Výsledky závodu

SALOMON JEŠTĚD SkyRace®

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.09.2021



JEŠTĚD SkyRace® - Muži 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Doležal Matyáš SKI-OB Šternberk JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 25 02:13:25.8 7.
2. Mlčoušek Jakub FirstTry JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 95 02:19:49.8 12.
3. Kamenský Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 62 02:20:35.6 13.
4. Kukliš Richard Horoklub Hriňová JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 79 02:22:48.5 14.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulíková Adéla Silvini Madshus Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 80 03:01:52.3 69.
2. Fraňková Alexandra Horoguru JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 35 03:11:28.6 84.
3. Paulová Nikol Hluchý místa JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 108 03:14:09.0 93.
4. Hauptová Alice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 43 03:21:46.7 106.
5. Petraková Adéla JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 111 03:27:28.9 115.
6. Navrátilová Veronika JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 99 03:41:49.0 124.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudec Tomas Inov-8 JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 3 01:52:57.6 1.
2. Maceček Tomáš SALOMON SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 1 01:58:54.7 2.
3. Otevřel Vít Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 107 02:06:28.6 3.
4. Grün Vojtěch Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 37 02:09:39.9 4.
5. Zidek Jan Pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 157 02:11:29.2 5.
6. Okluský Miroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 105 02:13:08.5 6.
7. Harnoš Petr Hluchý místa JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 42 02:23:53.7 15.
8. Píšek Jaroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 112 02:25:24.1 17.
9. Matejovič Daniel VHT Počátky JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 91 02:30:00.1 22.
10. Backes Robert USV TU Dresden Orientierungslauf JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 4 02:31:48.4 24.
11. Kubrt Maťej JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 188 02:32:27.0 25.
12. Brož Pavel JL Tri Coaching JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 183 02:32:41.8 26.
13. Havlíček David Osmáci CZ JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 172 02:32:56.7 27.
14. Drechsel Benjamin Europamarathonverein Görlitz JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 29 02:33:38.2 29.
15. Stolfa Kryspin CSRC JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 129 02:33:55.9 30.
16. Vejvoda Jiří HO Tesla Brno JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 150 02:34:30.2 31.
17. Bonk Roman Triatlon team Příbram JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 10 02:35:23.7 32.
18. Němec Jan OK Chrastava JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 101 02:36:17.9 35.
19. Malý Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 168 02:37:40.7 39.
20. Beneš Daniel Avalon Fitness JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 7 02:39:40.5 40.
21. Gužík Martin VPKOH JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 38 02:40:12.6 42.
22. Übelacker Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 147 02:43:25.6 45.
23. Cipro Šimon JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 15 02:43:26.4 46.
24. Maňas Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 88 02:44:55.4 48.
25. Slapnička Jakub Doberský hobit JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 124 02:46:08.5 49.
26. Štemberk Oldřich JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 140 02:49:49.2 52.
27. Fidrmuc Ladislav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 33 02:50:22.6 53.
28. Šudoma Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 142 02:52:47.1 56.
29. Černý ondřej Mír a lásku JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 19 02:57:06.2 61.
30. Grim Martin Běhejsepsem JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 36 02:58:23.3 62.
31. Halbich Česlav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 39 02:58:34.9 64.
32. Rys Jiří CBD helps JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 118 03:00:16.8 66.
33. Malý Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 87 03:09:31.6 80.
34. Rážek Jaroslav Rozběháme Roudnici JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 115 03:13:03.5 88.
35. Kosmowski Jakub - JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 71 03:13:08.0 89.
36. Jezek Adam Horský Pasři JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 59 03:19:46.1 102.
37. Lenner Tadeáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 84 03:19:56.9 103.
38. Komárek Aleš ŠTEFKO Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 66 03:23:19.9 108.
39. Mutl Václav Bubínek a Lupínek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 98 03:24:56.1 111.
40. Dvorak Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 30 03:25:11.6 112.
41. Kučera Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 78 03:31:37.2 117.
42. Staněk Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 128 03:38:21.9 120.
43. Lipovsky Peter JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 86 03:53:32.3 133.
  Töpfer Martin Ještěd Skyrace Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 146 DNF  
  Doseděl Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 27 DNF  
  Sovák Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 126 DNF  
  Křivohlávek Tomáš Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 2 DSQ  

