Výsledky závodu

Škodaland Race - Junior

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.06.2021



1170m - 4 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Levora 1170m 4 - 5 let 53 00:07:30.3 111.
2. Lukáš Suchý 1170m 4 - 5 let 80 00:07:36.0 117.
3. Valerie Švajnerova 1170m 4 - 5 let 87 00:07:41.9 123.
4. Vašík Lorenc 1170m 4 - 5 let 55 00:07:55.6 138.
5. Jakub Homolka 1170m 4 - 5 let 33 00:07:56.5 139.
6. Václav Běl 1170m 4 - 5 let 6 00:08:04.8 150.
7. Oskar Horváth 1170m 4 - 5 let 35 00:08:08.4 152.
8. Matyáš Horák 1170m 4 - 5 let 34 00:08:14.8 161.
9. Jan Venta 1170m 4 - 5 let 97 00:08:23.0 168.
10. Nikolas Štich 1170m 4 - 5 let 85 00:08:26.8 175.
11. Jakub Matějka 1170m 4 - 5 let 59 00:08:35.9 189.
12. Daniel Duchek 1170m 4 - 5 let 20 00:08:37.1 191.
13. Ema Velemanová 1170m 4 - 5 let 96 00:08:39.4 192.
14. Filip Bakus 1170m 4 - 5 let 1 00:08:48.2 196.
15. David Hajšman 1170m 4 - 5 let 26 00:08:51.4 201.
16. Jan Baumruk 1170m 4 - 5 let 4 00:08:52.6 202.
17. Hans Gruber 1170m 4 - 5 let 25 00:08:57.4 206.
18. Karolína Svobodová 1170m 4 - 5 let 81 00:09:03.2 210.
19. Matteo Bruj 1170m 4 - 5 let 15 00:09:11.4 215.
20. Zoe Hartmanová 1170m 4 - 5 let 28 00:09:12.1 216.
21. Nikolka Ilić 1170m 4 - 5 let 40 00:09:14.2 217.
22. Vojtěch Devátý 1170m 4 - 5 let 18 00:09:15.0 218.
23. Nikola Kurfiřtová 1170m 4 - 5 let 51 00:09:19.0 220.
24. Zora Šneberková 1170m 4 - 5 let 83 00:09:19.7 221.
25. Sophia Fenyková 1170m 4 - 5 let 21 00:09:20.4 223.
26. Vladimír Zajíček 1170m 4 - 5 let 102 00:09:20.5 224.
27. Maxmilián Kodalík 1170m 4 - 5 let 45 00:09:26.0 226.
28. Emma Wollerova 1170m 4 - 5 let 101 00:09:29.0 227.
29. Antonín Javorský 1170m 4 - 5 let 43 00:09:33.5 232.
30. MATYÁŠEK SOBOTKA 1170m 4 - 5 let 78 00:09:38.7 236.
31. Matěj Pavlíček 1170m 4 - 5 let 71 00:09:38.8 237.
32. Lukáš Drda 1170m 4 - 5 let 19 00:09:51.3 245.
33. Sofie Špetíková 1170m 4 - 5 let 84 00:09:53.1 246.
34. Linda Multrusová 1170m 4 - 5 let 67 00:09:55.6 250.
