Výsledky závodu

Rohozecký triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.09.2020



Triatlon - Muži 18-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šámal Jan HS Čimiči Triatlon Muži 18-49 56 00:59:13.0 1.
2. Fiala Jiří Cyklisti Jizera Triatlon Muži 18-49 44 00:59:35.3 2.
3. Slouka Matěj Severní větry Triatlon Muži 18-49 8 01:00:23.1 3.
4. Zakouřil Miroslav Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 79 01:01:35.8 4.
5. Hnilička Martin Lauf team Triatlon Muži 18-49 77 01:06:24.8 6.
6. Podhájský Petr CK statkář Triatlon Muži 18-49 34 01:08:12.6 7.
7. Pospíšil Petr Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 17 01:08:13.5 8.
8. Krejčí Lukáš DD team Triatlon Muži 18-49 84 01:08:14.6 9.
9. Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem Triatlon Muži 18-49 76 01:09:39.8 10.
10. Sofín Luděk Sófa Triatlon Muži 18-49 50 01:10:45.0 12.
11. Žďárský Jan Podkominem Triatlon Muži 18-49 65 01:12:22.0 13.
12. Kamínek Petr Triatlon Muži 18-49 24 01:12:26.0 14.
13. Zajíc Josef Lauf team Triatlon Muži 18-49 78 01:12:44.3 15.
14. Švec Martin VK Choceň Triatlon Muži 18-49 10 01:13:09.3 16.
15. Cvrkal Pavel Romet Racing team Triatlon Muži 18-49 51 01:13:29.3 17.
16. Szmarakovski Michal CK statkář Triatlon Muži 18-49 36 01:13:36.6 18.
17. Štěpánek Pavel CK statkář Triatlon Muži 18-49 35 01:14:05.7 19.
18. Bárta Miroslav SK Maxtri Liberec Triatlon Muži 18-49 41 01:15:15.8 20.
19. Vacek Jakub Triatlon Muži 18-49 31 01:15:15.9 21.
20. Hluže Milan Všeň Triatlon Muži 18-49 26 01:16:01.5 22.
21. Žďárksý Jiří Triatlon Muži 18-49 87 01:17:02.9 23.
22. Jankčík Martin Bobři Triatlon Muži 18-49 73 01:17:06.0 24.
23. Fortelka Vladimír Sací komando Triatlon Muži 18-49 42 01:17:39.0 25.
24. Kopčan Michal Kosmonosy Triatlon Muži 18-49 40 01:18:17.7 26.
25. Kočí Martin Všeň Triatlon Muži 18-49 22 01:19:20.4 27.
26. Holátko Karel Triatlon Mladá Boleslav Triatlon Muži 18-49 7 01:19:23.1 28.
27. Ošťádal Luboš Bobři Triatlon Muži 18-49 72 01:20:47.5 29.
28. Švandelka Michal Triatlon Muži 18-49 85 01:20:51.0 30.
29. Teplý Jan SK Čtyři lišky Triatlon Muži 18-49 68 01:22:35.3 31.
30. Mareš Jakub Monroe Triatlon Muži 18-49 3 01:24:08.8 32.
31. Zavrtálek Petr Doubrava Triatlon Muži 18-49 23 01:24:17.0 33.
32. Kocman Jan Amulet Rohozec Triatlon Muži 18-49 33 01:24:28.3 34.
33. Červený Michal Hadač Desigin Triatlon Muži 18-49 59 01:25:08.1 35.
34. Outrata Vojtěch Triatlon Muži 18-49 32 01:26:57.9 37.
35. Rabas Lukáš Divoký astma Triatlon Muži 18-49 83 01:27:30.8 38.
36. Zamrzal David Triatlon Muži 18-49 60 01:27:55.8 39.
37. Štefl Martin Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 63 01:29:44.2 41.
38. Tvaroh Jaroslav Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 62 01:30:40.6 42.
39. Šulc Adam Triatlon Muži 18-49 52 01:30:44.3 43.
40. Doležal Jaroslav Triatlon Muži 18-49 53 01:30:46.0 44.
41. Malý Martin Triatlon Muži 18-49 58 01:32:52.8 46.
42. Doležal Lukáš Smejda team Triatlon Muži 18-49 18 01:33:58.5 47.
43. Ječný Josef Všeň Triatlon Muži 18-49 21 01:34:55.2 48.
44. Dvorák Bohumil Bobři Triatlon Muži 18-49 74 01:36:00.9 49.
45. Vaníček Jiří Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 55 01:36:21.9 50.
46. Danda Michal Triatlon Muži 18-49 70 01:38:56.0 53.
47. Malý Petr Triatlon Muži 18-49 11 01:41:03.7 54.
48. Cidlina Pavel Triatlon Muži 18-49 81 01:41:18.8 55.
49. Kravský Milan Triatlon Muži 18-49 13 01:41:39.3 57.
50. Zamrzal Tomáš Triatlon Muži 18-49 61 01:42:04.9 58.
51. Novotný Milan Sací komando Triatlon Muži 18-49 43 01:43:03.2 59.
52. Mastík Jiří Triatlon Muži 18-49 88 01:43:14.4 60.
53. Pelc Martin Triatlon Muži 18-49 14 01:45:32.9 61.
54. Skupa Petr Všeň Triatlon Muži 18-49 25 01:48:27.1 62.
55. Smejkal Michal Šmejda team Triatlon Muži 18-49 19 01:51:17.1 64.
56. Dlask Tomáš Triatlon Muži 18-49 82 01:53:13.5 65.
57. Denk Lukáš Triatlon Muži 18-49 66 01:54:45.4 66.
58. Jánský Matěj SDH Karlovice Triatlon Muži 18-49 86 01:54:59.4 67.
59. Vojkovič Tomáš LBC šampioni Triatlon Muži 18-49 39 01:55:19.7 68.
60. Roubíček Miroslav Triatlon Muži 18-49 47 01:56:35.7 69.
61. Šmejda Michal Šmejda team Triatlon Muži 18-49 27 02:12:58.9 70.
62. Vaňousek Petr Pivní čerpadlo Triatlon Muži 18-49 54 02:26:06.5 71.
  Kučera David SK Čtyři lišky Triatlon Muži 18-49 67 DNF  
  Haken Jan Triatlon Muži 18-49 71 DNF  
  Kinský Martin Liberecký šampioni Triatlon Muži 18-49 38 DNF  