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voráčková Adéla Kilpi Racing Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 153 02:24:52.0 16.
2. Kubíčková Tereza SK Aktis Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 77 02:27:01.0 20.
3. Wiedenova Lenka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 154 03:04:01.9 73.
4. Malá Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 169 03:08:00.4 78.
5. Dopitová Simona JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 26 03:15:57.8 94.
6. Cipro Karolína Běhejsepsem.cz JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 14 03:16:58.7 95.
7. Kravalová Petra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 75 03:23:51.5 110.
8. Růžičková Lucie Slabý odvar JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 117 03:50:52.2 131.
9. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 16 04:09:07.8 134.
10. Linková Žaneta Žába JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 85 04:11:13.3 135.
  Komžáková Lucie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 68 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ivanov Nikola JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 55 02:14:32.0 9.
2. Hradecký Jan Triathlon team Příbram JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 50 02:15:08.3 10.
3. Kašše Tomáš nalehko.com JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 104 02:18:48.8 11.
4. Dvořák Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 31 02:26:20.8 18.
5. Suda Josef SK Přimda JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 131 02:29:04.0 21.
6. Šmerda Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 137 02:36:34.2 36.
7. Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 13 02:40:56.4 43.
8. Stahl Jaroslav SV Stříbro JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 127 02:43:09.9 44.
9. Kadlas Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 171 02:46:27.3 50.
10. Murčo Dušan M.R.C.I.N.A. / GymBeam JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 97 02:51:53.2 54.
11. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 32 02:52:29.4 55.
12. Žák Jakub Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 40 02:53:44.1 57.
13. Hrubý Adam JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 53 02:53:54.4 58.
14. Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 148 02:58:25.4 63.
15. Vařečka Lukáš Lukun JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 149 02:59:07.4 65.
16. Kvasnička Daniel HKNMPSM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 83 03:00:26.4 67.
17. Šafránek Radek T. J. Sokol Jilemnice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 135 03:02:31.1 70.
18. Hrabec Michal Running2.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 182 03:06:21.6 75.
19. Novák Martin nowis trailrunner JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 103 03:07:00.4 76.
20. Stráský Eduad Predator ČB JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 130 03:07:58.7 77.
21. Smrčka Stanislav trenovanibehu.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 125 03:11:00.9 83.
22. Vojáček Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 152 03:11:42.0 85.
23. Hloušek Jiří JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 47 03:13:08.4 90.
24. Ždímal Pavel Rozběháme Pardubice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 159 03:13:15.2 91.
25. Bradáč Václav JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 11 03:17:01.2 96.
26. Shavgaleev Denis JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 122 03:17:23.5 97.
27. Holy Miroslav Cappuccino run JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 49 03:18:36.8 99.
28. Krůta Matlákov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 76 03:27:15.5 114.
29. Žabčík Marek Pardubice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 158 03:40:14.6 122.
30. Klouzal Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 65 03:41:27.4 123.
31. Hanzely Martin bakly.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 41 03:47:14.4 129.
32. Lindner Tomáš Ještěd SkyRace Tým JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 69 03:50:51.4 130.
33. Saska Jakub Black Swans Triathlon Piestany JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 120 03:53:25.8 132.
34. Kafka Josef Team RaidLight JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 61 04:20:07.6 138.
35. Komžák Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 67 04:35:44.5 139.
  Michalski Paweł Polski Klub Alpejski JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 94 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švestková Stružková Hana AK Račí údolí JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 143 02:14:03.2 8.
2. Kaniová Eliška Team LightBIKE JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 63 02:31:41.2 23.
3. Šeflová Adéla Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 179 02:36:11.7 34.
4. Zápotocká Milada JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 156 02:36:54.1 37.
5. Mrázková Linda JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 96 02:43:56.0 47.
6. Šimonová Elen Porschberg JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 136 02:55:41.8 60.
7. Košková Martina KORA JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 72 03:11:00.2 82.
8. Tezcan Ivana Maratonstav Úpice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 144 03:12:24.7 87.
9. Molnárová Katěřina BKF-L Kadaň JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 177 03:19:25.8 101.
10. Havlová Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 46 03:23:02.8 107.
11. Hubená Tereza Hubík jede bomby JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 54 03:23:50.1 109.
12. Šrumová Ilona Brozany nad Ohří JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 138 03:28:02.2 116.
13. Jakubů Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 175 03:31:57.5 118.
14. Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 181 03:34:00.1 119.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 46 – 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zámyslický Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 155 02:33:14.5 28.
2. Dlab Ladislav Bangkok AC JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 24 02:35:29.8 33.
3. Sychrovský Pavel Poděbrady JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 132 02:40:10.9 41.
4. Rada Martin Ještěd SkyRace tým JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 114 02:47:58.2 51.
5. Mareš Pavel HK Vyšehrad JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 89 02:54:18.0 59.
6. SCHICK JINDRICH Open Cycling Academy JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 123 03:00:39.1 68.
7. Landovský Karel KaLand Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 64 03:03:08.3 71.
8. Jaumotte Laurent UNIQA JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 56 03:03:46.2 72.
9. Jůzek Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 60 03:04:02.2 74.
10. Hegr Tomáš Ultrarun Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 180 03:09:48.2 81.
11. Král Miroslav FC-B7TÝM!!! JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 74 03:11:52.1 86.
12. Špernoga Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 174 03:13:48.5 92.
13. Štěpánek Martin TJ Stadion Nový Bor JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 141 03:20:19.1 104.
14. Heneberg David JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 178 03:20:33.7 105.
15. Sýkora Kamil JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 133 03:42:11.4 126.
16. Veselý Pavel TFRUN JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 151 03:44:03.4 127.
17. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 20 03:44:11.8 128.
18. Dovičič Radek DJOKY JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 28 04:11:17.2 136.
19. Jenčík Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 58 04:16:43.2 137.
  Kusala Svätopluk Šneci v běhu JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 81 DNF  
  Beck Zdeněk BK Jevany JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 6 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 46 - 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šťástková Stáňa TJ Stadion Nový Bor JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 139 03:08:01.0 79.
2. Divišková Blanka Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 23 03:18:57.5 100.
3. Sýkorová Alice ICML SKY RUNNING TEAM JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 134 03:42:08.3 125.
4. Komínová Petra Skyrace Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 173 04:35:45.3 140.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 56 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Čeněk Běžecký klub F - C Kadaň JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 34 02:26:29.8 19.
2. Mezník Vláďa LBE JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 160 02:37:15.7 38.
3. Schütz Petr 7 pohoři JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 170 03:26:18.1 113.
4. Kopačík Libor FELI sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 70 03:39:48.6 121.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 56 - 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášková Mirka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56 - 99 let 176 03:17:30.8 98.
2. Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56 - 99 let 22 04:48:06.3 141.

