Výsledky závodu

Zkus noční Kuks

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.07.2016



10 km - Běh Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čejka Bořivoj KRB Chrudim 10 km Běh Muži 15-39 let 61 00:45:01.3 2.
2. Sláma Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 219 00:48:54.9 5.
3. Samek Ondřej 10 km Běh Muži 15-39 let 113 00:48:56.9 6.
4. Zeman Daniel zdravéúsměvy.cz 10 km Běh Muži 15-39 let 179 00:49:26.8 7.
5. Vlasák Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 198 00:50:30.1 8.
6. Piwowarski Krzysztof KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA 10 km Běh Muži 15-39 let 434 00:50:47.1 9.
7. Petr Krdláček 10 km Běh Muži 15-39 let 616 00:51:17.6 10.
8. Malinský Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 356 00:51:21.8 11.
9. Matuška Martin Ohnišov 10 km Běh Muži 15-39 let 250 00:51:48.3 13.
10. Pospíšil Jaroslav Bike&Run Team Stará Paka 10 km Běh Muži 15-39 let 39 00:52:01.6 15.
11. Ondřej Dvořák 10 km Běh Muži 15-39 let 496 00:52:15.5 17.
12. Petr Janíček 10 km Běh Muži 15-39 let 474 00:52:59.3 18.
13. Kohout Viktor 10 km Běh Muži 15-39 let 26 00:52:59.6 19.
14. Pejšek David EarthSurvivor 10 km Běh Muži 15-39 let 11 00:53:41.6 21.
15. Dufek Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 254 00:54:10.9 23.
16. Sána Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 625 00:54:22.6 26.
17. Samek Ondřej Zdobín 10 km Běh Muži 15-39 let 316 00:54:24.6 27.
18. Martin Janíček 10 km Běh Muži 15-39 let 475 00:54:28.1 28.
19. Daniel Jára 10 km Běh Muži 15-39 let 628 00:54:32.4 29.
20. Farský Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 201 00:54:33.6 30.
21. Krebs Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 455 00:54:43.0 31.
22. Dostál Patrik 10 km Běh Muži 15-39 let 117 00:54:52.0 32.
23. Honek Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 205 00:54:52.8 33.
24. Popov Miroslav 10 km Běh Muži 15-39 let 626 00:54:53.9 34.
25. Hofman Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 153 00:55:14.8 36.
26. Plojhar Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 299 00:55:25.9 38.
27. Tomšík Zdeněk 10 km Běh Muži 15-39 let 421 00:55:28.7 39.
28. Richter Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 228 00:55:30.6 40.
29. Petr Jan Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 77 00:56:16.1 43.
30. Bureš Vojtěch Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 237 00:56:47.7 45.
31. JOsef Chmelík 10 km Běh Muži 15-39 let 476 00:56:51.6 46.
32. Miloslav Lenfeld 10 km Běh Muži 15-39 let 480 00:56:57.4 47.
33. Draštík Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 380 00:57:02.1 48.
34. Pokorný Vladimír Vrchlabí 10 km Běh Muži 15-39 let 255 00:57:17.1 50.
35. Tomáš Leštínský KOB Dobruška 10 km Běh Muži 15-39 let 345 00:57:27.4 51.
36. Zákravský Tomáš Krčínští borci 10 km Běh Muži 15-39 let 218 00:58:11.7 55.
37. Rérych Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 79 00:58:27.2 56.
38. Nosek Jaroslav Na Vinici 10 km Běh Muži 15-39 let 169 00:58:30.8 58.
39. Pelc Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 457 00:58:41.3 60.
40. Hlava Roman Běháme v Holicích a okolí 10 km Běh Muži 15-39 let 175 00:59:09.7 66.
41. Kvasnička Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 343 00:59:12.7 68.
42. Augustin Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 252 00:59:36.8 70.
43. Dubenecký Lukáš Prasklej řetěz Miletín 10 km Běh Muži 15-39 let 224 01:00:10.7 72.
44. Petr Jan Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 78 01:00:10.7 73.
45. Vostoupal Richard Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 76 01:00:40.7 78.
46. Švorc Jiří Ještětice 10 km Běh Muži 15-39 let 75 01:00:48.6 79.
47. Zajíček Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 97 01:00:56.9 81.
48. Polák Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 329 01:01:02.2 83.
49. Rinn Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 273 01:01:20.7 86.
50. Kubín Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 437 01:01:21.3 87.
51. Vicha Jirka Skripkov run 10 km Běh Muži 15-39 let 458 01:01:24.3 88.
52. Krbálek Pavel Bítovany 10 km Běh Muži 15-39 let 469 01:01:32.6 90.
53. Tikal Jan NAC Pardubice 10 km Běh Muži 15-39 let 133 01:02:01.6 93.
54. Švorc Jakub 10 km Běh Muži 15-39 let 312 01:02:09.8 94.
55. Dybiec Radosław Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 15-39 let 432 01:02:16.7 95.
56. Kovanda Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 297 01:02:29.9 96.
57. Daniel Polák 10 km Běh Muži 15-39 let 493 01:02:33.5 97.
58. Bálik Štefan AC jedeme na sucho 10 km Běh Muži 15-39 let 67 01:02:39.3 98.
59. Vokurka Radek TOP-Running Club 10 km Běh Muži 15-39 let 141 01:03:23.3 110.
60. Leštínský Lubomír 10 km Běh Muži 15-39 let 186 01:03:32.7 111.
61. Chalupka Radovan AC jedeme na sucho 10 km Běh Muži 15-39 let 70 01:03:51.3 113.
62. Jan Skořepa 10 km Běh Muži 15-39 let 498 01:04:11.8 116.
63. Moravec David 10 km Běh Muži 15-39 let 238 01:04:36.3 119.
64. Borovec Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 85 01:05:13.1 125.
65. Buroň Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 262 01:05:15.2 126.
66. Klíma Ctibor 10 km Běh Muži 15-39 let 414 01:05:15.6 127.
67. Morávek Stanislav Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 125 01:05:21.8 128.
68. Kriegler Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 332 01:05:22.3 129.
69. Škaloud Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 344 01:05:58.6 135.
70. Lankaš David 10 km Běh Muži 15-39 let 295 01:06:26.1 139.
71. Blažek Kamil Kami team 10 km Běh Muži 15-39 let 280 01:06:30.3 140.
72. Košťál Pavel 10 km Běh Muži 15-39 let 30 01:06:44.0 143.
73. Šimek Milan MěÚ Dvůr Králové nad Labem 10 km Běh Muži 15-39 let 33 01:07:49.2 150.
74. Heřman Jan 10 km Běh Muži 15-39 let 200 01:08:32.1 156.
75. Slezák Petr Gladiator Gym 10 km Běh Muži 15-39 let 126 01:08:43.8 159.
76. Buroň Luboš Kondiční Box Trutnov 10 km Běh Muži 15-39 let 177 01:10:32.6 169.
77. Leško Daniel Gynekologie Leško s.r.o. 10 km Běh Muži 15-39 let 53 01:10:32.7 170.
78. Bezstarosti Petr 10 km Běh Muži 15-39 let 287 01:10:57.5 175.
79. Horák Jakub Vyhulbanda FC 10 km Běh Muži 15-39 let 394 01:12:13.6 182.
80. Pácalt Josef 10 km Běh Muži 15-39 let 140 01:14:49.7 186.
81. Kuneš Martin 10 km Běh Muži 15-39 let 311 01:16:25.1 188.
82. Doubek Lukáš 10 km Běh Muži 15-39 let 143 01:16:31.2 190.
83. Synek Jakub My z konce světa 10 km Běh Muži 15-39 let 438 01:18:39.2 193.
84. Macák Jiří 10 km Běh Muži 15-39 let 184 01:19:05.1 195.
85. Perla Černá 10 km Běh Muži 15-39 let 358 01:20:37.1 199.
86. Trnka Jiří Transformers42 10 km Běh Muži 15-39 let 116 01:23:26.9 203.
87. Molitoris Andreas 10 km Běh Muži 15-39 let 400 01:23:28.1 205.
88. Kekule Tomáš 10 km Běh Muži 15-39 let 229 01:23:53.6 206.
89. Flegl Michal 10 km Běh Muži 15-39 let 43 02:22:21.6 208.
  Krátký David Rozběháme Hradec Králové a okolí 10 km Běh Muži 15-39 let 415 DNF  

