Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Krkavec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.11.2021



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 79 02:54:40.1 1.
2. Oplt Michal Kilpi Kome Klub 42km Muži 15-39 let 65 02:56:54.3 2.
3. Hrda Lukáš IDDQD Runners 42km Muži 15-39 let 52 03:17:46.6 3.
4. Korecký Adam Jumbo-Visma 42km Muži 15-39 let 264 03:25:26.1 4.
5. Grošek Jan Čochtan Horní Slavkov 42km Muži 15-39 let 23 03:36:21.4 5.
6. Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 55 03:37:11.6 6.
7. Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 34 03:48:22.9 14.
8. Drábek Lukáš Fénix Plzeň 42km Muži 15-39 let 72 03:50:31.1 16.
9. Kulmala Janne 100 Marathon Club Schweiz 42km Muži 15-39 let 25 03:51:54.6 17.
10. Richter Tristan 42km Muži 15-39 let 13 03:59:04.4 22.
11. Berka Lukáš Tj Sokol Vysoká Libyně 42km Muži 15-39 let 27 04:05:58.3 26.
12. Kotlan Milan Vrčeň 42km Muži 15-39 let 54 04:07:23.6 27.
13. Horák Jan 42km Muži 15-39 let 16 04:14:48.3 30.
14. Doležal Tomáš 42km Muži 15-39 let 50 04:18:13.3 31.
15. Roe Martin 42km Muži 15-39 let 68 04:21:45.6 32.
16. Kotrla Lukáš Atrofované ruce 42km Muži 15-39 let 18 04:21:58.8 34.
17. Ondrej Matus 2BWINNER 42km Muži 15-39 let 70 04:25:26.4 36.
18. Jelínek Petr LENDY CLUB 42km Muži 15-39 let 10 04:26:07.6 38.
19. Vintr Tomáš KVV Brno 42km Muži 15-39 let 51 04:54:01.5 49.
20. Philippe Creytens Midnight Runners 42km Muži 15-39 let 5 04:57:05.4 51.
21. Novák Martin 42km Muži 15-39 let 400 05:29:06.4 63.

42km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 22 03:38:11.9 7.
2. Malý Jiří Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 45 03:42:11.9 8.
3. Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 46 03:43:38.9 9.
4. Štefl Miroslav Baroko maraton 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 75 03:43:40.3 10.
5. Moudrý Ondřej 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 69 03:45:22.9 12.
6. Friedl Tomáš 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 42 03:46:32.6 13.
7. Ulrych Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 26 03:49:07.4 15.
8. Doucha Filip Praha 11 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 30 03:55:50.6 19.
9. Vondrák Martin Rockpoint 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 37 03:57:07.1 21.
10. Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 33 04:01:37.4 23.
11. Kocourek Martin RunCat 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 66 04:05:45.4 25.
12. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 15 04:25:40.1 37.
13. Gabriel Pavel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 259 04:27:25.1 39.
14. Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 78 04:34:42.4 41.
15. KUCKO Miroslav Liberec 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 39 04:42:29.1 42.
16. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 35 04:52:01.9 47.
17. Richter Dirk 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 12 04:53:53.6 48.
18. Meller Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 76 05:05:07.6 53.
19. Šimek Miroslav TC Dvořák České Budějovice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 57 05:06:47.6 55.
20. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 17 05:07:39.6 56.
21. Matiášek Jan Base Camp Store 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 53 05:09:51.1 57.
22. TOPINKA KAREL Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 36 05:13:11.6 59.
23. Frauendienst Gerald 100 Marathon Club Austria 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 263 05:13:34.9 60.
24. Buriánek Tomáš Dalovice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 58 05:20:21.6 61.
25. Bálint Szabó 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 49 05:24:51.9 62.
26. Pavlinský Vladimír Damice 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 29 05:31:40.1 64.
27. Turzynski Michael 100 Marathon Club 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 8 06:07:36.9 67.
28. Štangl Josef Happy Tucaroya 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 31 06:16:44.2 68.
29. András Gudlin 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 48 06:16:49.9 69.
30. Simmons Aaron 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 40 06:22:20.8 70.
31. Holub Michal Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 47 06:49:02.9 71.
32. Ulma Tomáš Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 73 07:01:25.6 72.

