Výsledky závodu

Josyma běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.09.2021



21km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Videcký Jan AC Mladá Boleslav 21km Muži 18-39 let 8 01:17:46.6 1.
2. Kouba Martin Praha 21km Muži 18-39 let 3 01:28:18.2 3.
3. Fiedler Martin TJ Sokol Podlázky Dalovice 21km Muži 18-39 let 30 01:36:15.6 4.
4. Kovář Jan Vyskeř 21km Muži 18-39 let 14 01:42:13.6 7.
5. Fiala Lukáš 21km Muži 18-39 let 11 01:45:31.9 12.
6. Miklánek Tomáš 21km Muži 18-39 let 27 01:45:59.0 13.
7. Huječek Adam 21km Muži 18-39 let 9 01:46:40.6 15.
8. Kučera Tomáš 21km Muži 18-39 let 19 01:57:20.6 24.
9. Hložek Jan 21km Muži 18-39 let 37 02:04:20.8 29.
  Šulc Ladislav Amix 21km Muži 18-39 let 35 DNF  

21km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 21km Muži 40-49 let 22 01:23:23.6 2.
2. Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21km Muži 40-49 let 12 01:43:29.0 9.
3. Vogl Jan Honánek 21km Muži 40-49 let 26 01:47:32.5 16.
4. Chytil Radek 21km Muži 40-49 let 18 01:51:17.2 17.
5. Odnoha David Přátelé Polánky 21km Muži 40-49 let 21 01:51:31.8 18.
6. Grolmus Radek PRFA 21km Muži 40-49 let 16 02:11:14.4 30.

21km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotlaba Radek Divadýlko na dlani 21km Muži 50-59 let 17 01:38:15.7 6.
2. Kára Vladimir Patřín 21km Muži 50-59 let 29 01:44:29.9 10.
3. Křížek Miloslav 21km Muži 50-59 let 5 01:44:33.4 11.
4. Fikker Jaroslav 21km Muži 50-59 let 23 01:46:21.5 14.
5. Hájek Stanislav Ivar Author CS 21km Muži 50-59 let 33 01:54:55.2 20.
6. Kolář Dalibor MB Sauny 21km Muži 50-59 let 7 01:55:39.0 22.

21km - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Josef Sokol Kampa 21km Muži 60+ let 31 01:59:08.3 25.

21km - Ženy 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ciglerová Kateřina Hobby Runners 21km Ženy 18-39 let 36 02:02:49.7 27.

21km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kvaizarová Hana 21km Ženy 40-49 let 1 01:36:57.2 5.
2. Jerabkova Kristyna Trailpoint / RWTTC 21km Ženy 40-49 let 20 01:42:32.9 8.
3. Sekerová Andrea 21km Ženy 40-49 let 10 01:51:36.1 19.
4. Svobodová Jaroslava 21km Ženy 40-49 let 6 01:55:38.5 21.
5. Katolická Markéta Spartan training group Mladá Boleslav 21km Ženy 40-49 let 24 01:57:06.8 23.
6. Čepelková Lucie FTM Milovice 21km Ženy 40-49 let 25 02:00:41.5 26.
7. Vichová Jana HSK Benecko 21km Ženy 40-49 let 34 02:03:50.9 28.

10km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Letko Zbyněk HSK Jičín 10km Muži 18-39 let 115 00:36:32.5 2.
2. Syrovátka Jakub Lawi Stars Giant 10km Muži 18-39 let 149 00:38:30.8 3.
3. Nebeský Jakub Boleslavští Běžci 10km Muži 18-39 let 116 00:39:51.4 7.
4. Soukup Matěj MS 10km Muži 18-39 let 109 00:42:24.0 8.
5. Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav (basketbal) 10km Muži 18-39 let 106 00:42:59.6 10.
6. Ráček Zdeněk 10km Muži 18-39 let 168 00:45:18.1 13.
7. Lenzenhuber Aaron In Motion 10km Muži 18-39 let 159 00:47:40.9 20.
8. Zvalo Zdeněk Dobrovice 10km Muži 18-39 let 127 00:48:42.9 23.
9. Palfi Stefan 10km Muži 18-39 let 122 00:49:28.9 24.
10. Hofman Tadeáš 10km Muži 18-39 let 129 00:50:01.0 25.
11. Elstner Lukáš Písková Lhota 10km Muži 18-39 let 123 00:50:30.1 27.
12. Kučera Radek 10km Muži 18-39 let 148 00:51:31.7 31.
13. Horn Ondřej 10km Muži 18-39 let 156 00:52:25.5 34.
14. Vohanka Jiří Boleslavští běžci 10km Muži 18-39 let 126 00:52:58.0 38.
15. Demidov Michal 10km Muži 18-39 let 164 00:55:16.2 44.
16. Macoun Jan 10km Muži 18-39 let 120 00:55:24.9 45.
17. Špáta Tomáš 10km Muži 18-39 let 150 00:57:41.9 50.
18. Kaňka Jan JOSYMA MB 10km Muži 18-39 let 104 00:58:40.7 51.
19. Lenc Michael 10km Muži 18-39 let 113 00:58:40.7 52.
20. Pivrnec Jan 10km Muži 18-39 let 103 01:10:48.8 65.
  Rozsypal Štěpán 10km Muži 18-39 let 157 DNF  