35. Leontýna Bartásková 1170m 4 - 5 let 2 00:09:59.7 252.
36. Sofie Opatová 1170m 4 - 5 let 69 00:10:00.0 253.
37. Philip Kren 1170m 4 - 5 let 49 00:10:02.5 256.
38. Vladimír Vinklárek 1170m 4 - 5 let 98 00:10:02.6 257.
39. Barbora Bělová 1170m 4 - 5 let 7 00:10:07.2 259.
40. Blanka Hermová 1170m 4 - 5 let 31 00:10:10.0 261.
41. Matyáš Korbelík 1170m 4 - 5 let 47 00:10:13.2 262.
42. Viktorie Bendíková 1170m 4 - 5 let 8 00:10:13.5 263.
43. Anna Pošvářová 1170m 4 - 5 let 72 00:10:13.6 264.
44. Kira Martínková 1170m 4 - 5 let 58 00:10:14.2 265.
45. Jonáš Holeček 1170m 4 - 5 let 32 00:10:14.7 267.
46. Ema Kralova 1170m 4 - 5 let 48 00:10:17.5 269.
47. Ondřej Berkovec 1170m 4 - 5 let 11 00:10:20.7 270.
48. Jakub Lodr 1170m 4 - 5 let 54 00:10:23.3 271.
49. Ema Kroupová 1170m 4 - 5 let 50 00:10:26.9 273.
50. Matyáš Trávníček 1170m 4 - 5 let 89 00:10:27.2 274.
51. Max Jagerčík 1170m 4 - 5 let 41 00:10:27.5 275.
52. Nella Mazancová 1170m 4 - 5 let 60 00:10:32.2 276.
53. Denisa Suchá 1170m 4 - 5 let 79 00:10:39.2 278.
54. Dominik Volf 1170m 4 - 5 let 100 00:10:41.7 280.
55. Sofie Tůmová 1170m 4 - 5 let 91 00:10:42.7 281.
56. Dominik Harbáček 1170m 4 - 5 let 27 00:10:46.7 284.
57. Emilly Hellerová 1170m 4 - 5 let 30 00:10:50.2 285.
58. Robin Malinký 1170m 4 - 5 let 56 00:10:53.7 287.
59. Anna Vaníčková 1170m 4 - 5 let 94 00:10:59.4 288.
60. Jakub Eliáš Rubíček 1170m 4 - 5 let 74 00:11:01.1 289.
61. Lukáš Husník 1170m 4 - 5 let 37 00:11:02.2 290.
62. Nela Vintrová 1170m 4 - 5 let 99 00:11:03.8 291.
63. Lilien Březinová 1170m 4 - 5 let 16 00:11:07.6 293.
64. SOFIIA Sekh 1170m 4 - 5 let 76 00:11:08.9 294.
65. Jonas Vasta 1170m 4 - 5 let 95 00:11:21.5 295.
66. Sebastián Nemeš 1170m 4 - 5 let 68 00:11:22.1 296.
67. Šimon Šticha 1170m 4 - 5 let 86 00:11:26.0 298.
68. Karolína Pašková 1170m 4 - 5 let 70 00:11:28.2 299.
69. Kateřina Uhrová 1170m 4 - 5 let 92 00:11:33.5 300.
70. Antonín Běl 1170m 4 - 5 let 5 00:11:35.0 301.
71. Černá Bronislava 1170m 4 - 5 let 14 00:11:37.4 303.