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Houfková Kateřina Forrest Gump Team 42km Ženy 15-39 let 71 03:45:06.3 11.
2. Beňová Pavlína 2B WINNER 42km Ženy 15-39 let 67 03:56:41.9 20.
3. Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 11 04:01:42.9 24.
4. Krocová Denisa LENDY CLUB 42km Ženy 15-39 let 9 04:11:09.4 29.
5. Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let 32 04:21:58.5 33.
6. Strnadová Lucie Profesionální svině 42km Ženy 15-39 let 63 04:28:29.6 40.
7. Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček 42km Ženy 15-39 let 20 04:51:31.4 46.
8. Iserte-López Elisabet Midnight Runners 42km Ženy 15-39 let 6 04:57:04.6 50.
9. Pavlinská Jana Damice 42km Ženy 15-39 let 28 05:05:06.9 52.
10. Křížová Petra Pomalu ale jistě 42km Ženy 15-39 let 59 05:06:46.6 54.

42km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka Plzeň 3 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 21 03:54:50.1 18.
2. Sýkorová Alena Nýřany 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 77 04:09:59.1 28.
3. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 60 04:25:17.1 35.
4. Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 56 04:49:46.8 43.
5. Burkart Věroslava Rozběháme Plzeň 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 64 04:50:32.4 44.
6. Skalinová Kamila GP Kolín 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 43 04:51:05.6 45.
7. Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 61 05:11:06.1 58.
8. Kondrová Petra 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 62 05:39:49.4 65.
9. Šlechtová Pavlína SK Bambousek 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 402 05:39:49.9 66.

18km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club 18km Muži 15-39 let 127 01:11:31.6 1.
2. Arthur Tom Chorlton Runners 18km Muži 15-39 let 172 01:13:00.1 2.
3. Kamaryt Tomáš KOS Plzeň 18km Muži 15-39 let 177 01:13:56.3 4.
4. Hlinovský Tomáš AK Škoda 18km Muži 15-39 let 152 01:14:56.6 5.
5. Černý Jakub Tantrum Monstra 18km Muži 15-39 let 107 01:16:11.1 6.
6. Hofhans Tomáš 18km Muži 15-39 let 158 01:17:12.3 8.
7. Veselovský Miroslav Medici 18km Muži 15-39 let 299 01:18:37.3 11.
8. Maulis Ladislav Wolverine 18km Muži 15-39 let 301 01:19:20.1 12.
9. Vohradský Lukáš Tempo Makers 18km Muži 15-39 let 175 01:19:42.8 13.
10. Dvořák Michal KOME KLUB KRASLICE 18km Muži 15-39 let 170 01:20:33.8 15.
11. Kule Aleš BKČS 18km Muži 15-39 let 145 01:21:07.1 16.
12. Mareš Štěpán Rytíři 18km Muži 15-39 let 454 01:22:26.6 17.
13. Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 139 01:22:51.6 18.
14. Krejčí Pavel Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 297 01:22:51.8 19.
15. Kaše Vojtěch 18km Muži 15-39 let 169 01:23:17.1 20.
16. Tesliuk Vasyl Run21 18km Muži 15-39 let 130 01:23:33.1 22.
17. Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 123 01:24:40.1 24.
18. Panuška Michal JBR Enduro Team 18km Muži 15-39 let 293 01:27:35.1 25.
19. Brožík Michael Sologoat 18km Muži 15-39 let 182 01:27:59.3 27.
20. Hospr Tomáš 321 Start 18km Muži 15-39 let 403 01:28:10.6 30.
21. Nový Petr 18km Muži 15-39 let 105 01:28:54.6 31.
22. Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 18km Muži 15-39 let 133 01:30:00.6 32.
23. Baxa Radim BKV Holýšov 18km Muži 15-39 let 292 01:32:31.6 36.
24. Beránek Zdenek 18km Muži 15-39 let 115 01:32:45.3 37.
25. Svoboda Jiří CK Team bike Březová 18km Muži 15-39 let 156 01:33:14.6 40.
26. Kodl Pavel 18km Muži 15-39 let 157 01:33:15.1 41.
27. Krauz Tomáš 18km Muži 15-39 let 191 01:33:20.3 42.
28. Bohac Jan 18km Muži 15-39 let 125 01:34:26.3 44.
29. EGERMAIER MARTIN Prazdroj Plzeň 18km Muži 15-39 let 188 01:36:18.6 48.
30. Gebhart Jan 18km Muži 15-39 let 160 01:37:38.1 50.
31. Lábr David 18km Muži 15-39 let 144 01:38:34.6 52.
32. Novák Petr AC Nýřany 18km Muži 15-39 let 108 01:41:45.3 57.
33. Král Václav Rozběháme Česko 18km Muži 15-39 let 167 01:45:14.3 62.
34. Kupka Libor Plzeň 18km Muži 15-39 let 109 01:45:14.8 65.
35. Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 18km Muži 15-39 let 124 01:45:28.8 66.
36. Reitspies Jiří 18km Muži 15-39 let 183 01:51:59.6 79.
37. Malý Roman 18km Muži 15-39 let 174 01:52:06.8 80.
38. Pešík Jiří 18km Muži 15-39 let 103 01:52:36.3 83.
39. Novák Martin Zbůch 18km Muži 15-39 let 104 01:56:43.3 86.
40. Racek Martin 18km Muži 15-39 let 187 02:14:17.1 97.
41. Houška Václav Beer 18km Muži 15-39 let 303 02:14:23.4 98.

