Výsledky závodu

Přestavlcký vlk

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.09.2020



3 okruhy - Muži do 18 let (2002 včetně a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Netík Tomáš CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 16 01:09:47.0 27.
2. Foltin Jakub KL SPORT Most 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 10 01:10:26.0 29.
3. Hampl Ondřej úSTECKÉ CENTRUM CYKLISTIKY 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 43 01:13:13.8 35.
4. Prchlík Matěj ASK Lovosice 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 53 01:16:27.8 52.
5. Dvořák Kryštof Mika training 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 32 01:17:03.5 56.
6. Rudiš Filip CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2002 včetně a mladší) 21 01:25:03.3 65.

3 okruhy - Muži 19 - 29 let (2001 - 1991)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kavalír Jakub KC Kutná Hora 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 24 01:03:24.8 2.
2. Schovanec Jan Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 36 01:08:59.5 22.
3. Mařík Antonín Tri Ski Horní Počernice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 73 01:10:17.0 28.
4. Kopecký Jan Veslaři Roudnice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 29 01:14:53.3 44.
5. Roud Oldřich Cyklisticky klub Litvinov, z.s. 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 1 01:15:47.3 47.
6. Kroufek Martin Core Team 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 55 01:23:59.3 63.
7. Kirschner Václav Nerd Team 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 54 01:25:51.3 66.
  Jurča Karel KL SPORT Most 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2001 - 1991) 8 DNF  

3 okruhy - Muži 30 - 39 let (1990 - 1981)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linet Pavel Most 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 4 01:00:34.8 1.
2. Vanča Martin CK Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 57 01:03:41.8 4.
3. Doucha Aleš 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 27 01:06:36.5 13.
4. Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo city 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 69 01:07:22.0 18.
5. Šatra Zdeněk bike-point, SOREX team Roudnice n.L. 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 17 01:09:21.3 23.
6. Janda Petr Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 34 01:11:36.8 31.
7. Hrabica Karel Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 60 01:11:47.5 32.
8. Svoboda Ondřej CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 81 01:13:13.8 36.
9. Hylský Jiří Třebenice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) 20 01:24:01.0 64.

3 okruhy - Muži 40 - 49 let (1980 - 1971)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Jan KC Kutná Hora 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 25 01:03:39.5 3.
2. Rybář Ivo CK Loko Rakovník 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 15 01:03:43.8 5.
3. Trux Miloš Bike-Point Roudnice n/L 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 40 01:03:46.5 7.
4. Bušek Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 71 01:03:47.0 8.
5. Trunschka Tomáš Kl SPORT MOST 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 30 01:04:07.0 10.
6. Rozsypal Ladislav MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 39 01:05:16.0 11.
7. Čuchal Petr Lovosice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 56 01:06:21.3 12.
8. Netík Ivo Bike Sport Ústí n. L. 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 18 01:06:47.5 14.
9. Prchlík Josef CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 52 01:06:50.0 15.
10. Salač Miroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 28 01:06:54.8 17.
11. Hlom Tomáš CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 76 01:07:28.8 20.
12. Erler Aleš KL SPORT Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 33 01:09:42.5 24.
13. Kokoška Jan BTT Libocaovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 72 01:09:46.3 26.
14. Ruas Olda MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 61 01:11:25.0 30.
15. Horáček Pavel Sahara Vědomice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 64 01:11:53.5 33.
16. Tyle Tomáš CYKLO MAX 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 7 01:13:42.5 38.
17. Hašlar Oldřich KL SPORT Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 14 01:14:03.0 39.
18. Hohzátko Jiří Vysoká 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 65 01:14:05.3 40.
19. Hampl Michal KOLOSHOP TEAM 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 42 01:14:30.3 41.
20. Hrebinka Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 70 01:14:51.5 43.
21. Prochádzka Bohumil 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 38 01:15:59.1 49.
22. Příhoda Marcel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 6 01:16:05.3 50.
23. Svoboda Jaroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 77 01:17:52.3 57.
24. Dvořák Petr Mika training 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 31 01:20:31.5 60.
25. Šlégel Josef KL sport Most 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 12 01:23:20.3 62.
26. Jindřich Pavel BMX Bilina 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 5 01:30:15.8 68.
27. Novák Josef CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 78 01:33:42.8 71.
28. Znamenáček Petr CKP Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 46 01:35:55.8 73.
  Pecánek Jiří MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 51 DNF  
  Šálek David Sport TEAM Brozanh 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1980 - 1971) 79 DNF  

3 okruhy - Muži 50 - 59 let (1970 - 1961)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Libor Triatlon TEAM Měchenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 58 01:03:45.5 6.
2. Nestler Josef KL SPORT Most 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 59 01:04:06.0 9.
3. Němec Zdeněk Bike point.eu 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 41 01:06:50.8 16.
4. Hora Zdeněk Cyklokemp Pod lipou, Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 63 01:07:24.3 19.
5. Krob Zdeněk Bike point Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 45 01:08:46.8 21.
6. Pechar Bob Bike point Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 44 01:09:45.8 25.
7. Jambor Luděk CK Lovosice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 49 01:12:27.5 34.
8. Valtr Vladimír MP Praha 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 35 01:13:24.8 37.
9. Huja Miloš Ředhošť 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 3 01:14:48.3 42.
10. cvejn Jan HZS UL-DC 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 19 01:15:36.3 45.
11. Bušek Jiří Litoměřice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 68 01:16:33.0 53.
12. Došek Pavel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 13 01:16:36.8 54.
13. Šimpach Radek 5L 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 66 01:35:40.8 72.
14. Rous Přemysl KRK Litoměřice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 75 01:41:01.3 75.
  Woš Jří RCE 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1970 - 1961) 67 DNF  

3 okruhy - Muži nad 60 let (1960 včetně a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Jaroslav KL sport Most 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 9 01:15:37.5 46.
2. Pavlíček Zdeněk Polevsko 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 22 01:18:28.8 58.
3. Klupák Milan MMB Třebenice 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 62 01:23:09.0 61.
4. Vaněk Pravoslav Dubí 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 50 01:28:11.5 67.
5. Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 48 01:30:31.8 69.
6. STREUBEL LEO Ústí nad Labem 3 okruhy Muži nad 60 let (1960 včetně a starší) 2 01:31:58.0 70.

3 okruhy - Ženy (bez rozdílu ročníku)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapková Monika Elite Woman team 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 11 01:15:59.0 48.
2. Jakubičková Hana ŘLP 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 26 01:16:22.8 51.
3. Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 23 01:16:40.3 55.
4. Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 37 01:19:24.3 59.
5. Rousová Emma KRK Litoměřice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 74 01:41:00.8 74.
  Znamenáčková Adéla CKP Přestavlky 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 47 DNF