Výsledky závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 31.07.2021



MTB - 40 km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bubílek Michal KROSS BIKERANCH Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 69 01:18:06.8 1.
2. Šorm Jiří MTB - 40 km Muži 0-39 let 50 01:22:06.6 2.
3. Lisičan Petr Unlimited KD Trading CZ MTB - 40 km Muži 0-39 let 83 01:23:02.6 4.
4. Skrbek Jan Czech Tall Boys MTB - 40 km Muži 0-39 let 68 01:26:39.2 9.
5. Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 40 km Muži 0-39 let 110 01:29:37.3 11.
6. Zajíc Josef Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 91 01:29:50.0 13.
7. Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 0-39 let 64 01:30:08.2 16.
8. Veselý Jan Projekt Cycling for life MTB - 40 km Muži 0-39 let 85 01:30:10.3 17.
9. Slouka Matěj Severní Větry MTB - 40 km Muži 0-39 let 114 01:34:05.0 21.
10. Nevole Vladimir MTB - 40 km Muži 0-39 let 80 01:34:52.4 23.
11. Bárta Jan VSK MB MTB - 40 km Muži 0-39 let 93 01:35:09.6 24.
12. Červenka Lukáš MTB - 40 km Muži 0-39 let 105 01:36:29.5 29.
13. Janas Adam TJ Sokol Holé Vrchy MTB - 40 km Muži 0-39 let 81 01:39:05.1 30.
14. Koťátko Ondřej Alfa Skvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 78 01:41:35.1 33.
15. Segl Vojtěch MTB - 40 km Muži 0-39 let 86 01:41:38.3 34.
16. Wachtl Vojtěch Snowsports Academy Špindlerův Mlýn MTB - 40 km Muži 0-39 let 111 01:42:16.1 35.
17. Paulů Roman MTB - 40 km Muži 0-39 let 59 01:42:36.8 36.
18. Šmejda Radek Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 99 01:42:39.3 38.
19. Raab Vojta MTB - 40 km Muži 0-39 let 96 01:42:47.5 39.
20. Máršálek Adam Ghost Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 72 01:44:58.4 41.
21. Březina Denis Ghost Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 54 01:47:41.9 45.
22. Zdrha Matyáš Bike Ranch Kross Junior Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 71 01:49:47.2 46.
23. Kollátor Aleš MTB - 40 km Muži 0-39 let 79 01:51:26.5 50.
24. Šimáně Martin Bajkér z Loukovce MTB - 40 km Muži 0-39 let 102 01:51:49.6 51.
25. Vedral Max ČED bike tým MTB - 40 km Muži 0-39 let 74 01:52:09.9 52.
26. Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 90 01:52:19.1 54.
27. Brtník Lukáš Rychlý šípy MTB - 40 km Muži 0-39 let 88 06:02:19.7 62.
28. Nikodem Ondřej Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 49 04:10:46.5 64.
  Březina Martin AEES cycling team MTB - 40 km Muži 0-39 let 112 DNF  
  MTB - 40 km Muži 0-39 let DNF  

MTB - 40 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kužel Jiří Jedu hovno MTB - 40 km Muži 40-49 let 67 01:22:07.8 3.
2. Novota Jan Team CykloTrener Varnsdorf MTB - 40 km Muži 40-49 let 76 01:23:44.0 5.
3. Petera Karel Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 113 01:25:48.2 6.
4. Skůček Petr Unlimited KD Trading CZ MTB - 40 km Muži 40-49 let 84 01:26:00.1 7.
5. Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 61 01:27:02.7 10.
6. Drahoňovský Radek Snow Sports Academy MTB - 40 km Muži 40-49 let 104 01:29:41.0 12.
7. Čermak Jan S-Sport Hronov MTB - 40 km Muži 40-49 let 95 01:29:59.4 15.
8. Malý Miroslav GHOST Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 51 01:31:29.3 20.
9. Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 66 01:35:44.7 26.
10. Peroutka Martin KSM - Hrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 57 01:36:03.8 27.
11. Košek Roman MTB - 40 km Muži 40-49 let 60 01:36:27.6 28.
12. Klípa Jaroslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 58 01:41:11.4 32.
13. Šrajer Petr KSMHrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 56 01:43:20.9 40.
14. Mazůrek Roman WT MTB - 40 km Muži 40-49 let 75 01:45:20.0 42.
15. Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 97 01:47:25.6 44.
16. Zdrha Pavel MTB - 40 km Muži 40-49 let 70 01:49:47.2 47.
17. Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 82 01:50:50.7 48.
18. Kaucký Tomáš Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 100 01:50:59.0 49.
19. Varga Daniel MTB - 40 km Muži 40-49 let 87 01:52:43.3 55.
20. Březina Pavel GHOST team MTB - 40 km Muži 40-49 let 53 02:00:05.4 57.
21. Šafra Pavel MTB - 40 km Muži 40-49 let 52 02:08:55.7 59.
22. Daněk Michal Böllhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 77 02:14:29.2 61.
  Šimánů Martin Bajkér z Loukovice MTB - 40 km Muži 40-49 let 9999 DNF  