10 km - Běh Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filip Libor 10 km Běh Muži 40-49 let 174 00:43:59.8 1.
2. Machačka Martin Rokytnice 10 km Běh Muži 40-49 let 449 00:46:22.1 3.
3. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod 10 km Běh Muži 40-49 let 278 00:48:02.1 4.
4. Záruba Martin MěÚ DKNL 10 km Běh Muži 40-49 let 243 00:51:58.1 14.
5. UNGVÁRI Jozef loner wolf 10 km Běh Muži 40-49 let 225 00:53:18.1 20.
6. Antoš Jan 10 km Běh Muži 40-49 let 305 00:54:07.9 22.
7. Witwicki Paweł Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 428 00:54:14.3 24.
8. Dvořák Zdeněk 10 km Běh Muži 40-49 let 462 00:54:21.3 25.
9. Filípek Milan Říčany 10 km Běh Muži 40-49 let 158 00:55:32.9 41.
10. Dybiec Arkadiusz Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 431 00:56:15.2 42.
11. Novák David Easyrunners.cz 10 km Běh Muži 40-49 let 209 00:56:18.1 44.
12. Seneta Libor Seneta family 10 km Běh Muži 40-49 let 259 00:57:07.1 49.
13. Aixner Jiří 10 km Běh Muži 40-49 let 202 00:57:46.4 53.
14. Prosa Tomáš 10 km Běh Muži 40-49 let 80 00:57:58.7 54.
15. Rykr Martin 10 km Běh Muži 40-49 let 94 00:59:04.2 63.
16. Sobota Paweł Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 429 00:59:06.4 64.
17. Krejska Roman 10 km Běh Muži 40-49 let 17 00:59:12.6 67.
18. Jaracz Arkadiusz Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 40-49 let 433 00:59:25.3 69.
19. Zámečník Roman 10 km Běh Muži 40-49 let 137 01:00:27.7 76.
20. Bláha Jiří Houmr Coowa team 10 km Běh Muži 40-49 let 123 01:00:59.4 82.
21. Piskáček Luboš 10 km Běh Muži 40-49 let 452 01:02:39.3 99.
22. Kopecký Karel 10 km Běh Muži 40-49 let 419 01:02:51.0 104.
23. Blažek Martin 3k - centrum Trutnov 10 km Běh Muži 40-49 let 232 01:03:02.4 107.
24. Jiří Sittek 10 km Běh Muži 40-49 let 477 01:03:20.8 109.
25. Řezníček Filip Running lizard 10 km Běh Muži 40-49 let 294 01:06:50.8 145.
26. Kacerovský Marian 10 km Běh Muži 40-49 let 68 01:06:55.7 146.
27. CHLANDA OLDŘICH ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km Běh Muži 40-49 let 372 01:08:44.8 160.
28. Čermák Radoslav 10 km Běh Muži 40-49 let 450 01:08:58.1 163.
29. Nehyba Aleš 10 km Běh Muži 40-49 let 130 01:11:44.4 179.
30. Plch Dušan HO ALPIN HK 10 km Běh Muži 40-49 let 34 01:18:01.4 191.

