Výsledky závodu

Růžovský panter

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.06.2021



6,9 km - Junioři 2003 a 2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rathouský Jiří Usk provod 6,9 km Junioři 2003 a 2006 106 00:40:48.0 23.
2. Škach Tomáš KONKORDIA Děčín 6,9 km Junioři 2003 a 2006 28 00:41:27.3 26.
3. Ježek Jakub SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2003 a 2006 38 00:45:23.0 42.
4. Sahula Jan ASK Děčín 6,9 km Junioři 2003 a 2006 102 00:47:59.5 54.

6,9 km - Muži 1972 až 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petrášek Miloslav Luční bar 6,9 km Muži 1972 až 2002 76 00:29:02.0 2.
2. Steklý Radek 6,9 km Muži 1972 až 2002 81 00:29:29.5 3.
3. Spilka Václav 6,9 km Muži 1972 až 2002 123 00:32:01.8 5.
4. Matys Bohuslav Bobo běh 6,9 km Muži 1972 až 2002 92 00:33:23.5 6.
5. Kubera Petr Pivní strejc 6,9 km Muži 1972 až 2002 63 00:34:12.5 7.
6. Turek Jaroslav 6,9 km Muži 1972 až 2002 83 00:37:08.5 10.
7. Vacek Michal KONKORDIA Děčín 6,9 km Muži 1972 až 2002 13 00:38:09.3 13.
8. Polák David Bynovec 6,9 km Muži 1972 až 2002 24 00:38:28.5 15.
9. Košík Jan 6,9 km Muži 1972 až 2002 96 00:38:35.5 16.
10. Jozak Karel 6,9 km Muži 1972 až 2002 17 00:39:55.8 21.
11. Kramer Jiří 6,9 km Muži 1972 až 2002 61 00:41:25.3 25.
12. Fiedler Pavel 6,9 km Muži 1972 až 2002 56 00:41:43.5 28.
13. Sladkovský Josef Laky Lůzrs 6,9 km Muži 1972 až 2002 44 00:42:56.0 31.
14. Podlipný Lukáš 6,9 km Muži 1972 až 2002 137 00:43:34.0 33.
15. Kohút Pavel 6,9 km Muži 1972 až 2002 40 00:43:46.8 34.
16. Šutara Juraj ELTECHTEAM 6,9 km Muži 1972 až 2002 82 00:43:49.5 35.
17. Sahula Jan 6,9 km Muži 1972 až 2002 103 00:44:03.0 36.
18. Sak Miroslav Hliníkáři 6,9 km Muži 1972 až 2002 80 00:45:06.0 40.
19. Votápek Antonín 6,9 km Muži 1972 až 2002 30 00:45:29.0 43.
20. Endler Marek Endy a Mona 6,9 km Muži 1972 až 2002 14 00:45:39.3 45.
21. Vála Miroslav Růžová 6,9 km Muži 1972 až 2002 6 00:46:20.3 49.
22. Máša Petr Hlavně přežít 6,9 km Muži 1972 až 2002 64 00:48:15.3 56.
23. Tenkrát Milan Drmonok 6,9 km Muži 1972 až 2002 62 00:48:31.0 57.
24. Wenzel Richard 6,9 km Muži 1972 až 2002 85 00:48:42.0 58.
25. Málek Jiří 6,9 km Muži 1972 až 2002 1 00:49:02.0 60.
26. Ježek Jan 6,9 km Muži 1972 až 2002 39 00:49:11.5 61.
27. Herych Lukáš FBV 6,9 km Muži 1972 až 2002 100 01:00:19.3 84.
28. Vlasák Tomáš DRMONOK 6,9 km Muži 1972 až 2002 10 01:09:27.8 92.

6,9 km - Muži 1952 až 1971

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Josef trenovanibehu.cz 6,9 km Muži 1952 až 1971 7 00:27:49.3 1.
2. Masorsič Jiří Ústí nad Labem 6,9 km Muži 1952 až 1971 58 00:31:33.8 4.
3. Hruška Miloš MHUL 6,9 km Muži 1952 až 1971 60 00:36:58.0 9.
4. Růžička Aleš 6,9 km Muži 1952 až 1971 120 00:37:16.8 11.
5. Živný Jaroslav Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1971 49 00:37:23.5 12.
6. Prášek Jiří 6,9 km Muži 1952 až 1971 122 00:39:09.5 17.
7. Barcal Pavel Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1971 67 00:39:14.5 18.
8. Zrust Martin Stáj Rybář bez ryb 6,9 km Muži 1952 až 1971 32 00:41:15.3 24.
9. Řada Jaroslav Predator workout Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1971 4 00:45:44.1 48.
10. Mikel Stanislav Cest la vie 6,9 km Muži 1952 až 1971 11 00:49:25.5 62.
11. Kohút Pavel 6,9 km Muži 1952 až 1971 90 00:49:45.8 63.
12. Němeček Martin ELTECH TEAM 6,9 km Muži 1952 až 1971 2 00:56:01.5 73.
13. Bosek Zdeněk DRMONOK 6,9 km Muži 1952 až 1971 95 01:03:58.0 87.
14. Bouma Josef cest la vie 6,9 km Muži 1952 až 1971 55 01:04:59.5 88.

