Výsledky závodu

XTERRA Šindelcup

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.08.2020



SPRINT - Muži (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary SPRINT Muži (16-17) 33 00:42:49.7 1.
2. Rež Adam KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM LITVÍNOV SPRINT Muži (16-17) 35 00:43:03.0 2.
3. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži (16-17) 34 00:43:44.7 5.
4. Děbnár Josef JK RACING SPRINT Muži (16-17) 37 00:43:54.4 6.
5. Řepa Villem Profi Sport Cheb SPRINT Muži (16-17) 22 00:44:59.1 8.
6. Adam Jiři Krušnoman Most SPRINT Muži (16-17) 32 00:49:59.0 26.
7. Dušek Jan Wrestling SPRINT Muži (16-17) 10 00:51:18.6 33.
8. Hajný Adam Wrestling SPRINT Muži (16-17) 27 00:53:51.5 36.
9. Soukup Pavel Wrestling SPRINT Muži (16-17) 28 00:53:51.6 37.
  Podruh Václav SK Nezbavetice SPRINT Muži (16-17) 43 DNF  

SPRINT - Ženy (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srogoňová Alena Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 23 00:44:56.2 7.
2. Marinková Viktorie Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 29 00:47:15.3 12.
3. Kučerová Eliška Triatlet Karlovy Vary SPRINT Ženy (16-17) 49 00:48:12.8 17.
4. Duspivová Klára Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 46 00:49:53.2 25.
5. Děbnárová Jana JK RACING SPRINT Ženy (16-17) 38 00:50:20.6 28.
6. Hodinová Agáta Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (16-17) 24 00:50:30.7 29.
7. Rodová Eliška VANAMAN Kladno SPRINT Ženy (16-17) 19 00:50:48.2 31.
8. Ema Šimůnková TJ Atletika Klášterec nad Ohří SPRINT Ženy (16-17) 4 00:57:39.7 46.
9. Podruhová Kateřina SK Nezbavetice SPRINT Ženy (16-17) 44 01:15:48.1 55.

SPRINT - Muži (18-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škrabánek Jiří SPRINT Muži (18-39) 58 00:46:11.3 10.
2. Hejzek Ondřej SPRINT Muži (18-39) 52 00:48:03.5 16.
3. Rybanský Jakub SPRINT Muži (18-39) 12 00:49:19.5 21.
4. Hajný Jiří Wrestling SPRINT Muži (18-39) 26 00:49:45.2 22.
5. Petra František SPRINT Muži (18-39) 11 00:50:17.5 27.
6. Horvát Tomáš SPRINT Muži (18-39) 21 00:53:09.3 35.
7. Ryneš Lukáš SPRINT Muži (18-39) 41 01:10:27.5 50.

SPRINT - Ženy (18-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora Triatlon Plzeň SPRINT Ženy (18-39) 9 00:43:21.9 4.
2. Hackner Silvia TSV Katzwang 05 SPRINT Ženy (18-39) 39 00:50:56.4 32.
3. Rybanská Dagmar SPRINT Ženy (18-39) 13 00:55:12.8 40.
4. Vacková Pája Koloshop Team SPRINT Ženy (18-39) 30 00:55:29.8 41.
5. Trnková Natálie SPRINT Ženy (18-39) 56 00:56:28.5 44.
6. Šimůnková Eliška Kadaň SPRINT Ženy (18-39) 3 00:57:35.5 45.
7. Ovesná Rosalie SPRINT Ženy (18-39) 42 01:00:25.7 47.
8. Šimůnková Štěpánka Kadaň SPRINT Ženy (18-39) 5 01:11:33.6 52.
9. Kozáková Marie SPRINT Ženy (18-39) 51 01:12:07.9 53.