72. Matyáš Havlíček 1170m 4 - 5 let 29 00:12:12.5 306.
73. Gabriel Gogol 1170m 4 - 5 let 24 00:12:13.5 307.
74. Jaroslav Šíd 1170m 4 - 5 let 82 00:12:23.3 308.
75. Kristýna Mikulinová 1170m 4 - 5 let 65 00:12:42.9 311.
76. Eliška Mottlová 1170m 4 - 5 let 66 00:12:55.0 312.
77. Johanka Melíšková 1170m 4 - 5 let 61 00:12:58.5 313.
78. Samanta Baštekova 1170m 4 - 5 let 3 00:13:03.5 314.
79. Barbora Skořepová 1170m 4 - 5 let 77 00:13:07.3 315.
80. Lucie Chladová 1170m 4 - 5 let 39 00:13:38.6 316.
81. Victoria Růžková 1170m 4 - 5 let 75 00:13:51.9 317.
82. Samuel Brabec 1170m 4 - 5 let 12 00:13:55.6 318.
83. Mia Míčová 1170m 4 - 5 let 63 00:14:13.0 319.
84. Sofia Mertová 1170m 4 - 5 let 62 00:15:34.2 324.
85. Kamila Marková 1170m 4 - 5 let 57 00:16:02.0 325.
86. Liliana Kolářová 1170m 4 - 5 let 46 00:16:26.2 327.
87. DOMINIQUE GERARDIN 1170m 4 - 5 let 22 00:19:41.0 330.
  Kryštof Berkovec 1170m 4 - 5 let 10 DNF  
  Matouš Knotek 1170m 4 - 5 let 44 DNF  
  Ondřej Devátý 1170m 4 - 5 let 17 DNS  
  Samuel Hyndrák 1170m 4 - 5 let 38 DNS  

1170m - 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nazar Kikhtenko 1170m 6 - 7 let 146 00:05:41.0 7.
