Výsledky závodu

Chomutovský půlmaraton 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.08.2021



21 km - Hlavní závod - Ženy A 2002-1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trousilová Nikola 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 203 01:30:43.5 12.
2. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 216 01:31:39.0 16.
3. Žáčková Kadeřábková Petra 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 241 01:38:02.5 34.
4. Stejskalová Marika Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 186 01:45:40.7 69.
5. Koskubová Klára Rozběháme Most a Mattoni free run 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 105 01:47:26.2 79.
6. Vávrová Zuzana Vysoká Pec běží! 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 215 01:53:33.2 104.
7. Kučerová Šárka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 114 01:54:24.0 109.
8. Jelínková Jana Báječné ženy v běhu 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 87 01:57:16.2 125.
9. Volínová Puchalik Barbara 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 225 01:59:27.2 131.
10. Hlavová Kristýna 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 64 02:01:25.7 137.
11. Gaube Jitka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 55 02:01:35.0 138.
12. Hášová Lucie Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 60 02:02:27.0 142.
13. Hrdličková Zdeňka 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 72 02:03:07.5 144.
14. Moravcová Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 135 02:04:30.0 150.
15. Voštová Dita Vošťáci 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 230 02:04:57.0 151.
16. Šveňhová Alena Krušnénakole 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 198 02:06:02.5 154.
17. Balková Aneta STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 5 02:06:11.2 156.
18. Janíková Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 82 02:08:27.3 162.
19. Nyplová Anna 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 150 02:08:59.7 165.
20. Formanová Nikola K&P 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 53 02:09:16.7 167.
21. Křečková Michaela 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 109 02:10:19.2 170.
22. Klímová Petra Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 95 02:10:53.8 172.
23. Hudková Taťána Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 77 02:11:27.3 174.
24. Pitelová Michaela Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 160 02:11:54.7 175.
25. Straková Hana 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 187 02:13:35.7 179.
26. Čičkanová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 28 02:14:44.3 182.
27. Pecháčková Veronika Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 156 02:14:47.5 183.
28. Podzimková Kamila Meziboří 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 161 02:14:55.3 184.
29. Valentová Miroslava Hahn team 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 210 02:15:32.5 187.
30. Pánková Jana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 151 02:30:17.0 212.
31. Němcová Michaela Jirkov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 139 02:34:47.3 217.
32. Augusta Lopes Strommer Maria 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 3 02:35:16.8 219.
  JÍLKOVÁ Eva 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 88 DNS  
  Andrea Joštová Okay Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 238 DNS  
  Nováková Jana now@k_runners 21 km - Hlavní závod Ženy A 2002-1982 0 DNS  

