Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Brdy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.04.2021



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karban Jan Salomon/Suunto 42km Muži 15-39 let 95 03:02:25.0 1.
2. Hradecký Jan Triathlon team Příbram 42km Muži 15-39 let 96 03:10:00.0 2.
3. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 42km Muži 15-39 let 97 03:25:00.0 3.
4. Hofhans Tomáš 42km Muži 15-39 let 98 03:28:30.0 4.
5. Horský Jaromír 42km Muži 15-39 let 100 03:37:46.0 6.
6. Bouchal Jiří PilsenTrail.cz 42km Muži 15-39 let 111 04:03:40.0 15.
7. Doležal Tomáš 42km Muži 15-39 let 110 04:03:40.0 16.
8. Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 114 04:11:00.0 19.
9. Orság Dominik 42km Muži 15-39 let 115 04:11:04.0 20.
10. Šustr Marek Pivní motory 42km Muži 15-39 let 120 04:25:53.0 25.
11. Schütze Pavel EX WITTE Bike Team 42km Muži 15-39 let 122 04:25:58.0 27.
12. Faltejsek Martin 42km Muži 15-39 let 129 04:39:01.0 34.
13. Grusz Filip Podej mi pivo 42km Muži 15-39 let 131 04:47:00.0 36.
14. Klouda Tomas Czech Skyrunning Association 42km Muži 15-39 let 143 05:30:00.0 48.
15. Novák Libor 42km Muži 15-39 let 148 06:46:00.0 53.

42km - Veteráni (40+ let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dočekal František Maraton klub Kladno 42km Veteráni (40+ let) 99 03:28:35.0 5.
2. Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 42km Veteráni (40+ let) 101 03:40:38.0 7.
3. Řezáč Martin 42km Veteráni (40+ let) 102 03:41:38.0 8.
4. Seidl Miroslav OB Říčany 42km Veteráni (40+ let) 104 03:50:05.0 9.
5. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let) 105 03:51:00.0 10.
6. Stančo Ladislav Hory beraní hlavy 42km Veteráni (40+ let) 106 03:51:52.0 11.
7. Hasnedl Dan LLM Kanci 42km Veteráni (40+ let) 107 04:01:02.0 12.
8. Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let) 108 04:01:35.0 13.
9. Bauer Vladimir 100dulky 42km Veteráni (40+ let) 109 04:02:34.0 14.
10. Pilař Lukáš 42km Veteráni (40+ let) 112 04:04:44.0 17.
11. CALAJ JURAJ JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let) 113 04:06:39.0 18.
12. Urbanec Tomáš JZD Mníšek 42km Veteráni (40+ let) 116 04:17:46.0 21.
13. Švojgr Karel 42km Veteráni (40+ let) 117 04:22:00.0 22.
14. Wiesner Konstantin Barokomaraton 42km Veteráni (40+ let) 118 04:22:00.0 23.
15. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let) 119 04:25:00.0 24.
16. Šilhan Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let) 121 04:25:56.0 26.
17. Rössner Pavel 42km Veteráni (40+ let) 126 04:31:25.0 31.
18. Kozák Jan iThinkBeer 42km Veteráni (40+ let) 128 04:36:00.0 33.
19. Matějka Josef Park Cafe 42km Veteráni (40+ let) 132 04:47:00.0 37.
20. Krameš Jaroslav Praha 5 - Lipence 42km Veteráni (40+ let) 133 04:49:00.0 38.
21. Batty Batulka Martin PunkTrail 42km Veteráni (40+ let) 134 04:56:00.0 39.
22. Martinez Paul 42km Veteráni (40+ let) 135 04:57:00.0 40.
23. Häusler Václav 42km Veteráni (40+ let) 136 05:01:00.0 41.
24. Rais Karel 42km Veteráni (40+ let) 142 05:19:00.0 47.
25. Kůs Marek 42km Veteráni (40+ let) 145 05:38:00.0 50.
26. Šnajperk Viktor shimpi_cz 42km Veteráni (40+ let) 147 06:25:00.0 52.
27. Johan Jiří 42km Veteráni (40+ let) 149 07:27:00.0 54.
28. Hofman Jiří 42km Veteráni (40+ let) 150 09:25:00.0 55.
29. Čihák Olaf KČT LOKO Teplice / dalkovepochody.cz 42km Veteráni (40+ let) 152 09:27:14.0 57.
  Beneš Zdeněk Beny company 42km Veteráni (40+ let) 164 DNF  
  Koller Pavel Bezdědice 42km Veteráni (40+ let) 165 DNF  