2. Jiří Venta 1170m 6 - 7 let 212 00:06:03.8 14.
3. Vojtěch Braný 1170m 6 - 7 let 112 00:06:07.5 16.
4. Matěj Vaněk 1170m 6 - 7 let 208 00:06:26.7 24.
5. Yevhen Strazhnyk 1170m 6 - 7 let 195 00:06:26.7 25.
6. David Bluma 1170m 6 - 7 let 110 00:06:30.4 27.
7. Jakuv Weber 1170m 6 - 7 let 216 00:06:32.8 32.
8. Alex Kadleček 1170m 6 - 7 let 143 00:06:34.0 34.
9. Tomáš Krupař 1170m 6 - 7 let 158 00:06:34.4 35.
10. Přemek Jan Vodička 1170m 6 - 7 let 214 00:06:37.0 38.
11. Tadeáš Sedláček 1170m 6 - 7 let 190 00:06:40.3 41.
12. David Fritz 1170m 6 - 7 let 128 00:06:41.0 42.
13. Prchal Matěj 1170m 6 - 7 let 370 00:06:43.8 44.
14. Maxmilián Štaigl 1170m 6 - 7 let 199 00:06:44.3 45.
15. LOUIS GERARDIN 1170m 6 - 7 let 129 00:06:46.7 49.
16. Petr Hajšman 1170m 6 - 7 let 130 00:06:46.9 50.
17. Viktor Pitule 1170m 6 - 7 let 183 00:06:48.9 53.
18. Adam Folk 1170m 6 - 7 let 125 00:06:49.7 54.
19. Adam Čaba 1170m 6 - 7 let 116 00:06:50.4 56.
20. Matyas Černý 1170m 6 - 7 let 118 00:06:53.5 60.
21. Tomáš Ježek 1170m 6 - 7 let 142 00:06:54.4 62.
22. Petr Harbáček 1170m 6 - 7 let 131 00:06:54.5 63.
23. Timothy Heller 1170m 6 - 7 let 132 00:06:55.8 64.
24. Tomáš Musil 1170m 6 - 7 let 176 00:06:57.5 66.
25. Jindřich Marek 1170m 6 - 7 let 172 00:07:00.8 70.
26. Václav Paul 1170m 6 - 7 let 179 00:07:02.8 72.
27. Nina Zajíčková 1170m 6 - 7 let 218 00:07:05.4 74.
28. Beneš Tobiáš 1170m 6 - 7 let 365 00:07:06.7 75.
29. ELLA SOBOTKOVÁ 1170m 6 - 7 let 192 00:07:09.4 79.
30. Tobias Krbalek 1170m 6 - 7 let 154 00:07:12.9 82.
31. Filip Bušek 1170m 6 - 7 let 113 00:07:14.9 85.
32. František Langer 1170m 6 - 7 let 164 00:07:15.3 86.
33. Jakub Tříska 1170m 6 - 7 let 204 00:07:16.5 87.
34. Mašek Šimon 1170m 6 - 7 let 368 00:07:17.5 89.
35. Matěj Bitrych 1170m 6 - 7 let 109 00:07:25.0 101.
36. Oliver Bartásek 1170m 6 - 7 let 104 00:07:26.5 103.
37. Tobiáš Hynčík 1170m 6 - 7 let 138 00:07:27.6 106.
38. Julie Takáčová 1170m 6 - 7 let 200 00:07:31.9 112.
39. Milan Pošvář 1170m 6 - 7 let 185 00:07:32.5 115.
40. Radek Vaško 1170m 6 - 7 let 211 00:07:35.1 116.
41. Tobiáš Uxa 1170m 6 - 7 let 205 00:07:36.4 118.
42. Jan Vintr 1170m 6 - 7 let 213 00:07:36.5 119.
43. Adam Mašek 1170m 6 - 7 let 175 00:07:36.5 120.
44. Veronika Krejčová 1170m 6 - 7 let 155 00:07:39.8 121.
45. Lukáš Vápeník 1170m 6 - 7 let 209 00:07:42.0 124.
46. Viktor Malinký 1170m 6 - 7 let 171 00:07:44.3 126.
47. Maxmilian Kunik 1170m 6 - 7 let 162 00:07:52.0 132.
48. Adam Mareš 1170m 6 - 7 let 173 00:07:52.5 134.
49. Natálie Janderová 1170m 6 - 7 let 139 00:07:53.3 135.
50. Václav Zahradník 1170m 6 - 7 let 217 00:07:57.3 143.
51. Viktorie Duchaňová 1170m 6 - 7 let 123 00:08:00.2 145.
52. Barbora Hodlová 1170m 6 - 7 let 134 00:08:00.2 146.
53. Laura Laštovičková 1170m 6 - 7 let 165 00:08:02.4 148.
54. Ema Valdhans 1170m 6 - 7 let 206 00:08:08.5 153.
55. Oliver Holeček 1170m 6 - 7 let 136 00:08:09.3 155.
56. Tobias Liška 1170m 6 - 7 let 169 00:08:10.5 156.
57. Valerie Křížková 1170m 6 - 7 let 159 00:08:11.5 157.
58. Marek Hofman 1170m 6 - 7 let 135 00:08:11.5 158.