SPRINT - Muži (40+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šilhan Jiří WITTE Bike Team SPRINT Muži (40+) 36 00:43:19.8 3.
2. Hrabý Michal JIKO Čácha Sušice SPRINT Muži (40+) 14 00:45:56.6 9.
3. Tokár Jiří TJ Jiskra Nejdek SPRINT Muži (40+) 48 00:46:46.9 11.
4. Tomáš Masopust TJ Baník Krásno SPRINT Muži (40+) 8 00:47:22.8 13.
5. Landiga Michal TJ Slávia Karlovy Vary SPRINT Muži (40+) 2 00:47:27.4 14.
6. Havlíček Michal ACES Team K.Vary SPRINT Muži (40+) 15 00:47:59.4 15.
7. Pilný Miroslav SPRINT Muži (40+) 57 00:48:33.5 18.
8. Robert Kučera Witte Bike Team SPRINT Muži (40+) 50 00:48:43.3 19.
9. Lux Jakub VTC Pyskočely SPRINT Muži (40+) 47 00:49:10.8 20.
10. Langhammer Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT Muži (40+) 25 00:49:49.2 23.
11. Holub Jaroslav Úsobí SPRINT Muži (40+) 53 00:49:53.1 24.
12. Rod František VANAMAN Kladno SPRINT Muži (40+) 18 00:51:25.4 34.
13. Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Vary z.s. SPRINT Muži (40+) 54 00:54:32.1 39.
14. Rouča Karel TJ Slavia Karlovy Vary SPRINT Muži (40+) 1 00:55:36.2 42.
15. Prouza Jan ČOUZATECH SPRINT Muži (40+) 20 00:55:43.6 43.
16. Šimůnek Václav Kadaň SPRINT Muži (40+) 6 01:10:39.3 51.

SPRINT - Ženy (40+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Duspivová Iveta Profi Sport Cheb SPRINT Ženy (40+) 45 00:50:40.9 30.
2. Lelková Radka TJ SLAVIA KARLOVY VARY SPRINT Ženy (40+) 7 00:54:14.6 38.
3. Šplinarová Jana Sn Karlovy Vary SPRINT Ženy (40+) 55 01:04:46.3 48.
4. Jiříková Janan Bosák Race SPRINT Ženy (40+) 16 01:09:58.3 49.
5. Pravcová Věra Šneci v běhu SPRINT Ženy (40+) 17 01:12:53.2 54.
6. Jiříková Lucie SPRINT Ženy (40+) 31 01:18:18.0 56.
  Chrobáková Veronika SPRINT Ženy (40+) 40 DNF  

ORIGINAL - Muži (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň ORIGINAL Muži (18-19) 2 03:02:15.0 21.
2. Čumpelík Marek Haven team ORIGINAL Muži (18-19) 12 03:11:01.7 26.
3. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (18-19) 31 03:13:49.2 29.

ORIGINAL - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holomoucký Adam Elab ORIGINAL Muži (20-29) 25 02:33:09.3 6.
2. Svoboda Jiři CK Team Bike Březová ORIGINAL Muži (20-29) 40 02:41:37.4 7.
3. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (20-29) 8 02:48:48.1 12.
4. Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL Muži (20-29) 44 03:00:50.5 20.
5. Kalina Martin ORIGINAL Muži (20-29) 18 03:13:14.4 28.
6. Filip Polák Cyklo Vondráček ORIGINAL Muži (20-29) 24 03:20:53.0 33.
  Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s. ORIGINAL Muži (20-29) 23 DNF  

ORIGINAL - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Odlová Hana Kome Klub Kraslice ORIGINAL Ženy (20-29) 28 03:14:29.9 30.

