Výsledky závodu

Rychnovský Svatováclavský 1/2 maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.09.2021



600 m - Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lajtkepová Beatris 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1051 00:03:28.7 41.
2. Mastníková Laura Oneway Ticket Rádlo 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1056 00:03:38.7 50.
3. Jandová Lucie SR Rokos 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1069 00:03:39.9 51.
4. Pušová Veronika SWS Lučany 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1058 00:03:41.5 52.
5. Balatková Jessica Rádlo 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1001 00:03:45.5 53.
6. Nalezená Louisa Studio Raketoplán 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1063 00:04:02.7 55.
7. Kejzlarová Lucie SWSL Lučany nad Nisou 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1043 00:04:02.9 56.
8. Počinková Johana 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1016 00:04:07.5 58.
9. Blažková Ema 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1040 00:05:01.1 64.
10. Jandová Tereza SR Rokos 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1068 00:05:48.8 65.
11. Jandová Karolína SR Rokos 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1067 00:05:50.0 66.
12. Vyhlídalová Alice AV Design 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1024 00:06:32.1 68.
13. Levinská Anna 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1066 00:08:10.7 69.
14. Lajdová Ella 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1065 00:08:59.9 70.
  Mastníková Laura www.onewayticket.team 600 m Dívky 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1011 DNS  

600 m - Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balatková Tina Rádlo 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1002 00:03:09.6 25.
2. Blažková Anna Sportovní medaile.eu 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1003 00:03:18.8 32.
3. Vondráková Marie TJ Tatran 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1021 00:03:23.9 36.
4. Rokosová Lada 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1044 00:03:25.4 37.
5. Počinková Anna 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1015 00:03:29.6 42.
6. Čepelíková Veronika Mattoni Free Run Jablonec 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1071 00:03:30.2 43.
7. Piskáčková Anna SWSL 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1014 00:03:32.0 44.
8. Kalinová Rozárie 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1060 00:03:35.8 47.
9. Kyselová Tereza ZP Cyklo Proofy Corratec 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1036 00:04:05.9 57.
10. Růžová Kristýna Altasped 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1034 00:04:13.7 61.
  Kociánová Barbora 600 m Dívky 6 - 7 let (2014 - 2015) 1008 DNS  

600 m - Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Eliška 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1022 00:02:40.5 7.
2. Cunningham Nela 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1061 00:02:41.9 8.
3. Křelinová Amálie AC Jablonec nad Nisou 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1010 00:02:53.8 18.
4. Daníčková Hana 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1004 00:03:00.4 21.
5. Ferfecká Berenika 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1027 00:03:06.8 24.
6. Procházková Elena 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1074 00:03:11.2 26.
7. Chvojková Kája 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1032 00:03:12.8 28.
8. Vélová Markéta 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1062 00:03:13.5 29.
9. Štěpánková Sára 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1041 00:03:19.2 33.
10. Burešová Anna 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1054 00:03:21.0 34.
11. Holíčková Jarka 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1046 00:03:25.5 38.
12. Dostálová Aneta SDH Rychnov 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1029 00:03:27.6 40.
13. Kyselová Natálie ZP Cyklo Proofy Corratec 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1035 00:03:34.4 46.
  Kociánová Karolína 600 m Dívky 8 - 9 let (2012 - 2013) 1009 DNS  

600 m - Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čeněk Arnošt 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1049 00:03:17.6 31.
2. Piskáček Jan SWSL 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1012 00:03:27.3 39.
3. Kubát Adam Spartak Rychnov 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1073 00:03:37.9 49.
4. Hubáček Jonáš Sokol Doubí 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1053 00:04:10.8 59.
5. Procházka Martin 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1075 00:04:12.8 60.
6. Holíček Adam 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1047 00:04:16.0 62.
7. Růža Štěpán Altasped 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1033 00:04:18.5 63.
8. Kocourek Jakub SDH Rychnov 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1028 00:05:58.7 67.
  Vondrák Bohumil Melounek 600 m Hoši 0 - 5 let (2016 - a mladší) 1020 DNS  

