Výsledky závodu

Spořická šestka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.10.2021



Dívky 2100 m - Dívky 2008 - 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikulková Natálie AK Most Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D12 00:09:15.3 1.
2. Mudrová Karla TJVS Kadaň Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D89 00:09:18.3 2.
3. Havlinova Marie Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D58 00:09:22.5 3.
4. Petržílková Diana VTŽ Chomutov Dívky 2100 m Dívky 2008 - 2007 D95 00:09:37.0 4.

Chlapci 2100 m - Chlapci 2008 - 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nádaský Matyáš TJ VTŽ Chomutov Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D112 00:08:28.3 1.
2. Forman Jiří Načetín Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D62 00:10:37.0 2.
3. Kovařík Adam Chlapci 2100 m Chlapci 2008 - 2007 D130 00:11:30.0 3.

Ženy 6 km - Dorostenky 2006 - 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hošková Kateřina Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 232 00:28:36.9 11.
2. Lukešová Adéla VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 376 00:32:09.6 30.
3. Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 98 00:32:26.4 34.
4. Dvořáková Ema VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 190 00:32:26.7 35.
5. Königová Natálie Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 200 00:33:14.4 46.
6. Urbánková Julie Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 387 00:34:27.9 59.
7. Bidmonová Eliška Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 236 00:35:46.6 85.
8. Malcovská Adéla Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 5 00:38:06.4 116.
9. Tereza Tržická Běžci Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 327 00:39:14.4 134.
10. Uhlíková Denisa Ženy 6 km Dorostenky 2006 - 2005 370 00:39:14.9 135.

Ženy 6 km - Juniorky 2004 - 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Libuše Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 141 00:25:59.2 4.
2. Moskutinová Lydie Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 51 00:26:13.1 5.
3. Kolínská Nikola Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 85 00:31:28.4 22.
4. Drážďanská Valerie Sweet ultimate gym Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 144 00:32:41.9 41.
5. Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 96 00:33:37.9 52.
6. Dvořáková Rosemarie Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 227 00:35:43.4 83.
7. Tučková Martina Ženy 6 km Juniorky 2004 - 2003 139 00:46:20.4 182.