21 km - Hlavní závod - Muži A 2002-1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stejskal Jakub Kadaň 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 185 01:15:27.2 1.
2. Zbuzek Michal Unipetrol 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 236 01:21:22.0 2.
3. Sprung Franz RSV Erzgebirge 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 183 01:22:55.2 4.
4. Karhan Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 92 01:28:05.7 5.
5. Koller Daniel Běhám pro hospic Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 100 01:30:58.7 13.
6. Provazník Blahoslav Žatec 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 169 01:33:05.7 18.
7. Klaus Pavel Vysoká Pec běží 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 93 01:33:13.2 19.
8. Maňák Luboš Magistrát. města Mostu 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 129 01:33:27.3 21.
9. Kobík Martin Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 97 01:34:57.5 22.
10. Havlín Václav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 62 01:35:49.5 24.
11. Ullmann Rico SG 47 Wolkenstein 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 207 01:36:51.5 30.
12. Shevanau Daniil 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 178 01:36:57.2 32.
13. Punčochář Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 170 01:38:04.7 35.
14. Kundert Mattias Chomutov 1 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 117 01:38:11.5 37.
15. Motejzík Václav Motejzíkovi 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 136 01:38:24.7 38.
16. hospodka Jakub SUDEMEL 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 70 01:39:38.0 39.
17. Kubica Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 110 01:40:04.5 43.
18. Vágner Jan Fitness Zimák Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 209 01:40:31.5 46.
19. Arnold Josua 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 2 01:42:14.2 51.
20. Vodvárka Roman 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 223 01:43:13.2 55.
21. Bohuňovský Lukáš Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 14 01:44:01.2 59.
22. Holeček Jiří Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 66 01:44:47.2 64.
23. Štika Martin STIKAman 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 195 01:45:08.2 66.
24. Tůma Martin 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 205 01:45:47.2 70.
25. Štěnička Ondřej 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 193 01:47:10.0 77.
26. Futera Stanislav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 240 01:47:11.0 78.
27. Libecajt Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 121 01:47:52.5 80.
28. Vošta Jan Vošťáci 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 229 01:48:00.2 81.
29. Malec Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 127 01:48:47.0 89.
30. Luxa Michal Běžci Chomutov - vodič 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 124 01:49:27.2 92.
31. Huňady Patrik 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 78 01:50:53.7 95.
32. Sládek Vladimír Stg Strupčice 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 180 01:51:08.0 96.
33. Pichlík Lukáš Ohřecká osmička 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 158 01:53:00.7 103.
34. Toth Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 202 01:53:35.2 105.
35. Hubínek Lukáš Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 74 01:54:40.2 112.
36. Klíma Rostislav 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 94 01:55:12.7 113.
37. Šámal Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 190 01:56:55.0 123.
38. Mydlář Josef 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 137 01:57:14.7 124.
39. Kučera Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 113 01:58:04.5 128.
40. Kopecký Aleš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 103 02:02:18.2 140.
41. Pokryvka Radek 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 162 02:02:18.5 141.
42. Jelínek Tomáš Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 86 02:05:43.5 152.
43. Stacho Erik STG Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 184 02:06:10.5 155.
44. Kožený Tadeáš Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 108 02:06:46.5 159.
45. Fiala Roman Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 47 02:08:55.2 164.
46. Votava Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 231 02:09:59.5 168.
47. Ficker Alexandr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 49 02:10:14.8 169.
48. Papay Jindřich Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 152 02:12:26.5 176.
49. Hrib Jakub 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 73 02:12:28.0 178.
50. Svačina Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 188 02:14:38.2 181.
51. Vimr Jiří 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 219 02:23:27.3 198.
52. Jech Dalibor SKP Hvězda Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 85 02:24:17.5 200.
53. Nuc Jan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 149 02:24:21.0 201.
54. Benák Pavel Mořská panna 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 12 02:26:23.5 206.
55. Wágner Roland 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 233 02:27:18.8 210.
56. Čmil Jan Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 29 02:27:43.5 211.
57. Vlk Pavel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 221 02:33:03.3 215.
58. Bundzik Zdeněk Chomutov 2 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 23 02:33:25.5 216.
59. Tilcer Daniel TJ Slávie Chomutov, z.s. 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 200 02:35:14.5 218.
  Hudák Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 76 DNF  
  Bondar Ivan 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 15 DNS  
  Dvořak Daniel 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 40 DNS  
  Mojdl Viktor Reduktariáni 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 134 DNS  
  Janeček Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 81 DNS  
  Zumr Petr 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 237 DNS  
  Selinger Marek 21 km - Hlavní závod Muži A 2002-1982 177 DNS  

21 km - Hlavní závod - Ženy B 1981-1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Carmen Wolf ATSV Gebirge 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 25 01:33:27.2 20.
2. Hahn Hana Hahn Team 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 59 01:36:17.7 27.
3. Brožová Kateřina PROFFA 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 20 01:43:24.0 57.
4. Sedlarová Michaela Dvoreček 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 174 01:49:12.7 91.
5. Blailová Jana KK Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 13 01:51:47.5 99.
6. Dufková Ivana 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 36 01:52:09.0 101.
7. Sobotková Marie Mattoni FreeRun Most 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 182 01:54:06.7 107.
8. Liebigová Radka 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 123 01:56:39.5 120.
9. Filipová Olga 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 50 01:56:40.8 121.
10. Nádaská Renata 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 138 01:56:41.0 122.
11. Boříková Monika Blažim 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 18 02:00:19.7 134.
12. Karbanova Michaela Šneci v běhu 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 91 02:01:24.7 135.
13. Šmeráková Petra Hopman Team Žatec 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 191 02:01:46.2 139.
14. Gaudlová Katarína 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 56 02:03:45.0 146.
15. Buňatová Kateřina Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 22 02:06:21.7 157.
16. DZI-DZI Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 43 02:06:46.2 158.
17. Kratochvílová Pavlína 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 239 02:07:15.0 160.
18. Pašková Lucie 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 153 02:08:03.5 161.
19. Vrbová Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 232 02:09:06.2 166.
20. Bartlová Šárka Kadaň 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 8 02:11:27.0 173.
21. Sladká Petra Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 181 02:14:35.7 180.
22. Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 208 02:15:21.0 186.
23. Hodková Martina 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 65 02:15:50.2 188.
24. Hanusová Ludmila 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 27 02:19:36.5 190.
25. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 130 02:20:15.8 192.
26. Faiglová Lenka Droužkovice 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 45 02:20:15.8 193.
27. Knorová Jiřina 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 96 02:20:19.1 194.
28. Ertlová Lada Velemysleves 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 44 02:20:19.8 195.
29. Vodrážková Petra 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 222 02:30:17.5 213.
30. havlíčková Michaela Hvězda severu 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 61 02:32:00.0 214.
31. Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 24 02:37:59.8 220.
  Rychtaříková Lívia 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 172 DNS  
  Vávrová Lucie Klášterec nad Ohří 21 km - Hlavní závod Ženy B 1981-1972 214 DNS  