600 m - Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Piskáček Petr SWSL 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1013 00:02:26.3 1.
2. Vavruška Vít Jablonecké Paseky 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1018 00:02:44.4 9.
3. Kejzlar Jan SWSL Lučany nad Nisou 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1042 00:02:52.8 17.
4. Vyhlídal Marek AV Design 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1023 00:02:54.7 19.
5. Kubín Matyáš Sokol Doubí 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1055 00:03:00.1 20.
6. Cunningham Toby 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1059 00:03:03.6 23.
7. Zelinka Vladimír Klan Zelinka 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1026 00:03:12.2 27.
8. Dostrašil Adam av design 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1005 00:03:33.5 45.
9. Štorek Adam 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1072 00:03:36.0 48.
10. Lajtkep Leonard 600 m Hoši 6 - 7 let (2014 - 2015) 1052 00:03:59.5 54.

600 m - Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1006 00:02:26.3 2.
2. Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1017 00:02:28.1 3.
3. Zbranek Ondřej FK Jiskra Mšeno 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1037 00:02:33.2 4.
4. Jörg Sebastian 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1007 00:02:38.1 5.
5. Koucký Jakub Spartak Rychnov 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1048 00:02:39.5 6.
6. Zahn Marek 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1025 00:02:45.2 10.
7. Žižka Michal 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1031 00:02:51.0 11.
8. Dostál Tomáš 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1039 00:02:51.0 12.
9. Dostál Lukáš 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1038 00:02:51.1 13.
10. Linka Lukáš 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1057 00:02:51.4 14.
11. Gottwald Jan 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1030 00:02:51.6 15.
12. Chovánek Denis 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1050 00:02:51.7 16.
13. Balva Tomáš 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1045 00:03:02.8 22.
14. Vondrák Antonín Minecrafťáci 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1019 00:03:13.9 30.
15. Štorek Jiří 600 m Hoši 8 - 9 let (2012 - 2013) 1070 00:03:22.3 35.

1 000 m - Dívky 10 - 11 let (2010 - 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kořínková Adéla SDH Rychnov u JBC n. N. 1 000 m Dívky 10 - 11 let (2010 - 2011) 1505 00:04:12.4 9.
2. Hubáčková Dorotka 1 000 m Dívky 10 - 11 let (2010 - 2011) 1502 00:04:31.2 10.
3. Daníčková Magdaléna Oneway Ticket Rádlo 1 000 m Dívky 10 - 11 let (2010 - 2011) 1513 00:05:15.1 14.
4. Papay Bára SDH Rychnov 1 000 m Dívky 10 - 11 let (2010 - 2011) 1504 00:05:38.5 15.

1 000 m - Dívky 12 - 13 let (2008 - 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hübnerová Laura LIAZ 1 000 m Dívky 12 - 13 let (2008 - 2009) 1503 00:03:44.7 2.
2. Voldánová Leona Liaz Jablonec 1 000 m Dívky 12 - 13 let (2008 - 2009) 1508 00:04:01.3 4.
3. Šilhánová Anna AC Turnov 1 000 m Dívky 12 - 13 let (2008 - 2009) 1515 00:04:04.5 6.

1 000 m - Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hilpert Oliver Sokol Frýdštejn 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1501 00:03:36.3 1.
2. Khauer Adam Hodkovice nad Mohelkou 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1510 00:04:03.1 5.
3. Šifta Matěj Liaz Jablonec 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1507 00:04:04.7 7.
4. Zikl Jakub Liaz Jablonec 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1512 00:04:06.7 8.
5. Vadlejch Radim SDH Rychnov 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1506 00:04:38.3 12.
6. Štěpánek Petr FK Rychnov 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1509 00:04:39.6 13.
  Žabka Filip Spartak Rychnov 1 000 m Hoši 10 - 11 let (2010 - 2011) 1516 DNS  

1 000 m - Hoši 12 - 13 let (2008 - 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čepelík Vojta Mattoni Free Run Jablonec 1 000 m Hoši 12 - 13 let (2008 - 2009) 1514 00:04:31.8 11.