Ženy 6 km - Ženy 6 km 2002 - 1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mirvaldová Klára TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 39 00:22:30.6 1.
2. Křížová Anežka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 155 00:23:36.9 2.
3. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 32 00:24:59.1 3.
4. Kutílková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 46 00:26:24.4 6.
5. Chylová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 115 00:26:26.7 7.
6. Formanová Nikola K&P Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 217 00:26:32.7 8.
7. Pikalová Kristýna STG Strupčice Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 202 00:29:01.3 13.
8. Hlavova Lenka SPOŘICE Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 2 00:29:13.9 14.
9. Mutlová Eva OCR MAŠINA Kadaň Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 23 00:29:53.9 16.
10. Baierlová Aneta Žatec Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 42 00:30:48.9 19.
11. Kejřová Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 221 00:31:16.9 21.
12. Šultová Denisa Krajska zdravotni chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 14 00:31:30.4 23.
13. Steckerová Iva Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 175 00:31:30.9 24.
14. Kubínková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 322 00:31:41.4 25.
15. Trubačová Aneta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 117 00:32:11.1 31.
16. Steklá Jaroslava Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 116 00:32:30.9 36.
17. Housková Jitka Aireye / probiotics_jh Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 99 00:32:32.2 38.
18. Filipová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 91 00:32:35.4 39.
19. Kroutilová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 222 00:32:41.4 40.
20. Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 224 00:32:45.4 42.
21. Háčková Eva Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 300 00:33:18.9 47.
22. Klímová Petra Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 365 00:33:19.1 48.
23. Mrkáčková Jana Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 348 00:33:19.2 49.
24. Pinkrová Anna Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 60 00:33:24.6 51.
25. Kupková Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 208 00:33:42.4 54.
26. Vaicová Kamila SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 255 00:34:31.7 62.
27. Pánková Jana Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 290 00:34:35.4 63.
28. Camprová Tereza JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 320 00:34:42.1 65.
29. Kováčiková Gabriela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 325 00:34:51.4 67.
30. Soukupová Zdeňka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 219 00:34:52.4 68.
31. Modrová Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 234 00:34:55.2 69.
32. Fajčíková Alice Stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 48 00:35:00.9 71.
33. Fara Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 215 00:35:04.9 72.
34. Molnárová Markéta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 102 00:35:09.1 73.
35. Bížová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 264 00:35:27.6 76.
36. Funková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 243 00:35:29.6 77.
37. Formanová Hana Načetín Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 107 00:35:31.9 78.
38. Bořková Aneta Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 57 00:35:33.9 79.
39. Vysopalova Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 148 00:35:35.9 80.
40. Kaiserová Tereza Horny Warm wines & beer Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 113 00:35:42.1 81.
41. Sirůčková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 248 00:35:51.9 87.
42. Heligrová Hana BBT Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 257 00:35:59.6 88.
43. Čičkanová Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 11 00:36:04.4 89.
44. Vršatová Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 383 00:36:10.9 91.
45. Čopová Markéta běhny Místo Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 275 00:36:29.2 95.
46. Jamečná Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 299 00:36:51.5 97.
47. Szücsová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 273 00:36:54.0 99.
48. Sýkorová Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 24 00:37:03.6 102.
49. Vilímská Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 77 00:37:04.9 103.
50. Šefrová Karla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 352 00:37:05.4 104.
51. Šroubová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 271 00:37:20.2 105.
52. Ryzáková Eliška VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 345 00:37:21.5 106.
53. Adamová Klára FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 22 00:37:23.9 108.
54. Fau Monika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 240 00:37:30.2 109.
55. Fauová Michaela Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 343 00:37:40.9 112.
56. Dvořáková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 123 00:37:42.4 113.
57. Fučíková Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 97 00:37:56.6 115.
58. Hrdličková Růžena Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 294 00:38:10.1 117.
59. Palošová Natalie Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 288 00:38:28.4 119.
60. Hašková Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 65 00:38:30.1 120.
61. Kubová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 397 00:38:39.1 121.
62. Skružná Veronika Žatec Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 13 00:38:39.9 122.
63. Šimanová Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 170 00:38:49.4 124.
64. Frantová Petra Běhny Místo Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 272 00:38:54.1 125.
65. Chalupecká Ilona Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 286 00:38:55.9 126.
66. Bystřická Kamila Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 8 00:38:56.7 127.
67. Hanouskova Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 335 00:38:58.9 128.
68. Hošková Jaroslava Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 185 00:39:10.4 130.
69. Stanečková Michaela Alešovka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 183 00:39:28.9 138.
70. Kubelková Kristýna Trifor Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 284 00:39:37.9 141.
71. Jirásková Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 249 00:39:59.4 145.
72. Bednáriková Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 205 00:40:17.7 149.
73. Jindrová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 142 00:40:47.4 155.
74. Šturmova Romana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 151 00:40:55.6 156.
75. Palinčáková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 266 00:41:00.6 157.
76. Nedvědová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 125 00:41:15.9 159.
77. Bronišová Denisa JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 315 00:41:46.6 162.
78. Kilik Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 331 00:42:33.2 163.
79. Bejčková Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 278 00:42:35.6 164.
80. Mlejnková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 216 00:43:04.6 168.
81. Šidlochová Eliška Florbal Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 191 00:43:57.1 172.
82. Zenko Jana Puls Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 79 00:44:07.1 173.
83. Kufová Michala Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 157 00:44:16.6 174.
84. Němcová Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 10 00:44:52.4 176.
85. Geierová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 159 00:44:59.6 177.
86. Kučerová Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 50 00:45:26.9 179.
87. Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 317 00:45:32.7 180.
88. Firák Bärtlová Petra Starostovi Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 261 00:45:58.1 181.
89. Sadílková Kristýna Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 16 00:46:38.6 185.
  Kunclová Lucie Sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy 6 km 2002 - 1982 143 DNF  