10 km - Běh Muži 50 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hnisdiłów Sławek Kamiennogórska Grupa Biegowa 10 km Běh Muži 50 a více let 430 00:51:41.4 12.
2. ZÁKRAVSKÝ PETR Krčínští borci 10 km Běh Muži 50 a více let 215 01:01:05.4 84.
3. Vlasák Miroslav 10 km Běh Muži 50 a více let 197 01:01:06.5 85.
4. Mešo Anton Los Nemehlos 10 km Běh Muži 50 a více let 301 01:02:40.3 101.
5. Miroslav Bahnír 10 km Běh Muži 50 a více let 620 01:05:23.6 130.
6. Prášil Honza 24hodinová reinkarnace 10 km Běh Muži 50 a více let 346 01:07:48.3 149.
7. Gloser Jiří 10 km Běh Muži 50 a více let 263 01:13:15.2 184.

10 km - Běh Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Samková Kateřina Zdobín 10 km Běh Ženy 15-39 let 317 00:52:13.9 16.
2. Zeisková Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 49 00:55:24.9 37.
3. Rychnová Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 253 00:58:28.1 57.
4. Svobodová Iva L + L Team 10 km Běh Ženy 15-39 let 111 00:58:36.6 59.
5. Klimešová Drahoslava TJ Benešov u Semil 10 km Běh Ženy 15-39 let 221 00:58:45.8 61.
6. Cyrankowska Martina 10 km Běh Ženy 15-39 let 139 00:58:58.1 62.
7. Tomšíková Lenka Šneček team 10 km Běh Ženy 15-39 let 51 01:00:02.5 71.
8. Flégrová Eliška 10 km Běh Ženy 15-39 let 251 01:00:18.4 74.
9. Pešková Šárka 10 km Běh Ženy 15-39 let 132 01:00:26.7 75.
10. Švorcová Marie TJ Jasenná 10 km Běh Ženy 15-39 let 63 01:00:29.6 77.
11. Nováková Jana Snobka.cz 10 km Běh Ženy 15-39 let 412 01:01:25.3 89.
12. Vodvárková Jana Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 470 01:01:32.8 91.
13. Hindrakova Katerina 10 km Běh Ženy 15-39 let 467 01:02:46.6 102.
14. Holubová Andrea ELEVEN RUN TEAM 10 km Běh Ženy 15-39 let 240 01:02:47.2 103.
15. Havrdová Monika Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 279 01:02:52.3 105.
16. Bičišťová Karolína Rohoznice 10 km Běh Ženy 15-39 let 443 01:03:33.6 112.
17. Beranová Zita 10 km Běh Ženy 15-39 let 376 01:04:01.6 115.
18. Kateřina Finke 10 km Běh Ženy 15-39 let 499 01:04:16.1 117.
19. Procházková Anita NaPohodu 10 km Běh Ženy 15-39 let 1 01:04:23.7 118.
20. Prokešová Milena 10 km Běh Ženy 15-39 let 468 01:04:49.8 121.
21. Stanovská Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 222 01:04:55.8 122.
22. Chmelíková Barbora 10 km Běh Ženy 15-39 let 45 01:05:11.1 123.
23. Michalcová Markéta 10 km Běh Ženy 15-39 let 373 01:05:12.7 124.
24. Šulcová Simona 10 km Běh Ženy 15-39 let 131 01:05:24.2 131.
25. Jasná Barbora 10 km Běh Ženy 15-39 let 66 01:05:37.6 134.
26. Pavelková Lucie NaPohodu 10 km Běh Ženy 15-39 let 71 01:06:06.1 136.
27. Kupková Slávka 10 km Běh Ženy 15-39 let 442 01:06:07.8 137.
28. Gurská Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 366 01:06:21.6 138.
29. Blažková Petra Kami team 10 km Běh Ženy 15-39 let 281 01:06:30.8 141.
30. Kosová Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 441 01:06:37.6 142.
31. Fähnrichová Nikola 10 km Běh Ženy 15-39 let 308 01:07:40.6 148.
32. Andrlová Petra 10 km Běh Ženy 15-39 let 7 01:07:52.6 151.
33. Zeisková Radka 10 km Běh Ženy 15-39 let 48 01:08:08.3 154.
34. Honková Helena 10 km Běh Ženy 15-39 let 213 01:08:08.6 155.
35. Gregárková Pavla 10 km Běh Ženy 15-39 let 96 01:08:35.9 157.
36. Jánská Alena 10 km Běh Ženy 15-39 let 199 01:08:42.8 158.
37. Bičišťová Veronika Rohoznice 10 km Běh Ženy 15-39 let 444 01:08:45.8 161.
38. Pavlásková Romana 10 km Běh Ženy 15-39 let 191 01:08:57.1 162.
39. Kovářová Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 13 01:09:14.1 164.
40. Martincová Jana 10 km Běh Ženy 15-39 let 196 01:10:19.8 165.
41. Golová Zuzana 10 km Běh Ženy 15-39 let 156 01:10:29.2 166.
42. Kolomá Andrea Na pohodu s.r.o. 10 km Běh Ženy 15-39 let 164 01:10:31.6 167.
43. Golová Tereza 10 km Běh Ženy 15-39 let 157 01:10:32.3 168.
44. Felklová Kateřina 10 km Běh Ženy 15-39 let 401 01:10:38.8 171.
45. Samková Lenka 10 km Běh Ženy 15-39 let 114 01:11:13.6 176.
46. Fetters Lezovičová Lucia 10 km Běh Ženy 15-39 let 307 01:11:40.4 178.
47. Fléglová Blanka Běháme v Holicích a okolí 10 km Běh Ženy 15-39 let 318 01:12:04.3 180.
48. Pulicarová Tereza SK Višňovka 10 km Běh Ženy 15-39 let 395 01:12:08.6 181.
49. Vohralíková Radka 10 km Běh Ženy 15-39 let 315 01:13:05.3 183.
50. Peterková Klára Gladiator Gym 10 km Běh Ženy 15-39 let 127 01:13:21.9 185.
51. Ivana Fialkovská 10 km Běh Ženy 15-39 let 636 01:15:15.9 187.
52. Vošoustová Bára 10 km Běh Ženy 15-39 let 144 01:16:26.1 189.
53. Uherková Jaroslava Báječné ženy v běhu 10 km Běh Ženy 15-39 let 145 01:18:13.4 192.
54. Kopecká Martina 10 km Běh Ženy 15-39 let 171 01:19:01.9 194.
55. Chaloupková Karolína 10 km Běh Ženy 15-39 let 95 01:19:36.6 196.
56. Krykorková Petra 10 km Běh Ženy 15-39 let 227 01:19:39.9 197.
57. Zítková Irena 10 km Běh Ženy 15-39 let 182 01:20:35.8 198.
58. Černá Romana 10 km Běh Ženy 15-39 let 19 01:21:44.3 201.
59. Šklíbová Jitka 10 km Běh Ženy 15-39 let 20 01:21:47.1 202.
60. Svobodová Anna Transformers42 10 km Běh Ženy 15-39 let 413 01:23:27.4 204.
61. Závišková Kristýna 10 km Běh Ženy 15-39 let 230 01:24:03.6 207.