10km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miler Jiří Lawi Stars 10km Muži 40-49 let 163 00:35:04.1 1.
2. Vitásek Aleš Spartan training group Mladá Boleslav 10km Muži 40-49 let 137 00:39:18.5 5.
3. Červený Michal Hadač design 10km Muži 40-49 let 107 00:45:19.2 14.
4. Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10km Muži 40-49 let 121 00:45:30.0 15.
5. Ulman Jiří 10km Muži 40-49 let 162 00:45:51.3 17.
6. Purkrábek Michal 10km Muži 40-49 let 143 00:50:32.8 28.
7. KAISER Ján club Běžec + 10km Muži 40-49 let 131 00:52:34.9 36.
8. Kolomazník Josef 10km Muži 40-49 let 110 00:53:06.7 39.
9. Kalesmirov Ivan 10km Muži 40-49 let 171 01:07:27.0 61.

10km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. sofín Luděk Sófa 10km Muži 50-59 let 101 00:39:44.6 6.
2. Kamler Jan Lidl Jablonec 10km Muži 50-59 let 169 00:42:36.0 9.
3. Horníček Tomáš FORT SMC 10km Muži 50-59 let 124 00:43:09.3 11.
4. Kubín Martin 10km Muži 50-59 let 134 00:45:32.7 16.
5. Protivánek Ivan 10km Muži 50-59 let 141 00:45:51.8 18.
6. Majer Pavel Josyma MB 10km Muži 50-59 let 145 00:50:20.2 26.
7. Hlaváč Vratislav 10km Muži 50-59 let 154 00:52:00.7 33.
8. Jiránek Miran 10km Muži 50-59 let 172 01:02:13.6 56.

10km - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šust Jiří Sadská 10km Muži 60+ let 165 00:52:27.0 35.
2. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 10km Muži 60+ let 138 00:56:30.7 48.
3. Prkůpek Luděk TJ atletika Doksy 10km Muži 60+ let 161 01:02:13.5 55.
4. Nedvěd Ivan 10km Muži 60+ let 152 01:16:20.5 66.

10km - Ženy 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chumlenová Barbora AC Mladá Boleslav 10km Ženy 18-39 let 133 00:39:02.8 4.
2. Puldová Veronika 10km Ženy 18-39 let 142 00:45:03.9 12.
3. Černá Linda 10km Ženy 18-39 let 118 00:45:58.1 19.
4. Vajglová Tereza 10km Ženy 18-39 let 151 00:47:46.4 21.
5. Zvalová Ilona Dobrovice 10km Ženy 18-39 let 128 00:50:40.6 30.
6. Vinšová Michaela Benátky nad Jizerou 10km Ženy 18-39 let 153 00:51:33.5 32.
7. Zedková Veronika 10km Ženy 18-39 let 146 00:52:55.7 37.
8. Zvěřinová Radka JOSYMA MB 10km Ženy 18-39 let 105 00:54:14.1 40.
9. Pleštilová Markéta 10km Ženy 18-39 let 167 00:55:14.9 42.
10. Stříbová Iva 10km Ženy 18-39 let 166 00:55:16.1 43.
11. Dlasková Barbora 10km Ženy 18-39 let 125 00:55:36.4 46.
12. Kovářová Radka 10km Ženy 18-39 let 140 00:57:15.3 49.
13. Domalípová Eva 10km Ženy 18-39 let 119 01:00:57.8 53.
14. Mazánková Zuzana 10km Ženy 18-39 let 155 01:02:47.2 57.
15. Horska Petra 10km Ženy 18-39 let 111 01:02:53.4 58.
16. Steinerová Marie M & M 10km Ženy 18-39 let 136 01:04:01.4 59.
17. Nekovářová Magda M&M 10km Ženy 18-39 let 135 01:09:19.4 64.
18. Bedliva Andrea Nordic walking jede 10km Ženy 18-39 let 132 01:19:51.4 67.

