Výsledky závodu

3. ročník Běhu dobré vůle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.09.2021



Štafeta 4x2,5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frank Knight Frank Knight Štafeta 4x2,5km Štafeta 251 00:37:44.0 1.
2. Pláničková Karolína Deník N I Štafeta 4x2,5km Štafeta 213 00:39:25.0 2.
3. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta 218 00:39:45.0 3.
4. Pokorná Jana Arcadis 4 Štafeta 4x2,5km Štafeta 204 00:40:46.6 4.
5. Hufnagel Lukáš VF-Kopyta Štafeta 4x2,5km Štafeta 252 00:41:29.5 5.
6. Klapačová Eva Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 247 00:43:36.5 6.
7. Pokorná Jana Arcadis 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 202 00:44:21.1 7.
8. Procházková Jana Business Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 212 00:45:16.4 8.
9. Scheerová Zuzana P3 Tým 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 235 00:45:35.8 9.
10. Beneš Marek Generali 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 220 00:45:50.6 10.
11. Pokorna Jana Arcadis 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 201 00:46:16.7 11.
12. Procházková Jana Economy Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 219 00:46:38.0 12.
13. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 217 00:46:45.9 13.
14. Jamieson Marie Axiell tým Štafeta 4x2,5km Štafeta 208 00:47:06.7 14.
15. Vávrová Veronika Sberbank 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 240 00:47:18.9 15.
16. Michálková Marie NETTO s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 229 00:47:32.6 16.
17. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 216 00:47:39.1 17.
18. Boháčová Kateřina Generali 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 221 00:48:18.1 18.
19. Pokorná Jana Arcadis 5 Štafeta 4x2,5km Štafeta 205 00:48:49.1 19.
20. Jungbauerová Aneta BONA, o.p.s. teréňáci Štafeta 4x2,5km Štafeta 211 00:49:14.4 20.
21. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot Štafeta 4x2,5km Štafeta 215 00:49:33.7 21.
22. bez RIZIKA ROZKOŠ ROZKOŠ bez RIZIKA 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 250 00:49:56.5 22.
23. Srbová Martina Biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta 209 00:50:23.8 23.
24. Šeflová Petra GOLDBECK Bau 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 223 00:50:34.8 24.
25. Scheerová Zuzana P3 Tým 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 234 00:50:49.4 25.
26. Scheerová Zuzana P3 - Míra Zanáška Štafeta 4x2,5km Štafeta 230 00:50:50.7 26.
27. Pojslová Ivana Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 228 00:50:52.6 27.
28. Veronika Vávrová Sberbank 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 239 00:51:32.3 28.
29. Bašková Zdeňka TLS CZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 242 00:51:50.0 29.
30. Matha Jan Penta Štafeta 4x2,5km Štafeta 236 00:51:53.6 30.
31. Pláničková Karolína Deník N II Štafeta 4x2,5km Štafeta 214 00:51:55.8 31.
32. B. Englund Terje Team Norway Štafeta 4x2,5km Štafeta 245 00:51:57.2 32.
33. Svoboda Lubor ARETE Štafeta 4x2,5km Štafeta 206 00:53:22.2 33.
34. Pokorná Jana Arcadis 3 Štafeta 4x2,5km Štafeta 203 00:55:14.1 34.
35. Scheerová Zuzana P3 Cifršpioni Štafeta 4x2,5km Štafeta 231 00:55:19.9 35.
36. Paclíková Petra volvo štafeta 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 244 00:56:07.7 36.
37. Vávrová Veronika Sberbank 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 238 00:56:43.0 37.
38. Holubová Lenka Chodci Štafeta 4x2,5km Štafeta 226 00:57:12.7 38.
39. Paclíková Petra volvo štafeta 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 243 00:58:21.9 39.
40. Scheerová Zuzana P3 Tým 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 233 00:59:34.8 40.
41. Papežová Jitka ROZKOŠ bez RIZIKA Štafeta 4x2,5km Štafeta 237 01:00:25.9 41.
42. Scheerová Zuzana P3 Fried Chicks Štafeta 4x2,5km Štafeta 232 01:06:39.1 42.
43. Holubová Lenka Stonožky Štafeta 4x2,5km Štafeta 241 01:12:32.3 43.

