Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.07.2021



8km - Dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Riegel Jan Můj obchod Dobřany 8km Dorostenci do 20 let 61 00:31:15.5 6.
2. Macán Jakub BKV Holýšov 8km Dorostenci do 20 let 16 00:33:26.5 14.

8km - Junioři 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matějka Tomáš USK CS Plzeň 8km Junioři 20-29 let 45 00:30:52.5 5.
2. Zelenka Ladislav 8km Junioři 20-29 let 2 00:31:38.5 8.
3. Drábek Lukáš Fénix Plzeň 8km Junioři 20-29 let 54 00:32:16.0 11.
4. Baxa Radim BKV Holýšov 8km Junioři 20-29 let 32 00:36:59.5 29.
5. Zemek David 8km Junioři 20-29 let 56 00:39:59.0 38.

8km - Muži 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Teska Ondřej Lesy ČR / Černá Řeka 8km Muži 30-39 4 00:29:05.3 1.
2. Černý Martin Plzeň 8km Muži 30-39 18 00:30:27.0 3.
3. Anděl Václav 8km Muži 30-39 59 00:30:46.3 4.
4. Gabriel Lukáš MTF 8km Muži 30-39 46 00:31:39.0 9.
5. Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-39 51 00:33:10.8 13.
6. Kanta Zdeněk Štefko Running Team 8km Muži 30-39 57 00:34:02.5 17.
7. Fikrle Josef Soběkury 8km Muži 30-39 29 00:34:35.5 19.
8. Chmelir Petr Hc Chotíkov 8km Muži 30-39 6 00:35:37.0 24.
9. Král Václav Rozběháme Česko 8km Muži 30-39 12 00:36:24.8 27.
10. Přikryl Petr 8km Muži 30-39 47 00:37:06.3 30.
11. Kopča Lukáš TJ Baník Stříbro 8km Muži 30-39 42 00:37:07.0 31.
12. Vlasák Tomáš AVL Stříbro 8km Muži 30-39 9 00:39:11.5 35.
13. Brůček Vladimír 8km Muži 30-39 35 00:59:03.6 59.

8km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HO SaSM 8km Muži 40-49 let 24 00:30:08.8 2.
2. Sedláček Jan TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8km Muži 40-49 let 7 00:31:23.3 7.
3. Švarc Norbert Mílaři Domažlice 8km Muži 40-49 let 1 00:32:25.5 12.
4. Veselý Petr Squash Plzeň 8km Muži 40-49 let 37 00:33:44.1 15.
5. Jílek Pavel Cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 40-49 let 14 00:33:50.5 16.
6. Trávniček Jiří SV Stříbro 8km Muži 40-49 let 11 00:35:00.0 21.
7. Riegel Jan Můj obchod Dobřany 8km Muži 40-49 let 60 00:35:11.8 22.
8. Sýkora Martin BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 30 00:35:59.8 25.
9. Peteřík Tomáš Hujerojc 8km Muži 40-49 let 43 00:36:13.8 26.
10. Nejedlý Přemysl Honezovice 8km Muži 40-49 let 40 00:36:50.0 28.
11. Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 17 00:39:26.8 36.
12. Dvorský Petr Hujerojc 8km Muži 40-49 let 53 00:40:21.8 40.
13. Dvořák Pavel Plzeň 8km Muži 40-49 let 5 00:40:33.5 42.
14. Peteřík Dušan BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 31 00:41:31.0 45.
15. Kubal Vlastimil Brniřov 8km Muži 40-49 let 21 00:44:31.1 50.

8km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hronec Juraj Stod 8km Muži 50-59 let 27 00:34:25.3 18.
2. Procházka Jiří RMT 8km Muži 50-59 let 19 00:34:46.0 20.
3. Karel Voráček Sokol Dolany 8km Muži 50-59 let 77 00:39:36.5 37.
4. Kotek Silvestr Atletclub Nýřany 8km Muži 50-59 let 55 00:40:28.0 41.
5. Ondrášik Milan BKV Holýšov 8km Muži 50-59 let 48 00:45:17.6 52.

8km - Muži 60-69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fikrle Zdeněk 8km Muži 60-69 let 28 00:38:17.0 32.
2. Vlasák Jaroslav AVL Stříbro 8km Muži 60-69 let 8 00:38:25.8 33.
3. Lukačišin Milan Cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 60-69 let 15 00:41:17.1 44.
4. Vlček Josef 8km Muži 60-69 let 34 00:46:07.6 53.
5. Strejc Václav 8km Muži 60-69 let 50 00:46:08.1 54.
6. Dvorský Emil Hujer Team 8km Muži 60-69 let 25 01:09:35.3 61.

8km - Muži 70+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fait Karel AGP Domažlice 8km Muži 70+ let 36 00:41:32.8 46.
2. Šůcha Václav SV stříbro 8km Muži 70+ let 10 00:49:12.8 56.
3. März František 8km Muži 70+ let 33 01:08:36.3 60.

8km - Juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Peteříkova Diana Hujerojc 8km Juniorky do 30 let 44 00:43:22.0 48.
2. Ondrášiková Markéta BKV Holýšov 8km Juniorky do 30 let 49 00:45:17.6 51.

8km - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Müllerová Soňa TJ Baník Stříbro 8km Ženy 30-39 let 41 00:35:22.0 23.
2. Tichá Libuše Brniřov 8km Ženy 30-39 let 22 00:51:37.8 57.
3. Sušanková Jitka 8km Ženy 30-39 let 58 00:52:45.6 58.

8km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 8km Ženy 40-49 let 3 00:31:59.0 10.
2. Lieblová Markéta Stod 8km Ženy 40-49 let 52 00:40:00.5 39.
3. Vaňková Silvie VanRun 8km Ženy 40-49 let 39 00:47:57.8 55.

8km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8km Ženy 50+ let 26 00:38:52.0 34.
2. (Míša) Kubíková Ludmila TJ Sokol Touškov 8km Ženy 50+ let 20 00:40:42.8 43.
3. Naxerová Jana USK CS Plzeň 8km Ženy 50+ let 38 00:41:36.6 47.
4. Bečvářová Marcela SV Stříbro 8km Ženy 50+ let 13 00:44:28.1 49.