59. Justýna Formánková 1170m 6 - 7 let 126 00:08:13.0 159.
60. Ondřej Lehečka 1170m 6 - 7 let 166 00:08:13.5 160.
61. Eliška Šídová 1170m 6 - 7 let 197 00:08:15.7 162.
62. Barborka Kolouchová 1170m 6 - 7 let 151 00:08:18.3 163.
63. Jan Bradáč 1170m 6 - 7 let 111 00:08:19.0 165.
64. Vojtech Vasta 1170m 6 - 7 let 210 00:08:21.8 167.
65. Gabriela Knakalová 1170m 6 - 7 let 148 00:08:24.0 169.
66. Tadeáš Caletka 1170m 6 - 7 let 114 00:08:24.9 171.
67. Tereza Lehečková 1170m 6 - 7 let 167 00:08:27.8 177.
68. Jan Klauber 1170m 6 - 7 let 147 00:08:30.0 179.
69. Filip Plachý 1170m 6 - 7 let 184 00:08:30.2 181.
70. Lukas Drozd 1170m 6 - 7 let 122 00:08:30.8 182.
71. Lukáš Šikula 1170m 6 - 7 let 198 00:08:32.3 184.
72. Antonín Pustovojt 1170m 6 - 7 let 187 00:08:32.6 185.
73. Lev Skrypachov 1170m 6 - 7 let 191 00:08:36.7 190.
74. Victoria Kustová 1170m 6 - 7 let 163 00:08:43.0 193.
75. Ota Miloslav Fleišhans 1170m 6 - 7 let 124 00:08:46.5 194.
76. Antotnín Tisot 1170m 6 - 7 let 201 00:08:47.0 195.
77. Langr Kryštof 1170m 6 - 7 let 369 00:08:49.0 197.
78. Nikol Voloshchuk 1170m 6 - 7 let 215 00:08:50.3 198.
79. Matěj Herma 1170m 6 - 7 let 133 00:08:50.8 199.
80. Adam Kičinko 1170m 6 - 7 let 145 00:08:54.0 203.
81. Eliška Pešková 1170m 6 - 7 let 180 00:08:56.1 204.
82. Matyáš Doležal 1170m 6 - 7 let 121 00:08:56.8 205.
83. Ema Nachtigalová 1170m 6 - 7 let 177 00:08:58.5 207.
84. Eliška Krochotová 1170m 6 - 7 let 157 00:09:02.3 209.
85. Posheliuznyi Denis 1170m 6 - 7 let 372 00:09:07.3 212.
86. Stanislav Povozniucov 1170m 6 - 7 let 186 00:09:08.3 213.
87. Anastázie Toušová 1170m 6 - 7 let 202 00:09:10.3 214.
88. Martina Pexová 1170m 6 - 7 let 181 00:09:25.3 225.
89. Eleanor Čábalova 1170m 6 - 7 let 117 00:09:29.1 228.
90. Barbora Jenýšová 1170m 6 - 7 let 141 00:09:30.2 229.
91. Danylo Pitiukov 1170m 6 - 7 let 182 00:09:38.1 235.
92. Thea Říhová 1170m 6 - 7 let 189 00:09:39.0 238.
93. Aneta Kováříková 1170m 6 - 7 let 153 00:09:40.0 239.
94. Lukáš Bohumil Hroch 1170m 6 - 7 let 137 00:09:40.8 241.
95. MARTIN CVETANOV 1170m 6 - 7 let 115 00:09:42.5 242.
96. Aneta Fraňková 1170m 6 - 7 let 127 00:09:49.2 244.
97. Ondřej Růžek 1170m 6 - 7 let 188 00:09:54.0 248.
98. Isabell Sommerova 1170m 6 - 7 let 193 00:09:54.3 249.
99. Bibiana Valovcinova 1170m 6 - 7 let 207 00:09:57.5 251.
100. Victoria Kren 1170m 6 - 7 let 156 00:10:00.8 254.
101. Meiserová Viktorka 1170m 6 - 7 let 144 00:10:08.7 260.
102. Syková Ema 1170m 6 - 7 let 363 00:10:14.2 266.
103. Lili Ellen Bauerová 1170m 6 - 7 let 106 00:10:43.2 282.
104. Mia Masopustová 1170m 6 - 7 let 174 00:10:51.0 286.
105. Jan Sučík 1170m 6 - 7 let 196 00:11:05.3 292.
106. Anna Knotková 1170m 6 - 7 let 149 00:11:24.8 297.
107. Lukáš Ludvík 1170m 6 - 7 let 170 00:11:35.9 302.
108. Oliver Adamovský 1170m 6 - 7 let 103 00:11:44.3 305.
109. Matěj Bartonicek 1170m 6 - 7 let 105 00:12:37.4 309.
110. Nikol Jandová 1170m 6 - 7 let 140 00:23:23.8 331.
  Štěpán Kubásek 1170m 6 - 7 let 160 DNF  

1170m - 8 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matyáš Walter 1170m 8 - 9 let 292 00:05:50.6 10.