ORIGINAL - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eberl Filip X Team BaNo K.Vary z.s. ORIGINAL Muži (30-39) 3 02:32:16.3 5.
2. Berka Jan CYCOLOGY ORIGINAL Muži (30-39) 9 02:43:57.7 8.
3. Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL Muži (30-39) 30 02:45:51.9 10.
4. Kubín Jaromír Jáchymov pro život, z.s. ORIGINAL Muži (30-39) 11 02:46:42.1 11.
5. Karásek Vladislav Lawi Lekce bajku ORIGINAL Muži (30-39) 17 02:54:43.6 15.
6. Brož Milan Kome Klub Kraslice ORIGINAL Muži (30-39) 39 02:56:04.9 17.
7. Netík Lukáš ORIGINAL Muži (30-39) 50 02:58:33.3 19.
8. Odl Jakub Kome Klub Kraslice ORIGINAL Muži (30-39) 29 03:08:22.8 23.
9. Ovesný Mikoláš Rudá křídla ORIGINAL Muži (30-39) 36 03:16:24.8 32.
10. Marek Jiří SPONA Teplice ORIGINAL Muži (30-39) 14 03:34:20.4 38.
  Tomanec Filip ORIGINAL Muži (30-39) 38 DNF  
  Gebhard Martin TSV Altenfurt ORIGINAL Muži (30-39) 35 DNF  

ORIGINAL - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubcová Jana KOME klub Kraslice, BJEŽ ORIGINAL Ženy (30-39) 27 03:09:35.3 24.
2. Hrabová Lucie Born in Šumava ORIGINAL Ženy (30-39) 19 03:32:10.5 37.
3. Herren Barbora Multisport Team ORIGINAL Ženy (30-39) 4 03:58:41.4 43.

ORIGINAL - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubíček Jan JK Racing ORIGINAL Muži (40-49) 47 02:29:21.3 2.
2. Děbnár Jan ORIGINAL Muži (40-49) 33 02:45:38.7 9.
3. Krs Honza 321start ORIGINAL Muži (40-49) 41 03:03:29.9 22.
4. JAHN Bohumil BogasTeam ORIGINAL Muži (40-49) 10 03:09:52.3 25.
5. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL Muži (40-49) 15 03:11:31.4 27.
6. Dufek David Johoho ORIGINAL Muži (40-49) 37 03:14:44.9 31.
7. Ginzel Petr ORIGINAL Muži (40-49) 1 03:21:06.6 34.
8. Hochmut Jaroslav Haven team ORIGINAL Muži (40-49) 13 03:28:31.3 36.
9. Vagner Daniel Cyklo Vape ORIGINAL Muži (40-49) 32 03:57:30.5 42.
10. Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team ORIGINAL Muži (40-49) 5 04:03:38.9 44.
  Kolář Jukub Ted nebo nikdy ORIGINAL Muži (40-49) 34 DNF  

ORIGINAL - Ženy (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL Ženy (40-49) 16 02:51:18.2 13.
2. Zemanová Jindřiška ORIGINAL Ženy (40-49) 42 02:52:21.1 14.
3. Mullen Sylva ORIGINAL Ženy (40-49) 22 03:23:26.2 35.
4. Praská Vendulka WeTriDa ORIGINAL Ženy (40-49) 6 03:45:20.6 41.

ORIGINAL - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tůma Zdeněk VANAMAN Kladno ORIGINAL Muži (50-59) 21 02:55:40.2 16.
2. Ščerba Marek MOUNTAINTIME Kross Tri Team ORIGINAL Muži (50-59) 49 02:58:19.4 18.
3. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň ORIGINAL Muži (50-59) 43 03:39:17.4 40.
4. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. ORIGINAL Muži (50-59) 20 04:03:57.4 45.

ORIGINAL - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka Plzeň ORIGINAL Ženy (50-59) 26 03:34:51.8 39.
2. Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov ORIGINAL Ženy (50-59) 7 04:18:46.5 46.

ORIGINAL - Štafety (18-99)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Legendy karlovarská ORIGINAL Štafety (18-99) 45 02:26:21.5 1.
2. KOME klub Kraslice ORIGINAL Štafety (18-99) 46 02:30:09.3 3.
3. Hvězda z Plzně a dvě trubky z Březové ORIGINAL Štafety (18-99) 48 02:31:28.6 4.