10 km - Běh Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faltusová Radka Atletika Jablonné 10 km Běh Ženy 40-49 let 167 00:55:07.1 35.
2. Zdeňková Petra 10 km Běh Ženy 40-49 let 163 00:57:41.8 52.
3. Vlková Iva 10 km Běh Ženy 40-49 let 231 00:59:08.3 65.
4. Fajfrová Elena Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 105 01:00:55.1 80.
5. Moravcová Dana Tornádo Horní 10 km Běh Ženy 40-49 let 52 01:01:37.1 92.
6. Mešo Jana USK Provod Ústí nad Labem 10 km Běh Ženy 40-49 let 300 01:02:39.8 100.
7. Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10 km Běh Ženy 40-49 let 42 01:02:58.1 106.
8. Nováková Eva 10 km Běh Ženy 40-49 let 210 01:03:02.6 108.
9. Kopčilová Markéta Run4fun 10 km Běh Ženy 40-49 let 454 01:03:57.6 114.
10. Vysoká Hana DIVOČÁCI LÚ 10 km Běh Ženy 40-49 let 208 01:04:47.6 120.
11. Gloserová Alena Holky z pohraničí 10 km Běh Ženy 40-49 let 270 01:05:25.8 132.
12. Ludvíková Marcela 10 km Běh Ženy 40-49 let 309 01:05:27.1 133.
13. Haasová Monika 10 km Běh Ženy 40-49 let 293 01:06:47.8 144.
14. Mayerhoferová Renata BK Powerslide Náchod 10 km Běh Ženy 40-49 let 25 01:07:02.6 147.
15. Tylšová Jana 10 km Běh Ženy 40-49 let 99 01:07:55.6 152.
16. Zierisová Radomíra 10 km Běh Ženy 40-49 let 100 01:07:56.3 153.
17. Kociánová Gabriela Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 107 01:10:40.6 172.
18. Šrůtková Gabriela Tiskárna Pratr, a.s. 10 km Běh Ženy 40-49 let 106 01:10:42.4 173.
19. Borovcová Alena 10 km Běh Ženy 40-49 let 47 01:11:29.3 177.
20. skalicka marcela 10 km Běh Ženy 40-49 let 357 01:20:40.7 200.

10 km - Běh Ženy 50 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Říhová Zdeňka 10 km Běh Ženy 50 a více let 377 01:10:54.1 174.