21 km - Hlavní závod - Muži B 1981-1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šupol Michal Sweep Factory Team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 197 01:21:31.7 3.
2. Doležal Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 33 01:28:54.2 6.
3. Novy Jaroslav Kynšperk nad Ohří 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 148 01:29:25.7 8.
4. Gill Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 57 01:29:34.7 9.
5. Řehoř Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 167 01:30:28.7 10.
6. Schönfelder Vladimír Slatina 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 179 01:30:32.7 11.
7. Dvořák Marek VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 41 01:32:10.5 17.
8. Kučera Jiří 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 112 01:35:02.0 23.
9. Vošahlík Martin Be Fit Academy 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 228 01:36:13.7 25.
10. Šťovíček Petr 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 196 01:36:14.5 26.
11. Kudrna Pavel 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 115 01:36:54.2 31.
12. Fialka František Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 48 01:37:02.5 33.
13. Kopica Jiří Ropáci z Kadaně 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 104 01:38:08.0 36.
14. TAPŠÍK Zdeněk Bílinská (j)Elita 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 199 01:39:38.2 40.
15. Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 35 01:39:50.0 42.
16. Hůrka Otakar Bike a běh Ostrov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 79 01:41:44.0 49.
17. Dobiaš Vladimír 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 32 01:42:02.5 50.
18. Pospisil František Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 165 01:42:35.5 54.
19. Kochlöfl Martin 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 99 01:43:24.0 56.
20. Novák Jaroslav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 144 01:44:27.5 61.
21. Holý Václav Kadaň 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 69 01:45:27.0 67.
22. Lehrl Josef Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 120 01:45:51.7 71.
23. Chlubna Jan Sportovní klub vozíčkářů Sharks 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 80 01:46:24.0 73.
24. Stumpf Michal M.E.N. run team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 213 01:46:39.0 75.
25. Dvořák Ivan Sportovci z Podbaby 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 39 01:48:15.0 82.
26. Borovský Martin Cobram team 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 16 01:48:24.7 83.
27. Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 206 01:48:33.0 86.
28. Vondrouš Jiří Teplice 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 227 01:48:44.7 88.
29. Bajer Josef SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 4 01:49:05.5 90.
30. Dibelka Vlastimil 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 31 01:50:23.7 93.
31. Veselý Martin SEA Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 218 01:50:28.3 94.
32. Pešta Michal Rockeři 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 157 01:51:54.0 100.
33. Kaisr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 90 01:54:02.5 106.
34. Polanský Petr Most 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 163 01:54:34.5 111.
35. Volf Miroslav Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 224 01:55:19.5 115.
36. Kusek Robert 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 119 01:55:29.5 116.
37. Konopásek Tomáš 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 102 01:56:14.7 118.
38. Ďurčo Filip 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 37 01:57:29.7 126.
39. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 204 01:57:34.5 127.
40. Tomšů Ladislav 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 201 01:58:13.2 129.
41. Segeč Karol Žatec 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 175 01:59:45.7 132.
42. Bořík Milan BLAŽIM 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 17 02:00:19.6 133.
43. Zajac Michal 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 234 02:02:41.5 143.
44. Němec Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 140 02:04:07.2 147.
45. Fiala Jakub Čakovice v pohybu 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 46 02:04:21.5 149.
46. Segeč Marek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 176 02:05:52.7 153.
47. Neugebauer Josef 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 142 02:08:44.5 163.
48. Kubovič Daniel DUKLA Zátiší 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 111 02:20:28.8 196.
49. Vondráček Ladislav BK Pesvice 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 226 02:25:04.1 204.
50. Holý Jan 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 67 02:27:05.5 208.
  Holý Radek 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 68 DNF  
  Dort Jan 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 242 DNF  
  Kusala Svätopluk Šneci v běhu 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 118 DNS  
  Novotný Radim 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 147 DNS  
  Masaryk Andrej 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 131 DNS  
  Kuchařík Pavel Jirkov 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 116 DNS  
  Bäumelt Karel 21 km - Hlavní závod Muži B 1981-1972 11 DNS  

