Výsledky závodu

Svárovský triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.06.2021



Triatlon - Muži 18 - 32 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řenč Tomáš Triatlon Slaný Triatlon Muži 18 - 32 let 9 01:24:23.6 1.
2. Holomoucký Adam Elab Team Triatlon Muži 18 - 32 let 25 01:27:24.3 2.
3. Plocek Lukáš Mika Training Triatlon Muži 18 - 32 let 50 01:31:01.5 5.
4. Glaubauf Aleš Triatlon Slaný Triatlon Muži 18 - 32 let 20 01:32:09.1 7.
5. Odl Jakub KILPI KOME KLUB Triatlon Muži 18 - 32 let 41 01:38:34.8 14.
6. Kucharič Milan Triatlon Muži 18 - 32 let 32 01:38:59.2 15.
7. Stára František CSG Triteam Triatlon Muži 18 - 32 let 60 01:41:58.7 20.
8. Cón Marek HYDRANT Triatlon Muži 18 - 32 let 91 01:48:14.3 28.
9. Deníček Václav Kladno Triatlon Muži 18 - 32 let 83 01:48:36.5 30.
10. Sýkora Tomáš SK Svárov Triatlon Muži 18 - 32 let 94 01:49:12.7 35.
11. Burian Alois HYDRANT Triatlon Muži 18 - 32 let 11 01:59:15.9 52.
12. Vosyka Vojtěch HYDRANT Triatlon Muži 18 - 32 let 73 01:59:17.2 53.
13. kaliba daniel HKNMPS Triatlon Muži 18 - 32 let 97 01:59:29.2 54.
14. Vondráček Jiří Potraviny Duchoslav Triatlon Muži 18 - 32 let 71 02:01:32.3 57.
15. Drábek Matěj Kladno Triatlon Muži 18 - 32 let 18 02:04:43.6 62.
16. Pietrula Jakub Kerberos Triatlon Muži 18 - 32 let 48 02:24:44.1 76.
17. Kapr Tomáš Podkozí Triatlon Muži 18 - 32 let 81 02:35:38.3 80.
18. Bandurovič Rudolf Herbalife Nutrition Triatlon Muži 18 - 32 let 3 02:38:48.1 81.

Triatlon - Muži 33 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kala Jiří Svárov Triatlon Muži 33 - 45 let 76 01:29:54.3 3.
2. Kodras Ondra K2 travel & tips Triatlon Muži 33 - 45 let 28 01:30:09.5 4.
3. Míka Ondřej SK Svárov Triatlon Muži 33 - 45 let 2 01:31:54.8 6.
4. Škobrtal Michal Cyklo Adam Triatlon Muži 33 - 45 let 62 01:35:41.8 9.
5. Obr Tomas BodyID náramky Triatlon Muži 33 - 45 let 40 01:37:26.1 12.
6. Frinta Kuba SK Svárov Triatlon Muži 33 - 45 let 13 01:41:57.8 19.
7. Píša Petr Maraton klub Kladno Triatlon Muži 33 - 45 let 49 01:42:18.8 21.
8. Homolka Ondřej SC Radotín Praha Triatlon Muži 33 - 45 let 26 01:43:26.6 23.
9. Benda Ondřej PŠ Lachmánek Triatlon Muži 33 - 45 let 4 01:44:51.0 24.
10. Urbánek Michal Triatlon Slaný Triatlon Muži 33 - 45 let 93 01:48:49.2 32.
11. Brandejs Radek Triatlon Muži 33 - 45 let 6 01:50:55.3 37.
12. Flak David CSG TRI TEAM Triatlon Muži 33 - 45 let 78 01:51:13.3 38.
13. Malý Jan Herbalife nutrition Triatlon Muži 33 - 45 let 1 01:52:48.3 43.
14. Prikryl Tomas SK Svarov Triatlon Muži 33 - 45 let 54 01:53:51.2 44.
15. Cepek Jan BK Chýně Triatlon Muži 33 - 45 let 12 01:54:50.4 45.
16. Cerveny Matej Triatlon Muži 33 - 45 let 14 01:55:21.4 46.
17. Datinsky Martin Herbalife Nutrition Triatlon Muži 33 - 45 let 16 01:56:09.4 48.
18. Míchal Vojtěch Sokol Červený Újezd Triatlon Muži 33 - 45 let 38 01:58:30.7 50.
19. Škoda Jan 42 Triatlon Muži 33 - 45 let 63 01:58:46.9 51.
20. Štreba Jaroslav Triatlon Slaný Triatlon Muži 33 - 45 let 64 02:11:12.7 68.
21. Durr Lukas tatkove v akci Triatlon Muži 33 - 45 let 19 02:15:53.4 70.

