Výsledky závodu

Šindel cup 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.07.2021



HERO - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov HERO Muži 1 07:13:49.9 1.
2. Svoboda Jirří HERO Muži 8 07:17:15.7 2.
3. Děbnár Jan KOME klub Kraslice HERO Muži 3 07:25:01.9 3.
4. Peroutka Tomáš Forrest Gump Team HERO Muži 6 07:36:11.7 4.
5. Chudáček Zdeněk Team EVERBIKE.CZ HERO Muži 10 08:08:42.1 5.
6. Olšar Petr Klub Padlých Hrdinů HERO Muži 2 08:15:14.4 6.
7. Čuchal Petr MMB Třebenice HERO Muži 5 08:16:33.5 7.
8. Čamek Quba Triatlon Kladno HERO Muži 14 09:42:15.3 8.
9. Urbančík Martin Mushing team Ostrava HERO Muži 11 09:54:10.8 9.
10. Mencák Jirka MC Metuje HERO Muži 13 10:09:42.7 11.
11. Vrtěl Martin SOKOL MAXIČKY HERO Muži 9 11:09:19.2 13.
  Volny Jindra KOME klub Kraslice HERO Muži 7 DNF  

HERO - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrabová Lucie KILPI KOME KLUB HERO Ženy 12 10:03:28.1 10.
2. Fryzová Kristina SK Oceláci Ostrava HERO Ženy 4 10:38:53.4 12.

ORIGINAL - Muži TCA 18-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Ondřej Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 35 02:46:10.0 12.
  Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 44 DNF  
  Děbnár Josef Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 18-19 let 65 DNF  

ORIGINAL - Muži TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 36 02:27:38.3 1.
2. Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 59 02:30:31.5 3.
3. Zeman David KSM Hrádek ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 40 02:43:31.3 9.
4. Brožek Vítek Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 63 02:46:23.5 13.
5. Novák Daniel ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 22 02:47:13.2 14.
6. Kalina Martin ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 33 03:36:03.5 37.
7. Valíšek Karel ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 42 03:45:15.8 43.
8. Pugner Jan ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 43 04:47:43.4 54.
  Tonder Oliver RK Vesta ORIGINAL Muži TCA 20-29 let 67 DNF  

ORIGINAL - Ženy TCA 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Odlová Hana Kilpi Kome Klub ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 47 03:01:15.3 22.
2. Vorlíčková Jana Kilpi Kome Klub ORIGINAL Ženy TCA 20-29 let 25 03:12:23.5 30.

ORIGINAL - Muži TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šneberger Jan ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 21 02:29:12.8 2.
2. Ebert Filip Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 45 02:37:20.6 7.
3. Kodras Ondra K2 travel & tips ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 60 02:47:37.1 15.
4. Kubín Jaromír Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 19 02:55:43.4 19.
5. Souček Filip Triklub Příbram ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 28 02:59:45.2 20.
6. Odl Jakub KILPI KOME KLUB ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 46 03:01:15.8 23.
7. Macák Miroslav ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 13 03:10:41.8 27.
8. Brož Milan Kilpi Kome Klub ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 69 03:10:47.7 28.
9. Havlíček David Osmaci.cz / Travel Free ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 23 03:11:07.7 29.
10. Ženíšek Michal T.J. Sokol Maxičky ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 18 03:18:24.1 31.
11. Ovesný Mikoláš Rudá křídla ORIGINAL Muži TCA 30-39 let 70 03:22:47.7 33.

ORIGINAL - Ženy TCA 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubcová Jana BJEŽ Racing Team ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 64 03:10:15.2 26.
2. Herren Barbora Multisport team ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 55 03:52:43.2 48.
3. Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 41 04:21:10.3 52.
4. Ševelová Marie Tj Sokol Maxičky ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 17 04:23:49.5 53.
5. Schönová Lucie Hanácký Mushers Club ORIGINAL Ženy TCA 30-39 let 15 05:07:53.0 56.

ORIGINAL - Muži TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 54 02:32:50.6 4.
2. Kubíček Jan JK Racing ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 12 02:36:35.0 6.
3. Hrouda Milan Multisport Team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 53 02:43:50.2 10.
4. Dufek David Etriatlon ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 68 02:47:48.8 16.
5. Strejc Adam ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 62 02:51:09.1 18.
6. Beránek Aleš ALBE Kadaň ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 50 02:59:55.0 21.
7. Peter Tomáš Paul Mitchell ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 30 03:07:40.8 25.
8. Pleticha Richard Albe Kadaň ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 51 03:22:27.4 32.
9. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 66 03:24:15.1 35.
10. Vít Jiří Fabrikaman ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 48 03:39:12.5 39.
11. Kavalír Petr Fabrikaman ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 49 03:47:14.0 45.
12. Nádvorník Jaroslav ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 27 03:47:29.6 46.
13. Přikryl Tomáš SK Svárov ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 37 03:50:58.5 47.
14. Liška David Forrest Gump Team ORIGINAL Muži TCA 40-49 let 20 05:04:59.1 55.

ORIGINAL - Ženy TCA 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 31 02:44:04.3 11.
2. Praská Vendulka Kilpi Kome Klub ORIGINAL Ženy TCA 40-49 let 61 03:37:51.3 38.

ORIGINAL - Muži TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František Lokomotiva Beroun ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 56 02:48:17.9 17.
2. Jungmann Petr TJ Slavia Karlovy Vary ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 38 03:05:21.1 24.
3. Grobheiser Peter Tri Cheb ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 34 03:28:42.3 36.
4. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 32 03:45:08.5 42.
5. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 52 03:57:29.7 49.
6. Vyleta Karel Kilpi Kome klub ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 24 03:57:30.2 50.
7. Veverka Antonín ORIGINAL Muži TCA 50-59 let 26 04:15:06.5 51.

ORIGINAL - Ženy TCA 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 39 03:40:30.6 41.
2. Pazderova Renata 2BWINNER TEAM ORIGINAL Ženy TCA 50-59 let 57 03:45:28.1 44.

ORIGINAL - Muži TCA 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. VOPAT Milan Delta team ORIGINAL Muži TCA 60+ let 29 03:23:27.4 34.

ORIGINAL - Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jakub Vyleta + Miroslav Brill + Jiří Jiroušek Kilpi Kome Klub ORIGINAL Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví 58 02:34:03.6 5.
2. Nikola Fischerová + Jiří Podhajský + Klára Vaňková ORIGINAL Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví 14 02:41:47.0 8.
3. Klimešová + Masopust + Stuchl ORIGINAL Original štafeta - bez rozdílu věku a pohlaví 16 03:39:49.0 40.

HOBBY - Muži TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary HOBBY Muži TCA 16-17 let 8 00:40:49.7 1.
2. Rež Adam TT Krušnoman HOBBY Muži TCA 16-17 let 35 00:42:46.7 2.
3. Hendrych Adam PROFI SPORT Cheb HOBBY Muži TCA 16-17 let 11 00:44:49.4 3.
4. Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching HOBBY Muži TCA 16-17 let 12 00:45:34.0 4.

HOBBY - Ženy TCA 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marinková Viktorie PROFI SPORT Cheb HOBBY Ženy TCA 16-17 let 27 00:47:39.0 5.
2. Kučerová Eliška Triatlet Karlovy Vary HOBBY Ženy TCA 16-17 let 21 00:49:15.4 6.
3. Nováková Jarmila Tri club Česká Lípa HOBBY Ženy TCA 16-17 let 30 00:50:21.0 7.