2. Jonáš Bakaj 1170m 8 - 9 let 219 00:05:56.8 13.
3. Marek Švarcbek 1170m 8 - 9 let 288 00:06:18.3 20.
4. Max Hausner 1170m 8 - 9 let 240 00:06:25.5 22.
5. Zdeněk Folk 1170m 8 - 9 let 235 00:06:26.8 26.
6. Pavel Kratochvíl 1170m 8 - 9 let 252 00:06:31.7 28.
7. Marek Haňák 1170m 8 - 9 let 238 00:06:32.7 31.
8. Jakub Devátý 1170m 8 - 9 let 229 00:06:35.1 36.
9. Matej Drozd 1170m 8 - 9 let 231 00:06:36.3 37.
10. Marek Šlajs 1170m 8 - 9 let 283 00:06:40.1 40.
11. Ondřej Dokulil 1170m 8 - 9 let 230 00:06:42.2 43.
12. Kryštof Macas 1170m 8 - 9 let 260 00:06:45.2 46.
13. Mašek Štěpán 1170m 8 - 9 let 366 00:06:46.1 47.
14. Lukáš Nawrocki 1170m 8 - 9 let 267 00:06:48.0 51.
15. Kryštof Kobsa 1170m 8 - 9 let 373 00:06:48.1 52.
16. Kryštof Kremsa 1170m 8 - 9 let 253 00:06:50.3 55.
17. Jakub Punčochář 1170m 8 - 9 let 274 00:06:53.7 61.
18. Dominika Nováková 1170m 8 - 9 let 268 00:06:57.8 67.
19. Veronika Maruniaková 1170m 8 - 9 let 263 00:06:58.3 68.
20. Lukáš Pezl 1170m 8 - 9 let 271 00:07:02.5 71.
21. Tomáš Václav Fleišhans 1170m 8 - 9 let 234 00:07:04.5 73.
22. Viktoriia Strazhnyk 1170m 8 - 9 let 280 00:07:08.0 76.
23. Lucie Krupařová 1170m 8 - 9 let 254 00:07:10.0 81.
24. Marková Veronika 1170m 8 - 9 let 364 00:07:17.1 88.
25. Kristýna Musilová 1170m 8 - 9 let 266 00:07:17.5 90.
26. Viktorie Bartošková 1170m 8 - 9 let 220 00:07:18.1 92.
27. ANNA MARIA GERARDIN 1170m 8 - 9 let 236 00:07:20.0 93.
28. Viktorie Zahorova 1170m 8 - 9 let 296 00:07:20.3 94.
29. Silvie Simonová 1170m 8 - 9 let 279 00:07:21.5 95.
30. Daniel Brokeš 1170m 8 - 9 let 227 00:07:22.2 98.
31. Syrovátková Sofie 1170m 8 - 9 let 264 00:07:23.8 100.
32. Jaroslav Bradáč 1170m 8 - 9 let 226 00:07:26.8 104.
33. Ondřej Šneberk 1170m 8 - 9 let 284 00:07:32.3 113.
34. Duma George 1170m 8 - 9 let 376 00:07:32.3 114.
35. Andrea Vápeníková 1170m 8 - 9 let 291 00:07:41.7 122.
36. Valérie Štaiglová 1170m 8 - 9 let 285 00:07:45.8 127.
37. ČENĚK BÍKL 1170m 8 - 9 let 224 00:07:46.3 128.