Ženy 6 km - Ženy A 6 km 1981 - 1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dufková Ivana Rozběháme Česko Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 347 00:28:21.4 10.
2. Škodová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 4 00:28:52.7 12.
3. Kovářová Zuzana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 373 00:29:35.1 15.
4. Puršová Simona Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 26 00:30:13.6 17.
5. Nádaská Renata Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 193 00:30:38.7 18.
6. Liebigová Radka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 201 00:31:16.1 20.
7. Renata Kalčeva STG Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 95 00:31:47.9 26.
8. Čáslavská Denisa Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 199 00:31:51.4 27.
9. Denková Mirka Běhny Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 129 00:31:53.6 28.
10. Dittrichová Kateřina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 25 00:32:09.1 29.
11. Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 104 00:32:11.9 32.
12. Víznerová Denisa Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 54 00:32:13.4 33.
13. Spoustová Michala Ondřejov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 223 00:32:31.9 37.
14. Penková Klára Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 270 00:33:02.6 43.
15. Hodicová Radka M-Club Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 36 00:33:04.9 44.
16. Vrbová Petra Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 164 00:33:14.1 45.
17. Beranová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 153 00:33:20.1 50.
18. Gaudlová Katarína Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 230 00:33:39.6 53.
19. Národová Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 118 00:33:48.9 56.
20. Buňatová Kateřina Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 67 00:33:51.6 57.
21. Palubová Iva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 268 00:34:07.6 58.
22. Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 242 00:34:30.4 60.
23. Kubicová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 12 00:34:31.1 61.
24. Lipmannová Blanka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 246 00:34:37.4 64.
25. Marková Miroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 15 00:34:44.9 66.
26. Krejčová Mirka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 351 00:34:58.6 70.
27. Škaloudová Petra Stg Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 244 00:35:13.4 75.
28. Bujdáková Miluše Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 263 00:35:42.6 82.
29. Čečrlová Lucie Cobram team Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 177 00:35:45.1 84.
30. Sladká Petra Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 358 00:36:17.4 94.
31. Hájková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 350 00:36:31.1 96.
32. Syrová Radka Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 381 00:36:58.0 100.
33. Formanová Stanislava Načetín Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 106 00:37:00.4 101.
34. Drdová Lucie Kadaň Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 64 00:37:33.7 110.
35. Hovorková Michaela běžecký kroužek Luční Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 267 00:37:40.6 111.
36. Zahálková Michaela M klub Klasterec Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 162 00:37:45.1 114.
37. Uhlíková Monika Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 372 00:38:19.1 118.
38. Matušková Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 31 00:38:44.4 123.
39. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 35 00:39:10.9 131.
40. Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 34 00:39:12.6 132.
41. Steidlová Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 103 00:39:14.4 133.
42. Heřmánková Iveta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 154 00:39:24.1 137.
43. Fialková Eva Bĕhny Misto Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 241 00:39:28.9 139.
44. Petříková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 312 00:39:37.6 140.
45. Matoušková Adéla sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 145 00:39:42.1 142.
46. Khýrová Alena Sweep ultimate gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 204 00:39:44.1 143.
47. Hagarová Lucie Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 101 00:39:56.1 144.
48. Becková Martina Krušnohorský výšvih Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 172 00:40:01.9 146.
49. Bělíková Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 29 00:40:04.9 147.
50. Bednáriková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 206 00:40:17.1 148.
51. Námešná Darina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 58 00:40:23.4 151.
52. Tonková Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 386 00:40:24.4 152.
53. Francová Veronika Jirkova on the run Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 378 00:40:25.1 153.
54. Ostapiv Jindřiška Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 280 00:40:40.1 154.
55. Folwarczná Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 309 00:41:11.1 158.
56. Baumeltová Eva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 213 00:41:39.6 161.
57. Bajerová Marie CHOOL Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 329 00:42:37.4 165.
58. Trnková Štěpánka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 61 00:42:55.7 167.
59. Lišková Jana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 311 00:43:11.3 169.
60. Senftová Michaela JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 310 00:43:11.4 170.
61. Dvořáková Pavlína Spořice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 108 00:43:44.2 171.
62. Šolarová Anna Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 333 00:44:28.9 175.
63. Vaníčková Markéta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 336 00:45:25.6 178.
64. Vošahlíková Alena PROSTĚ BĚŽ Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 150 00:46:23.9 183.
65. Dvořáková Gabriela Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 196 00:46:35.4 184.
66. Štětinová Květuše Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 47 00:51:26.9 186.
67. Jana Tamášová Ing. Ženy 6 km Ženy A 6 km 1981 - 1972 385 00:55:45.4 187.