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barnášová Kateřina 42km Ženy 15-39 let 123 04:26:11.0 28.
2. Svobodová Andrea 42km Ženy 15-39 let 124 04:27:19.0 29.
3. Záhorová Věra 42km Ženy 15-39 let 125 04:31:00.0 30.
4. Hasnedlová Jaroslava LLM Kanci 42km Ženy 15-39 let 130 04:41:32.0 35.
5. Chmelíková Martina 42km Ženy 15-39 let 138 05:06:00.0 44.
6. Kvasničková Lucie 42km Ženy 15-39 let 140 05:06:53.0 45.
7. Aussenbergová Ivana Zen Trail 42km Ženy 15-39 let 141 05:17:00.0 46.
8. Konszká Eva 42km Ženy 15-39 let 144 05:38:00.0 49.

42km - Veteránky (40+ let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stopková Jana H.O.R.A.L. 42km Veteránky (40+ let) 127 04:32:00.0 32.
2. Němcová Soňa Šneci v běhu 42km Veteránky (40+ let) 137 05:04:41.0 42.
3. Šturmová Jana Velosport Domažlice 42km Veteránky (40+ let) 139 05:06:00.0 43.
4. Baxová Irena LBE 42km Veteránky (40+ let) 146 05:50:00.0 51.
5. Hofmanová Renáta 42km Veteránky (40+ let) 151 09:25:00.0 56.
  Šmahelová Radka 42km Veteránky (40+ let) 166 DNF  

19km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sládek Jakub Černošice 19km Muži 15-39 let 33 01:28:00.0 1.
2. Kotlan Milan 19km Muži 15-39 let 37 01:36:45.0 5.
3. Gren Filip 19km Muži 15-39 let 40 01:37:12.0 7.
4. Tesliuk Vasyl Run21 Ukraine 19km Muži 15-39 let 44 01:38:00.0 10.
5. Dočekal Jakub Kladno 19km Muži 15-39 let 46 01:38:15.0 11.
6. Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 19km Muži 15-39 let 50 01:40:29.0 14.
7. Jaroš David 19km Muži 15-39 let 39 01:40:54.0 15.
8. Slatkovský Marek Světlu vstříc 19km Muži 15-39 let 52 01:42:27.0 17.
9. Vohradský Lukáš Tempo Makers 19km Muži 15-39 let 55 01:47:53.0 20.
10. Lábr David 19km Muži 15-39 let 56 01:48:03.0 21.
11. Malinký Ondřej Plzeň 19km Muži 15-39 let 57 01:48:21.0 22.
12. Veselovský Miroslav 19km Muži 15-39 let 63 01:58:00.0 28.
13. Srb Jindřich Nerozlučná dvojka 19km Muži 15-39 let 71 02:00:00.0 36.
14. Tyllner David T-team 19km Muži 15-39 let 73 02:00:05.0 38.
15. Moravec Stanislav 19km Muži 15-39 let 77 02:05:00.0 42.
16. Zeman Petr 19km Muži 15-39 let 86 02:14:00.0 51.
17. Váňa Tomáš 19km Muži 15-39 let 87 02:15:00.0 52.
18. Troníček Jan Blázni z Radimovky 19km Muži 15-39 let 93 02:22:18.0 58.
  Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 19km Muži 15-39 let 155 DNF  
  Korecký Adam Alpecin - Fenix Run Team 19km Muži 15-39 let 156 DNF  
  Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 19km Muži 15-39 let 162 DNF  