5 km - Běh Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křen Jakub ROB Pardubice 5 km Běh Muži 15-39 let 402 00:22:26.8 1.
2. Trunec Vladimír Sokol 5 km Běh Muži 15-39 let 181 00:22:34.0 2.
3. Tomáš Cerman 5 km Běh Muži 15-39 let 478 00:23:00.6 3.
4. Michal Křivoklávek 5 km Běh Muži 15-39 let 500 00:23:09.3 5.
5. Martin Fiala 5 km Běh Muži 15-39 let 479 00:23:52.8 7.
6. Stuchlík Jiří TJ Ski Rudník 5 km Běh Muži 15-39 let 422 00:24:22.1 8.
7. Laštůvka Jakub 5 km Běh Muži 15-39 let 347 00:24:25.3 9.
8. Kopecký Aleš Run4fun 5 km Běh Muži 15-39 let 302 00:24:32.3 10.
9. Gavlas Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 451 00:24:53.1 12.
10. Špaček Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 624 00:24:56.3 13.
11. Erlebach Štěpán 5 km Běh Muži 15-39 let 410 00:25:36.8 16.
12. Mikulec Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 32 00:26:21.6 21.
13. Glos Petr 5 km Běh Muži 15-39 let 93 00:26:25.3 22.
14. Janouch Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 304 00:26:30.3 23.
15. Polak Vlastislav 5 km Běh Muži 15-39 let 385 00:26:45.3 25.
16. Lebedínský Petr 5 km Běh Muži 15-39 let 337 00:26:52.0 27.
17. Herzig Radek 4FUN 5 km Běh Muži 15-39 let 336 00:26:57.6 28.
18. Manda Ondřej 5 km Běh Muži 15-39 let 371 00:27:12.8 30.
19. martin Patzák 5 km Běh Muži 15-39 let 382 00:27:31.8 32.
20. Babák Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 364 00:27:39.5 34.
21. Matějek Tomáš 5 km Běh Muži 15-39 let 64 00:27:40.3 35.
22. Beneš Daniel Černí koně 5 km Běh Muži 15-39 let 264 00:27:51.8 39.
23. Pišta Jan SDH Rožnov 5 km Běh Muži 15-39 let 10 00:27:59.8 41.
24. Šimek David 5 km Běh Muži 15-39 let 247 00:28:07.6 45.
25. Berný Vladimír 5 km Běh Muži 15-39 let 306 00:28:34.1 50.
26. Šimek Jiří HTW 5 km Běh Muži 15-39 let 193 00:28:50.6 54.
27. Pavlík Jan SDH Třebeš 5 km Běh Muži 15-39 let 104 00:29:20.5 61.
28. Kalhous Matěj 5 km Běh Muži 15-39 let 327 00:29:53.8 72.
29. Pivka Robert KURO fighting 5 km Běh Muži 15-39 let 235 00:29:55.0 73.
30. Řimnáč Radoslav 5 km Běh Muži 15-39 let 155 00:30:16.8 79.
31. Šimek Josef HTW 5 km Běh Muži 15-39 let 256 00:31:04.9 89.
32. Novotný Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 249 00:31:35.3 102.
33. Krátký Vojtěch 5 km Běh Muži 15-39 let 46 00:31:40.4 107.
34. Prochazka Jiri 5 km Běh Muži 15-39 let 135 00:31:48.3 109.
35. Balhar Jindřich 5 km Běh Muži 15-39 let 271 00:31:51.6 110.
36. Všetečka Roman 5 km Běh Muži 15-39 let 150 00:31:51.8 111.
37. Marek Štrekl 5 km Běh Muži 15-39 let 486 00:32:22.1 119.
38. Vlasák Martin Klub veselých studentů :) 5 km Běh Muži 15-39 let 194 00:32:22.9 122.
39. Košťál Lukáš SRTG Trutnov 5 km Běh Muži 15-39 let 291 00:32:39.6 127.
40. Drbohlav Jaroslav 5 km Běh Muži 15-39 let 423 00:32:57.2 132.
41. Jarolím ml. Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 427 00:33:00.6 135.
42. kolbe Daniel 5 km Běh Muži 15-39 let 361 00:33:50.4 143.
43. David Michalčík 5 km Běh Muži 15-39 let 481 00:34:16.8 149.
44. Hejna Aleš 5 km Běh Muži 15-39 let 363 00:35:21.0 157.
45. Krajbych Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 472 00:35:43.1 160.
46. Vojáček Václav 5 km Běh Muži 15-39 let 381 00:35:46.8 161.
47. Václav Kašpar Jan Opengym Training 5 km Běh Muži 15-39 let 384 00:35:49.9 163.
48. Brixi Lukáš 5 km Běh Muži 15-39 let 170 00:35:58.1 165.
49. Koreň Martin 5 km Běh Muži 15-39 let 399 00:36:25.4 170.
50. Krist Martin 5 km Běh Muži 15-39 let 418 00:38:19.6 187.
51. Haman Zdenĕk Seneta family 5 km Běh Muži 15-39 let 261 00:39:31.1 200.
52. Vít Michal 5 km Běh Muži 15-39 let 189 00:39:33.5 201.
53. Jaromír Šantrůček 5 km Běh Muži 15-39 let 614 00:39:40.9 205.
54. Marek Filip Čmuch team 5 km Běh Muži 15-39 let 379 00:40:44.1 212.
55. Götz Jan 5 km Běh Muži 15-39 let 290 01:11:48.6 230.
56. Götz Oliver 5 km Běh Muži 15-39 let 289 01:11:49.9 231.

5 km - Běh Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kružík Jan Kolín 5 km Běh Muži 40-49 let 409 00:24:41.8 11.
2. Kotrbatý Petr 5 km Běh Muži 40-49 let 323 00:28:20.8 46.
3. jindřich Patzák 5 km Běh Muži 40-49 let 383 00:28:24.6 47.
4. Boleslav Miroslav 5 km Běh Muži 40-49 let 321 00:28:48.3 53.
5. Erlebach Marcel 5 km Běh Muži 40-49 let 411 00:28:56.1 55.
6. Šotola Petr 5 km Běh Muži 40-49 let 183 00:29:05.1 58.
7. Oupic Martin - 5 km Běh Muži 40-49 let 134 00:29:14.9 60.
8. Příhoda Jiří SK speedski CZ 5 km Běh Muži 40-49 let 322 00:29:32.5 63.
9. Terbák Tibor Krejčovství Terbáková 5 km Běh Muži 40-49 let 5 00:29:46.8 68.
10. Feix Petr - 5 km Běh Muži 40-49 let 74 00:30:13.8 77.
11. Hrubý Martin 5 km Běh Muži 40-49 let 375 00:30:42.3 85.
12. Bitnar Jaroslav 5 km Běh Muži 40-49 let 22 00:32:40.5 129.
13. Jarolím Jan 5 km Běh Muži 40-49 let 465 00:32:59.9 134.
14. Jaromír Prajzler 5 km Běh Muži 40-49 let 492 00:36:48.1 175.
15. Sviastyn Felix 5 km Běh Muži 40-49 let 445 00:40:25.1 207.
16. František Stárek 5 km Běh Muži 40-49 let 487 00:50:32.8 229.
  Miroslav Holeček 5 km Běh Muži 40-49 let 494 DNF  

