Výsledky závodu

32. Glassman Triathlon 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.09.2021



Triathlon - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 10 01:30:37.3 2.
2. Krupička Tomáš Triathlon Muži 1(do 44let) 62 01:32:39.6 4.
3. Barna Miloš KOA Triathlon Muži 1(do 44let) 29 01:36:23.6 8.
4. Rež Adam Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 57 01:37:40.7 10.
5. Chott Jan Koloshop team Triathlon Muži 1(do 44let) 42 01:38:03.1 13.
6. Najman David Joskatel team Triathlon Muži 1(do 44let) 66 01:38:52.4 15.
7. Ehrmann Jan Kalda Team Triathlon Muži 1(do 44let) 24 01:39:06.9 17.
8. Kubera Petr Pivní strejc Triathlon Muži 1(do 44let) 41 01:39:44.2 18.
9. Mach David Ostrava Triathlon Muži 1(do 44let) 32 01:39:54.7 19.
10. Řepa Vilém PROFI SPORT Cheb Triathlon Muži 1(do 44let) 50 01:41:30.5 25.
11. Krištof Štěpán Triathlon Muži 1(do 44let) 54 01:41:47.2 26.
12. Skřivánek Jan KOA Triathlon Muži 1(do 44let) 30 01:42:47.7 27.
13. Kocík Vojtěch Triathlon Muži 1(do 44let) 37 01:44:23.3 31.
14. Marek Jiří SPONA Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 3 01:45:40.7 34.
15. Knapík Jan Tep 36 Triathlon Muži 1(do 44let) 28 01:53:11.2 44.
16. Lehrl Tomas Triathlon Muži 1(do 44let) 2 01:53:48.2 45.
17. Pohl Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 64 01:55:27.6 48.
18. Kříž Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 40 01:59:19.3 56.
19. Urban Filip Hopman Team Žatec Triathlon Muži 1(do 44let) 15 02:00:14.7 57.
20. Jakeš Radovan Triathlon Muži 1(do 44let) 18 02:03:25.4 59.
21. Huněk Rudolf Triathlon Muži 1(do 44let) 6 02:05:15.7 62.
  Hendrych Adam Profi sport Cheb Triathlon Muži 1(do 44let) 39 DNF  

Triathlon - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan HH Smíchov Triathlon Muži 2 (45-59let) 46 01:33:36.8 5.
2. Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 22 01:33:58.8 6.
3. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 2 (45-59let) 12 01:37:12.4 9.
4. Oplatek Eduard KTP Tábor Triathlon Muži 2 (45-59let) 52 01:37:45.4 11.
5. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 13 01:37:49.6 12.
6. Paterka Marek Děčín Triathlon Muži 2 (45-59let) 60 01:38:44.0 14.
7. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 2 (45-59let) 65 01:40:15.7 20.
8. Zouhar Filip Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 33 01:40:31.2 21.
9. Rež Zdeněk SPONA Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 7 01:40:35.2 22.
10. Urban Miroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 36 01:41:06.5 23.
11. Lang Jaroslav FABRIKAMAN Triathlon Muži 2 (45-59let) 23 01:43:51.8 28.
12. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 31 01:43:57.9 29.
13. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 14 01:44:19.6 30.
14. Kříž Miloš Fujikoki Louny Triathlon Muži 2 (45-59let) 4 01:45:22.1 32.
15. Prášek Jiří Triathlon Muži 2 (45-59let) 55 01:45:31.9 33.
16. Volf Miroslav Běžci Chomutov Triathlon Muži 2 (45-59let) 9 01:46:10.7 35.
17. Koupilek Jiří Kolovraty Triathlon Muži 2 (45-59let) 49 01:50:55.4 40.
18. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 25 01:51:59.7 41.
19. Feix Ivo Neplavci TP Triathlon Muži 2 (45-59let) 21 01:52:54.8 43.
20. Vít Jiří Fabrikaman Triathlon Muži 2 (45-59let) 19 01:54:30.7 46.
21. Dolanský Pavel Hobýci Most Triathlon Muži 2 (45-59let) 44 01:56:05.8 49.
22. Urban Jaroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 11 01:56:34.1 50.
23. Čečrle Stanislav SK Štěpánov Triathlon Muži 2 (45-59let) 56 01:57:35.1 52.
24. Fišer Stanislav O-I Triathlon Muži 2 (45-59let) 63 01:57:54.8 53.
25. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 17 02:06:30.4 64.
26. Hantych Petr Triathlon Muži 2 (45-59let) 5 02:21:48.0 68.
27. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triathlon Muži 2 (45-59let) 1 02:22:36.3 70.
28. Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triathlon Muži 2 (45-59let) 26 02:41:51.1 74.
  Tonder Martin Děčín Triathlon Muži 2 (45-59let) 59 DNF  

