Tomáš 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 154 01:01:11.7 39.
9. Tázler Martin 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 142 01:02:31.9 41.
10. Bubeník Jiří Volárna! 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 4 01:05:33.4 49.
11. Nezmeškal Petr 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 105 01:05:34.2 50.
12. Svolinský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC N/N 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 138 01:05:43.9 52.
13. Šťastný Zděnek Darmošlapové 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 141 01:05:44.9 53.
14. Calábek Petr 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 11 01:07:29.6 57.
15. Pavel Drahovzal Mgr. 12000 m muži 40-49 let (1972-1981) 113 01:10:43.1 62.

12000 m - ženy 50-59 let (1962-1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čiháková Zdeňka Jen tak 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 15 01:01:05.9 37.
2. Holfeldovà Martina 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 47 01:04:06.6 44.
3. Hartmanová Romana SRTG Kolín 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 44 01:04:13.4 45.
4. Veselá Anita SDH Chloumek 12000 m ženy 50-59 let (1962-1971) 150 01:04:29.9 46.

12000 m - muži 50-59let (1962-1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beck Zdeněk BK Jevany 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 2 00:47:51.2 7.
2. Skála Radek JOSKATEL 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 128 00:50:03.2 11.
3. Veselý Vladimír Mělník 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 151 00:51:59.4 16.
4. Sychrovský Pavel Poděbrady 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 139 00:52:15.4 17.
5. Novotný Radek Amelie 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 110 00:56:08.4 26.
6. Vandas Martin AC Fimfárum 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 146 00:56:43.6 27.
7. Kesner Radek 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 177 00:57:53.7 32.
8. Chwistek Libor GP Kolín 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 61 00:59:31.6 35.
9. Baran Richard Praha 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 179 01:01:47.2 40.
10. Kozák Miloslav SKP Nymburk 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 176 01:02:46.1 43.
11. Pěcha Tomáš Poděbrady 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 115 01:11:44.9 63.
12. Miler Václav Sokol Kolín atletika 12000 m muži 50-59let (1962-1971) 93 01:12:44.9 65.

12000 m - muži 60+ (1961 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prchal Pavel GP Kolín 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 122 00:52:58.4 20.
2. Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 22 00:54:06.2 24.
3. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 12000 m muži 60+ (1961 a starší) 95 01:05:29.1 48.