38. Pavel Trhlik 1170m 8 - 9 let 290 00:07:52.5 133.
39. Daniel Trefil 1170m 8 - 9 let 289 00:07:54.0 136.
40. Ema Prosrová 1170m 8 - 9 let 273 00:07:56.7 140.
41. Theodor Zahálka 1170m 8 - 9 let 295 00:07:56.8 141.
42. František Zahálka 1170m 8 - 9 let 294 00:07:57.0 142.
43. Olivier Kust 1170m 8 - 9 let 256 00:07:58.5 144.
44. Tina Lišková 1170m 8 - 9 let 259 00:08:04.1 149.
45. Dominik Hasl 1170m 8 - 9 let 239 00:08:06.1 151.
46. Viktorie Martínková 1170m 8 - 9 let 262 00:08:08.8 154.
47. Charlotte Laštovičková 1170m 8 - 9 let 257 00:08:18.8 164.
48. Jan Homolka 1170m 8 - 9 let 242 00:08:19.2 166.
49. Jakub Duchek 1170m 8 - 9 let 233 00:08:25.5 173.
50. Anna Bělová 1170m 8 - 9 let 221 00:08:26.3 174.
51. Martin Hrubý 1170m 8 - 9 let 243 00:08:26.8 176.
52. Jáchym Šůma 1170m 8 - 9 let 286 00:08:29.7 178.
53. Maksim Pavshok 1170m 8 - 9 let 269 00:08:30.1 180.
54. Polina Bielysheva 1170m 8 - 9 let 223 00:08:31.3 183.
55. Dominika Mertová 1170m 8 - 9 let 265 00:08:33.5 186.
56. Amálie Pořízková 1170m 8 - 9 let 272 00:08:33.9 187.
57. Matěj Punčochář 1170m 8 - 9 let 275 00:08:51.2 200.
58. Karel Šůma 1170m 8 - 9 let 287 00:09:03.9 211.
59. Magdalena Hofmanová 1170m 8 - 9 let 241 00:09:18.8 219.
60. Viktorie Roufaeil 1170m 8 - 9 let 277 00:09:20.3 222.
61. Beneš Matyáš 1170m 8 - 9 let 367 00:09:31.0 230.
62. Václav Koucký 1170m 8 - 9 let 250 00:09:33.8 233.
63. Karolína Karešová 1170m 8 - 9 let 246 00:09:36.8 234.
64. Filip Duchek 1170m 8 - 9 let 232 00:09:53.6 247.
65. Líza Hura 1170m 8 - 9 let 244 00:10:02.1 255.
66. Karolína Kličková 1170m 8 - 9 let 247 00:10:40.3 279.
67. Julie Šimková 1170m 8 - 9 let 281 00:10:45.1 283.
68. Adéla Pešeková 1170m 8 - 9 let 270 00:11:41.2 304.
69. Petr Čech 1170m 8 - 9 let 228 00:12:39.0 310.

1170m - 10 - 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Touš 1170m 10 - 11 let 340 00:05:28.4 3.