JEŠTĚD Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koudelka Filip JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 295 01:04:49.5 1.
2. Friček Jan MONETA Money Bank JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 211 01:11:59.7 2.
3. Růžek Pavel TF Run JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 298 01:13:41.9 3.
4. Kiliján Tomáš Kladno JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 225 01:16:43.0 4.
5. Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 216 01:16:50.9 5.
6. Synek Jiri Rohozec Amulet Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 260 01:17:35.8 6.
7. Vavřina Matěj SK Rover Praha JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 265 01:21:30.6 7.
8. Novák Václav ToBi Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 250 01:23:25.7 8.
9. fejtek Oto JAKOBY TEAM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 209 01:25:21.1 9.
10. Böhme Kay JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 203 01:26:40.9 11.
11. Holomoucký Štěpán JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 214 01:29:28.1 13.
12. Poddany Standa ForViktorie JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 254 01:30:57.7 16.
13. Mach Radek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 242 01:31:23.6 17.
14. Bilek Martin Martin Bilek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 202 01:31:47.8 19.
15. Štajnc David 1.3.1.2. JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 262 01:33:45.8 22.
16. Kunz Tomáš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 239 01:33:57.9 23.
17. Krejbich Daniel JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 234 01:35:05.0 24.
18. Němeček Petr crossfit with us JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 248 01:36:31.3 26.
19. Grigorev Viktor Semrush JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 212 01:36:44.7 27.
20. Loskot Petr JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 297 01:41:38.9 29.
21. Louda Ondřej JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 241 01:43:44.5 30.
22. Haluška Ladislav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 293 01:43:54.9 31.
23. Zhdanov Anton Semrush JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 272 01:44:15.8 32.
24. Klika Richard JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 226 01:45:03.2 33.
25. Buben Lukáš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 204 01:46:02.2 36.
26. Krček Zdeněk JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 232 01:46:04.3 38.
27. Nevrkla Jaroslav JEŠTED SKY RACE TÝM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 249 01:46:07.7 40.
28. Rezek Filip JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 257 01:47:19.8 42.
29. HUMR Jan SK ROVER JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 215 01:47:50.0 43.
30. Růžička Vítěslav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 294 01:53:36.0 45.
31. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 224 01:57:06.7 48.
32. Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 1957 01:58:36.9 50.
33. necas lubomir JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 246 02:00:25.1 51.
34. Kunz Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 238 02:00:58.3 53.
35. Bel Miloslav OnMyOwn JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 201 02:01:41.5 54.
36. Dvořák Jan Miata Gangbangers JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 208 02:29:25.9 62.
37. Watzke David Miata Gangbangers JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 269 02:29:27.1 63.