1 000 m - Hoši 14 - 15 let (2006 - 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pažout Jan 1 000 m Hoši 14 - 15 let (2006 - 2007) 1511 00:03:58.3 3.

21 km - Ženy do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zerzánová Andrea 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 42 01:47:26.4 13.
2. Táborská Lenka TJ Bižu JBC 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 54 01:48:41.1 15.
3. Vytinová Monika TJ Sokol Maxičky 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 59 01:54:23.1 20.
4. Kožená Marcela Pekelni běžci Cyklo-spinn Sosnová 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 24 01:58:03.8 25.
5. Kůrová Petra tj jiskra Josefův Důl 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 26 02:02:07.3 31.
6. Rakovská Sabina Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 34 02:07:29.1 35.
  Dvorská Žofie Adidas Runners Prague 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 9 DNS  
  Kučerová Lucie Majestátní Humři Krakonošovo 21 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 25 DNS  

21 km - Ženy 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Challyjeva Gozel SK Sedlisko 21 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 14 02:13:11.9 42.
2. Hrubá Vendula Klíčnov Athletic 21 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 13 02:21:42.6 44.
3. Horáková Renata Děčín 21 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 11 02:42:38.8 49.

21 km - Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karpíšková Valentyna Jablonecké Mattonky 21 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 17 02:11:37.4 39.
  Čmelíková Jolana MattonoFreeRun 21 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 4 DNS  
  Daníčková Lenka www.onewayticket.team 21 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 5 DNS  

21 km - Ženy 60 a více (1961 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Doubková Darina Doubek Team 21 km Ženy 60 a více (1961 - a starší) 7 02:54:56.0 50.

21 km - Muži do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mastník Leoš www.onewayticket.team 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 31 01:37:44.9 4.
2. Tůma Lukáš 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 56 01:43:36.9 6.
3. Mališ Ondřej AC Dnesběhy 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 30 01:46:30.9 11.
4. Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 41 01:48:09.7 14.
5. Kotúček Martin 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 20 01:49:57.9 17.
6. Havrda Miroslav HO Jiskra 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 47 01:52:19.1 18.
7. Kovář Jan Vyskeř 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 21 01:54:39.0 21.
8. Sýkora Marek 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 37 01:59:27.1 27.
9. Sýkora Jiří 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 36 02:00:11.4 28.
10. Kozák Jiří AC FunkyBeasts.com 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 23 02:01:42.5 30.
11. Pokorný Jaromír 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 33 02:02:21.7 32.
12. Khauer Matyáš 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 46 02:07:42.5 36.
13. Ječný Ondřej Nedomice 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 51 02:09:39.3 38.
14. Hlubuček Michal 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 58 02:12:26.2 40.
15. Tarabec Jan 21 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 38 02:24:07.0 45.

21 km - Muži 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lajtkep Petr FYZIO SPORT TEAM 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 27 01:26:26.3 1.
2. Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 10 01:32:14.8 2.
3. Valeš Josef 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 39 01:34:01.0 3.
4. Kovářík Petr Ještědská běžecká partička 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 22 01:44:01.8 7.
5. Louda Jan Loudové 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 28 01:45:19.3 8.
6. Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 35 01:47:08.2 12.
7. Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 29 01:55:15.7 22.
8. Horodyský Petr 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 12 01:55:40.8 23.
9. Kolek Petr SK Dolní Stakory 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 19 01:56:40.1 24.
10. Votoček Pavel 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 55 02:06:32.5 34.
11. Šifta Petr Cyglisti 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 45 02:08:01.5 37.
12. Hlubuček Stanislav RK Dragons 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 53 02:13:11.7 41.
13. Novotný Pavel Dobrý ročník! 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 49 02:15:27.6 43.
14. Karych Jakub KO2 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 52 02:34:19.3 47.
15. Jevčič Robert M.O.R. 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 16 02:36:10.0 48.
  Čanda Štefan BKP 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 2 DNS  
  Novák Petr 21 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 32 DNS  