2. Jakub Selner 1170m 10 - 11 let 332 00:05:35.9 4.
3. Mikuláš Pustovojt 1170m 10 - 11 let 330 00:05:39.6 6.
4. Ema Nováková 1170m 10 - 11 let 325 00:05:42.4 8.
5. Ondřej Stuchl 1170m 10 - 11 let 335 00:05:43.6 9.
6. Matěj Šlajs 1170m 10 - 11 let 337 00:05:52.9 11.
7. Brokeš Dominik 1170m 10 - 11 let 308 00:06:06.6 15.
8. Karolína Kuchynková 1170m 10 - 11 let 324 00:06:09.4 17.
9. Jiří Doubek 1170m 10 - 11 let 309 00:06:17.4 18.
10. Tomáš Hofman 1170m 10 - 11 let 315 00:06:17.9 19.
11. Nawrocki Tomáš 1170m 10 - 11 let 374 00:06:21.9 21.
12. Klára Bauerová 1170m 10 - 11 let 298 00:06:31.9 29.
13. Dyk Lukáš 1170m 10 - 11 let 377 00:06:32.1 30.
14. Jakub Diviš 1170m 10 - 11 let 305 00:06:33.4 33.
15. Anna Dědová 1170m 10 - 11 let 304 00:06:46.4 48.
16. Jan Selner 1170m 10 - 11 let 333 00:06:50.6 57.
17. Tomáš Přibyl 1170m 10 - 11 let 329 00:06:50.9 58.
18. Aneta Petrová 1170m 10 - 11 let 328 00:06:52.4 59.
19. Martin Vojta 1170m 10 - 11 let 343 00:06:59.6 69.
20. Lukáš Kašpar 1170m 10 - 11 let 320 00:07:08.9 78.
21. Filip Haňák 1170m 10 - 11 let 311 00:07:09.9 80.
22. Jiří Hodl 1170m 10 - 11 let 314 00:07:13.9 84.
23. Pavel Hojda 1170m 10 - 11 let 316 00:07:17.6 91.
24. Michaela Divišová 1170m 10 - 11 let 306 00:07:26.9 105.
25. Marek Švajner 1170m 10 - 11 let 339 00:07:28.1 107.
26. Martin Vacek 1170m 10 - 11 let 341 00:07:28.9 109.
27. Ema Dokulilová 1170m 10 - 11 let 307 00:07:29.1 110.
28. Jakub Štych 1170m 10 - 11 let 338 00:07:42.1 125.
29. Šimon Brada 1170m 10 - 11 let 302 00:07:49.4 129.
30. Martin Benýr 1170m 10 - 11 let 299 00:07:49.6 130.
31. Janda Tomáš 1170m 10 - 11 let 371 00:07:51.6 131.
32. Leontýna Kratochvílová 1170m 10 - 11 let 322 00:07:54.9 137.
33. Simona Haslová 1170m 10 - 11 let 312 00:08:24.4 170.
34. Šimon Adamovský 1170m 10 - 11 let 297 00:08:35.6 188.
35. Petr Taušner Kristián 1170m 10 - 11 let 375 00:09:01.6 208.
36. Nela Gothová 1170m 10 - 11 let 310 00:09:31.4 231.
37. Miroslav Pazdera 1170m 10 - 11 let 326 00:09:40.1 240.
38. Martin PERNGLAU 1170m 10 - 11 let 327 00:09:44.2 243.
39. Tomáš Valenz 1170m 10 - 11 let 342 00:10:02.6 258.
40. Lucie Hašková 1170m 10 - 11 let 313 00:10:15.9 268.
41. Anna Jindřichová 1170m 10 - 11 let 318 00:10:24.1 272.
42. Petr Růžek 1170m 10 - 11 let 331 00:10:37.7 277.

1170m - 12 - 13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dominik Děd 1170m 12 - 13 let 348 00:05:13.3 1.
2. Jakub Vaněk 1170m 12 - 13 let 362 00:05:26.6 2.
3. Vladimír Poláček 1170m 12 - 13 let 358 00:05:38.6 5.
4. Michael Alexandr Mašek 1170m 12 - 13 let 355 00:05:55.6 12.
5. Valerie Doubková 1170m 12 - 13 let 349 00:06:26.4 23.
6. Denis Rozhoň 1170m 12 - 13 let 360 00:06:38.9 39.
7. Michaela Rajtrová 1170m 12 - 13 let 359 00:06:55.9 65.
8. Emma Balášová 1170m 12 - 13 let 346 00:07:08.4 77.
9. Vojtěch Hašek 1170m 12 - 13 let 351 00:07:13.1 83.
10. Adéla Formanová 1170m 12 - 13 let 350 00:07:21.6 96.
11. Anna Mertová 1170m 12 - 13 let 357 00:07:21.8 97.
12. Vít Švehla 1170m 12 - 13 let 361 00:07:23.1 99.
13. Eliška Bešťáková 1170m 12 - 13 let 347 00:07:25.9 102.
14. Lucie Kličková 1170m 12 - 13 let 352 00:07:28.6 108.
15. Jan Merta 1170m 12 - 13 let 356 00:08:01.8 147.
16. Adéla Kušnierová 1170m 12 - 13 let 354 00:08:25.1 172.

1170m - Vložený závod

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. 489 1170m Vložený závod 489 00:14:23.1 320.
2. 492 1170m Vložený závod 492 00:14:27.1 321.
3. 487 1170m Vložený závod 487 00:14:28.6 322.
4. 488 1170m Vložený závod 488 00:14:35.1 323.
5. 491 1170m Vložený závod 491 00:16:13.8 326.
6. 490 1170m Vložený závod 490 00:16:40.9 328.
7. 486 1170m Vložený závod 486 00:16:42.8 329.