18km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nový Míra Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 143 01:13:29.6 3.
2. Beshir Ervin SM Zdice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 268 01:16:32.3 7.
3. Stančík Tomáš 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 278 01:17:21.1 9.
4. Peterka Pavel 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 406 01:20:05.1 14.
5. Koudelka Drahomír Meixner 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 291 01:24:27.1 23.
6. Podgorski Tomasz 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 129 01:27:55.6 26.
7. Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 121 01:28:07.3 29.
8. Wendler Viktor UWG Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 178 01:31:17.3 34.
9. Rada Michal 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 151 01:31:51.1 35.
10. Dvořák Roman 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 185 01:33:01.6 38.
11. Urbánek Michal Čochtan Horní slavkov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 168 01:33:29.6 43.
12. Ruml Jiří 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 116 01:34:59.1 45.
13. Petřík Dušan 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 150 01:35:05.6 46.
14. Roth Zdeněk Mattoni 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 126 01:39:08.6 53.
15. Sulek Václav dopíjímesudy.cz 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 161 01:40:57.3 55.
16. Peteřík Dušan BKV Holýšov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 295 01:41:22.3 56.
17. Roncka Jiri Čochtan Horní Slavkov 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 128 01:42:27.8 58.
18. Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 163 01:44:39.1 60.
19. Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit z. ú. 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 113 01:45:07.6 61.
20. Bičiště Radim 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 149 01:45:14.3 63.
21. Klemsa Rostislav Barbus Team 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 114 01:47:51.8 68.
22. Fait Frantisek Černošice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 147 01:47:56.1 69.
23. Kanis Jakub 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 136 01:48:02.1 70.
24. Fiala Rostislav 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 179 01:48:05.8 71.
25. Krása Štěpán Javorná 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 273 01:50:07.8 74.
26. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 176 01:50:26.6 76.
27. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 140 01:50:49.3 78.
28. Štědronský Jan Šneci v běhu 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 146 01:52:09.8 82.
29. Valenta Radek 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 100 01:54:20.8 85.
30. Mátl Štěpán Plzeň 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 138 02:03:11.8 92.
31. Mareš Martin Zruč - Senec 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 154 02:03:36.2 94.
32. Hrabík Tomáš Na pohodu 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 153 02:08:46.9 95.
33. Bandžuch Martin Kdyně 18km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 305 02:15:31.4 100.

18km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Klára LK Jasan Aš 18km Ženy 15-39 let 164 01:23:28.1 21.
2. Dědičová Tereza Starý Plzenec 18km Ženy 15-39 let 184 01:30:05.3 33.
3. Klepšová Veronika Wolverine Zlín 18km Ženy 15-39 let 117 01:33:11.1 39.
4. Valentová Pavla 321start 18km Ženy 15-39 let 286 01:35:32.3 47.
5. Rubášová Lucia Bolevecký holky running 18km Ženy 15-39 let 162 01:37:06.6 49.
6. Bachratá Michaela 18km Ženy 15-39 let 122 01:37:42.3 51.
7. Dolejšová Michaela 18km Ženy 15-39 let 189 01:40:44.6 54.
8. feidak Olha PenFox 18km Ženy 15-39 let 119 01:48:09.8 72.
9. Zemanová Zdeňka Rozběháme Plzeň 18km Ženy 15-39 let 148 01:48:32.1 73.
10. Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 18km Ženy 15-39 let 171 01:50:49.1 77.
11. Frousová Anna 18km Ženy 15-39 let 159 02:00:57.1 89.
12. Berger Anna 18km Ženy 15-39 let 135 02:03:07.9 90.
13. Rustler Karin 18km Ženy 15-39 let 134 02:03:08.8 91.
14. Kosaková Michaela 18km Ženy 15-39 let 190 02:03:36.1 93.
15. Dufková Kateřina Na pohodu 18km Ženy 15-39 let 181 02:08:47.1 96.
16. Chmelíková Martina Šneci v běhu 18km Ženy 15-39 let 304 02:15:31.4 101.