Triatlon - Muži 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Sokol Podlásky Triatlon Muži 50+ 16 01:02:54.9 5.
2. Spurný Milan CC Vansdorf Triatlon Muži 50+ 1 01:10:21.9 11.
3. Silaštík Petr Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 4 01:26:02.3 36.
4. Stublík Zbyněk Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 5 01:27:56.6 40.
5. Urban Vladimír Triatlon Muži 50+ 9 01:31:17.5 45.
6. Vinduška Vladimír Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 46 01:36:25.1 51.
7. Nevrlý Ivan České dráhy LBC Triatlon Muži 50+ 45 01:37:26.9 52.
8. Balla Zikmund Kvarteto + Triatlon Muži 50+ 6 01:41:34.1 56.
9. Přibyl Karel Triatlon Muži 50+ 29 01:48:33.8 63.
  Král Miroslav CC Vansdorf Triatlon Muži 50+ 2 DNF  

Triatlon ženy - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stahořová Jana Triatlon ženy Ženy 57 01:02:25.3 1.
2. Sedláčková Jaroslava Triatlon ženy Ženy 49 01:04:29.1 2.
3. Byčíková Petra Triatlon ženy Ženy 48 01:08:33.9 3.
4. Frydrychová Kristýna Triatlon ženy Ženy 80 01:09:22.8 4.
5. Kozínková Zuzana Triatlon ženy Ženy 12 01:10:20.8 5.
6. Jančíková Alexandra Bobři Triatlon ženy Ženy 75 01:10:44.3 6.
7. Šťastná Magdalena SK Čtyři lišky Triatlon ženy Ženy 69 01:14:20.0 7.
8. Sychrovská Eliška CK statkář Triatlon ženy Ženy 37 01:16:31.8 8.
9. Šrytrová Veronika Triatlon ženy Ženy 15 01:21:13.4 9.
10. Koudelková Petra Pivovar Svijany Triatlon ženy Ženy 64 01:25:12.7 10.
11. Přibylová Tereza Triatlon ženy Ženy 30 01:32:00.9 11.
12. Šmejdová Žaneta Šmejda team Triatlon ženy Ženy 28 01:53:09.4 12.
13. Smejkalová Lenka Šmejda team Triatlon ženy Ženy 20 02:12:58.2 13.