Výsledky závodu

StoneMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.08.2020



Muži 0,7km-21km-6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mach František 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 49 01:41:22.5 1.
2. Chudáček Zdeněk 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 34 01:41:55.5 2.
3. Minařík Petr Slavia TT Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 53 01:42:31.8 3.
4. Bartos Petr TTK Slavia VS Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 21 01:47:28.0 4.
5. Novák Petr Tachov Muži 0,7km-21km-6km Muži 55 01:47:46.5 5.
6. Krs Honza 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 43 01:48:38.8 6.
7. Kunc Jirka 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 45 01:48:56.0 7.
8. Janoušek Petr LK Škoda Plzen Muži 0,7km-21km-6km Muži 35 01:49:15.5 8.
9. Havlíček David Osmaci.cz/ Travel Free Muži 0,7km-21km-6km Muži 30 01:49:33.5 9.
10. Kubec Vašek POLARSHOP.cz Muži 0,7km-21km-6km Muži 44 01:50:07.3 10.
11. Marek Daniel TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 51 01:51:15.0 11.
12. Cipra Jiří Forrest Gump Team Muži 0,7km-21km-6km Muži 25 01:51:34.0 12.
13. Flak David Muži 0,7km-21km-6km Muži 976 01:52:18.3 13.
14. Moudrý Ondra 321start Muži 0,7km-21km-6km Muži 54 01:52:41.8 14.
15. Zdvihal Lukáš Lipnoman Muži 0,7km-21km-6km Muži 74 01:53:02.3 15.
16. Vohradský Lukáš Tempo Makers Muži 0,7km-21km-6km Muži 73 01:53:43.3 16.
17. Szabó Norbert TTK Slava VŠ Muži 0,7km-21km-6km Muži 68 01:55:36.0 17.
18. Bek Jindřich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 22 01:56:14.0 18.
19. Jelínek Petr TTK SLAVIA VŠ Muži 0,7km-21km-6km Muži 36 01:56:36.3 19.
20. Bouzek Jiří Zřejmě slušnej oddíl Muži 0,7km-21km-6km Muži 24 01:58:06.5 20.
21. Gutwirth Adam Muži 0,7km-21km-6km Muži 977 01:59:10.3 21.
22. Dvořák Víťa Plzeňští NEZMAŘI Muži 0,7km-21km-6km Muži 28 02:00:38.8 22.
23. Štekl Adam HOKN Muži 0,7km-21km-6km Muži 70 02:01:46.3 23.
24. Kokštejn Jan Kokyno Muži 0,7km-21km-6km Muži 40 02:02:11.8 24.
25. Hlinovský Václav Krkavec Muži 0,7km-21km-6km Muži 31 02:02:34.0 25.
26. Rada Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 59 02:02:42.5 26.
27. Hanžl Jiří triatlonový panic Muži 0,7km-21km-6km Muži 29 02:03:56.5 27.
28. Mach Zbyněk Triklub Příbram Muži 0,7km-21km-6km Muži 50 02:04:14.5 28.
29. Lavička Josef Rapid Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 47 02:04:23.3 29.
30. Korbel Martin Baby Shark Muži 0,7km-21km-6km Muži 41 02:04:54.3 30.
31. Zeman Jaroslav TAP Muži 0,7km-21km-6km Muži 75 02:05:55.8 31.
32. Lauer Martin Říčanská JELITA Muži 0,7km-21km-6km Muži 46 02:06:00.5 32.
33. Ulč Jirka Beespee Muži 0,7km-21km-6km Muži 72 02:06:16.5 33.
34. Kofroň Radek 456CÍL Muži 0,7km-21km-6km Muži 39 02:07:02.3 34.
35. Švarc Pavel Dva a půl osla Muži 0,7km-21km-6km Muži 71 02:07:56.5 35.
36. Růžička Jindřich   Muži 0,7km-21km-6km Muži 60 02:11:59.5 36.
37. Pašek Miloslav Lipovka Muži 0,7km-21km-6km Muži 56 02:12:35.3 37.
38. Holub Michal   Muži 0,7km-21km-6km Muži 32 02:13:24.5 38.
39. Dubský Dalibor Třemošná Muži 0,7km-21km-6km Muži 27 02:14:44.1 39.
40. Svoboda Roman RS Muži 0,7km-21km-6km Muži 67 02:14:58.3 40.
41. Chalabala Jan Spartan Gym Praha Muži 0,7km-21km-6km Muži 33 02:16:39.3 41.
42. Klempera Vojtěch   Muži 0,7km-21km-6km Muži 38 02:19:44.1 42.
43. Šíma Zdeněk Slivenec Muži 0,7km-21km-6km Muži 69 02:20:37.6 43.
44. Lindmajer Adam Alteam Muži 0,7km-21km-6km Muži 48 02:21:04.3 44.
45. Kanis Jakub Asi tady chcipnu Muži 0,7km-21km-6km Muži 37 02:24:22.8 45.
46. Mátl Štěpán Slavoj Barrandov Muži 0,7km-21km-6km Muži 52 02:25:32.6 46.
47. Stenzl Libor Sedlaři Muži 0,7km-21km-6km Muži 65 02:32:02.1 47.
48. Kovanda Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 42 02:35:30.8 48.
49. Staněk Jiří Plzeň Muži 0,7km-21km-6km Muži 64 02:39:26.6 49.
50. Sankot Martin   Muži 0,7km-21km-6km Muži 61 03:16:35.4 50.

Ženy 0,35km-14km-4,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šturmová Barbora Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 17 01:15:19.5 1.
2. Tyrnerová Martina LK Škoda Plzeň Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 19 01:18:15.0 2.
3. Kašová Markéta ready2win Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 10 01:18:36.3 3.
4. Palíková Lucie 321start Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 15 01:19:19.8 4.
5. Strejcová Adéla   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 16 01:20:20.8 5.
6. Hanzlíková Hana Eaglovice Team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 5 01:21:33.0 6.
7. Jonášová Natalie   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 8 01:26:32.3 7.
8. Císařová Dana Forrest Gump team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 4 01:29:58.5 8.
9. Kofroňová Kateřina 456Cíl Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 12 01:30:35.3 9.
10. Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzen Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 9 01:33:32.3 10.
11. Homolová Gabriela Žabouš Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 7 01:39:19.5 11.
12. Ciprová Olu Forrest Gump Team Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 3 01:39:57.0 12.
13. Tumová Monika   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 18 01:41:54.8 13.
14. Bartosova Lenka UWG Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 1 01:42:16.5 14.
15. Matějková Hanka Mátoha Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 14 01:43:57.8 15.
16. Kosinová Michaela Úžasňáci Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 13 01:44:30.0 16.
17. Bielková Věra   Ženy 0,35km-14km-4,5km Ženy 2 01:56:30.6 17.