19km - Veteráni (40+ let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 19km Veteráni (40+ let) 34 01:32:29.0 2.
2. Audes Audes Marek Olympia Plzeň Team 19km Veteráni (40+ let) 35 01:33:00.0 3.
3. Wendler Viktor UWG Plzeň 19km Veteráni (40+ let) 36 01:35:00.0 4.
4. Hromádka Ondřej D5 19km Veteráni (40+ let) 38 01:36:50.0 6.
5. Nohejl Tomáš SK DNF Salming 19km Veteráni (40+ let) 41 01:37:30.0 8.
6. Rada Michal 19km Veteráni (40+ let) 43 01:38:00.0 9.
7. Tomek Petr 19km Veteráni (40+ let) 47 01:39:59.0 12.
8. Fiala Michal AC Heating 19km Veteráni (40+ let) 49 01:40:29.0 13.
9. Teplý Ondřej Café racers 19km Veteráni (40+ let) 51 01:42:00.0 16.
10. Sýba Tomáš 19km Veteráni (40+ let) 53 01:43:00.0 18.
11. Lalák Tomáš Radotín 19km Veteráni (40+ let) 54 01:43:33.0 19.
12. Prušinovský Zdeněk 19km Veteráni (40+ let) 58 01:52:01.0 23.
13. Pech Luboš náplava Bohutín 19km Veteráni (40+ let) 59 01:54:45.0 24.
14. Fait František 19km Veteráni (40+ let) 60 01:56:20.0 25.
15. Klemsa Rostislav Barbus Team 19km Veteráni (40+ let) 61 01:56:21.0 26.
16. Váňa Miloslav 19km Veteráni (40+ let) 62 01:58:00.0 27.
17. Bláha Karel iThinkBeer / Rebel Team Blovice 19km Veteráni (40+ let) 64 01:59:00.0 29.
18. Vitik Martin ROCK POINT RUNNING TEAM 19km Veteráni (40+ let) 66 01:59:59.0 30.
19. Benes Jan 19km Veteráni (40+ let) 67 02:00:00.0 32.
20. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 19km Veteráni (40+ let) 68 02:00:00.0 33.
21. Beneš Jan 19km Veteráni (40+ let) 72 02:00:00.0 37.
22. Fiala Rostislav 19km Veteráni (40+ let) 79 02:05:50.0 44.
23. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 19km Veteráni (40+ let) 80 02:06:00.0 45.
24. Hasman Petr 19km Veteráni (40+ let) 81 02:08:16.0 46.
25. Kunstmüller Jiří 19km Veteráni (40+ let) 82 02:08:16.0 47.
26. Konečný Ivan 19km Veteráni (40+ let) 89 02:17:00.0 54.
27. Vaniš Miroslav 19km Veteráni (40+ let) 94 02:25:00.0 59.
  Lusk Luděk Vivobarefoot Plzwň 19km Veteráni (40+ let) 157 DNF  
  Mareš Martin Zruč-Senec 19km Veteráni (40+ let) 158 DNF  
  Pešička Tomáš 19km Veteráni (40+ let) 159 DNF  

19km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Petra Musher klub tlapky v tahu 19km Ženy 15-39 let 65 01:59:59.0 31.
2. Solarová Danuše Nerozlučná dvojka 19km Ženy 15-39 let 70 02:00:00.0 35.
3. Mazochová Lenka Canaries 19km Ženy 15-39 let 75 02:03:51.0 40.
4. Feidak Olha Fox 19km Ženy 15-39 let 76 02:04:17.0 41.
5. Míková Kateřina 19km Ženy 15-39 let 85 02:12:50.0 50.
6. Kočandrlová Adéla 19km Ženy 15-39 let 88 02:16:20.0 53.
7. Vernerová Darina Vegan Sport Club Strakonice 19km Ženy 15-39 let 90 02:18:43.0 55.
8. Seifertová Lucie Blázni z Radimovky 19km Ženy 15-39 let 92 02:22:18.0 57.
9. daika aneta 19km Ženy 15-39 let 103 03:46:00.0 60.
  Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let 160 DNF  
  Šafandová Viktorie 19km Ženy 15-39 let 161 DNF  
  Zelenková Kateřina 19km Ženy 15-39 let 163 DNF  

19km - Veteránky (40+ let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlecová Magda 19km Veteránky (40+ let) 69 02:00:00.0 34.
2. Naxerová Jana USK CS Plzeň 19km Veteránky (40+ let) 74 02:01:16.0 39.
3. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let) 78 02:05:00.0 43.
4. Michaela Beštová 19km Veteránky (40+ let) 83 02:12:00.0 48.
5. Nešporová Kamila Šneci v běhu 19km Veteránky (40+ let) 84 02:12:00.0 49.
6. Kočandrlová Petra 19km Veteránky (40+ let) 91 02:19:33.0 56.