21 km - Hlavní závod - Ženy C 1971-1962

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nikolič Marta 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 143 01:31:04.0 14.
2. Prchlikova Barbora Benešovský běžecký klub 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 166 01:42:27.2 53.
3. Novotná Lenka 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 146 01:45:05.0 65.
4. Pöplová Romana 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 164 01:54:14.7 108.
5. Mičová Hanka 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 133 01:59:03.0 130.
6. Kottová Barbora Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 107 02:04:20.7 148.
7. Kadlecová Světlana Klášterec 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 89 02:12:27.2 177.
8. Ronovská Jana 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 171 02:19:03.5 189.
9. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 42 02:24:53.3 203.
10. Svobodová Martina Ústí nad Labem (okr. Ústí nad Labem 21 km - Hlavní závod Ženy C 1971-1962 189 02:26:24.0 207.

21 km - Hlavní závod - Muži C 1971-1962

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrbek Luděk Perkmon Academy 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 71 01:29:15.0 7.
2. Prokeš Dušan 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 168 01:31:35.5 15.
3. Patera Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 155 01:36:40.7 29.
4. Maher Chris 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 126 01:39:43.0 41.
5. Černý Antonín Mk Kladno 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 26 01:40:23.5 44.
6. Čvančara Pavel 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 30 01:40:24.5 45.
7. Nesvadba Vladimír Zdravotní klaun 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 141 01:41:01.0 47.
8. Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 235 01:41:24.2 48.
9. Brabec Petr Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 19 01:42:27.0 52.
10. Koco Zdeněk Runners Musketeers 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 98 01:44:33.3 63.
11. Štětka Jiří 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 194 01:46:05.2 72.
12. Liebig Vilém 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 122 01:46:33.5 74.
13. Basel Miroslav Nelahozeves 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 10 01:47:01.0 76.
14. Jánošík Martin 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 83 01:48:25.2 84.
15. Baran František Most 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 6 01:48:35.5 87.
16. Dušek Petr 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 38 01:51:10.0 97.
17. Pátek Tomáš Friday Team 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 154 01:51:23.2 98.
18. Max Podrabský Miroslav PoHan 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 132 01:54:25.2 110.
19. Vitvar Pavel Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 220 01:55:59.7 117.
20. Hlaváček Otakar 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 63 01:56:36.7 119.
21. Habart Petr Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 58 02:01:25.2 136.
22. Buchta Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 21 02:03:43.0 145.
23. Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 128 02:10:53.7 171.
24. Fišr Zdeněk 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 52 02:24:37.0 202.
25. Kotěšovec Václav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 106 02:25:59.5 205.
26. Fišr Vojtěch 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 51 02:27:13.3 209.
  jaroslav segl KL sport most 21 km - Hlavní závod Muži C 1971-1962 84 DNF  

21 km - Hlavní závod - Muži D 1961-1952

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šťastný Jaroslav Maraton klub Kladno 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 192 01:36:35.7 28.
2. Bartl Milan Krušnoborci 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 7 01:43:31.0 58.
3. Frič Pavel Checomacoco 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 244 01:44:22.5 60.
4. Frey Eduard TOM - KČT Kralupy nad Vltavou 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 54 01:44:33.2 62.
5. Drahý Petr Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 34 01:45:34.0 68.
6. Bartoš Miroslav BK Louny 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 9 01:48:32.0 85.
7. Hudák Jiří 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 75 01:52:50.7 102.
8. Macek Jiří VTZ Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 125 02:19:39.3 191.
9. Vaněk Jan RD Vinařice - Běžci Chomutov 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 211 02:23:52.8 199.
10. Sabo Ján 21 km - Hlavní závod Muži D 1961-1952 173 02:39:52.5 222.

