Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Letkov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.05.2021



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brož Milan Kilpi Kome Klub 42km Muži 15-39 let 352 03:42:30.5 4.
2. Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK 42km Muži 15-39 let 24 03:48:20.3 5.
3. Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 19 03:57:00.2 8.
4. Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 23 04:04:45.8 12.
5. Pernikl Lukáš Mílaři Domažlice 42km Muži 15-39 let 25 04:27:23.9 15.
6. Kubín Jan 42km Muži 15-39 let 11 04:35:39.1 18.
7. Schütze Pavel EX WITTE Bike Team 42km Muži 15-39 let 6 04:37:55.6 20.
8. Sarpong Michal Doosan Škoda Power 42km Muži 15-39 let 368 04:54:28.8 26.
9. Lyashko Kirill None 42km Muži 15-39 let 1 05:07:32.8 27.

42km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gerych David Kupkolo.cz 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 354 03:19:31.1 1.
2. Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 3 03:23:12.5 2.
3. Hnojsky Vlasta 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 12 03:51:13.7 6.
4. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 16 03:55:44.7 7.
5. Doucha Filip Praha 11 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 22 03:58:24.3 9.
6. Vlček Václav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 361 04:02:04.2 11.
7. Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 4 04:23:25.5 14.
8. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 8 04:37:55.9 21.
9. Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 7 04:37:56.1 22.
10. Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 13 04:45:17.9 23.
11. da Silva Miguel Prague Wolfs 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 2 04:49:24.6 25.
12. Krameš Jaroslav Praha 5 - Lipence 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 14 05:08:39.8 28.
13. Jiráň Michal amatér 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 17 05:16:38.6 30.
14. Turzynski Michael 100 Marathon Club 42km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 20 06:55:30.0 31.

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gerychová Michaela Kupkolo.cz 42km Ženy 15-39 let 353 03:25:15.0 3.
2. Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 9 04:17:25.9 13.
3. Chmelíková Martina Šneci v běhu 42km Ženy 15-39 let 355 04:45:38.1 24.

42km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 18 03:59:39.5 10.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 27 04:28:14.5 16.
3. Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 26 04:31:06.0 17.
4. Kubínová Zuzana 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 10 04:35:57.4 19.
5. Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 15 05:11:48.1 29.

30km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hofhans Tomáš 30km Muži 15-39 let 59 02:18:18.4 2.
2. Mach David Ostrava 30km Muži 15-39 let 67 02:21:01.6 3.
3. Tesliuk Vasyl Run21 30km Muži 15-39 let 53 02:33:03.5 5.
4. Tlustý Tomáš Maraton klub Kladno 30km Muži 15-39 let 52 02:34:33.9 7.
5. Kotlan Milan 30km Muži 15-39 let 68 02:37:17.2 8.
6. Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 30km Muži 15-39 let 63 02:39:54.4 10.
7. Doležal Tomáš 30km Muži 15-39 let 62 02:49:32.7 14.
8. Kučera Matěj RunningZone 30km Muži 15-39 let 57 02:52:30.7 15.
9. Schötze Ondřej Witte Bike Team 30km Muži 15-39 let 351 02:53:24.2 16.
10. Morávek David 30km Muži 15-39 let 358 03:22:22.1 23.

30km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dočekal František Maraton klub Kladno 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 56 02:10:50.4 1.
2. Toušek Petr Salviaparadise-kupkolo 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 51 02:28:48.7 4.
3. Sokol Martin Axon sport team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 66 02:34:31.2 6.
4. Wendler Viktor UWG Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 50 02:37:55.4 9.
5. Hladík Josef Klánovice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 359 02:41:00.9 11.
6. Krochot Daniel 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 60 02:41:17.4 12.
7. Audes Marek Olympia Plzeň Team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 360 02:43:58.9 13.
8. Laurent Jaumotte Uniqa 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 365 02:56:13.6 17.
9. Sýba Tomáš 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 58 03:01:06.7 18.
10. Hazdra Petr 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 61 03:08:05.7 20.
11. Dubský Dalibor 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 65 03:16:46.5 21.
12. Žákovec Jiří BKPB Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 64 03:16:46.5 22.
13. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 54 03:33:04.5 24.