10km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Purkrábková Soňa 10km Ženy 40-49 let 144 00:48:03.1 22.
2. Lenzenhuber Daniela In Motion 10km Ženy 40-49 let 160 00:50:36.7 29.
3. Kopecká Lucie Josyma MB 10km Ženy 40-49 let 112 00:54:14.2 41.
4. Červinková Laďka 10km Ženy 40-49 let 114 00:56:14.3 47.
5. Dončevová Nikol 10km Ženy 40-49 let 139 01:01:17.7 54.
6. Drobniaková Eva 10km Ženy 40-49 let 147 01:07:39.0 63.

10km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vohanková Alena Prostě běž! 10km Ženy 50+ let 102 01:04:14.3 60.
2. Kalesmirova Svetlana 10km Ženy 50+ let 170 01:07:27.8 62.

2x 5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladík Václav Provodín 2x 5km Štafeta 216 00:37:58.5 1.
2. Hendrychova Anežka 2x 5km Štafeta 220 00:39:27.9 2.
3. Rys Jiří 2x 5km Štafeta 228 00:40:41.2 3.
4. Fikker Jaroslav KB Trefa 2x 5km Štafeta 213 00:41:58.8 4.
5. Šukal Martin Tesařství, Pokrývačství MB 2x 5km Štafeta 206 00:42:44.5 5.
6. Čábelka Ondřej Škofit 2x 5km Štafeta 215 00:43:54.5 6.
7. Samešová Anna 2x 5km Štafeta 211 00:45:16.0 7.
8. Klír Martin 2x 5km Štafeta 214 00:46:06.2 8.
9. Kulinová Klára 2x 5km Štafeta 219 00:46:53.3 9.
10. Mudroch Roman 2x 5km Štafeta 207 00:46:57.5 10.
11. Ďurčekova Denisa 2x 5km Štafeta 203 00:48:13.7 11.
12. Šeflová Vendula 2x 5km Štafeta 222 00:48:14.3 12.
13. Vrabec Jiří 2x 5km Štafeta 232 00:49:29.0 13.
14. Martina Kulinová 2x 5km Štafeta 225 00:49:42.3 14.
15. Čáslavský Petr Čáslíci 2x 5km Štafeta 212 00:50:51.9 15.
16. Hadač Ondřej Hadacdesign 2x 5km Štafeta 233 00:51:06.5 16.
17. Blažek Martin 2x 5km Štafeta 205 00:52:15.7 17.
18. Menzelová Tereza Fox Club 2x 5km Štafeta 226 00:53:45.9 18.
19. Tesař Stanislav 2x 5km Štafeta 223 00:53:59.5 19.
20. Blažková Magdalena 2x 5km Štafeta 201 00:57:08.2 20.
21. Horák Petr 2x 5km Štafeta 230 00:57:13.5 21.
22. Kadečka Marcel 2x 5km Štafeta 229 00:58:15.4 22.
23. Bokomlášková Petra 2x 5km Štafeta 217 00:58:19.1 23.
24. Waldhauserová Monika 2x 5km Štafeta 231 00:59:01.5 24.
25. Trněná Lucie Novorozenci MB 2x 5km Štafeta 209 01:00:38.5 25.
26. Majerová Radmila 2x 5km Štafeta 202 01:01:20.1 26.
27. Kaluha Jiří 2x 5km Štafeta 204 01:02:54.0 27.
28. Voglová Tereza TerEl 2x 5km Štafeta 218 01:07:25.8 28.
29. Hana Kulinová 2x 5km Štafeta 224 01:08:35.6 29.
  Müller Marek 2x 5km Štafeta 221 DNF