21 km - Hlavní závod - Veteráni 1951 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koller Milan BehamProHospicMost 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 101 01:55:16.0 114.
2. Vaníček Jiří Chomutov 2 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 212 02:15:20.8 185.
3. Večeřa František VTŽ Chomutov 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 217 02:20:50.0 197.
4. Kostka Josef 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 243 02:39:16.8 221.
  Pilík Stanislav Panský mlýn Rakovník 21 km - Hlavní závod Veteráni 1951 a starší 159 DNS  

7,5 km - Kamencový okruh - Dorostenky 2006-2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Königová Natálie Florbal Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenky 2006-2005 297 00:42:25.0 29.

7,5 km - Kamencový okruh - Dorostenci 2006-2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bystřický Jaroslav 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 259 00:33:28.7 3.
2. TAPŠÍK Tomáš Bílinská (j)Elita 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 348 00:35:32.4 6.
3. Penk Ondřej 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 321 00:38:04.9 12.
4. Janoušek Petr 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 286 00:46:25.4 45.
5. Gabriel Jaromír TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 272 00:50:42.7 76.
  one no Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Dorostenci 2006-2005 316 DNS  

7,5 km - Kamencový okruh - Juniorky 2004-2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fučíková Adéla TJ VTŽ 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 269 00:45:16.2 41.
2. Juppová Pavla Jirkov 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 289 00:48:01.9 60.
3. Janoušková Adéla Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Juniorky 2004-2003 287 00:53:05.4 83.

7,5 km - Kamencový okruh - Junioři 2004-2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klíma Josef 7,5 km - Kamencový okruh Junioři 2004-2003 293 00:48:02.2 61.