18km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra TJ Sokol SG Plzeň Petřín 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 165 01:17:22.6 10.
2. Šindelářová Blanka Blovice 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 137 01:28:05.6 28.
3. Nedvědová Marie 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 261 01:43:29.1 59.
4. Jana Hocká 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 173 01:45:14.6 64.
5. Naxerová Jana USK CS Plzeň 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 132 01:46:30.6 67.
6. Řehůřková Silvia Jince 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 166 01:50:17.8 75.
7. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 155 01:52:09.6 81.
8. Bielková Věra 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 101 01:54:20.1 84.
9. Martínková Věra Plzeň 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 131 01:56:53.1 87.
10. Poslůední Jarmila 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 258 02:00:33.1 88.
11. Goulas Dana Beer 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 302 02:14:23.6 99.
12. Čechalová Lucie Rokycany 18km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 401 02:38:30.9 102.

11km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Dan Cheznovice 11km Muži 15-39 let 205 00:45:40.8 1.
2. Korous Pavel 11km Muži 15-39 let 233 00:49:20.6 2.
3. Bouda Cyril 11km Muži 15-39 let 242 00:49:22.6 3.
4. Dvořák Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 218 00:49:34.1 5.
5. Adámek Jaromír 11km Muži 15-39 let 289 00:49:50.8 7.
6. Kováčik Branislav Fénix Plzeň 11km Muži 15-39 let 237 00:49:54.3 8.
7. Veselovský Jan Medici 11km Muži 15-39 let 300 00:50:26.8 10.
8. Kehart Pavel WARP^2 11km Muži 15-39 let 234 00:50:33.6 11.
9. Hula Josef 11km Muži 15-39 let 236 00:50:48.1 12.
10. Lunter Martin 11km Muži 15-39 let 269 00:51:41.8 15.
11. Pavlíček Richard 11km Muži 15-39 let 243 00:54:00.3 16.
12. Müller Jan 11km Muži 15-39 let 230 00:54:45.1 19.
13. Kiš Martin 11km Muži 15-39 let 267 00:55:01.3 20.
14. Křížek Miroslav Šneci v běhu 11km Muži 15-39 let 285 00:55:14.8 21.
15. Sopr Martin Soprona 11km Muži 15-39 let 246 00:56:01.6 22.
16. Ševčík Svatobor 11km Muži 15-39 let 232 00:56:32.1 24.
17. Zedníček Jan RK Evropa 11km Muži 15-39 let 306 00:58:33.8 30.
18. Pazdiora Petr Nezmaři 11km Muži 15-39 let 287 01:02:08.8 32.
19. hanuš martin 11km Muži 15-39 let 238 01:08:17.1 38.
20. Jáchim Zbyněk Plzeň 11km Muži 15-39 let 240 01:12:49.3 42.

11km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hlinovský Václav Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 214 00:49:31.1 4.
2. Plass Tomáš Cykloservex Chotěšov 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 288 00:50:15.3 9.
3. Hroch František Klokani 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 244 00:50:52.6 13.
4. Vrabec Jiří Fírové 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 211 00:51:38.6 14.
5. Ulman Radek 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 294 00:56:20.3 23.
6. Bitman Jan Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 307 00:56:57.6 26.
7. Staněk Jiří Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 239 01:06:30.1 37.
8. Kroupa Jaroslav Chodová Planá 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 290 01:08:50.3 40.
  Černý Karel RK Evropa Plzeň 11km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 228 DNF  

