Výsledky závodu

Běžím proti násilí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.09.2021



5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blažek Jaroslav SC Radotín 5 km Muži 113 00:16:50.7 1.
2. Hodboď Lukáš Makačenko 5 km Muži 14 00:17:17.2 2.
3. Holubec Jakub # KSBM Praha 5 km Muži 16 00:17:19.5 3.
4. Berenguer Ferri Santiago Adidas Runners Prague 5 km Muži 6 00:17:23.4 4.
5. Stodola Prokop # KSBM Praha 5 km Muži 35 00:17:27.0 5.
6. Vích Damián Makačenko 5 km Muži 38 00:17:34.9 6.
7. Jancovic Tomas 5 km Muži 17 00:17:42.7 7.
8. Volejník Tomáš Silvini Madshus Team 5 km Muži 39 00:17:52.4 8.
9. Šnajdr Petr KSBM 5 km Muži 108 00:17:52.4 9.
10. Müller Denis 5 km Muži 26 00:18:13.8 10.
11. Doležel Lukáš MP Praha 5 km Muži 9 00:18:14.1 11.
12. Fischer Dominik 5 km Muži 11 00:18:30.7 12.
13. Maleček Patrik KSBM Praha 5 km Muži 25 00:19:29.5 13.
14. 117 # KSBM Praha 5 km Muži 117 00:19:33.8 14.
15. Doležal Petr IKEA man 5 km Muži 8 00:19:45.0 15.
16. Brabenec Tomáš KSBM 5 km Muži 7 00:20:15.7 17.
17. Holubec Marek TRO-SKI Praha 5 km Muži 15 00:20:39.2 18.
18. Šorm Vít 5 km Muži 37 00:21:47.5 21.
19. Mík Josef 5 km Muži 126 00:21:55.7 23.
20. Polák Cyril 5 km Muži 31 00:22:47.2 27.
21. Fowler Gary Oldtown Running 5 km Muži 101 00:23:12.8 31.
22. Kahún Ján IKEA man 5 km Muži 20 00:23:24.9 34.
23. Eoin Hanley 5 km Muži 106 00:23:28.6 35.
24. Audy Tomáš PROSTĚ BĚŽ 5 km Muži 5 00:23:51.6 39.
25. Jedlička Lukáš 5 km Muži 19 00:24:23.2 41.
26. Fiala Tomáš 5 km Muži 115 00:24:40.2 42.
27. Růžička Pavel Běžec team 5 km Muži 34 00:24:45.2 44.
28. Potměšil Petr Tiger Gym 5 km Muži 32 00:24:47.9 46.
29. Friš Jan TJ Dukla Praha 5 km Muži 13 00:25:09.6 47.
30. Balán Jan 5 km Muži 125 00:25:11.6 49.
31. Petr Michal 5 km Muži 30 00:25:17.3 51.
32. Dušek Ondřej 5 km Muži 124 00:25:23.8 52.
33. Kolman Filip SK Zizkov 5 km Muži 22 00:25:25.3 53.
34. Rác Václav 5 km Muži 118 00:25:42.7 54.
35. Kovářík Patrik 5 km Muži 23 00:25:57.2 56.
36. Parra Bastian 5 km Muži 28 00:26:10.2 57.
37. Zborník Petr 5 km Muži 40 00:27:14.5 60.
38. Wojda Hubert 5 km Muži 103 00:27:18.3 61.
39. Láska Vojtěch Prostě Běž 5 km Muži 24 00:27:23.5 62.
40. Klíma Jan 5 km Muži 21 00:27:38.8 63.
41. Pavlik Jakub 5 km Muži 29 00:27:54.3 64.
42. Razga Matěj 5 km Muži 98 00:29:55.1 71.
43. Litster Joseph 5 km Muži 121 00:30:47.4 79.
44. Javůrek Petr 5 km Muži 18 00:32:00.7 86.
45. Pražák Pavel SK Klátovec 5 km Muži 33 00:33:00.5 90.
46. Dvořák Karel 5 km Muži 10 00:33:01.0 91.
47. 127 5 km Muži 127 00:35:40.4 96.