7,5 km - Kamencový okruh - Ženy 2002 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nezbedova Anna 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 313 00:39:07.7 14.
2. Kotrčová Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 299 00:39:34.1 17.
3. Turčanová Ladislava 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 361 00:40:13.4 18.
4. Krejcová Nikola 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 359 00:40:44.8 19.
5. Veronika Babinčáková SRTG Strupčice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 351 00:40:49.4 20.
6. Pavlasová Miluška Rájov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 319 00:41:05.9 21.
7. Háčková Eva 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 275 00:41:09.4 23.
8. Steklá Jaroslava Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 335 00:42:00.2 26.
9. Vlachová Kukučová Anna 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 355 00:42:18.2 27.
10. Housková Jitka Aireye/Harmonelo 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 278 00:42:39.9 30.
11. Eisenhammerová Lenka 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 266 00:42:40.6 31.
12. Molnárová Markéta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 310 00:42:46.4 33.
13. Dolnakova Denisa Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 262 00:43:12.2 35.
14. Vrbova Andrea Stg Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 357 00:43:31.2 36.
15. Chrobáková Veronika Sweep Ultimate Gym 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 283 00:43:39.7 37.
16. Šteidlová Petra 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 344 00:44:18.9 39.
17. Steinerová Gábina Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 334 00:45:09.2 40.
18. Penková Klára 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 322 00:45:25.2 42.
19. Sulanska Ilona Vysoká Pec 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 338 00:45:29.7 43.
20. Šroubová Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 343 00:45:34.4 44.
21. Bechyňová Ivana Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 255 00:46:41.2 46.
22. Kondrusová Michaela Šneci v běhu 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 296 00:46:43.4 47.
23. Hladová Marcela Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 277 00:46:47.9 48.
24. Vincencová Martina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 353 00:46:48.2 49.
25. Gabrielová Petra TEAM 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 273 00:46:55.9 50.
26. Matušková Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 308 00:47:13.4 51.
27. Funková Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 271 00:47:16.2 53.
28. Skalníková Ema V klídku tým 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 331 00:47:32.2 55.
29. Dubská Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 263 00:47:32.7 56.
30. Seidlová Pavla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 327 00:47:38.7 57.
31. Vilímská Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 352 00:47:56.4 59.
32. Panošková Lenka 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 318 00:48:22.7 62.
33. Eigl Košatová Naděžda 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 265 00:48:26.9 64.
34. Válečková Renata BKJMost 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 349 00:48:27.2 65.
35. Nezbedová Eliška 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 314 00:48:48.2 67.
36. Krejčíková Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 300 00:48:58.8 68.
37. Kordinová Andrea 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 298 00:49:00.2 70.
38. Podrazilová Jana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 323 00:49:13.2 72.
39. Krovská Hana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 301 00:49:48.7 73.
40. Becková Martina Olympijské družstvo Jirkov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 254 00:50:06.3 74.
41. Kindlová Tereza Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 292 00:50:21.4 75.
42. Bystřická Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 258 00:50:57.4 77.
43. Námešná Darina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 312 00:50:59.7 78.
44. Jírovcová Petra Kadaň 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 288 00:51:05.4 79.
45. Chrenková Michaela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 282 00:51:24.4 80.
46. Hrdinová Veronika 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 279 00:51:49.2 81.
47. Vondráčková Laďka Prostě běž! 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 356 00:52:35.4 82.
48. Kindlová Eva Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 291 00:53:15.5 84.
49. Janošíková Marta 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 285 00:53:36.2 85.
50. Fuková Iveta Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 270 00:53:51.2 86.
51. Frantová Kateřina 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 268 00:53:54.5 87.
52. Dvořáková Gabriela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 264 00:57:44.7 88.
53. Rejzkova Pavlína 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 325 00:57:44.7 89.
54. Soukupová Kamila 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 333 00:57:46.7 90.
55. Bubáková Zuzana 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 256 00:57:47.0 91.
56. Šidlochová Eliška Florbal Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 339 00:59:44.8 94.
57. Hrebeniaková Anita 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 280 01:00:06.2 95.
58. Štětinová Květa Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 347 01:05:00.0 97.
  Rohlová Barbora 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 326 DNF  
  Müllerová Soňa 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 311 DNF  
  Nováková Jana now@k_runners 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 315 DNF  
  Štětinová Květuše Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 346 DNF  
  Bartoňová Barbora Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 252 DNF  
  VEITOVÁ TATIANA 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 350 DNS  
  Grünes Adéla 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 274 DNS  
  Wilderová Nicolle 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 358 DNS  
  Hutlasová Martina Chomutov 4 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 281 DNS  
  Kokšálová Michaela 7,5 km - Kamencový okruh Ženy 2002 a starší 295 DNS  

7,5 km - Kamencový okruh - Muži 2002 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kämpf David Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 290 00:31:00.4 1.
2. Bartoň Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 251 00:32:06.0 2.
3. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 320 00:33:47.4 4.
4. Sejval Michal SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 328 00:34:16.4 5.
5. Šlais Jakub Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 341 00:35:34.2 7.
6. Bäumelt Karel 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 253 00:36:03.7 8.
7. Chrpa Lukáš Sweep Ultimate Gym 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 462 00:37:20.2 9.
8. Sochor Josef Sweep ultimate gym 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 332 00:37:33.2 10.
9. Bureš Jaroslav Údlice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 257 00:37:58.9 11.
10. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 294 00:38:34.4 13.
11. Potrebuješ Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 324 00:39:08.4 15.
12. Kučera Ladislav SEA Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 303 00:39:20.9 16.
13. Hanzlík Martin Droužkovice 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 276 00:41:07.4 22.
14. Minařík Jan Chomutov 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 309 00:41:29.4 24.
15. Křížek Jaromír 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 302 00:41:42.4 25.
16. Vlach Michal 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 354 00:42:18.4 28.
17. Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 260 00:42:44.9 32.
18. Stoklásek Miroslav 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 336 00:42:46.9 34.
19. Marhold Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 307 00:43:44.9 38.
20. Štěrba Michal 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 345 00:47:15.7 52.
21. Skalník Jiří V klídku tým 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 330 00:47:29.9 54.
22. Kůta Jan 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 304 00:47:55.9 58.
23. Maleček Petr Sací komando Most 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 306 00:48:25.7 63.
24. Pabišta Petr BKJ Most 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 317 00:48:27.8 66.
25. Lajtner Petr 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 305 00:48:59.7 69.
26. Škrípal Karel 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 340 00:49:11.4 71.
27. Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 261 00:58:37.7 92.
28. Sučík David 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 337 00:59:44.2 93.
29. Skála Lukáš 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 329 01:00:07.4 96.
  Fiala Martin Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 267 DNF  
  Izakovič Michal EasyCamps 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 284 DNF  
  one no Fialky 7,5 km - Kamencový okruh Muži 2002 a starší 342 DNS  