30km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalinová Kamila SK Babice 30km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 55 03:07:58.2 19.
2. Poslední Jarmila Tehov 30km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 111 04:39:03.4 25.

20km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 114 01:21:06.2 1.
2. Veselovský Miroslav 20km Muži 15-39 let 141 01:23:27.9 2.
3. Babák Josef Tantrum Monstra 20km Muži 15-39 let 124 01:23:49.4 3.
4. Štěpánek Kamil RUN magazine team 20km Muži 15-39 let 149 01:26:17.9 7.
5. Sládek Jakub 20km Muži 15-39 let 107 01:27:28.9 8.
6. Vohradský Lukáš Tempo Makers 20km Muži 15-39 let 128 01:28:22.4 9.
7. Weinfurt Petr 20km Muži 15-39 let 137 01:28:33.1 10.
8. Toman Robert 20km Muži 15-39 let 373 01:32:22.4 12.
9. Dočekal Jakub Kladno 20km Muži 15-39 let 110 01:36:55.7 13.
10. Fryček Jan SK Sanny Gang Plzeň 20km Muži 15-39 let 406 01:38:37.4 14.
11. Bouda Cyril 20km Muži 15-39 let 100 01:39:00.0 17.
12. Gazdík Denis Sweep Factory Team 20km Muži 15-39 let 133 01:46:34.8 20.
13. Malinký Ondřej 20km Muži 15-39 let 126 01:46:43.4 21.
14. Lábr David 20km Muži 15-39 let 115 01:47:07.3 22.
15. Faltejsek Martin 20km Muži 15-39 let 130 01:49:40.2 24.
16. Benoni Roberto 20km Muži 15-39 let 103 01:49:46.3 25.
17. Toma Zdenek 20km Muži 15-39 let 134 01:51:52.0 26.
18. Krauz Tomáš 20km Muži 15-39 let 139 02:18:33.7 47.
19. Pítek Jan 20km Muži 15-39 let 105 02:24:11.8 49.

20km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nový Míra Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 136 01:24:40.9 4.
2. Müller Zdeněk Medový Újezd 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 131 01:25:58.6 5.
3. Mandrysz Marcel Harley-Davidson Strakonice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 113 01:31:20.9 11.
4. Čása Ladislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 148 01:38:48.1 16.
5. Rada Michal Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 116 01:40:13.4 18.
6. Balajka Martin Black Sheep Horšice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 109 01:41:45.4 19.
7. Weissar Petr LPM 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 122 01:53:59.0 27.
8. Klemsa Rostislav Barbus Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 118 01:57:42.2 31.
9. Fait František Gerontclub 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 123 01:57:43.1 32.
10. Mach Pavel 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 138 02:00:16.7 33.
11. Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú. 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 119 02:01:20.7 34.
12. Šustr Michal 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 140 02:02:26.2 35.
13. Fiala Rostislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 129 02:02:59.3 37.
14. Kubal Vlastimil Brnířov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 396 02:02:59.5 38.
15. Valenta Radek 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 151 02:09:01.2 42.
16. Šťedronský Jan Šneci v běhu 20km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 403 02:13:01.8 45.

20km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Müllerová Hana Medový Újezd 20km Ženy 15-39 let 132 01:47:29.8 23.
2. Vernerová Aneta Tantrum Monstra 20km Ženy 15-39 let 125 01:56:25.1 29.
3. Nosilová Anna BKV Holýšov 20km Ženy 15-39 let 147 01:57:27.5 30.
4. Dvořáčková Tereza STOPNITO 20km Ženy 15-39 let 117 02:02:42.8 36.
5. Křížová Petra Musher klub Tlapky v tahu 20km Ženy 15-39 let 121 02:03:57.5 39.
6. Feidak Olha 20km Ženy 15-39 let 108 02:06:36.0 40.
7. Rubášová Lucia Hannah team 20km Ženy 15-39 let 120 02:18:33.5 46.
8. Vernerová Darina Vegan Sport Club Strakonice 20km Ženy 15-39 let 104 02:24:11.3 48.
9. Tichá Libuše Brnířov 20km Ženy 15-39 let 397 02:40:57.8 52.
  Přikrylová Johana BKV Holýšov 20km Ženy 15-39 let 145 DNF  