6,9 km - Muži 1951 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šuler Karel 6,9 km Muži 1951 a starší 121 01:02:35.8 86.
2. Friš Ladislav 6,9 km Muži 1951 a starší 70 01:07:27.2 90.
3. Pivoňka Rudolf 6,9 km Muži 1951 a starší 78 01:13:28.8 96.

6,9 km - Juniorky 2003 a 2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šenová Klára 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 99 00:39:19.5 19.
2. Košíková Anna 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 97 00:40:09.0 22.
3. Hozáková Alena Konkordia Děčín 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 16 00:45:29.8 44.
4. Pomichálková Romana APD Děčín 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 79 00:46:54.5 52.
5. Wenzelová Julie 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 87 00:52:01.5 69.
6. Zrustova Anna Janov 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 33 00:56:18.3 74.
7. Vlasáková Amálie 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 46 00:59:28.3 81.
8. Wenzelová Josefina 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 86 01:09:25.8 91.
9. Málková Anastázie 6,9 km Juniorky 2003 a 2006 74 01:11:06.8 93.

6,9 km - Ženy 1982 až 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyjovská Lucie 6,9 km Ženy 1982 až 2002 73 00:36:01.0 8.
2. Malíková Martina Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1982 až 2002 3 00:38:17.3 14.
3. Šustová Iveta 6,9 km Ženy 1982 až 2002 51 00:44:23.0 37.
4. Roučková Kateřina Laky Lůzrs 6,9 km Ženy 1982 až 2002 66 00:45:08.0 41.
5. Pavlišová Oldřiška Predátor workout Děčín 6,9 km Ženy 1982 až 2002 12 00:45:44.0 47.
6. Jozakova Esatiova Mirjeme 6,9 km Ženy 1982 až 2002 18 00:46:27.5 51.
7. Steklá Michaela 6,9 km Ženy 1982 až 2002 104 00:48:11.3 55.
8. Matajová Zdeňka 6,9 km Ženy 1982 až 2002 65 00:49:48.5 64.
9. Modlitbová Kristýna 6,9 km Ženy 1982 až 2002 75 00:50:15.5 65.
10. Prusova Lucie 6,9 km Ženy 1982 až 2002 25 00:50:32.5 66.
11. Kramerová Vladimíra 6,9 km Ženy 1982 až 2002 71 00:51:35.3 67.
12. Táborová Iva MCBP Děčín 6,9 km Ženy 1982 až 2002 29 00:52:57.0 70.
13. Gruntova Danuna MCBP 6,9 km Ženy 1982 až 2002 15 00:52:57.3 71.
14. Vaníčková Adéla 6,9 km Ženy 1982 až 2002 84 00:57:23.0 76.
15. Petříková Tereza Zero DC 6,9 km Ženy 1982 až 2002 77 00:59:59.3 83.
16. Kočková Alena 6,9 km Ženy 1982 až 2002 36 01:07:27.0 89.
17. Pavlišová Kristýna 6,9 km Ženy 1982 až 2002 43 01:11:10.3 94.

6,9 km - Ženy 1962 až 1981

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šenová Jana 6,9 km Ženy 1962 až 1981 98 00:39:19.6 20.
2. Zárubová Petra Benešov nad Ploučnicí 6,9 km Ženy 1962 až 1981 88 00:41:42.3 27.
3. Záveská Michaela Predator workout Děčín 6,9 km Ženy 1962 až 1981 5 00:42:19.3 29.
4. Šestořádova Martina Hromparta 6,9 km Ženy 1962 až 1981 93 00:42:46.8 30.
5. Jiráskova Linda Hromparta 6,9 km Ženy 1962 až 1981 42 00:43:00.3 32.
6. Zrůstová Ivana LV 6,9 km Ženy 1962 až 1981 101 00:44:43.7 38.
7. Sasková Dagmar 6,9 km Ženy 1962 až 1981 94 00:44:47.0 39.
8. Zwesperová Monika Endy a Mona 6,9 km Ženy 1962 až 1981 34 00:45:39.5 46.
9. Masopustova Jana Bynovec 6,9 km Ženy 1962 až 1981 21 00:46:21.3 50.
10. Přibylová Erika KONKORDIA Děčín 6,9 km Ženy 1962 až 1981 27 00:47:40.0 53.
11. Barcalová Milada Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1962 až 1981 68 00:48:57.5 59.
12. Kosinová Jana 6,9 km Ženy 1962 až 1981 91 00:52:00.3 68.
13. Kučerová Katarína KONKORDIA Děčín 6,9 km Ženy 1962 až 1981 72 00:53:33.0 72.
14. Očkova Jana Kadeřnictví Brilla 6,9 km Ženy 1962 až 1981 22 00:56:24.8 75.
15. Motyčková Soňa TJ Běhavka 6,9 km Ženy 1962 až 1981 37 00:58:09.3 77.
16. Povová Květa Huntířovský běhny 6,9 km Ženy 1962 až 1981 105 00:58:51.5 78.
17. Tenkrátová Marta Huntířovský běhny 6,9 km Ženy 1962 až 1981 53 00:58:51.8 79.
18. Bošková Jana 6,9 km Ženy 1962 až 1981 69 00:59:15.0 80.
19. Živná Marie Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1962 až 1981 48 00:59:50.8 82.
20. Peterkova Yveta Hromparta 6,9 km Ženy 1962 až 1981 50 01:01:07.0 85.
21. Pivonkova Petra Drmonok 6,9 km Ženy 1962 až 1981 23 01:11:38.3 95.