10km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novak Ondrej ACZ 10km Muži 138 00:37:41.2 1.
2. Spálený Vít Sberbank Alumni 10km Muži 182 00:38:04.8 2.
3. Jirovec Jakub Urban & Hejduk, s.r.o. 10km Muži 123 00:39:23.8 3.
4. Simandl Radek 10km Muži 152 00:39:38.9 4.
5. Kroupa Štěpán Café Racers 10km Muži 128 00:40:01.7 5.
6. Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10km Muži 171 00:40:48.7 6.
7. Matha Jan Penta 10km Muži 133 00:41:52.0 7.
8. Pucholt Vladimír Sberbank 10km Muži 147 00:41:54.6 8.
9. Simandl Ondřej 10km Muži 151 00:41:55.1 9.
10. Táglicht Libor TLS CZ 10km Muži 160 00:42:02.1 10.
11. Laňka Jan Sberbank 10km Muži 130 00:42:28.1 12.
12. Veniger Tomáš Penta 10km Muži 168 00:42:43.8 13.
13. Fráňa Pavel 10km Muži 115 00:43:21.0 14.
14. Lešner Jiří Knight Frank 10km Muži 183 00:43:47.7 15.
15. Krystian Radek 10km Muži 129 00:43:56.6 16.
16. Němec Vojtěch Penta 10km Muži 136 00:44:12.3 17.
17. Beneš David 10km Muži 101 00:44:16.9 18.
18. Dvořáček Dominik Sberbank 10km Muži 111 00:44:17.5 19.
19. Špale Jan ČVUT UCEEB 10km Muži 159 00:44:27.3 20.
20. Čížek Tomáš GOLDBECK Bau 10km Muži 107 00:45:07.0 21.
21. Jirkovský Josef 10km Muži 266 00:45:36.1 22.
22. Heřmánek Hynek Sloth 10km Muži 117 00:46:15.6 23.
23. Plesník Ondřej GOLDBECK Bau 10km Muži 142 00:46:17.6 24.
24. Kinzel Martin Knight Frank 10km Muži 261 00:46:28.0 25.
25. Bém Vladimír SSR Kunice 10km Muži 177 00:46:42.8 26.
26. Pokorný Mirda SSR Kunice 10km Muži 176 00:46:43.8 27.
27. David Hlinčík Sberbank 10km Muži 108 00:46:46.2 28.
28. Velehradský Petr 10km Muži 167 00:46:54.6 29.
29. Šimůnek Dušan TLS CZ 10km Muži 155 00:47:19.9 30.
30. Steiger Kamil Nučičtí běžci 10km Muži 153 00:47:27.8 31.
31. Král Michal GOLDBECK Bau 10km Muži 127 00:47:35.5 32.
32. Heroldy Václav 10km Muži 271 00:48:13.2 34.
33. Podaný Petr Sberbank 10km Muži 143 00:48:23.1 36.
34. Exnar Petr bosoboty leguano 10km Muži 113 00:48:23.4 37.
35. Prouza Martin BT Severní ledovec 2000 10km Muži 145 00:48:31.1 38.
36. Bartoníček Josef 10km Muži 103 00:48:38.8 39.
37. Šindelář Miroslav Sberbank 10km Muži 156 00:49:11.7 42.
38. Prášek Radim GOLDBECK Bau 10km Muži 144 00:49:58.7 44.
39. Klein Tomáš GOLDBECK Bau 10km Muži 125 00:49:59.4 45.
40. Karas Tomáš Sberbank 10km Muži 124 00:51:15.2 47.
41. Šnobl Pavel 10km Muži 172 00:51:19.9 49.
42. Cabejšek Michal 10km Muži 105 00:51:20.3 50.
43. Földeš Michal Sberbank 10km Muži 114 00:51:21.7 51.
44. Emiroglu Alican 10km Muži 112 00:52:39.2 52.
45. Dubovský Petr 10km Muži 110 00:52:43.8 54.
46. Gottwald Miroslav 10km Muži 116 00:52:48.1 55.
47. Vlasák Martin 10km Muži 185 00:52:51.0 56.
48. Bárta Jiří 10km Muži 179 00:52:59.7 57.
49. Babka Jan Knight Frank 10km Muži 262 00:53:12.3 59.
50. Sichrovský Chananel Sberbank 10km Muži 150 00:53:19.2 60.
51. Vlček Tomáš 10km Muži 169 00:53:19.7 61.
52. Jarkovský Marek GOLDBECK Bau 10km Muži 122 00:53:32.1 63.
53. Breyl Martin Sberbank 10km Muži 104 00:53:52.2 65.
54. Verner Jan 10km Muži 256 00:53:57.9 67.
55. Pascal Večeř Michael Euro v Česku 10km Muži 139 00:54:01.8 69.
56. Lukáš Filip GOLDBECK Bau 10km Muži 131 00:54:50.6 72.
57. Horák Milan Sberbank 10km Muži 118 00:54:57.0 73.
58. Martin 10km Muži 174 00:56:00.9 74.
59. Mahovský Kamil mBlue 10km Muži 132 00:56:11.8 75.
60. Paseka Jiří Patron závodu - Miloš Škorpil 10km Muži 140 00:56:13.1 76.
61. Jaksch Jakub Patron závodu - Miloš Škorpil 10km Muži 121 00:56:13.1 77.
62. Zápotocký Milan UltraSkorpil 10km Muži 170 00:56:13.2 78.
63. Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 157 00:56:13.2 79.
64. "Pomalý" Cupal Pepa Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 102 00:56:13.4 80.
65. Tselidis Kyriakos Řecko nás baví.cz 10km Muži 163 00:56:13.4 81.
66. Tesařík Ladislav Penta 10km Muži 162 00:57:38.4 85.
67. Čada Karel 10km Muži 106 00:59:13.6 86.
68. Stryja Radovan GOLDBECK Bau 10km Muži 154 01:01:29.9 87.
69. Izing Miroslav tým Burnfighters 10km Muži 120 01:02:32.6 88.
70. Novický Bronislav 10km Muži 175 01:03:14.5 89.
71. Teplík Martin GOLDBECK Bau 10km Muži 161 01:03:24.2 90.
72. Ptáček Petr GOLDBECK Bau 10km Muži 146 01:04:40.9 92.
73. Klíma Jiří 10km Muži 126 01:10:31.7 93.