20km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 106 01:26:07.0 6.
2. Sýkorová Alena 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 144 01:38:47.7 15.
3. Naxerová Jana USK CS Plzeň 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 143 01:54:44.5 28.
4. Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 150 02:09:01.0 41.
5. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 135 02:13:01.5 43.
6. Dvořáková Zuzana Šneci v běhu 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 146 02:13:01.6 44.
7. Farkasova Darina Prague Wolfs 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 102 02:27:51.0 50.
8. Svobodová Eva Tantrum Monstra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 127 02:39:17.7 51.

8,5km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Teska Ondřej Lesy ČR / Černá Řeka 8,5km Muži 15-39 let 215 00:31:35.4 1.
2. Matějka Tomáš USK Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 210 00:34:49.8 2.
3. Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 212 00:35:55.6 3.
4. Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 214 00:37:11.3 5.
5. Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 413 00:37:39.4 6.
6. Dvořak Tomaš Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 409 00:39:26.6 7.
7. Zýka Jaroslav Sokol Letkov 8,5km Muži 15-39 let 203 00:41:55.4 11.
8. Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 8,5km Muži 15-39 let 411 00:45:45.6 12.
9. Bayer Tomáš TJ Čechurov 8,5km Muži 15-39 let 388 00:46:34.7 18.
10. Bouchal Radek KOS Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 350 00:46:56.1 19.

8,5km - Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 216 00:37:07.0 4.
2. Kallehauge Jesper Praha 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 400 00:40:21.8 9.
3. Vejskal Stanislav 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 202 00:40:31.9 10.
4. Tomko Marián Parta hic 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 363 00:46:29.1 17.
5. Mašek Michal 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 218 00:48:09.2 20.
6. Skramusky Kamil TTT 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 206 00:48:26.0 22.
7. Metlička Jiří 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 208 00:48:46.9 23.
8. Mašek Josef Zvíkovecké běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 410 00:51:53.2 25.
9. Tjutčev Jakub Zvíkovecké běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 412 00:51:53.3 26.
10. Kubín Jan 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1981 a starší) 209 01:11:27.7 29.

8,5km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hálova Veronika TJ Sokol Maxičky 8,5km Ženy 15-39 let 407 00:40:17.4 8.
2. Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 213 00:45:52.2 14.
3. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 408 00:46:28.1 16.
4. Brzobohatá Šárka 8,5km Ženy 15-39 let 207 01:02:07.9 27.

8,5km - Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzeň 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 362 00:45:46.5 13.
2. Argmannová Jana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 201 00:46:07.6 15.
3. Markéta Dočekalová Kladno 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 205 00:48:22.2 21.
4. Kosnarova Vendula Rozběháme Česko 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 211 00:50:39.0 24.
5. Sornasová Jana Rozběháme Plzeň 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 217 01:05:00.5 28.
  Zámečníková Mirka Rozběháme Klatovy 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1981 a starší) 204 DNF  

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mastný Leonard TJ SG Petřin Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 398 00:05:51.6 1.
2. Hupač Karel SK Petřin Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 395 00:06:10.7 3.
3. Baxa Jáchym TJ SOKOL PETŘÍN SG 1600m Žáci 11-14 let 305 00:06:37.2 7.
4. Nováček Mikuláš Lokomotiva Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 372 00:06:53.6 9.
5. Brokeš Dominik Flik Flak 1600m Žáci 11-14 let 376 00:07:14.7 10.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 302 00:05:57.1 2.
2. Salzmanová Tereza 1600m Žačky 11-14 let 381 00:06:11.3 4.
3. Pešulová Alexandra Lokomotiva Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 370 00:06:23.0 5.
4. Šmákalová Zuzana AC Nýřany 1600m Žačky 11-14 let 301 00:06:23.1 6.
5. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 304 00:06:44.6 8.
6. Metličková Barbora Authorteam Stupno 1600m Žačky 11-14 let 366 00:07:22.7 11.
7. Argmanová Anastázie 1600m Žačky 11-14 let 359 00:07:35.0 12.
  Jankovská Amálie 1600m Žačky 11-14 let 401 DNF  
  Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 303 DNS  