JEŠTĚD Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krchová Zuzana Fyzio KInesis JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 300 01:26:14.9 10.
2. Vyskočilová Klára JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 268 01:28:14.6 12.
3. Řeznikova Ivana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 258 01:30:15.4 14.
4. Filipová Lenka Running Zone Brno JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 210 01:30:30.3 15.
5. Staňková Tereza Frenštát JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 259 01:31:36.8 18.
6. Mikolášková Denisa JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 245 01:32:28.1 20.
7. Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/ Čeladná JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 251 01:32:36.7 21.
8. Michňová Nikola Horní Beřkovice JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 244 01:36:00.5 25.
9. Jakouběová Gabriela Prostě běž! JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 219 01:36:51.9 28.
10. Kliková Jana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 227 01:45:21.4 34.
11. Koutová Veronika SK Voznice JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 230 01:45:47.9 35.
12. Bubnová Ivona JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 205 01:46:02.6 37.
13. Krčková Barbora JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 233 01:46:04.8 39.
14. Větrovská Nina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 266 01:46:10.5 41.
15. Havlenová Radka Ac hogner gomango JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 213 01:51:22.5 44.
16. Dušková Alena Mattoni Free Run JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 207 01:57:01.1 46.
17. Rázlová Anna JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 256 01:57:05.5 47.
18. Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 263 01:58:19.3 49.
19. Necasova Lucie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 247 02:00:25.1 52.
20. Kubíčková Eliška JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 236 02:01:57.8 55.
21. Juričková Petra Šneci v běhu JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 220 02:03:26.4 56.
22. Jablonská Eva Mattoni Free Run JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 217 02:14:47.8 57.
23. Korábová Pavla JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 229 02:16:03.3 58.
24. Kadorová Veronika JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 221 02:18:07.8 59.
25. Zachova Dagmar JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 271 02:22:17.7 60.
26. Šrůmová Jitka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 261 02:23:17.7 61.
27. Kuralová Lucie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 240 02:30:22.4 64.
28. Klouzalová Anna JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 228 02:31:50.8 65.
29. Tollarová Ilona S-RAD-NAT-O JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 264 02:33:46.3 66.
30. Outlá Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 252 02:36:51.6 67.
31. Procházková Jana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 255 02:39:18.6 68.
32. Zahradníková Nikola JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 270 02:39:18.8 69.

JEŠTĚD Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jakoubek Jakub Rehasport JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 407 00:23:58.8 1.
2. Steger Cyril Okssaz JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 460 00:24:58.8 2.
3. Major Jiří Harrachov JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 414 00:25:43.6 3.
4. Michal Daniel JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 455 00:26:27.1 4.
5. Kos Antonín Benátky nad Jizerou JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 409 00:27:38.6 6.
6. Větrovský Jakub JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 459 00:30:56.6 7.
7. Hák Zdeněk JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 404 00:31:54.8 8.
8. Bukáček Jakub JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 456 00:33:09.8 9.
9. Novák František ToBi Team JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 421 00:33:43.3 13.
10. Lebduška Jan KSM HRÁDEK JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 412 00:34:53.8 14.
11. Svoboda Michal JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 431 00:35:10.8 15.
12. Rapčan Ladislav Pajp tým JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 426 00:37:17.8 19.
13. Novák Marek JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 458 00:37:18.8 20.
14. Novák Ondřej ToBi Team JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 422 00:37:49.3 22.
15. Najman Petr JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 417 00:37:51.1 23.
16. Hozák Richard JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 405 00:38:01.8 24.
17. Lacina Vojtěch JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 411 00:38:08.3 26.
18. Pařík Pavel JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 423 00:38:14.3 27.