Ženy 6 km - Ženy B 6 km 1971 - 1962

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 328 00:28:14.4 9.
2. Mičová Hanka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 360 00:33:45.4 55.
3. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 203 00:35:10.4 74.
4. Sulanska Ilona Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 182 00:35:48.7 86.
5. Payerová Lenka běžecsamouk Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 90 00:36:04.9 90.
6. Oravcová Miluše Běhny Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 133 00:36:12.1 92.
7. Juppová Dagmar Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 120 00:36:13.1 93.
8. Prokešová Renata Chomutov Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 362 00:36:51.7 98.
9. Hladová Marcela Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 349 00:37:23.4 107.
10. Šroufková Lenka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 165 00:39:05.9 129.
11. Vlčková Jitka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 174 00:39:19.2 136.
12. Perglová Alena Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 62 00:42:55.6 166.
  Petrásková Lenka Ženy 6 km Ženy B 6 km 1971 - 1962 187 DNS  

Ženy 6 km - Veteránky 6 km 1961 a st.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlenová Božena Rozběháme Most Ženy 6 km Veteránky 6 km 1961 a st. 195 00:40:21.1 150.
2. Raisrová Marcela Krušnohorci Ženy 6 km Veteránky 6 km 1961 a st. 359 00:41:36.2 160.

Muži 6 km - Dorostenci 2006 - 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlín Václav Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 94 00:26:18.5 21.
2. Michanek Jan Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 93 00:29:18.1 61.
3. Penk Ondřej Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 298 00:29:44.7 66.
4. Poprovský Petr Stopgaučink Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 41 00:33:52.1 106.
5. Kubovič Daniel DUKLA Zátiší Muži 6 km Dorostenci 2006 - 2005 260 00:39:14.7 162.

Muži 6 km - Junioři 2004 - 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fiala Roman Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 45 00:30:08.2 69.
2. Klíma Josef Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 121 00:31:32.1 81.
3. Gaudl Matyáš Muži 6 km Junioři 2004 - 2003 231 00:37:15.9 147.

Muži 6 km - Muži 6 km 2002 - 1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 211 00:21:44.1 1.
2. Malý ml. Vojtěch Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 160 00:23:09.1 2.
3. Panitz Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 72 00:23:19.1 3.
4. Karhan Josef Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 357 00:23:53.9 6.
5. Soukup Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 220 00:24:24.1 9.
6. Sušický Ondřej MaximalAnimal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 83 00:24:27.4 10.
7. Schlehöfer Dominik Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 353 00:24:30.6 11.
8. Maňák Luboš Magistrát. města Mostu Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 89 00:25:07.6 14.
9. Shevanau Dan Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 181 00:25:37.6 17.
10. Hlava Martin SPOŘICE Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 3 00:26:06.9 18.
11. Dvořáček Jiří TJ VTŽ Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 238 00:26:22.7 23.
12. Kment Pavel Puls Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 188 00:26:46.7 25.
13. Podlaha Milan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 239 00:27:12.0 27.
14. Sládek Vladimír Stg Strupčice Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 81 00:27:15.7 28.
15. Mydlář Josef Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 277 00:27:25.2 31.
16. Ullmann Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 156 00:27:45.1 35.
17. Kopecký Miloš HAHN TEAM Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 237 00:27:52.9 39.
18. Mladý Adam Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 134 00:27:54.7 40.
19. Chrpa Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 110 00:28:01.0 41.
20. Čech Jaroslav U5 Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 295 00:28:07.9 43.
21. Kubica Pavel Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 189 00:28:12.2 46.
22. Bohuňovský Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 122 00:28:13.9 47.
23. Krejča Zdeněk Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 132 00:28:14.0 48.
24. Vilímský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 186 00:28:28.8 49.
25. Jaroš Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 235 00:28:39.6 52.
26. Fara Petr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 140 00:28:40.3 53.
27. Matusik Jakub Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 124 00:28:47.6 55.
28. Bardovcy Petr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 377 00:28:55.9 58.
29. Kubeš Marek Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 254 00:29:28.0 63.
30. Goyvaerts Ruben Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 119 00:29:55.9 67.
31. Sochor Josef Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 192 00:29:59.2 68.
32. Pichlík Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 389 00:30:30.0 73.
33. Matoušek Luboš Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 283 00:30:31.6 74.
34. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 253 00:30:33.2 75.
35. Karda Matěj Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 114 00:31:26.1 80.
36. Schubert Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 297 00:31:43.9 83.
37. Rychetský Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 233 00:31:55.1 86.
38. Švihora Petr Madepe run Jirkov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 176 00:32:18.6 89.
39. Čižinský Ladislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 369 00:32:25.9 90.
40. Holeček Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 137 00:32:42.6 92.
41. Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 292 00:32:44.6 93.
42. Janoušek Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 326 00:32:48.4 94.
43. Koutný Adam Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 356 00:32:48.6 95.
44. Koutný Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 78 00:33:02.1 100.
45. Šebesta Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 68 00:33:43.9 103.
46. Janeček Petr Most Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 250 00:33:45.1 104.
47. Kuruc Karel JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 321 00:33:50.1 105.
48. Fanta Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 146 00:34:18.5 109.
49. Novák Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 302 00:34:29.9 113.
50. Novák Miroslav Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 152 00:34:30.4 114.
51. Kinter Tomáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 180 00:34:35.4 116.
52. Přenosil Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 147 00:34:35.9 117.
53. Dráb Filip NEVIX Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 306 00:35:08.4 120.
54. Zahálka František Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 49 00:35:24.4 122.
55. Kirn Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 84 00:35:31.4 124.
56. Šindelář Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 384 00:35:40.4 127.
57. Kováč Jan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 228 00:35:47.9 129.
58. Kilik Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 330 00:35:47.9 130.
59. Strmiska Jaroslav Horny Warm wines & beer Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 112 00:36:03.4 132.
60. Sýkora Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 210 00:36:14.1 136.
61. Novák Vojtěch Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 303 00:36:24.4 138.
62. Bodlák Jan JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 316 00:36:27.7 140.
63. Palinčák Jan - Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 53 00:36:45.2 142.
64. Kůta Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 87 00:36:52.2 143.
65. Šebesta Jakub FRKDN Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 21 00:37:06.3 146.
66. Špaček Jan JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 318 00:38:11.4 151.
67. Řezníček Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 20 00:38:11.6 152.
68. Adamec Jan Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 341 00:38:13.4 153.
69. Nestler Miroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 73 00:38:15.1 154.
70. Petruk Oleksandr Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 126 00:38:16.9 155.
71. Kopecký Aleš Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 258 00:38:40.1 159.
72. Šmejc ml Jan Hopman team Žatec Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 344 00:38:51.6 160.
73. Šnábl Michal Trifor Team Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 287 00:38:55.9 161.
74. Heligr Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 209 00:39:34.6 164.
75. Jäschke Patrik Trifor Team Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 285 00:39:38.1 165.
76. Domín Martin Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 28 00:39:51.4 167.
77. Prager Michal Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 135 00:40:51.4 168.
78. Beljajev Petr JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2002 - 1982 319 00:41:51.1 170.

