Výsledky závodu

Maloskalský půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.06.2021



21,1 km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránek Šimon Slavoj Koloděje 21,1 km Muži do 39 let 95 01:20:12.9 1.
2. Pekrt Tomáš Praha Vinohrady 21,1 km Muži do 39 let 7 01:22:48.7 2.
3. Polonský Tomáš Vrchlabí 21,1 km Muži do 39 let 10 01:24:29.9 5.
4. Letko Zbyněk HSK Jičín 21,1 km Muži do 39 let 3 01:26:31.4 7.
5. Kašše Tomáš NALEHKO.com 21,1 km Muži do 39 let 109 01:27:13.7 10.
6. Zlámal David Sportcentrum Jičín 21,1 km Muži do 39 let 6 01:27:44.4 11.
7. Tichánek Tomáš Team Cyklotrener 21,1 km Muži do 39 let 24 01:28:25.9 12.
8. Knébl Ondřej Malý Rohozec 21,1 km Muži do 39 let 100 01:28:30.9 13.
9. Červenka Pavel Musher club Český Ráj 21,1 km Muži do 39 let 37 01:28:46.9 14.
10. Bohatý Aleš Silvini Madshus Team 21,1 km Muži do 39 let 19 01:30:36.4 16.
11. Mejznar Radek Lánov 21,1 km Muži do 39 let 15 01:30:40.2 17.
12. Preissler Tomáš KLSG Jablonec nad Nisou 21,1 km Muži do 39 let 97 01:31:35.2 19.
13. Strachoň Jan 21,1 km Muži do 39 let 25 01:33:18.7 21.
14. Halbich Česlav Šneci v běhu 21,1 km Muži do 39 let 35 01:33:52.7 22.
15. Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 21,1 km Muži do 39 let 29 01:34:26.7 24.
16. Preisler Lukáš LIAZ Jablonec 21,1 km Muži do 39 let 9 01:38:12.9 26.
17. Purm Marek HYDRANT 21,1 km Muži do 39 let 12 01:38:35.4 27.
18. Pokorný Matěj 21,1 km Muži do 39 let 34 01:41:08.2 33.
19. Fučík Martin 21,1 km Muži do 39 let 20 01:41:29.2 34.
20. Fleischer Marc Praha 21,1 km Muži do 39 let 105 01:43:25.4 35.
21. Čtvrtečka Matěj 21,1 km Muži do 39 let 85 01:46:26.9 41.
22. Haas Jan Kasper Swix Team Trutnov 21,1 km Muži do 39 let 86 01:51:24.7 47.
23. Kocháň Matouš DobroMed 21,1 km Muži do 39 let 42 01:51:55.2 49.
24. Pšikal Jan 21,1 km Muži do 39 let 39 01:53:53.9 56.
25. Knap Jiří 21,1 km Muži do 39 let 104 02:05:51.9 74.
26. Strachoň Kamil Praha 4 podolí 21,1 km Muži do 39 let 79 02:11:41.2 79.
27. Rapp Ondřej TJ LIAZ Jablonec 21,1 km Muži do 39 let 66 02:13:39.4 81.
28. Zahradník Jakub SC Jičín 21,1 km Muži do 39 let 69 02:20:17.2 83.
29. Kejzlar Martin Nehomokyneťáci 21,1 km Muži do 39 let 78 02:28:30.2 86.
  Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 21,1 km Muži do 39 let 110 DNS  
  Novotný Filip 21,1 km Muži do 39 let 108 DNS  

21,1 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veber Josef LK Chodov 21,1 km Muži 40-49 let 2 01:22:59.4 3.
2. Malý Jan Eleven Run Team 21,1 km Muži 40-49 let 4 01:23:21.9 4.
3. Valeš Josef 21,1 km Muži 40-49 let 18 01:26:48.4 8.
4. FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 21,1 km Muži 40-49 let 5 01:26:57.7 9.
5. Kutmon Tomáš 21,1 km Muži 40-49 let 11 01:31:25.9 18.
6. Sekera Ondřej Fénix sport Šenov 21,1 km Muži 40-49 let 8 01:33:17.2 20.
7. Kosina Luděk Kosiňáci Č.Budějovice 21,1 km Muži 40-49 let 27 01:36:02.4 25.
8. Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým 21,1 km Muži 40-49 let 23 01:39:17.4 31.
9. Plíva Aleš Praha 18 21,1 km Muži 40-49 let 93 01:39:38.4 32.
10. Dubský Roman Přibyslav 21,1 km Muži 40-49 let 32 01:43:56.9 36.
11. Kraus Dusan 21,1 km Muži 40-49 let 87 01:45:15.2 37.
12. Špernoga Petr PeKu Team 21,1 km Muži 40-49 let 102 01:47:24.4 42.
13. Elzner Petr 21,1 km Muži 40-49 let 28 01:48:59.9 44.
14. Račák Adam Rokytnice nad Jizerou 21,1 km Muži 40-49 let 30 01:51:09.2 46.
15. Diart Tomáš Česká Lípa 21,1 km Muži 40-49 let 40 01:52:31.7 52.
16. Bém Aleš Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži 40-49 let 84 01:53:31.7 55.
17. Menzel Jan Mattoni FreeRun Liberec 21,1 km Muži 40-49 let 56 02:02:06.9 68.
18. Svatuška Zdeněk 21,1 km Muži 40-49 let 72 02:04:26.7 71.
19. Voldřich Ondřej 21,1 km Muži 40-49 let 47 02:05:30.7 73.
20. Kysela Tomas 21,1 km Muži 40-49 let 94 02:06:38.4 75.
21. Kašťák Jan Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži 40-49 let 55 02:07:30.0 76.
22. Tománek Jan Team Šneci v běhu 21,1 km Muži 40-49 let 53 02:29:14.7 87.
23. Kuliš Tomáš Tempostav 21,1 km Muži 40-49 let 51 02:30:41.7 89.
  Lajtkep Petr FYZIO SPORT TEAM 21,1 km Muži 40-49 let 112 DNS  
  Paclt David 21,1 km Muži 40-49 let 74 DNS  