5 km - Běh Muži 50 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiří Vysoký 5 km Běh Muži 50 a více let 497 00:26:13.8 18.
2. Poklop Jaroslav 5 km Běh Muži 50 a více let 389 00:33:01.1 136.
3. Zdeněk Cerman 5 km Běh Muži 50 a více let 623 00:35:19.9 156.
4. Vacek Josef 5 km Běh Muži 50 a více let 27 00:48:14.8 228.

5 km - Běh Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poživilová Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 387 00:23:10.4 6.
2. Štěrbová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 341 00:25:35.8 15.
3. Hálová Sabina 5 km Běh Ženy 15-39 let 420 00:25:37.1 17.
4. Pachutová Tereza Tlapky v suchu 5 km Běh Ženy 15-39 let 265 00:26:18.3 19.
5. Petráčková Adéla SVVAT 5 km Běh Ženy 15-39 let 365 00:26:21.3 20.
6. Lebedínská Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 325 00:26:51.5 26.
7. Nečesaná Šárka 5 km Běh Ženy 15-39 let 353 00:27:04.4 29.
8. Kůtová Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 352 00:27:22.1 31.
9. Drápalová Hana 5 km Běh Ženy 15-39 let 314 00:27:36.3 33.
10. Mlčáková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 149 00:27:47.8 37.
11. Majorová Kateřina Mattoni Free Run Pardubice 5 km Běh Ženy 15-39 let 185 00:27:50.9 38.
12. Tschöpová Daniela 5 km Běh Ženy 15-39 let 367 00:28:01.1 42.
13. Machačová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 355 00:28:04.3 44.
14. Bucharová Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 15 00:28:30.3 49.
15. Černá Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 146 00:28:36.1 51.
16. Mendřická Pavla 5 km Běh Ženy 15-39 let 148 00:28:37.6 52.
17. Stojková Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 84 00:28:58.6 56.
18. Malovcová Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 86 00:29:00.1 57.
19. Haková Anna TJ Sokol Jaroměř 5 km Běh Ženy 15-39 let 248 00:29:30.8 62.
20. Hálová Lucie 5 km Běh Ženy 15-39 let 187 00:29:34.3 64.
21. Vopršalová Miroslava 5 km Běh Ženy 15-39 let 81 00:29:36.4 65.
22. Fügnerová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 207 00:29:43.6 66.
23. Hlaváčková Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 212 00:29:45.8 67.
24. Epsteinová Andrea 5 km Běh Ženy 15-39 let 24 00:29:48.3 69.
25. Odrášková Monika 5 km Běh Ženy 15-39 let 23 00:29:49.3 70.
26. Johanna Bartošová Alžběta KURO fighting 5 km Běh Ženy 15-39 let 234 00:29:53.8 71.
27. Švehlíková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 303 00:29:58.8 74.
28. Kurfurstová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 21 00:30:10.6 75.
29. Dvořáková Eva Spartak Slatiňany 5 km Běh Ženy 15-39 let 275 00:30:12.3 76.
30. Kadavá Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 40 00:30:15.3 78.
31. Černá Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 8 00:30:18.1 80.
32. Příhodová Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 319 00:30:22.3 81.
33. Trojanová Lucie Run for rum 5 km Běh Ženy 15-39 let 120 00:30:40.1 82.
34. Rimnacova Hedvika 5 km Běh Ženy 15-39 let 136 00:30:41.1 83.
35. Hanzlová Petra hecařky 5 km Běh Ženy 15-39 let 108 00:30:42.1 84.
36. Hanzalová Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 330 00:30:48.3 86.
37. Senetová Barbora Seneta family 5 km Běh Ženy 15-39 let 260 00:30:52.8 87.
38. Pilná Bára 5 km Běh Ženy 15-39 let 324 00:31:03.3 88.
39. Šimková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 284 00:31:07.8 90.
40. Veronika Valašková 5 km Běh Ženy 15-39 let 618 00:31:08.4 91.
41. Jitka Čápová 5 km Běh Ženy 15-39 let 619 00:31:11.3 92.
42. Filipová Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 173 00:31:17.1 93.
43. Rudolová Marie 4FUN 5 km Běh Ženy 15-39 let 335 00:31:20.8 95.
44. Všetečková Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 151 00:31:21.0 96.
45. Rýdlová Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 331 00:31:25.3 97.
46. Soukupová Marie 5 km Běh Ženy 15-39 let 246 00:31:26.9 98.
47. Brychtová Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 82 00:31:31.1 100.
48. Lešková Mária zdravéúsměvy.cz 5 km Běh Ženy 15-39 let 178 00:31:35.3 103.
49. Zeman Kyselová Monika zdravéúsměvy.cz 5 km Běh Ženy 15-39 let 180 00:31:36.4 104.
50. Šulcová Hana Rozběháme Hradec a okolí 5 km Běh Ženy 15-39 let 386 00:31:37.6 105.
51. Sýsová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 31 00:31:37.6 106.
52. Petirová Lucie 5 km Běh Ženy 15-39 let 340 00:31:46.3 108.
53. Píšová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 272 00:31:52.6 112.
54. Necesana Veronika Jicin 5 km Běh Ženy 15-39 let 424 00:31:53.7 113.
55. Stojková Nicole 5 km Běh Ženy 15-39 let 83 00:31:57.1 114.
56. Blehová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 220 00:32:06.3 115.
57. Mrzenová Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 121 00:32:07.3 116.
58. Peterková Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 334 00:32:20.8 117.