21 km - Muži 50 - 59 let (1962 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotlaba Radek Divadélko na dlani MB 21 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 57 01:45:55.5 9.
2. Žák Jiří 21 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 43 01:48:57.9 16.
3. Drbohlav Bohumil Jablonec 21 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 8 02:05:47.9 33.
  Kolář Dalibor MB Sauny 21 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 18 DNF  

21 km - Muži 60 a více (1961 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 1 01:41:58.2 5.
2. Svoboda Petr SK MAXTRI Liberec 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 50 01:46:17.1 10.
3. Maruška Zdeněk Diamant 21 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 44 01:54:13.0 19.
4. Vyhlídal Antonín mattonifreerun Liberec 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 40 01:58:24.7 26.
5. Kotúček Pavel 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 48 02:01:25.9 29.
6. Doubek Zdeněk Doubek Team 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 6 02:25:38.5 46.
  Chlouba František Loudavý samotář 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 15 DNS  
  Čepelka Olda Loudové 21 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 3 DNS  

11 km - Ženy do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černá Linda 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 306 00:52:32.6 7.
2. Rapčanová Klára Pajp tým 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 323 00:57:28.0 13.
3. Hofrichterová Eliška 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 309 01:04:49.8 26.
4. Svobodová Eliška 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 346 01:06:14.5 30.
5. Hofrichterová Tereza 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 310 01:10:03.0 35.
6. Očenášková Eva Běháme s radostí 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 344 01:10:14.8 36.
7. Pažoutová Anna Elan 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 321 01:11:11.5 38.
8. Krajinová Eliška 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 315 01:14:01.8 42.
9. Čepelková Zuzana Loudové 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 305 01:16:50.2 43.
  Hlubučková Helen 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 347 DNF  
  Boudová Kateřina www.jizerka.cz 11 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 303 DNS  

11 km - Ženy 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodičková Nikola Mattoni Free Run Jablonec 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 338 00:52:56.9 9.
2. Regnerová Jana Biatlon Liberec 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 343 00:57:48.8 15.
3. Latislavova Eva Běháme s radostí Jablonec 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 316 00:59:40.0 19.
4. Daníčková Lenka Rumbo Team Liberec 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 339 01:05:37.8 28.
5. Mahdalová Petra Běhny 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 318 01:07:06.5 31.
6. Votrubcová Šárka DFXŠ 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 330 01:07:56.3 32.
7. Challyjeva Ajna SK Sedlisko 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 341 01:10:53.3 37.
8. Štiťáková Adéla 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 329 01:14:01.7 41.
9. Hubáčková Jana 11 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 313 01:16:57.4 44.

11 km - Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horynová Eva 11 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 311 01:12:55.7 40.

11 km - Muži do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hilpert Oliver Sokol Frýdštejn 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 336 00:54:57.2 11.
2. Valeš Honza www.jizerka.cz 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 308 00:56:30.7 12.
3. Čech Ondřej Jan Kreisinger Team 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 304 00:57:41.5 14.
4. Růžovič Jan 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 349 00:59:22.2 17.
5. Nosek Pavel 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 342 01:00:41.4 20.
6. Čuřík Tomáš Jablonecké mattonky 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 307 01:03:53.1 25.
7. Blažek Josef Sportovní medaile.eu 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 302 01:05:26.3 27.
8. Bulva Jan 11 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 332 01:23:03.5 46.

11 km - Muži 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Radonský Tomáš Rychnov 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 322 00:47:53.3 2.
2. Iker Dušan SDH Radimovice 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 314 00:49:40.7 4.
3. Vrba Petr Jablonecké Matonnky 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 350 00:52:47.9 8.
4. Hovorka Vít Patriots (baseball Liberec) 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 312 00:54:51.1 10.
5. Nalezený Pavel Studio Raketoplán 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 337 01:00:59.8 21.
6. Holíček Jiří 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 334 01:01:35.2 22.
7. Svoboda Jaroslav 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 345 01:03:26.9 24.
8. Levinský Tomáš Spartak Rychnov z.s. 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 317 01:05:49.9 29.
9. Chovánek Richard 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 335 01:09:34.6 34.
10. Havrda Jan write.cz 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 333 01:11:42.8 39.
11. Smítka Václav 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 326 01:22:38.8 45.
  Novotný Pavel Dobrý ročník! 11 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 320 DNS  