MTB - 40 km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Sokol Podlázky MTB - 40 km Muži 50+ let 107 01:26:26.2 8.
2. Šíma Karel Povltavští bajkeři MTB - 40 km Muži 50+ let 92 01:29:51.7 14.
3. Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 50+ let 65 01:30:16.7 18.
4. ZDENĚK Richard KBELY CYCLING TEAM MTB - 40 km Muži 50+ let 55 01:30:18.8 19.
5. Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 94 01:34:45.5 22.
6. Šcučka Radek MTB - 40 km Muži 50+ let 62 01:35:18.0 25.
7. Sofín Luděk Sófa MTB - 40 km Muži 50+ let 108 01:39:50.5 31.
8. Blažek Martin Sokol Podlázky - Dalovice MTB - 40 km Muži 50+ let 101 01:42:38.7 37.
9. Valášek Milan BMV bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 103 01:45:35.9 43.
10. Náhlovský Aleš MTB - 40 km Muži 50+ let 109 01:52:16.9 53.
11. Vedral Miloš Bikeparts.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 73 02:02:32.6 58.
12. Rufert Pavel Böllhoff MTB - 40 km Muži 50+ let 89 02:12:32.3 60.
13. Horáček Petr Dexter MTB - 40 km Muži 50+ let 98 06:02:19.8 63.
  Březina Martin BMV Bike Team MTB - 40 km Muži 50+ let 106 DNF  

MTB - 40 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlková Petra MTB - 40 km Ženy 63 01:59:47.1 56.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skrbek Matouš Sokol Žel. Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 14 00:17:07.1 6.
2. Provazník Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 15 00:17:27.2 8.
3. Hnilička Tadeáš Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 12 00:17:31.6 9.
4. Vacek Štěpán Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 8 00:18:53.9 11.
5. Mužíček Jakub TJ Bižuterie Jablonec n.N. Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 7 00:19:47.3 13.
6. Hnilička Jakub Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 11 00:20:36.3 14.
7. Rychtr Martin Boseň Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 13 00:24:02.0 17.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hašlar Přemysl Vokolopole Tři Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 48 00:13:57.1 1.
2. Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 46 00:14:18.0 2.
3. Nikodem Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 45 00:15:02.8 3.
4. Skrbek Sebastian Sokol Žel. Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 42 00:16:11.4 5.
5. Rychtr Ondřej Boseň Team Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 44 00:17:25.3 7.
6. Hybner Josef Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 43 00:17:55.4 10.
7. Vavřich Petr Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 47 00:22:39.2 15.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vokrouhlecká Sára Vokolopole Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 10 00:15:21.1 4.
2. Volfová Valentýna Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 6 00:19:25.9 12.
3. Adamovská Sara Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 9 00:22:43.3 16.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km - Ženy 0-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 152 01:02:48.6 2.
2. Orlovská Miroslava Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 184 01:03:22.3 3.
3. Havelková Daniela IronMan Sudoměř TEAM Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 173 01:07:05.2 5.
4. Štěpánková Karolína TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 192 01:07:05.7 6.
5. Staňková Veronika TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 196 01:07:53.8 7.
6. Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 170 01:08:48.6 8.
7. Svobodová Zuzana Progres Run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 188 01:16:12.5 9.
8. Karbanová Marie TJ Nová Paka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 180 02:32:19.8 10.
  Zvolánková Petra HO Škrovád Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 0-49 let 172 DNF  