11km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klásková Zuzana Forrest gump 11km Ženy 15-39 let 206 00:54:19.8 17.
2. Vochocová Gabriela 11km Ženy 15-39 let 231 00:54:44.6 18.
3. Martz Cecilia Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 219 00:56:40.8 25.
4. Heitz Mathilde Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 220 00:57:10.6 27.
5. Jelínková Adéla 11km Ženy 15-39 let 248 00:58:32.6 29.
6. Anna Dvořáková Grünová Michaela Grünsport 11km Ženy 15-39 let 245 00:58:39.1 31.
7. Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 221 01:02:22.6 33.
8. Sušánková Klára Ready 2 win 11km Ženy 15-39 let 296 01:02:22.6 34.
9. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 217 01:04:05.1 35.
10. Kohoutová Martina Liska4dogs 11km Ženy 15-39 let 216 01:05:08.1 36.
11. Kinská Kateřina 11km Ženy 15-39 let 280 01:08:21.3 39.
12. Reitspiesová Michaela 11km Ženy 15-39 let 241 01:08:50.8 41.
13. Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 226 01:23:52.1 45.
14. Sizaret Alice Na Vaclavce la street 11km Ženy 15-39 let 225 01:31:38.3 47.

11km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisnerová Kristýna Runland Team 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 212 00:49:34.3 6.
2. Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzeň 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 204 00:57:41.6 28.
3. Pdgorska Maja 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 298 01:20:36.8 43.
4. Kotlářová Adéla Zvíkovecké běhny 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 207 01:20:40.8 44.
5. Pavlinská Miluše Damice 11km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 213 01:26:48.1 46.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 327 00:05:14.1 1.
2. Černý Jakub 1600m Žáci 11-14 let 284 00:05:30.3 2.
3. Kydlíček Tomáš TAP Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 283 00:05:40.6 6.
4. Wendler Jan TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 330 00:06:12.5 9.
5. Anděl Robin KOS Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 331 00:06:30.6 10.
6. Krása Vojta 1600m Žáci 11-14 let 272 00:06:35.1 11.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Ema AK Škoda 1600m Žačky 11-14 let 332 00:05:31.8 3.
2. Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 329 00:05:34.5 4.
3. Menclová Luisa SCPL 1600m Žačky 11-14 let 282 00:05:37.3 5.
4. Kadlecová Žofie Sportclub Plzeń 1600m Žačky 11-14 let 325 00:06:02.8 7.
5. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 328 00:06:06.6 8.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Staněk Jan Triatlon Plzeň 800m Žáci 7-10 let 318 00:03:25.0 3.
2. Fiala Filip Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 310 00:03:30.0 4.
3. Zýka Jan MSBA 800m Žáci 7-10 let 271 00:03:55.3 7.
4. Šulc Alex AC Škoda 800m Žáci 7-10 let 279 00:03:57.8 8.
5. Sirotek Jakub 800m Žáci 7-10 let 262 00:04:03.5 9.
6. Metlička Tobiáš BK Elán Zruč 800m Žáci 7-10 let 316 00:04:06.8 10.
7. Fiala Max Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 311 00:04:25.5 16.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 320 00:03:21.5 1.
2. Špetová Patricie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 319 00:03:24.0 2.
3. Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 321 00:03:40.6 5.
4. Baxová Markéta TJ Sokol Petřin SG 800m Žačky 7-10 let 276 00:03:47.3 6.
5. Andělová Viktorie KOS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 322 00:04:09.0 11.
6. Karasová Ema TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 323 00:04:10.8 12.
7. Bičišťová Magdaléna 800m Žačky 7-10 let 314 00:04:11.5 13.
8. Gruberová Natálie LK Škoda 800m Žačky 7-10 let 315 00:04:12.1 14.
9. Polívková Veronika 800m Žačky 7-10 let 281 00:04:20.3 15.
10. Hrdličková Lucie 800m Žačky 7-10 let 277 00:05:04.8 17.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Metlička Fabián Author Team Stupno 350m Žáci do 6 let 305 00:01:46.8 1.
2. Šturm Petr TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 350m Žáci do 6 let 309 00:01:47.5 2.
3. Gruber Tobiáš Plzeň 350m Žáci do 6 let 304 00:01:56.0 4.
4. Dietl Hynek 350m Žáci do 6 let 275 00:02:51.0 7.
5. Kotzan Milan 350m Žáci do 6 let 270 00:05:39.8 9.
6. Paríšek Daniel 350m Žáci do 6 let 301 01:48:24.1 10.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Staňková Ella Triatlon Plzeň 350m Žačky do 6 let 308 00:01:49.0 3.
2. Kišová Magdaléna 350m Žačky do 6 let 266 00:02:01.9 5.
3. Vitíková Lea Baby Yoda 350m Žačky do 6 let 303 00:02:07.3 6.
4. Buriánová Františka 350m Žačky do 6 let 265 00:03:04.0 8.