10km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pásková Martina 10km Ženy 87 00:42:21.4 11.
2. Jirásková Petra 10km Ženy 77 00:47:38.0 33.
3. Martinková Terezie 10km Ženy 85 00:48:18.5 35.
4. Králová Lenka 10km Ženy 82 00:48:48.0 40.
5. Fráňová Jana 10km Ženy 76 00:49:03.5 41.
6. Mudrová Alžběta 10km Ženy 86 00:49:16.3 43.
7. Knopová Martina mBlue 10km Ženy 79 00:50:51.4 46.
8. Šnoblová Klára 10km Ženy 94 00:51:19.9 48.
9. Ciranová Milena 10km Ženy 73 00:52:43.6 53.
10. Bednarčíková Věra 10km Ženy 71 00:53:12.1 58.
11. Vlčková Daňková Kristýna 10km Ženy 91 00:53:20.1 62.
12. Benešová Renáta 10km Ženy 72 00:53:32.6 64.
13. Vasilescu Marijana Sberbank 10km Ženy 90 00:53:52.6 66.
14. Karásková Dana Euro v Česku 10km Ženy 78 00:53:59.2 68.
15. Kozáková Jindřiška Total vital 10km Ženy 81 00:54:47.4 70.
16. Trantinová Šárka 10km Ženy 89 00:54:48.9 71.
17. Černá Radka Sberbank 10km Ženy 74 00:56:20.9 82.
18. Pozlerová Kateřina 10km Ženy 88 00:56:30.2 83.
19. Elif Emiroglu Gizem 10km Ženy 75 00:57:16.6 84.
20. Hrubá Šárka 10km Ženy 95 01:04:05.4 91.