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 50+ let 186 01:02:02.1 1.
2. Zemanová Jitka Bakov N.J. Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 50+ let 191 01:04:34.7 4.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šťastný Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 153 01:25:54.8 2.
2. Suchý Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 182 01:26:40.2 3.
3. Dvořák Tomáš Haven Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 199 01:28:01.5 4.
4. Zeman David KSM Hrádek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 175 01:30:49.4 7.
5. Mlčoch Beldřich Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 183 01:31:43.2 10.
6. Volf Štěpán VOKOLOPOLE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 189 01:32:55.3 14.
7. Slouka Matěj Severní Větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 181 01:33:19.6 16.
8. Suchý Petr Kalda team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 163 01:33:28.7 17.
9. Kubíček Martin Valdizer Bulldogs Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 169 01:35:23.5 19.
10. Štych Jan Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 165 01:37:28.4 21.
11. Šangala Jakub Čelákovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 164 01:40:41.5 25.
12. Edr Daniel LAUF TEAM Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 171 01:44:00.5 31.
13. Janda Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 156 01:47:43.8 36.
14. Hartman Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 174 01:58:48.5 43.
15. Mittner Jakub Vokolopole Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 220 09:01:28.7 51.
  Šlégl Jiří TJ sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 224 DNF  

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čepelka Miloslav Zdrhl EN Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 218 01:24:49.4 1.
2. Ungerman Antonín TJ SOKOL PODLÁZKY Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 198 01:29:47.9 6.
3. Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 230 01:31:08.1 9.
4. Pěnička Robert TMB Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 155 01:32:09.4 11.
5. Beránek Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 167 01:32:46.0 12.
6. Štěpánek Libor TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 193 01:33:10.6 15.
7. Bílek Aleš Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 177 01:34:33.9 18.
8. Hnilička Martin Lauf TEAM Knežmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 195 01:36:03.2 20.
9. Polesný Martin TRI-SPACE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 157 01:39:22.0 23.
10. Kastner Libor Lauf Team Knezmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 222 01:39:47.7 24.
11. Minařík Daniel Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 178 01:40:51.2 26.
12. Hoza Miroslav Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 197 01:42:14.2 28.
13. Vokál Jiří Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 221 01:45:22.2 32.
14. Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 185 01:45:30.4 33.
15. Kébl Karel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 187 01:45:32.2 34.
16. Kaňka David Kozojedy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 168 01:46:27.9 35.
17. Svoboda Jan Progres Run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 217 01:48:10.5 37.
18. Řezáč Jiří Nymburk Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 151 01:51:57.5 38.
19. Novák Michal TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 226 01:53:21.8 40.
20. Strýček Tomáš Sobotka Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 159 01:56:28.2 42.
21. Bejr Stanislav Progres run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 216 02:00:02.7 44.
22. Čadil Josef Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 154 02:02:36.6 46.
23. Kaucký Tomáš Lauf Team Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 227 02:12:36.3 49.
24. Bušek Marek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 158 02:20:04.7 50.
  Bartoň Ladislav SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 200 DNF  
  Dufek David Johator Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 190 DNF  
  Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 228 DNF  

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mittner Leoš SCP Pardubice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 219 01:31:01.6 8.
2. Šlégl Martin Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 194 01:32:48.3 13.
3. Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 225 01:39:05.6 22.
4. Jandera Petr TRI - CLUB Jablonec n. V. Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 166 01:41:28.6 27.
5. Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 229 02:08:51.7 48.
  Karban Štěpán AMOK reklama Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 179 DNF  

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Smíšená štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Miroslav CykloTrener.com Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 203 01:28:09.9 5.
2. Halbich Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 207 01:42:32.1 29.
3. Volf Václav Old man and kids Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 209 01:43:57.5 30.
4. Grulichová Blanka Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 206 01:53:00.7 39.
5. Čápová Veronika Funny games Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 210 01:54:52.3 41.
6. Bejrová Vladimíra Progres run team Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 211 02:00:03.1 45.
7. Kolín Jaroslav Vokolopole Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 208 02:08:51.7 47.
  Šindlářová Hana Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 202 DNF