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fiala Fili Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 379 00:02:43.6 1.
2. Salzman Tomáš 800m Žáci 7-10 let 380 00:02:44.3 2.
3. Sirotek Jakub Runland 800m Žáci 7-10 let 399 00:03:13.6 7.
4. Metlička Tobiáš Author Team Stupno 800m Žáci 7-10 let 310 00:03:14.1 8.
5. Freiberg Tomáš 800m Žáci 7-10 let 377 00:03:17.6 9.
6. Bursa Áron Sports4kids 800m Žáci 7-10 let 367 00:03:27.1 11.
7. Fiala Mx Flik Flak Plzeň 800m Žáci 7-10 let 378 00:03:33.1 13.
8. Nováček Bartoloměj Lokomotiva Plzeň 800m Žáci 7-10 let 371 00:03:36.3 14.
9. Vejskal Alexandr 800m Žáci 7-10 let 385 00:03:48.4 16.
10. Kazík Vojtěch AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 404 00:03:48.9 17.
11. Straka Filip TJ Stodůlky 800m Žáci 7-10 let 390 00:03:53.3 20.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baxová Markéta TJ SOKOL PETŘÍN SG 800m Žačky 7-10 let 312 00:02:46.6 3.
2. Nováková Dominika Sport club Plzeň 800m Žačky 7-10 let 369 00:02:54.3 4.
3. Veselá Monika 800m Žačky 7-10 let 313 00:02:54.6 5.
4. Bazochová Radka 800m Žačky 7-10 let 394 00:03:06.6 6.
5. Drtinová Anežka 800m Žačky 7-10 let 357 00:03:23.1 10.
6. Veselá Andrea 800m Žačky 7-10 let 314 00:03:27.9 12.
7. Mašková Sofie Flik Flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 375 00:03:42.8 15.
8. Píclová Kristýna 800m Žačky 7-10 let 384 00:03:50.3 18.
9. Šimonovská Kačka 800m Žačky 7-10 let 383 00:03:52.3 19.
10. Brašnová Helena 800m Žačky 7-10 let 402 00:03:53.4 21.
11. Bayer Nela TJ Čechurov 800m Žačky 7-10 let 389 00:03:54.9 22.
12. Troppová Nalka 800m Žačky 7-10 let 382 00:06:09.1 23.
  Kazíková Kristýna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 405 DNF  

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Metlička Fabián Author Team Stupno 350m Žáci do 6 let 322 00:01:11.9 1.
2. Himmel Štěpán 350m Žáci do 6 let 321 00:01:32.7 5.
3. Bouchal Vít Pilsentrail.cz 350m Žáci do 6 let 329 00:01:34.9 6.
4. Tlustý Matěj TJ Zvoleněves 350m Žáci do 6 let 320 00:01:42.7 7.
5. Šilhánek Jaromír USK CS Plzeň 350m Žáci do 6 let 326 00:01:53.2 11.
6. Ryba Filip 350m Žáci do 6 let 374 00:02:10.7 13.
7. Kotlan Milan 350m Žáci do 6 let 328 00:07:27.7 16.
8. Bouchal Vavřinec Pilsentrail.cz 350m Žáci do 6 let 330 00:08:27.0 17.
9. Straka Jáchym TJ Stodůlky 350m Žáci do 6 let 392 00:14:02.5 18.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drtinová Lea 350m Žačky do 6 let 356 00:01:16.7 2.
2. Vejskalová Anežka 350m Žačky do 6 let 364 00:01:17.4 3.
3. Šilhánková Barbora USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 325 00:01:23.9 4.
4. Štiková Magdaléna 350m Žačky do 6 let 386 00:01:44.9 8.
5. Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 327 00:01:49.9 9.
6. Argmannová Johanka 350m Žačky do 6 let 324 00:01:52.2 10.
7. Zbroíková Barbora 350m Žačky do 6 let 387 00:02:09.9 12.
8. Vitíková Lea ROCK POINT RUNNING TEAM 350m Žačky do 6 let 323 00:05:51.4 14.
9. Bayer Natálie TJ Čechurov 350m Žačky do 6 let 391 00:06:13.2 15.