21 km - Štafety - Štafeta 3x7 km do 120 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěch Malý + Vojtěch Malý + Lukáš Ryneš Sweep Ultimate Gym-PANB-Xandor 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 427 01:27:04.7 3.
2. Anežka Křížová + Libuše Křížová + Pavel Vodička Modrý tým 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 414 01:27:11.7 4.
3. Josef Karhan + Jiří Šulc + Lukáš Bamburák ŠuKaBam runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 403 01:35:20.2 7.
4. Radka Hodicová + Pavel Kment + Luděk Hodic Náhodné setkání 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 420 01:36:29.7 8.
5. Lenka Hlavova + Martin Hlava + Simona Hlavová Hlavouni 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 425 01:36:47.0 9.
6. Roman Husák + Petra Husáková + Alexandr Husák Jirkov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 406 01:39:02.0 11.
7. Tomáš Bruna + Eva Gaubeová + Petr Soudek CF Litvínov aliance 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 434 01:41:29.2 14.
8. Kristýna Pikalová + Marek Šubík + Michal Havlíček STG Strupčice 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 461 01:42:17.2 15.
9. Barbora Filipová + Renata Kalčeva + Ondřej Fillip Kamarádi v běhu 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 423 01:43:43.7 16.
10. Ema Dvořáková + Amálie Fučíková + Marie Tejmlová RYCHLONOŽKY 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 433 01:47:30.5 19.
11. Stanislav Král + Filip Morávek + Tomáš Morávek 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 431 01:48:08.5 21.
12. Sebastian Milička + Jan Král + Oliver Kharboutli Piráti Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 415 01:49:54.5 23.
13. Kateřina Kämpfová + Eliška Kämpf + Petr Beneš Kämpfteam 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 426 01:52:28.7 24.
14. Julie Mouleová + Klára Mouleová + Dominik Pavlát Domino a jeho Vorvani 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 435 01:52:58.2 26.
15. Radek Malecký + Jiří Grohol + Martin Kilik 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 408 01:54:25.5 27.
16. Ondřej Moutvička + Patrik Fričl + František Hejl Hunters Litvínov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 416 01:55:22.0 29.
17. Lucie Čečrlová + Miroslava Marková + Lukáš Fanta Cobram 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 424 01:56:54.0 31.
18. Karlík Fišrová + Eva Koudelová + Eliška Francová Lída BEET RUNNERS 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 430 01:56:55.7 32.
19. Oldřich Pěnička + Ladislav Kos + Jan Vaněk Jsme mladí, krásní, inteligentní. Každej nás musí mít rád. 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 452 01:56:59.2 33.
20. Jana Hennlichová + Adéla Višová + Jan Kostrhoun 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 429 01:58:11.5 35.
21. Renata Kuchařová + Lukáš Kuchař + Alexandr Kuchař Cook Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 404 01:58:40.2 36.
22. Jakub Matušík + Barbora Nedvědová + Maxmilián Matušík T(h)uláci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 419 01:58:58.5 37.
23. Roman Vik + Tomáš Vik + Lukáš Šantora Bečov - Praha - Hořenec 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 422 02:00:05.5 38.
24. Jiří Poprovský + Alice Fajčíková + Petra Tschochnerová Stopgaučink 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 410 02:00:07.7 39.
25. Filip Novák + Aleš Gelhof + Aléla Ferencová Wolves 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 417 02:01:34.7 41.
26. Petr Kameník + Promovaní inženýři + Radek Herškovič Promovaní inženýři 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 413 02:01:48.2 42.
27. Monika Peštová + Daniel Kareš + Jan Petržílka PREDÁTOŘI 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 421 02:02:11.7 43.
28. Iveta Matulová + David Matula + Lucie Studničková Poníci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 411 02:03:09.2 44.
29. Petra Klímová + Jaroslava Hošková + Tomáš Vojtěchovský JaPeTo Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 401 02:04:00.2 46.
30. Pavla Hlavatá + Lucie Zíková + Ivana Klečková Seňoritas 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 412 02:04:10.7 47.
31. Radka Charvátová + Jiří Charvát + Ivana Foltová Achilles Runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 409 02:07:03.2 49.
32. Veronika Dvořáková + Tereza Klímová + Anna Stellnerova Bezejmenni 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 402 02:17:01.0 55.
33. Jitka Tropková + Michaela Hercíková + Jiří Hercík 3JM 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 432 02:18:31.3 56.
34. Michaela Kindlová + Tomáš Kindl + Petr Janák Kindl & partneři 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 407 02:20:20.0 57.
35. Tučková + Petr Káš + Petr Káš Martina Kášovci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 418 02:26:11.3 58.
36. Barbora Zollpriesterová + Michaela Palinčáková + Veronika Bížov Sistas 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 428 02:29:36.5 59.
  Michaela Kondrusová + Kateřina Krejčíková + Karel Krejčík K+K+K 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km do 120 let 405 DNS  