59. Vlasáková Andrea Klub veselých studentů :) 5 km Běh Ženy 15-39 let 195 00:32:22.3 120.
60. Simona Máslová 5 km Běh Ženy 15-39 let 488 00:32:22.8 121.
61. Feixová Monika 5 km Běh Ženy 15-39 let 320 00:32:25.8 124.
62. Antošová Adéla SRTG Trutnov 5 km Běh Ženy 15-39 let 292 00:32:36.6 126.
63. Farbarová Anna 5 km Běh Ženy 15-39 let 92 00:32:39.8 128.
64. Horáčková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 154 00:32:58.8 133.
65. Kněžková Nikola 5 km Běh Ženy 15-39 let 112 00:33:43.3 141.
66. Krejčíková Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 54 00:33:44.6 142.
67. Havlíčková Veronika 5 km Běh Ženy 15-39 let 91 00:33:51.1 144.
68. Křivánková Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 461 00:33:55.8 145.
69. Dvořáková Šárka 5 km Běh Ženy 15-39 let 463 00:34:02.4 146.
70. Michalčíková Dáša Báječné ženy v běhu 5 km Běh Ženy 15-39 let 166 00:34:06.8 147.
71. Pavlátová Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 310 00:34:16.8 148.
72. Židová Ivana - 5 km Běh Ženy 15-39 let 354 00:34:30.6 150.
73. Bláhová Jitka 5 km Běh Ženy 15-39 let 124 00:34:45.6 151.
74. Šafránková Eliška 5 km Běh Ženy 15-39 let 226 00:35:13.3 153.
75. Procházková Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 62 00:35:19.1 154.
76. Šejirmanová Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 368 00:35:19.3 155.
77. Kmošková Tereza 5 km Běh Ženy 15-39 let 471 00:35:40.8 159.
78. Nydrlová Nikola hecařky 5 km Běh Ženy 15-39 let 109 00:35:47.8 162.
79. Škopová Denisa 5 km Běh Ženy 15-39 let 57 00:35:54.3 164.
80. Wróblová Alena AC Jitrnice 5 km Běh Ženy 15-39 let 88 00:36:02.6 166.
81. Pešková Barbora AC Jitrnice 5 km Běh Ženy 15-39 let 87 00:36:05.1 167.
82. Sýkorová Věra 5 km Běh Ženy 15-39 let 460 00:36:18.3 168.
83. Koreňová Anna 5 km Běh Ženy 15-39 let 398 00:36:22.6 169.
84. Písecká Barbora 5 km Běh Ženy 15-39 let 328 00:36:28.4 171.
85. kolbová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 360 00:36:30.6 172.
86. Havlíčková Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 369 00:36:35.3 173.
87. Trsková Nikol 5 km Běh Ženy 15-39 let 374 00:36:53.3 178.
88. Valešová Martina 5 km Běh Ženy 15-39 let 206 00:36:55.1 179.
89. Řípová Kamila Run for rum 5 km Běh Ženy 15-39 let 119 00:37:09.9 180.
90. Motlová Eva 5 km Běh Ženy 15-39 let 393 00:37:11.3 181.
91. Holcová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 90 00:37:24.8 182.
92. Kociánová​​ Ingrid 5 km Běh Ženy 15-39 let 267 00:37:26.3 183.
93. Tomanová Kamila 5 km Běh Ženy 15-39 let 223 00:37:26.8 184.
94. Rykrová Lenka 5 km Běh Ženy 15-39 let 41 00:37:50.8 185.
95. Kuricová Pavla 5 km Běh Ženy 15-39 let 370 00:38:18.3 186.
96. Truněčková Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 233 00:38:27.6 188.
97. Hůlková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 2 00:38:29.6 189.
98. Šárka Lokotová 5 km Běh Ženy 15-39 let 617 00:38:29.9 190.
99. Kuchařová Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 165 00:38:33.1 191.
100. Halamková Tereza HERO FACTORY 5 km Běh Ženy 15-39 let 456 00:38:38.8 192.
101. Macáková Kristýna HERO FACTORY 5 km Běh Ženy 15-39 let 453 00:38:40.8 194.
102. Lukáčová Šárka běhám rekreačně :-) 5 km Běh Ženy 15-39 let 115 00:38:46.0 195.
103. Hossingerová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 245 00:39:10.7 196.
104. Hirschová Zuzana 5 km Běh Ženy 15-39 let 333 00:39:30.6 199.
105. Bernardová Markéta 5 km Běh Ženy 15-39 let 416 00:39:33.6 202.
106. Gažková Adéla 5 km Běh Ženy 15-39 let 397 00:39:37.1 203.
107. irena Honková 5 km Běh Ženy 15-39 let 615 00:39:40.6 204.
108. Sviastyn Alena 5 km Běh Ženy 15-39 let 446 00:40:25.2 208.
109. Machková Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 342 00:40:27.4 209.
110. Němečková Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 338 00:40:39.3 210.
111. Řeháčková Barbora Čmuch team 5 km Běh Ženy 15-39 let 378 00:40:42.4 211.
112. Kovandová Blanka 5 km Běh Ženy 15-39 let 296 00:41:02.3 215.
113. Vašatová Kateřina 5 km Běh Ženy 15-39 let 425 00:41:02.4 216.
114. Křičková Romana 5 km Běh Ženy 15-39 let 436 00:41:40.9 217.
115. Janečková Michaela 5 km Běh Ženy 15-39 let 16 00:42:31.1 218.
116. Zahradniková Radka 5 km Běh Ženy 15-39 let 211 00:42:31.1 219.
117. Urbanova Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 277 00:42:48.1 220.
118. Diana Strahová 5 km Běh Ženy 15-39 let 484 00:43:16.2 221.
119. Čejpová Jana 5 km Běh Ženy 15-39 let 403 00:43:35.8 222.
120. Svatáková Klára 5 km Běh Ženy 15-39 let 192 00:43:56.6 223.
121. Jelínková Pavlína 5 km Běh Ženy 15-39 let 204 00:44:57.3 225.
122. Jelínková Soňa 5 km Běh Ženy 15-39 let 203 00:44:57.8 226.
  Barvířová Petra 5 km Běh Ženy 15-39 let 326 DNF  
  Petra Piškule 5 km Běh Ženy 15-39 let 613 DNF  
  Veronika Wfnerová 5 km Běh Ženy 15-39 let 490 DNF  

