Výsledky závodu

Kolmo kolem komína

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.08.2021



1 okruh Hobby – 14km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikeš Zdeněk Bílina 1 okruh Hobby – 14km Muži 123 00:46:14.5 1.
2. Svojše Milan Cyklokroužek Příčná 1 okruh Hobby – 14km Muži 115 00:47:35.8 2.
3. Jakub Rusý 1 okruh Hobby – 14km Muži 107 00:47:48.0 3.
4. Racek Michal Třebenice 1 okruh Hobby – 14km Muži 112 00:50:54.6 4.
5. Gerstendörfer Ondřej Krteček Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 141 00:52:05.8 5.
6. Šebek Matěj Donut Trails 1 okruh Hobby – 14km Muži 114 00:55:02.3 6.
7. Gažur Pavel Beton Bike Litvínov 1 okruh Hobby – 14km Muži 111 00:55:50.7 7.
8. Soubusta Petr CK Terezín 1 okruh Hobby – 14km Muži 143 00:56:17.9 9.
9. Pospíšil Luboš 1 okruh Hobby – 14km Muži 113 01:02:57.7 11.
10. Kraml Lukáš Krteček Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 140 01:12:30.2 12.
11. Hossinger Jan 1 okruh Hobby – 14km Muži 139 01:16:17.5 13.
12. Rasocha Vojta Třebenice 1 okruh Hobby – 14km Muži 118 01:17:21.7 14.
13. Virt Štěpán Virťáci Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 138 01:31:06.5 15.
14. Jeřábek Vít Jestřáb Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 121 01:38:18.9 16.
15. Jeřábek Petr Jestřáb Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 122 01:38:19.1 17.

1 okruh Hobby – 14km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soubustová Štěpánka 1 okruh Hobby – 14km Ženy 142 00:56:16.6 8.
2. Limberková Anna AC Košťálov 1 okruh Hobby – 14km Ženy 120 01:00:19.6 10.

2 okruhy Elite – 31km - Muži Do 18 let (M1 - 2003 včetně a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tesařík Tomáš BMX Litoměřice 2 okruhy Elite – 31km Muži Do 18 let (M1 - 2003 včetně a mladší) 42 01:43:23.2 33.
2. Virt Jiří Virťáci Team 2 okruhy Elite – 31km Muži Do 18 let (M1 - 2003 včetně a mladší) 43 02:46:38.2 50.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Špaček Jakub Bike-point.eu 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992) 31 01:16:48.7 2.
2. Schovanec Jan Roudnice 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992) 38 01:21:23.1 5.
3. Žatecký Václav Hopman team Žatec 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992) 48 01:30:27.5 16.
4. Kopecký Jan Veslaři Roudnice n/L 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992) 37 01:36:31.9 22.
5. Křeček Radek 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2002-1992) 30 01:45:54.6 36.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 26 01:13:17.0 1.
2. Sedláček Karel 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 27 01:21:54.4 6.
3. Augusta Filip MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 34 01:26:53.7 9.
4. Škobrtal Michal Cyklo Adam 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 35 01:28:04.2 11.
5. Šatra Zdeněk Bike-piont Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 29 01:31:42.2 17.
6. Říha Zbyněk BTT LIBOCHOVICE 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 36 01:34:23.4 20.
7. Hylský Jiří Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 28 01:53:26.2 41.
8. Novotný Tomáš MAGICLAB 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 41 01:55:07.0 42.
9. Zajpt Tomáš 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1991-1982) 32 02:47:22.7 51.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 65 01:20:36.3 3.
2. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 62 01:20:48.8 4.
3. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 21 01:23:58.6 7.
4. Soubusta Petr CK Terezín 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 64 01:24:47.2 8.
5. Raus Oldřich MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 18 01:28:42.9 13.
6. Wágner Štěpán Sutom Boys 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 68 01:29:33.5 14.
7. Zinga Kamil BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 66 01:34:00.7 19.
8. Šklíba Josef 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 63 01:34:31.6 21.
9. Stuchlý Míra MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 77 01:37:50.9 24.
10. Prukner Pavel Lovosice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 58 01:39:37.3 27.
11. Fišer Štěpán Rájkol 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 51 01:40:33.4 28.
12. Říha Pavel BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 76 01:41:06.6 30.
13. Čermák Petr Kl Sport Most 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 67 01:41:24.9 31.
14. Veselý Tomáš Los Lovoš 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 59 01:42:43.7 32.
15. Šlégel Josef KL sport Most 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 50 01:48:18.0 37.
16. Michalička Milan 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 80 01:50:08.5 39.
17. Gaube Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 60 01:53:13.7 40.
18. Švejda Martin Los lovoš 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 55 01:58:54.5 44.
19. Rasocha Michal 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 61 02:01:32.6 46.
20. Rasocha Tomáš 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 82 02:04:52.0 48.
21. Virt Radek Virťáci Team 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1981-1972) 25 02:47:50.0 52.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pechar Bob Bike Point 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 46 01:27:15.5 10.
2. Němec Zdeněk Bike Point 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 52 01:28:12.8 12.
3. Jambor Luděk CK Lovosice 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 23 01:32:59.1 18.
4. GERTNER Petr G - PEND LOVOSICE 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 69 01:37:11.2 23.
5. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 22 01:44:09.7 34.
6. Moravec Pavel SKP Nymburk 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 57 01:45:41.0 35.
7. Kasal Vlastimil 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 56 01:59:35.5 45.
8. Simon Rostislav 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1971-1962) 53 02:03:13.8 47.

2 okruhy Elite – 31km - Muži nad 60 let (M6 - 1961 včetně a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Homolka Dalibor Nový Bor 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1961 včetně a starší) 83 01:29:33.9 15.
2. Pavlíček Zdeněk Triclub Česká Lípa 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1961 včetně a starší) 84 01:38:05.4 25.
3. Vyhnálek Bohumil Říčany 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1961 včetně a starší) 85 01:48:27.9 38.

2 okruhy Elite – 31km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka KILPI KOME klub 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 33 01:39:36.1 26.
2. Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 17 01:41:00.5 29.
3. Liberková Zuzana AC Košťálov 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 40 01:57:08.2 43.
4. Trnková Natálie Praha 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 44 02:15:38.3 49.