21,1 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 21,1 km Muži nad 50 let 14 01:29:21.9 15.
2. SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21,1 km Muži nad 50 let 22 01:38:45.7 28.
3. Preisler Michal Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 16 01:39:12.7 30.
4. Zoller Rudolf Mattoni free run Jablonec nad Nisou přehrada 21,1 km Muži nad 50 let 98 01:45:23.4 38.
5. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 21,1 km Muži nad 50 let 61 01:51:44.2 48.
6. Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 21,1 km Muži nad 50 let 38 01:51:59.2 50.
7. Vykoukal Jaroslav SK MAXTRI LIBEREC 21,1 km Muži nad 50 let 44 01:52:21.9 51.
8. Galáč Martin 21,1 km Muži nad 50 let 59 01:52:50.4 53.
9. Zítka Miloslav ŠAK Chodov 21,1 km Muži nad 50 let 31 01:55:44.4 59.
10. Zajíc Ondřej 21,1 km Muži nad 50 let 48 01:58:05.9 63.
11. RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC 21,1 km Muži nad 50 let 43 01:58:58.7 66.
12. Brabec Tomáš Nový Bor 21,1 km Muži nad 50 let 70 02:14:08.7 82.
13. Švec Jiří Běhej Poděbrady 21,1 km Muži nad 50 let 63 02:29:16.0 88.
14. Drobník Tomáš Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 81 02:36:51.0 95.
15. Číla Martin Basketbal Loko Liberec 21,1 km Muži nad 50 let 83 02:40:20.5 96.
16. Čepelka Olda Loudové 21,1 km Muži nad 50 let 82 02:45:45.2 98.

21,1 km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jíšová Barbora Eleven run team 21,1 km Ženy do 39 let 1 01:26:02.4 6.
2. Pospíšilová Karolína 21,1 km Ženy do 39 let 33 01:46:05.7 40.
3. Benčíková Zdenka Czexxx 21,1 km Ženy do 39 let 46 01:53:30.2 54.
4. Cvrčková Ines KLSG Jablonec nad Nisou 21,1 km Ženy do 39 let 96 01:55:29.2 58.
5. Mitysková Alice 21,1 km Ženy do 39 let 89 01:56:20.7 60.
6. Podzimková Františka Mnichovo Hradiště 21,1 km Ženy do 39 let 57 01:57:54.9 61.
7. Skořepová Nikola EETS běhny 21,1 km Ženy do 39 let 50 01:57:55.2 62.
8. Tlustá Jitka Fufíci 21,1 km Ženy do 39 let 80 01:58:07.7 64.
9. Nová Eva 21,1 km Ženy do 39 let 45 01:59:36.9 67.
10. Matějů Pavlína 21,1 km Ženy do 39 let 65 02:02:44.9 69.
11. Bahenská Veronika 21,1 km Ženy do 39 let 68 02:09:29.2 78.
12. Dvořáková Denisa 21,1 km Ženy do 39 let 67 02:13:38.9 80.
13. Novotná Adéla Sokol Bělehrad 21,1 km Ženy do 39 let 76 02:28:29.7 85.
14. Danielova Kristyna Praha 21,1 km Ženy do 39 let 103 02:31:50.0 92.
15. Nerudová Michala 21,1 km Ženy do 39 let 91 02:34:26.2 94.
16. Gut Jana JABLONEC NAD NISOU 21,1 km Ženy do 39 let 17 02:40:35.5 97.

21,1 km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malá Klára LIAZ Jablonec n.N. 21,1 km Ženy nad 40 let 90 01:34:07.2 23.
2. Kůsová Lenka Triatlet Karlovy Vary 21,1 km Ženy nad 40 let 26 01:39:05.7 29.
3. Stušková Hana Aces team Karlovy Vary 21,1 km Ženy nad 40 let 54 01:45:26.9 39.
4. Sekerová Andrea 21,1 km Ženy nad 40 let 52 01:48:44.2 43.
5. Vichová Jana Benecko 21,1 km Ženy nad 40 let 49 01:50:53.2 45.
6. Svobodová Jaroslava 21,1 km Ženy nad 40 let 71 01:54:13.4 57.
7. Diartová Ivana Česká Lípa 21,1 km Ženy nad 40 let 58 01:58:41.2 65.
8. Kabatova Andrea Krupka 21,1 km Ženy nad 40 let 107 02:02:55.7 70.
9. Vilhelmová Hana 21,1 km Ženy nad 40 let 75 02:05:16.9 72.
10. Bienová Lenka Jablonecké Mattonky 21,1 km Ženy nad 40 let 60 02:09:18.7 77.
11. Čílová Veronika Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 73 02:24:51.2 84.
12. Sedláčková Lenka Jablonec nad Nisou 21,1 km Ženy nad 40 let 92 02:31:08.7 90.
13. Heiserová Hanka ŠAK Chodov 21,1 km Ženy nad 40 let 77 02:31:46.0 91.
14. Lexmanová Marcela Mattoni free run 21,1 km Ženy nad 40 let 88 02:33:12.5 93.