Muži 6 km - Muži A 6 km 1981 - 1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov (Kovářská) Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 334 00:23:58.9 7.
2. ouzky Stanislav Jirkov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 364 00:24:16.6 8.
3. Mikulenčák Pavel STS Vojkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 342 00:24:44.4 12.
4. Řehoř Zdeněk STG Strupčice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 225 00:24:56.6 13.
5. Fialka František Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 245 00:25:29.9 16.
6. Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 304 00:26:14.1 19.
7. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 279 00:26:16.2 20.
8. Šimoňák Milan Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 368 00:26:21.5 22.
9. Hodic Luděk M-Club Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 37 00:26:41.2 24.
10. Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 19 00:27:02.6 26.
11. Michanek Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 17 00:27:42.2 33.
12. Nádaský Patrik Rychlý želvy Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 194 00:27:44.5 34.
13. Počta Martin Forrest Gump team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 184 00:27:50.6 37.
14. Dobiaš Vladimír La Vita Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 82 00:28:09.4 44.
15. Borovský Martin Cobram team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 178 00:28:29.9 50.
16. Beck Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 171 00:28:32.4 51.
17. Veselý Martin Sea Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 6 00:28:42.1 54.
18. Bäumelt Karel COBRAM TEAM Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 212 00:28:51.2 56.
19. Smělý Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 289 00:29:10.0 59.
20. Janoušek Radek Cobram Team Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 55 00:29:24.4 62.
21. Franc Jaroslav Jirkovan on the run Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 379 00:29:34.4 64.
22. Polanský Petr Rozběháme Most Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 74 00:29:38.9 65.
23. Drdel Milan Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 301 00:30:19.0 70.
24. Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 27 00:30:19.7 71.
25. Beneš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 169 00:30:21.5 72.
26. Pešta Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 251 00:30:37.7 76.
27. Tržický Lukáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 337 00:31:10.6 77.
28. Filo Jan West Ham United Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 44 00:31:13.6 78.
29. Šizling Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 281 00:31:44.9 84.
30. Gál Pavel Rozběháme Most Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 293 00:31:51.6 85.
31. Voda Václav Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 276 00:32:02.1 87.
32. Baierl Josef Žatec Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 43 00:32:08.1 88.
33. Neugerbauer Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 367 00:32:58.9 98.
34. Kuchařík Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 374 00:33:14.5 101.
35. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 291 00:34:00.9 107.
36. Dráb Jiří NEVIX Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 307 00:34:22.9 110.
37. Tichý Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 399 00:34:23.1 111.
38. Lukeš Michal Droužkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 375 00:34:33.7 115.
39. Böhm Miroslav M-Club Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 38 00:34:36.4 118.
40. Hendrych Jiří HAMRun Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 198 00:34:55.2 119.
41. Šulc Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 252 00:35:18.4 121.
42. Forman Jiří Načetín Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 105 00:35:38.1 125.
43. Poprovský Jiří Stopgaučink Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 1 00:35:44.7 128.
44. Korol Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 168 00:35:53.9 131.
45. Sokol Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 226 00:36:10.9 133.
46. Pinkr Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 59 00:36:11.6 134.
47. Dort Jan Dortaci Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 197 00:36:17.4 137.
48. Tomeš Jindřich Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 366 00:36:41.7 141.
49. Tvrdík Tomáš CHOOL Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 308 00:37:06.1 145.
50. Sobek Miroslav Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 305 00:37:35.9 148.
51. Bilák Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 398 00:37:58.4 150.
52. Uhlík Daniel Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 371 00:38:19.1 156.
53. Kubovič Daniel DUKLA Zátiší Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 259 00:39:15.9 163.
54. Hašek Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 66 00:42:12.4 171.
55. Firák Dominik Starostovi Muži 6 km Muži A 6 km 1981 - 1972 262 00:45:58.4 174.