Triathlon - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Milan z hor Triathlon Muži 3 (nad 60let) 51 01:38:54.6 16.
2. Fajner Anton Acapulco team Praha Triathlon Muži 3 (nad 60let) 35 01:57:12.9 51.
3. Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 3 (nad 60let) 27 02:06:59.0 65.
4. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triathlon Muži 3 (nad 60let) 34 02:22:25.1 69.

Triathlon - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marinkova Viktorie Profisport Cheb Triathlon Ženy 1 (do 44let) 58 01:46:45.2 36.
2. Rožánková Tereza Kilpi KOME klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 48 01:47:14.8 37.
3. Řezanková Alena Kilpi KOME Klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 45 01:48:48.2 38.
4. Ševčíková Anežka Kilpi KOME klub Triathlon Ženy 1 (do 44let) 16 01:50:32.2 39.
5. Břachová Kateřina Triathlon Ženy 1 (do 44let) 53 01:52:22.5 42.
6. Jana Hornová Katerina Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 20 01:58:02.9 54.
7. Dostálová Sabina 3FIT Praha Triathlon Ženy 1 (do 44let) 47 02:05:54.0 63.
8. Pánková Jana Běžci Chomutov Triathlon Ženy 1 (do 44let) 43 02:09:08.0 66.

Triathlon - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 2 (45-59let) 38 01:55:10.2 47.
2. Kadlečková Lucie Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 2 (45-59let) 8 01:58:57.9 55.
3. Bublová Naďa Koloshop team Triathlon Ženy 2 (45-59let) 61 02:13:45.5 67.

Triathlon - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zdeněk Šlapák + Karel Kaška Chomutov Triathlon Štafeta 2 členná 92 01:30:27.0 1.
2. Lukáš Heřman + Lukáš Heřman Puštíci Triathlon Štafeta 2 členná 94 01:41:14.4 24.
3. Martin Galeta + Petra Kovtanova Triathlon Štafeta 2 členná 91 02:04:08.3 60.
4. Dušan Oláh + Pavel Nový Nováčci Triathlon Štafeta 2 členná 90 02:24:36.5 71.
5. Kateřina Huňková + Jana Urbanová Triathlon Štafeta 2 členná 93 02:29:13.9 72.
  Petr Minařík + Simon Henton EGERFISH Triathlon Štafeta 2 členná 98 DNF  

Triathlon - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drahomír Karvay + Cimermanová Daniela + Altschul Rudolf Koloshop team Triathlon Štafeta 3 členná 99 01:31:49.9 3.
2. Pavel Vacek + Ondřej Hampejs + Petr Watzke SPONA Teplice Triathlon Štafeta 3 členná 95 01:35:34.6 7.
3. Pavla Vacková + Lucie Jiříková + Michaela Sedlárová Koloshop team Triathlon Štafeta 3 členná 96 02:00:17.0 58.
4. Jana Urbanová +Jiřina Kalců + Tomáš Kalců Triathlon Štafeta 3 členná 100 02:05:00.5 61.
5. Martina Becková + Stanislav Bureš + Jitka Josefusová Krušnohorský výšvih Triathlon Štafeta 3 členná 97 02:32:16.8 73.