11 km - Muži 50 - 59 let (1962 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fořt Martin Eleven Run Team 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 340 00:43:24.8 1.
2. Sádovský Luboš Jablonec nN 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 324 00:48:06.1 3.
3. Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 301 00:52:29.2 6.
4. Strnad Ivo Sokol Rower 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 348 00:58:48.4 16.
5. Sýkora Ondřej 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 327 01:08:50.5 33.
6. Jarabica Petr Liaz Jablonec C Trenér Šputák 11 km Muži 50 - 59 let (1962 - 1971) 331 01:53:34.9 47.

11 km - Muži 60 a více (1961 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Simunek Jaromír skp kornspitz jablonec 11 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 325 00:51:53.0 5.
2. Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 328 00:59:26.4 18.
3. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 11 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 319 01:03:19.8 23.

5,5 km - Ženy do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čechová Olga Sokol Frýdštejn 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 601 00:26:46.2 4.
2. Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 612 00:29:38.1 10.
3. Hollmannová Eva 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 604 00:30:32.9 13.
4. Lajtnerová Sandra Mistr Joda 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 623 00:31:30.2 15.
5. Čuříková Petra Jablonecké mattonky 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 602 00:34:42.9 20.
6. Vondráková Helena TJ Tatran 5,5 km Ženy do 39 let (1982 - a mladší) 613 00:38:15.0 25.

5,5 km - Ženy 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šilhánová Markéta Prostě běž! 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 609 00:34:33.1 18.
2. Khauerová Markéta Hodkovice nad Mohelkou 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 618 00:35:54.7 22.
3. Chovánková Petra 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1972 -1981) 622 00:38:16.9 26.

5,5 km - Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hollmannová Eva 5,5 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 603 00:37:43.3 23.
2. Karychová Pavla 5,5 km Ženy 50 - 59 let (1962 - 1971) 626 00:40:19.4 27.

5,5 km - Ženy 60 a více (1961 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemínová Eva 5,5 km Ženy 60 a více (1961 - a starší) 624 00:38:10.7 24.

5,5 km - Muži do 39 let (1982 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hübner Richard LIAZ 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 605 00:22:08.6 1.
2. Horváth Jakub 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 615 00:22:29.3 2.
3. Svoboda Lukáš 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 627 00:26:48.1 5.
4. Kalina Robin Spartak Rychnov 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 629 00:27:38.2 6.
5. Rokos Jan Spartak Rychnov 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 619 00:27:58.9 7.
6. Žabka David 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 620 00:29:08.0 8.
7. Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 610 00:29:38.1 9.
8. Šifta Vojtěch Liaz Jablonec 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 617 00:30:22.3 11.
9. Gottwald Jakub 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 614 00:30:27.9 12.
10. Šifta Matěj Liaz Jablonec 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 616 00:30:41.1 14.
11. Vavruška Vít Jablonecké Paseky 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 611 00:34:08.3 16.
12. Karych Alexander LD9 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 625 00:34:15.1 17.
13. Nefe Martin 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 628 00:34:41.1 19.
14. Douba Jan 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 631 00:40:26.2 28.
  Koucký Ondřej Spartak Rychnov 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 621 DNF  
  Kořínek Ladislav SDH Rychnov u Jablonce nad 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 606 DNS  
  Kovář Jakub SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 5,5 km Muži do 39 let (1982 - a mladší) 607 DNS  

5,5 km - Muži 40 - 49 let (1972 -1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stuchlý Petr Ostrava 5,5 km Muži 40 - 49 let (1972 -1981) 608 00:26:07.9 3.

5,5 km - Muži 60 a více (1961 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čepelka Olda Loudové 5,5 km Muži 60 a více (1961 - a starší) 630 00:35:22.2 21.