Triatlon - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan HH Smíchov Triatlon Muži 46+ let 80 01:34:19.3 8.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener Triatlon Muži 46+ let 89 01:36:21.3 10.
3. BULAVA František Lokomotiva Beroun Triatlon Muži 46+ let 8 01:36:34.5 11.
4. Sofín Luděk Sófa Triatlon Muži 46+ let 59 01:41:30.1 18.
5. Čamek Quba SK Svárov Triatlon Muži 46+ let 88 01:42:25.8 22.
6. Matyáš Roman MATY Training Centrum Triatlon Muži 46+ let 75 01:46:03.2 26.
7. Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon Muži 46+ let 52 01:47:00.5 27.
8. Lejček Viktor Triatlon Muži 46+ let 33 01:48:46.7 31.
9. Nassler Martin TTT Triatlon Muži 46+ let 39 01:48:55.5 34.
10. Švehla Jan Delta team triatlon Triatlon Muži 46+ let 77 01:51:50.5 39.
11. Příhoda Miroslav Herbalife Nutrition Triatlon Muži 46+ let 55 01:52:25.6 40.
12. Mareš Jan Delta Team Triatlon Muži 46+ let 79 01:52:27.7 42.
13. Černý Petr Athlético Valdek Triatlon Muži 46+ let 95 02:01:30.4 56.
14. Matula Štěpán Olympia Kladno Triatlon Muži 46+ let 36 02:02:04.7 58.
15. Pelán Stanislav Triatlon Slaný Triatlon Muži 46+ let 47 02:02:33.9 59.
16. Varhaník Tomáš NO CLUB Triatlon Muži 46+ let 69 02:04:38.6 61.
17. Ouda Martin T5 Kladno Triatlon Muži 46+ let 44 02:08:14.6 64.
18. Kolář Jan PKO Triatlon Muži 46+ let 29 02:08:18.6 65.
19. Švejkovský Jan Maratón klub Kladno Triatlon Muži 46+ let 86 02:10:39.3 67.
20. Zábranský Michal Triatlon Muži 46+ let 85 02:20:08.4 71.
21. Švácha Luboš Sokol Mšeno Triatlon Muži 46+ let 65 02:31:49.8 78.

Triatlon - Ženy 18 -32 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Odlová Hana KILPI KOME KLUB Triatlon Ženy 18 -32 let 43 01:39:55.2 16.
2. Vorlíčková Jana Kilpi KOME klub Triatlon Ženy 18 -32 let 72 01:41:05.6 17.
3. Zetková Mariana SK Svárov Triatlon Ženy 18 -32 let 10 01:48:33.2 29.
4. Polecová Sabina Triatlon Slaný Triatlon Ženy 18 -32 let 53 01:52:26.5 41.
5. Trnková Natálie Triatlon Ženy 18 -32 let 67 02:01:21.7 55.
6. Elznicová Denisa Kladno Triatlon Ženy 18 -32 let 90 02:02:54.8 60.
7. Hampelová Gabriela Coffeepower Triatlon Ženy 18 -32 let 22 02:24:02.6 75.

Triatlon - Ženy 33 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fanturova Lenka VSK FTVS Triatlon Ženy 33 - 45 let 96 01:37:41.6 13.
2. Holinkova Zuzana Betri Triatlon Ženy 33 - 45 let 24 01:46:03.1 25.
3. Janovská Kac Betri Triatlon Ženy 33 - 45 let 27 01:48:54.0 33.
4. Frintová Máťa SK Svárov Triatlon Ženy 33 - 45 let 42 01:55:47.6 47.
5. Herren Barbora Multisport team Triatlon Ženy 33 - 45 let 87 01:56:58.8 49.
6. Cepková Markéta BK Chýně Triatlon Ženy 33 - 45 let 82 02:05:20.2 63.
7. Tlustá Jitka Fufíci Triatlon Ženy 33 - 45 let 66 02:22:12.1 73.
8. Kolářová Jana Triatlon Ženy 33 - 45 let 30 02:25:06.4 77.
9. Praisová Eliška RR - Rozběháme Rakovník Triatlon Ženy 33 - 45 let 84 02:41:02.8 82.
10. Čermáková Petra Triatlon Ženy 33 - 45 let 15 02:51:09.6 83.
  Bergmann Bára Triatlon Ženy 33 - 45 let 5 DNF  

Triatlon - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazderova Renata 2BWinner Triatlon Ženy 46+ let 46 01:50:40.1 36.
2. Patzáková Jana Triatlon Ženy 46+ let 45 02:10:11.7 66.
3. Brandejsová Lenka Triatlon Ženy 46+ let 7 02:15:34.4 69.
4. Kopková Michaela SK Ptice Triatlon Ženy 46+ let 31 02:20:43.4 72.
5. Ksiazczak Eva SK Svárov Triatlon Ženy 46+ let 92 02:22:14.6 74.
6. Zímová Jana Frčaldo Serpentini Triatlon Ženy 46+ let 74 02:31:49.9 79.