Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.08.2021



77 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben 77 km Muži 40 08:14:40.0 1.
2. Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM 77 km Muži 16 08:42:35.0 2.
3. Malý Jiří 77 km Muži 46 08:44:46.0 3.
4. Herbst Lubo HerbsticiRun 77 km Muži 58 09:00:06.0 4.
5. Hrabálek Jaroslav MILF Team 77 km Muži 26 09:53:37.0 5.
6. Fukala Dalibor 77 km Muži 42 10:32:17.0 6.
7. Jeřábek Vít Corredores 77 km Muži 30 11:31:26.0 7.
8. Malý Ondřej RunFun 77 km Muži 48 12:38:52.0 9.
9. Skříček Jiří Pivo a Myslivec 77 km Muži 14 12:55:28.0 10.
10. Poláček Pavel 77 km Muži 38 13:40:59.0 11.
11. Stránský Michal 77 km Muži 34 13:41:02.0 12.
  Širl Marek Bordel Bitky Násilí 77 km Muži 10 DNF  

77 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeřábková Alena Corredores 77 km Ženy 28 11:31:45.0 8.
  Sovová Kateřina 77 km Ženy 44 DNF  

21 km - Muži do 44 let (≥1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Navrátil Martin 21 km Muži do 44 let (≥1977) 320 01:54:09.6 3.

21 km - Ženy do 44 let (≥1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvorská Žofie Adidas Runners Prague 21 km Ženy do 44 let (≥1977) 308 02:21:28.7 13.

21 km - Muži nad 44 let (≤1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koudelka Drahomír 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 315 01:46:54.1 1.
2. Gladiš David Svět Běhu 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 325 01:59:28.9 4.
3. Kočovský Miroslav TS Sokol Senohraby 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 324 02:02:27.9 5.
4. Mrva Pavel Benešovský běžecký klub 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 314 02:13:15.9 7.
5. Antoš Jan 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 322 02:15:40.2 9.
6. Novák Josef NoDi Runners Humpolec 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 310 02:15:53.7 10.
7. Smékal Miroslav BBK 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 317 02:19:49.7 11.
8. Kouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 318 02:26:16.9 14.
9. Tichý Stanislav 21 km Muži nad 44 let (≤1976) 321 02:45:13.7 16.

21 km - Ženy nad 44 let (≤1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herbst Jarmilka HerbsticiRun 21 km Ženy nad 44 let (≤1976) 311 02:04:00.4 6.
2. Prchlíková Barbora BBK 21 km Ženy nad 44 let (≤1976) 316 02:19:49.9 12.
3. Bořilová Magdaléna Týnec Nad Sázavou 21 km Ženy nad 44 let (≤1976) 323 02:29:09.4 15.
4. Jenčová Barbora Amcykl Humpolec 21 km Ženy nad 44 let (≤1976) 309 02:58:55.7 17.

21 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stolarik Peter Benešovský běžecký klub 21 km Muži canicross 121 01:48:26.4 2.
2. Vaníček Adam Vlajem za psem 21 km Muži canicross 319 02:13:43.7 8.
3. Kodl Jan Rychnovska smečka 21 km Muži canicross 312 03:28:43.5 18.

21 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škulavikova Kateřina Rychnovska smečka 21 km Ženy canicross 313 03:28:46.5 19.

10,5 km - Muži do 44 let (≥1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pelikán Aleš 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 119 00:47:41.9 1.
2. Švácha Petr Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 146 00:47:58.4 2.
3. Werner Lukáš 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 149 00:50:51.4 3.
4. Kučera Milan Sokol Vsetín 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 148 00:54:19.4 5.
5. Vlčko Martin 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 150 00:56:30.1 7.
6. Matys Antonín 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 136 00:57:17.4 9.
7. Papež Zdeněk SAP CONCUR 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 139 00:57:31.4 10.
8. Kára Alexandr 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 144 00:57:50.4 11.
9. Fejfar Jakub 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 137 01:04:14.9 15.
10. Mansfeld Petr Auto Opat 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 128 01:04:35.6 17.
11. Hulínský Lukáš 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 101 01:08:53.6 19.
12. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 140 01:10:52.9 22.
13. Páša Miroslav 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 141 01:17:04.4 25.
14. Svoboda Miroslav 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 103 01:17:12.1 26.
15. Naxera Tomáš 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 122 01:18:02.6 27.
16. Smetana Jan Nejlepší sporťák 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 151 01:27:34.6 28.
17. Wágner Marek 10,5 km Muži do 44 let (≥1977) 123 01:37:40.4 32.