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veljačiková Hana Varegg IL 5 km Ženy 93 00:20:00.9 16.
2. Stodolová Johana # Podzimní kvítí 5 km Ženy 85 00:21:04.6 19.
3. Stodolová Magdaléna # Podzimní kvítí 5 km Ženy 86 00:21:12.7 20.
4. Šormová Julie # Turbo žížaly 5 km Ženy 90 00:21:55.0 22.
5. Kateřina Kainová # Turbo žížaly 5 km Ženy 54 00:22:19.3 24.
6. Korvasová Lucie IN-LINE VESELÍ 5 km Ženy 57 00:22:20.2 25.
7. Stodolová Zuzana # Podzimní kvítí 5 km Ženy 87 00:22:36.9 26.
8. Skácelová Marcela 5 km Ženy 102 00:22:49.5 28.
9. Štorcová Kateřina 5 km Ženy 91 00:22:54.2 29.
10. O Neill Cecilia Old Town Running 5 km Ženy 105 00:23:12.7 30.
11. Kosinova Gabriela Třista60 5 km Ženy 59 00:23:12.8 32.
12. Kudějová Barbora Třista60 5 km Ženy 61 00:23:14.0 33.
13. Stodolová Anna # Diakonie 5 km Ženy 84 00:23:45.7 36.
14. Vokůrková Vladimíra 4Vokurky 5 km Ženy 95 00:23:49.3 37.
15. Králová Veronika SK Kotlářka 5 km Ženy 60 00:23:51.4 38.
16. Hanley Natalie ASK Dipoli 5 km Ženy 46 00:23:57.9 40.
17. Mesteková Kateřina # Turbo žížaly 5 km Ženy 67 00:24:42.7 43.
18. Holubcová Eva KSBM Praha 5 km Ženy 50 00:24:45.7 45.
19. Řeháková Natálie 5 km Ženy 80 00:25:10.0 48.
20. Čílová Helena # Diakonie 5 km Ženy 123 00:25:15.2 50.
21. Rácová Adéla Spolek MECH 5 km Ženy 76 00:25:42.7 55.
22. Korvasová Veronika IN-LINE VESELÍ 5 km Ženy 58 00:26:18.6 58.
23. Matoušková Anděla # Čelakovická reprezentace 5 km Ženy 66 00:26:40.8 59.
24. Kuglerová Marcela 5 km Ženy 62 00:28:01.0 65.
25. Radkovičová Martina Šneci v běhu 5 km Ženy 78 00:28:19.3 66.
26. Uchytilová Gabriela 5 km Ženy 92 00:28:45.3 67.
27. Holubová Simona 5 km Ženy 51 00:28:48.3 68.
28. Papírníková Marcela 5 km Ženy 70 00:29:20.8 69.
29. Janáčková Klára # Čelakovická reprezentace 5 km Ženy 116 00:29:49.0 70.
30. Litster Eva 5 km Ženy 122 00:30:05.5 72.
31. Rousová Vendula 5 km Ženy 112 00:30:08.1 73.
32. Ibanezmartinez Blanca 5 km Ženy 52 00:30:12.0 74.
33. Malíková Miroslava 5 km Ženy 109 00:30:13.4 75.
34. Mišoňová Markéta 5 km Ženy 69 00:30:16.3 76.
35. Eva Fekiačová 5 km Ženy 104 00:30:16.4 77.
36. Matoušková Jana # Čelakovická reprezentace 5 km Ženy 107 00:30:30.5 78.
37. Vichova Vera # Diakonie 5 km Ženy 94 00:30:55.4 80.
38. Ševčíková Pavlína 5 km Ženy 89 00:30:58.7 81.
39. Rácová Božena Spolek MECH 5 km Ženy 77 00:31:03.9 82.
40. Hegrova Martina 5 km Ženy 47 00:31:05.0 83.
41. Kavanova Eliska 5 km Ženy 55 00:31:05.2 84.
42. Poulová Marta 5 km Ženy 73 00:31:31.9 85.
43. Michtova Barbora 5 km Ženy 68 00:32:41.2 87.
44. Finfasová Kateřina 5 km Ženy 44 00:32:58.8 88.
45. Effenbergerová Sylva Prostě běž! 5 km Ženy 43 00:32:59.2 89.
46. Kumštátová Dana 5 km Ženy 63 00:33:06.5 92.
47. Piláriková Anna 5 km Ženy 72 00:34:37.3 93.
48. Tichá Veronika 5 km Ženy 110 00:34:37.4 94.
49. Sobkuliaková Zuzana 5 km Ženy 82 00:35:30.5 95.
50. Klementová Alena PROSTĚ BĚŽ 5 km Ženy 56 00:38:01.8 97.
51. Smerekovská Marika 5 km Ženy 81 00:39:12.4 98.
52. Petišková Michaela 5 km Ženy 71 00:41:19.4 99.
53. Práchenská Miroslava prostě běž 5 km Ženy 74 00:43:49.1 100.
  Šturcová Božena 5 km Ženy 114 DNF  

2,5 km - Děti do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolman Vojtěch KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 4 00:13:19.4 1.
2. Kolman Jakub KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 2 00:14:49.5 2.
3. Rousová Barbora 2,5 km Děti do 15 let 111 00:15:36.1 3.
4. Kolman Vit KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 3 00:15:52.3 4.
5. Klouček Sam 2,5 km Děti do 15 let 100 00:17:29.0 5.
6. Jelínek Kryštof 2,5 km Děti do 15 let 99 00:17:30.8 6.
7. van Steeg Isabella 2,5 km Děti do 15 let 120 00:23:56.3 7.
8. Litster Anna 2,5 km Děti do 15 let 119 00:23:56.3 8.