11km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalina Miroslav SPORTICUS team 11km Muži 15-39 let 13 00:51:25.0 2.
2. Dvořák Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 15 00:53:10.0 4.
3. Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 16 00:58:53.0 5.
4. Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 11km Muži 15-39 let 17 00:58:53.0 6.
5. Olbert Michal 11km Muži 15-39 let 29 01:13:00.0 18.
  Beran Ladislav SK Čtyři Dvory České Budějovice 11km Muži 15-39 let 153 DNF  

11km - Veteráni (40+ let )

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dražan Michal Žárovka Vranovice 11km Veteráni (40+ let ) 12 00:47:51.0 1.
2. Nový Lukáš TT Tálík 11km Veteráni (40+ let ) 14 00:52:29.0 3.
3. Málek Ondřej 11km Veteráni (40+ let ) 21 01:06:15.0 10.
4. Novák Miloš Nadějkov 11km Veteráni (40+ let ) 22 01:07:00.0 11.
5. Zahradník Michal Cardiolab 11km Veteráni (40+ let ) 23 01:07:14.0 12.
6. Pihrt Vojtech 11km Veteráni (40+ let ) 24 01:07:22.0 13.
7. Bezouška Martin Láz 11km Veteráni (40+ let ) 28 01:11:00.0 17.
8. Mašek Josef Zvíkovecké běhny 11km Veteráni (40+ let ) 30 01:14:17.0 19.
9. Mareš Martin Zruč Senec 11km Veteráni (40+ let ) 45 01:38:06.0 23.
  Sládek Jaroslav Louda 11km Veteráni (40+ let ) 154 DNF  

11km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Lucie Nadějkov 11km Ženy 15-39 let 18 01:00:00.0 7.
2. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 25 01:08:11.0 14.
3. Kohoutová Martina Sunny Gang Plzeň 11km Ženy 15-39 let 26 01:10:40.0 15.
4. Bozděchová Lenka 11km Ženy 15-39 let 32 01:21:47.0 21.

11km - Veteránky (40+ let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Teplá Jana TTT 11km Veteránky (40+ let) 19 01:05:00.0 8.
2. Málková Želechovská Jana 11km Veteránky (40+ let) 20 01:06:10.0 9.
3. Dočekalová Markéta Kladno 11km Veteránky (40+ let) 27 01:10:41.0 16.
4. Kotlářová Adéla Zvíkovecké běhny 11km Veteránky (40+ let) 31 01:14:17.0 20.
5. Sornasová Jana Rozběháme Plzeň 11km Veteránky (40+ let) 42 01:38:00.0 22.

2km - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pihrt Oskar 2km Žáci 11-14 let 8 00:10:47.0 1.
2. Bezouška Štěpán Láz 2km Žáci 11-14 let 10 00:12:00.0 3.
3. Zahradník Jeroným LCC Radotín Meerkats 2km Žáci 11-14 let 11 00:14:38.0 4.

2km - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalinová Ella SPORTICUS team 2km Žačky 11-14 let 9 00:11:48.0 2.

750m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zahradník Jeremiáš Atletika SK Kazín 750m Žáci 7-10 let 1 00:02:53.0 1.
2. Nohejl Fabian 750m Žáci 7-10 let 2 00:03:15.0 2.
3. Pihrt Viktor 750m Žáci 7-10 let 4 00:03:25.0 4.

750m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalinová Lisa SPORTICUS team 750m Žačky 7-10 let 3 00:03:23.0 3.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalina Oskar SPORTICUS team 350m Žáci do 6 let 6 00:04:44.0 2.
2. Kotlan Milánek 350m Žáci do 6 let 7 00:07:14.0 3.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 5 00:04:43.0 1.