21 km - Štafety - Štafeta 3x7 km nad 120 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavel Ryzák + Jakub Patúc + Jiří Patík TJ VTŽ Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 442 01:19:11.0 1.
2. Václav Bartoň, + Alžběta Pospíšilová + Aleš Gartner New Roll Runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 443 01:26:10.0 2.
3. Daniela Cimermanová + Ladislav Cimerman + Ladislav Cimerman Cimroši 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 458 01:27:22.0 5.
4. Pavel Nobst + Petr Češka + Miroslav Kunc Nigerijci 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 457 01:34:00.2 6.
5. Jiří Kopica + Bertha Condori Ramos de Maják + David Maják Mezinárodní (ne)běžecký spolek 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 453 01:36:57.3 10.
6. Petr Jursík + František Smiško + Adam Studený Garden Boys 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 460 01:40:10.7 12.
7. Barbora Prchlikova + Jindřich Slunecko + Libor Tůma Nedělníci -BBK 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 437 01:41:13.2 13.
8. Vlastimil Jiřiště + Miroslav Jiriste + Petra Bóriková PVM 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 438 01:45:06.5 17.
9. Marcela Repáčová + Pavel Gál + Jana Razakowská 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 436 01:47:02.7 18.
10. Simona Puršová + Ondřej Blail + Miroslav Kubáč Chomutov 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 451 01:47:35.0 20.
11. Přemysl Jánský + Ladislav Kala + Dušan Petrovič Stella Metalli Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 450 01:48:12.7 22.
12. Petr Weiss + Květka Kronichová + Lenka Bartoníčková good runners 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 455 01:52:49.0 25.
13. Dagmar Juppová + Jan Vlček + Bohdana Martinovcová Šampus a Bublinky 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 446 01:54:58.7 28.
14. Jiří Musil + Blanka Lipmannová + Milan Štefanov 4fin 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 447 01:55:42.7 30.
15. Tomáš Beck + Lukáš Menšík + David Menšík ToLuDa 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 449 01:57:56.5 34.
16. Petr Veit + Michal Veit + Tomáš Veit 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 445 02:01:04.7 40.
17. Lenka Jandová + Martin Janda + Božena Havlenová 2+1 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 456 02:03:53.8 45.
18. Jaroslav Toman + Jiřina Tomanová + Toman Jaroslav Tomani 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 444 02:04:41.7 48.
19. Petr Wachtfeidl + Michaela Stanečková + Rudolf Růžička Alešovka 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 454 02:07:22.0 50.
20. Radana Hubínková + Linda Smišková + Petra Jursíková Garden Girls 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 459 02:09:11.5 51.
21. Martin Kolomazník + Michal Zícha + Lukáš Kirn SKPV Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 440 02:11:40.0 52.
22. Lucie Robelová + Josef Tichý + Petra Tichá TicháCzech 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 441 02:12:31.5 53.
23. Mirka Hlaváčková + Jirka Hlaváček + Lucka Zlámalová Kingáčovi a Luca 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 439 02:12:52.0 54.
  Přemysl Jánský + Ladislav Kala + Dušan Petrovič Stella Mettali Team 21 km - Štafety Štafeta 3x7 km nad 120 let 448 DNS