5 km - Běh Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krátká Anna Hvězda Pardubice 5 km Běh Ženy 40-49 let 396 00:23:03.6 4.
2. Alena Pavlatová 5 km Běh Ženy 40-49 let 482 00:25:00.3 14.
3. Jarmila Lafková 5 km Běh Ženy 40-49 let 495 00:26:34.6 24.
4. Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 5 km Běh Ženy 40-49 let 72 00:27:46.6 36.
5. Němečková Gabriela 5 km Běh Ženy 40-49 let 285 00:28:03.6 43.
6. Navrátilová Martina 5 km Běh Ženy 40-49 let 65 00:28:25.1 48.
7. Filipová Ivana 5 km Běh Ženy 40-49 let 172 00:31:19.8 94.
8. Nechanická Karin 5 km Běh Ženy 40-49 let 241 00:31:33.6 101.
9. Berná Eva Run4fun 5 km Běh Ženy 40-49 let 244 00:32:21.3 118.
10. Zákravská Miroslava Krčínští borci 5 km Běh Ženy 40-49 let 216 00:32:24.3 123.
11. Syrovátková Lenka Zelený strom 5 km Běh Ženy 40-49 let 217 00:32:27.4 125.
12. Kuldová Renáta 5 km Běh Ženy 40-49 let 339 00:32:42.6 130.
13. Poklopová Martina 5 km Běh Ženy 40-49 let 406 00:32:43.4 131.
14. Hlavatá Veronika Rozběháme Hradec Králové a okolí 5 km Běh Ženy 40-49 let 266 00:33:01.9 137.
15. Plašilová Alena 5 km Běh Ženy 40-49 let 404 00:33:07.4 138.
16. Sekyrková Kateřina Královédvorsko.cz 5 km Běh Ženy 40-49 let 388 00:33:12.6 139.
17. Machačková Linková LUcie Rokytnice 5 km Běh Ženy 40-49 let 448 00:33:30.8 140.
18. Sedláčková Jaroslava 5 km Běh Ženy 40-49 let 459 00:34:55.6 152.
19. Marta Šafaříková 5 km Běh Ženy 40-49 let 485 00:36:36.8 174.
20. Romana Davidová 5 km Běh Ženy 40-49 let 621 00:36:49.2 176.
21. Petra Mahrolová 5 km Běh Ženy 40-49 let 622 00:36:51.2 177.
22. Kramperová Mirka 5 km Běh Ženy 40-49 let 214 00:38:40.3 193.
23. Senetová Miluše Seneta family 5 km Běh Ženy 40-49 let 258 00:39:28.3 198.
24. Říhová Markéta 5 km Běh Ženy 40-49 let 362 00:39:54.6 206.
25. Pavla Vašatová 5 km Běh Ženy 40-49 let 483 00:40:52.3 213.
26. Alice Martinová 5 km Běh Ženy 40-49 let 489 00:41:00.3 214.
27. Vladimíra Odrobiňáková 5 km Běh Ženy 40-49 let 491 00:43:56.8 224.
28. Renčínová Gražyna 5 km Běh Ženy 40-49 let 28 00:45:50.3 227.

5 km - Běh Ženy 50 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 298 00:27:54.1 40.
2. Pospíšilová Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 313 00:29:06.3 59.
3. Vacková Renata 5 km Běh Ženy 50 a více let 98 00:31:27.8 99.
4. Vodová Jana 5 km Běh Ženy 50 a více let 627 00:35:23.1 158.
5. Bernardová Magda 5 km Běh Ženy 50 a více let 417 00:39:21.6 197.

1,1km - Děti E (rok narození 2001-2002)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Záveský Patrik 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 606 00:04:51.5 3.
2. Příhodová Michaela TJ SOKOL Hradec Králové 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 288 00:05:04.5 4.
3. Škvrna Tobie 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 190 00:05:08.1 5.
4. Blažková Adéla Kami team 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 282 00:05:32.3 6.
5. Steven Buchta 1,1km Děti E (rok narození 2001-2002) 592 00:06:58.5 7.

1,1km - Děti D (rok narození 2003-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Potoček Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 152 00:04:27.8 1.
2. Fiala Martin 1,1km Děti D (rok narození 2003-2004) 426 00:04:37.8 2.