Muži 6 km - Muži B 6 km 1971 - 1962

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlapák Zdeněk Team bike Perštejn Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 173 00:23:29.1 4.
2. Prokeš Dušan Chomutov Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 361 00:25:08.4 15.
3. Andres Bronislav Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 229 00:27:21.2 29.
4. Nobst Pavel Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 179 00:27:21.5 30.
5. Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 18 00:27:27.3 32.
6. Patroch Pavel HAHN TEAM Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 167 00:27:51.4 38.
7. Vodička Pavel Rozběhame most Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 340 00:28:52.4 57.
8. Pátek Tomáš Friday Team Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 69 00:29:15.9 60.
9. Šilhan Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 282 00:31:39.1 82.
10. Novák Pavel Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 56 00:32:32.9 91.
11. Bureš Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 40 00:32:55.9 97.
12. Štefanov Milan Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 111 00:32:58.9 99.
13. Kyloušek Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 149 00:33:30.6 102.
14. Smolko Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 9 00:34:13.4 108.
15. Pajer Luboš Drmaly Team Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 363 00:34:25.1 112.
16. Hovorka Miroslav Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 265 00:35:25.4 123.
17. Brand Roman Sokol Spořice Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 161 00:35:38.9 126.
18. Krejča Zdeněk Běhny Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 131 00:36:12.2 135.
19. Giptner Jiří Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 7 00:36:25.9 139.
20. Bělík Jaroslav Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 30 00:36:56.6 144.
21. SUCHOPÁR Roman SPOŘICE Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 109 00:37:42.1 149.
22. Černý Jan Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 388 00:38:26.1 157.
23. Kolomazník Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 100 00:38:37.6 158.
24. Bulant Radim Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 158 00:39:43.1 166.
25. armstark Kvido Krusnohorci Muži 6 km Muži B 6 km 1971 - 1962 63 00:41:36.1 169.

Muži 6 km - Veteráni 6 km 1961 a st.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 163 00:23:32.9 5.
2. Drahý Petr Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 382 00:27:47.2 36.
3. Bartl Milan Krušnoborci Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 274 00:28:03.4 42.
4. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 80 00:28:10.4 45.
5. Hons Miloslav VTŽ Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 332 00:31:18.1 79.
6. Macek Jiří VTZ Chomutov Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 207 00:32:53.6 96.
7. Šrámek Václav Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 218 00:43:04.7 172.
8. Kostka Josef Muži 6 km Veteráni 6 km 1961 a st. 380 00:43:11.6 173.