JEŠTĚD Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraussová Dominika SSK Vítkovice JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 410 00:27:04.6 5.
2. Košková Leona AC Slovan Liberec JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 454 00:33:12.1 10.
3. Rapčanová Klára Pajp tým JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 427 00:33:22.8 11.
4. Kalusova Sabina Ty@Já JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 408 00:33:39.6 12.
5. Lenzova Barbara @barbaraelcz JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 413 00:35:15.8 16.
6. Hyršálová Alena JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 406 00:36:40.8 17.
7. Voničková Pavlína JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 433 00:37:08.1 18.
8. Nechanická Tereza JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 418 00:37:26.6 21.
9. Maturová Olga Raspenava JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 415 00:38:05.1 25.
10. Pošvová Kristýna JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 424 00:39:17.8 28.
11. Němcova Martina ForViktorie JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 420 00:43:53.1 29.
12. Racková Veronika JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 457 00:44:01.8 30.
13. Strnadová Markéta Ještěd sky race JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 430 00:45:12.8 31.
14. Slížová Jana FC-B7 TÝM!!! JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 428 00:49:08.6 32.
15. Sornasová Jana Rozběháme Plzeň JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 429 00:49:38.3 33.
16. Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 425 00:51:35.8 34.
17. Němcová Jiřina Raspenava JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 419 00:51:36.8 35.
18. Tovarová Alena Ještěd sky race JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 432 01:03:06.1 36.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaníček Adam Vlajem za psem Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 167 03:19:12.2 1.
2. Valenta Petr Budyně Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 166 04:04:37.9 3.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Molcarová Václava Rozběhnito.cz Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 163 03:59:33.0 2.
2. Kalinová Mája Čokyho tlupa Scooby-Doo Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 161 04:10:47.4 4.
3. Lajbnerová Miroslava White Warriors Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 162 04:15:10.1 5.

Běhejsepsem.cz Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nosek Alexandr Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 296 01:24:56.4 1.
2. Fajgl Luboš Sokol Cítov Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 278 01:26:00.5 2.
3. Čížek Jan SRTG Nové Strašecí Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 276 01:27:01.3 4.
4. Polívka Štěpán SRTG Nové Strašecí Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 287 01:33:36.1 8.
5. Lajbner Erik White Warriors Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 286 01:40:07.9 10.
6. Canini Jiří Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 275 01:50:21.2 12.
7. Eckschlager Tomáš Běhej se psem Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 277 02:07:42.0 13.

Běhejsepsem.cz Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wohanková Julie SRTG Nové Strašecí Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 291 01:27:00.1 3.
2. Kůrová Petra Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 285 01:28:06.2 5.
3. Vrublovská Radka Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 289 01:29:27.4 6.
4. Jokuty Silvia Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 282 01:30:03.1 7.
5. Hejčová Martina Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 279 01:36:53.0 9.
6. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 290 01:43:20.2 11.
7. Zápotocká Tereza Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 292 02:21:54.0 14.

Běhejsepsem.cz Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brych Jan Café Minibulls Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 435 00:31:36.8 5.
2. Kocourek Štěpán Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 443 00:34:08.3 7.

Běhejsepsem.cz Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížková Petra Askino Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 444 00:25:03.8 1.
2. Blažková Petra BolkaDogRun Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 434 00:27:34.8 2.
3. Bukáčková Jana Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 436 00:29:44.6 3.
4. Šulcová Lucie Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 453 00:31:19.1 4.
5. Pencova Jitka Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 449 00:31:53.1 6.
6. Doubková Monika Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 439 00:34:08.6 8.
7. Cajkářová Anna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 437 00:34:40.8 9.
8. Němcová Andrea OK Chrastava Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 448 00:35:20.1 10.
9. Šoltésová Eva Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 452 00:35:30.3 11.
10. Pincová Karolína ZKO Kralupy nad Vltavou Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 450 00:38:46.6 12.
11. Machová Diana Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 446 00:40:54.1 13.
12. Metelková Lucie MC Český ráj Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 447 00:40:55.6 14.
13. Dastychová Anna CC Víska Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 438 00:46:16.3 15.
14. Kociánová Pavla Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 442 00:49:28.6 16.