Výsledky závodu

Chyňavský duatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.07.2021



kolo 0,4 km + běh 0,2 km - Odrážedla

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štětka Jakub Chyňava kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 78 00:01:17.7 1.
2. Větrovec Matouš kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 37 00:01:31.8 2.
3. Přikrylová Gabriela BIKE HERO junior kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 96 00:01:44.6 3.
4. Větrovec Adam kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 88 00:01:45.7 4.
5. Rothanzl Marek Roťáci kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 86 00:03:04.3 5.

kolo 0,9 km + běh 0,4 km - Děti do 5 let (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štětková Kristýna Chyňava kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 77 00:05:54.2 3.
2. Rothanzlová Barbora Roťáci kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 85 00:06:18.6 4.
3. Kindlová Viktorie kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 35 00:06:41.3 6.
4. Přikrylová Anna BIKE HERO junior kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 95 00:06:47.7 7.

kolo 0,9 km + běh 0,4 km - Děti do 5 let (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ratica Samuel kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 38 00:05:09.4 1.
2. Hodaň Lukáš kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 34 00:05:42.5 2.
3. Větrovec Jonáš kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 36 00:06:32.7 5.
4. Paska Severin Lišáci kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 82 00:06:50.1 8.
5. Svejkovský Tomáš kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 73 00:06:57.7 9.
6. Bauer Matěj A zase ten Mates☺️ kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 81 00:07:00.9 10.
7. Paska Bertram Lišáci kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 83 00:07:47.9 11.
8. Ratica Nicolas kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 39 00:08:04.5 12.

kolo 2,9 km + běh 0,8 km - Žáci 6-9 (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fišer Adam kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 32 00:11:42.1 1.
2. Pavlíček Martin kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 92 00:12:00.4 2.
3. Pohlídal Patrik kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 84 00:12:32.3 3.
4. Kočí Tomáš kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 71 00:16:20.4 7.
5. Sýkora Vojtěch kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 41 00:16:58.1 9.
6. Král Jaroslav kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 76 00:22:17.7 10.

kolo 2,9 km + běh 0,8 km - Žáci 6-9 (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holičková Lea kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 91 00:13:08.7 4.
2. Holičková Sára kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 90 00:14:47.8 5.
3. Svejkovská Valerie kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 72 00:16:13.2 6.
4. Králová Helena kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 75 00:16:26.4 8.
  Záveská Marie kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 99 DNF  

kolo 5,8 km + běh 1,7 km - Junioři 10-15 (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Králová Žofie kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (dívky) 74 00:26:48.8 5.
2. Nováková Ema kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (dívky) 79 00:28:03.9 7.
3. Jandurová Veronika kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (dívky) 87 00:30:23.6 8.

kolo 5,8 km + běh 1,7 km - Junioři 10-15 (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holiček Samuel kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 89 00:21:01.6 1.
2. Fišer Jaroslav kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 33 00:22:01.8 2.
3. Červenka Jiří TJ Felbabka kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 40 00:24:13.2 3.
4. Panuška David kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 98 00:25:12.5 4.
5. Panuška Adam kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 97 00:27:45.7 6.
6. Vít Jaromír kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 48 00:43:49.0 9.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 19-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Goj Radim TJ LOKO Beroun kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 19-29 let 8 01:12:06.5 2.
2. Votava Jan Bude guláš ? kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 19-29 let 23 01:33:09.3 27.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janda David Harfa sport Praha kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 13 01:09:46.7 1.
2. Václav David CK SPORT BERAN CHRAST kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 17 01:12:53.3 3.
3. Bauer Zdeněk kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 45 01:13:52.8 5.
4. Plodr Dušan kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 11 01:14:59.5 8.
5. Kotlan Stanislav kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 12 01:16:29.4 11.
6. Steiner Zdeněk MTB TEAM SK CHYŇAVA kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 1 01:18:37.8 13.
7. Přikryl Michal BIKE HERO kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 29 01:18:41.2 15.
8. Větrovec Jakub kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 25 01:28:24.3 23.
9. Havel Jan Nicol-Team kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 49 01:28:26.9 24.
10. Touš Jakub TJ Roztoky kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 30-39 let 28 01:55:11.8 36.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavová Magdalena kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 30-39 let 27 01:21:18.2 18.
2. Plzenská Šárka GHOST Team/ Brdonoš Team kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 30-39 let 5 01:27:09.5 22.
3. Hronová Barbora kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 30-39 let 51 01:39:56.2 33.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plzenský Aleš GHOST Team/ Brdonoš Team kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 10 01:14:23.8 6.
2. Panuška Přemysl kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 19 01:15:40.2 9.
3. Flak David CSG TRI TEAM kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 7 01:16:03.5 10.
4. Lochman Petr LochNessky kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 24 01:17:55.6 12.
5. Guttenberg Aleš Sokol Králův Dvůr kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 22 01:18:40.1 14.
6. Hodaň Lukáš ready2win kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 9 01:20:17.1 16.
7. Axamit Michal Ruda kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 50 01:20:35.2 17.
8. Konrád Luděk kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 44 01:34:25.4 29.
9. Vávra Jan MAX COMPUTER kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 18 01:34:33.5 31.
10. Řeháček Josef kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 46 01:35:59.5 32.
11. Pohlídal Martin kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 42 01:43:56.7 34.
12. Pejpa Petr kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 16 01:48:53.3 35.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kornalíková Eva Bajker EU kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 40-49 let 47 01:26:22.6 21.
2. Konrádová Markéta kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 40-49 let 43 01:33:50.7 28.
3. Lochmanová Blanka kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 40-49 let 52 01:34:28.0 30.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koudelka Drahomír Meixner Consulting kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 3 01:13:21.0 4.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 30 01:14:46.7 7.
3. Bubla Daniel PIM BK Divoká Šárka kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 2 01:23:46.9 19.
4. Kohout Roman MTB Team SK Chyňava kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 31 01:30:04.9 25.
5. Fiala Enrico Spartak Praha 4 kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 15 01:32:00.9 26.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazderová Renata 2BWINNER TEAM kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 50+ let 20 01:24:56.8 20.