10,5 km - Ženy do 44 let (≥1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Elstnerová Monika HO Stromovka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1977) 142 00:57:17.1 8.
2. Šváchová Vintoniv Julia Pivo a Myslivec 10,5 km Ženy do 44 let (≥1977) 145 01:01:23.9 12.
3. Gavlasová Zuzana 10,5 km Ženy do 44 let (≥1977) 125 01:04:17.4 16.
4. Snozová Jana 10,5 km Ženy do 44 let (≥1977) 147 01:28:19.4 30.

10,5 km - Muži nad 44 let (≤1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bína Jiří SKI Senohraby 10,5 km Muži nad 44 let (≤1976) 126 00:55:55.6 6.
2. Jirouš Zdeněk Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1976) 120 01:06:48.6 18.
3. Štěpánek Jindřich Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1976) 111 01:15:58.9 24.
4. Páša Richard SK Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1976) 138 01:27:35.1 29.

10,5 km - Ženy nad 44 let (≤1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bašusová Drahomíra Adventní běhání 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1976) 110 01:29:27.5 31.

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Opat Richard Auto Opat 10,5 km Muži canicross 130 01:01:41.6 13.
2. Fiala Radovan 10,5 km Muži canicross 143 01:02:56.3 14.
3. Douda Vladimír Ski Zajačice 10,5 km Muži canicross 134 01:09:40.8 20.
4. Pačes Lukáš 10,5 km Muži canicross 132 01:39:34.1 33.
5. Pačes Jan Smrdutý dech 10,5 km Muži canicross 131 01:39:35.9 35.
6. Kalivoda Vladimír 10,5 km Muži canicross 109 01:42:30.1 36.

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hnízdová Lenka TJ Sokol Maxičky 10,5 km Ženy canicross 127 00:51:42.1 4.
2. Bílková Magdaléna Senohraby 10,5 km Ženy canicross 135 01:10:06.9 21.
3. Eva Kubelková TJ Sokol Maxičky 10,5 km Ženy canicross 124 01:13:57.9 23.
4. Pačesová Eliška 10,5 km Ženy canicross 133 01:39:35.1 34.

5 km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Vojtěch 5 km Muži bez rozlišení věku 511 00:24:47.7 2.
2. Melč Zdenek 5 km Muži bez rozlišení věku 512 00:26:00.1 3.
3. Bína Šimon Ski Senohraby 5 km Muži bez rozlišení věku 513 00:30:08.1 6.
4. Svoboda Petr 5 km Muži bez rozlišení věku 999 00:32:15.3 9.
5. Kotlík Jan Amcykl Humpolec 5 km Muži bez rozlišení věku 508 00:37:45.3 15.

5 km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Tereza 5 km Ženy bez rozlišení věku 509 00:31:28.1 7.
2. Fejfarová Aneta 5 km Ženy bez rozlišení věku 517 00:32:14.3 8.
3. Setunská Martina Ski Zajačice 5 km Ženy bez rozlišení věku 516 00:32:56.3 10.
4. Malčevová Kateřina 5 km Ženy bez rozlišení věku 525 00:35:25.1 11.
5. Rousková Blanka 5 km Ženy bez rozlišení věku 521 00:35:56.8 12.
6. Šáchová Kateřina Stones Vysoká Lhota 5 km Ženy bez rozlišení věku 515 00:37:10.8 13.
7. Bínová Viktorie Ski Senohraby 5 km Ženy bez rozlišení věku 514 00:37:29.6 14.
8. Hamerníková Aneta 5 km Ženy bez rozlišení věku 501 00:42:21.1 18.

5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erbs Dušan SK Děti Severu 5 km Muži canicross 518 00:18:21.8 1.

5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gofman Viktoria 5 km Ženy canicross 524 00:26:52.6 4.
2. Jochovičová Koudelková Marie Cara Rebels 5 km Ženy canicross 520 00:30:00.3 5.
3. Jirova Katerina 5 km Ženy canicross 522 00:37:53.6 16.
4. Stieranková Ester 5 km Ženy canicross 510 00:41:29.6 17.
5. Guľová Barbora 5 km Ženy canicross 523 00:45:32.6 19.
  Klapalová Zuzana Na pohodičku 5 km Ženy canicross 502 DNF