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Měchura Albert PUNK tým 5km Ženy 21 00:18:18.6 1.
2. Urbánková Alfery Hana @hanyrunlife 5km Ženy 49 00:19:16.7 2.
3. Márová Klára runLABErun 5km Ženy 56 00:21:04.0 3.
4. Maříková Viktorie 5km Ženy 67 00:21:28.8 4.
5. Sedláková Lenka 5km Ženy 38 00:21:31.0 5.
6. Dvořáčková Tereza 5km Ženy 417 00:23:02.2 6.
7. Prokopová Klára 5km Ženy 31 00:24:00.2 7.
8. Marassová Věra 5km Ženy 20 00:24:08.4 8.
9. Havlová Kristýna 5km Ženy 12 00:24:12.3 9.
10. Čelikovská Andrea 5km Ženy 4 00:24:43.4 10.
11. Valentková Klára Sberbank 5km Ženy 50 00:24:47.6 11.
12. Klapalová Zdeňka Knight Frank 5km Ženy 69 00:24:53.6 12.
13. Plucarová Dana 5km Ženy 55 00:25:07.1 13.
14. Králová Lucie 5km Ženy 70 00:25:28.7 14.
15. Hejná Jana 5km Ženy 13 00:25:39.4 15.
16. Kubálková Pavla 5km Ženy 18 00:25:41.9 16.
17. Kalašová Veronika 5km Ženy 57 00:25:48.5 17.
18. Trněná Dana 5km Ženy 47 00:25:55.5 18.
19. Aldinová Diana 5km Ženy 53 00:26:41.5 19.
20. Gillarová Irena 5km Ženy 9 00:27:28.0 20.
21. Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy 14 00:27:41.3 21.
22. Langerová Barbora 5km Ženy 58 00:27:57.2 22.
23. Rousová Vendula 5km Ženy 37 00:28:18.1 23.
24. Červinková Ester 5km Ženy 6 00:28:25.8 24.
25. Vinšová Lenka 5km Ženy 52 00:28:25.9 25.
26. Trněná Anna 5km Ženy 46 00:28:28.4 26.
27. Tišťanová Blanka 5km Ženy 45 00:28:32.9 27.
28. Pulicar Veronika GOLDBECK Bau 5km Ženy 35 00:28:40.5 28.
29. Lenka Suchanová TLS CZ 5km Ženy 19 00:28:43.8 29.
30. Sergeenko Aleksandra Sberbank 5km Ženy 40 00:29:03.0 30.
31. Prouzová Kristýna BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 33 00:29:04.3 31.
32. Prouzová Lenka BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 63 00:29:04.5 32.
33. Prouzová Jana BT Severní ledovec 2000 5km Ženy 32 00:29:04.9 33.
34. Kocková Tereza mBlue 5km Ženy 65 00:29:08.8 34.
35. Čápová Monika mBlue 5km Ženy 3 00:29:42.8 35.
36. Trněná Jana 5km Ženy 48 00:30:41.7 36.
37. Gonzáles Másilková Veronika Sberbank 5km Ženy 10 00:30:49.7 37.
38. Králová Markéta GOLDBECK Bau 5km Ženy 17 00:30:50.1 38.
39. Nešporová Kristina GOLDBECK Bau 5km Ženy 26 00:30:50.1 39.
40. Měchurová Zuzana PUNK tým 5km Ženy 22 00:30:50.9 40.
41. Vlčková Mařatková Martina 5km Ženy 64 00:31:01.8 41.
42. Zímová Lucie 5km Ženy 62 00:31:19.0 42.
43. Vystrčilová Lucie 5km Ženy 60 00:31:32.2 43.
44. Bezuchová Markéta 5km Ženy 61 00:31:32.8 44.
45. Fiksová Petra 5km Ženy 8 00:31:42.4 45.
46. Neumannová Eva 5km Ženy 27 00:31:42.8 46.
47. Ostrýžová Kateřina mBlue 5km Ženy 29 00:31:43.0 47.
48. Streblova Zdenka Bohyně 5km Ženy 59 00:31:53.6 48.
49. Hošková Markéta 5km Ženy 68 00:31:53.9 49.
50. Veverková Kateřina 5km Ženy 51 00:31:54.1 50.
51. Půtová Martina tým Burnfighters 5km Ženy 36 00:31:54.1 51.
52. Benešová Hana 5km Ženy 1 00:31:56.0 52.
53. Čelikovská Markéta 5km Ženy 5 00:32:21.3 53.
54. Espinoza Shirly 5km Ženy 54 00:32:29.2 54.
55. Šmolíková Sabina mBlue 5km Ženy 43 00:32:33.7 55.
56. Uhrinová Bibiana mBlue 5km Ženy 16 00:32:36.2 56.
57. Hyndráková Andrea Burn Fighters 5km Ženy 15 00:36:59.3 57.
58. Orošová Alena 5km Ženy 28 00:37:27.2 58.
59. Ptáčková Marie 5km Ženy 34 00:39:18.4 59.
60. NEMČÍKOVÁ Zuzana Nemčíci 5km Ženy 24 00:39:19.3 60.
61. Hodná Nekvapilová Dana 5km Ženy 66 00:41:02.1 61.
62. Němečková Radka 5km Ženy 25 00:42:17.7 62.
63. Pisková Petra Knight Frank 5km Ženy 269 00:54:16.4 63.

2,5km - Junioři 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šnobl Oliver 2,5km Junioři 15-18 let 404 00:13:49.2 2.

2,5km - Juniorky 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimčíková Klára 2,5km Juniorky 15-18 let 402 00:13:17.1 1.
2. Šnoblová Adéla 2,5km Juniorky 15-18 let 403 00:14:42.8 3.