Výsledky závodu

XTERRA MILADATLON 2020 - děti

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.08.2020



Triatlon žáci 0,05-2,5-1 - Z8-M do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jahn Michael BogasTeam Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1117 00:17:11.6 2. PDF
2. Pokorný Štěpán Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1120 00:18:15.8 5. PDF
3. Bartoš Antonín Loko Teplice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1226 00:18:30.0 6. PDF
4. Kaliba Šimon Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1116 00:18:35.8 7. PDF
5. Arnold Jan Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1110 00:19:24.3 8. PDF
6. Škoda Ludvík Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1112 00:19:47.6 9. PDF
7. Novák Jakub Řetězy rozžhavené doběla Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1100 00:19:59.2 10. PDF
8. Osvald Matyáš Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1119 00:20:57.0 11. PDF
9. Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1114 00:22:10.2 12. PDF
10. Prikryl Kristian SK Svarov Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1113 00:22:30.7 13. PDF
11. Guňka Jakub PKHK Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1118 00:24:14.6 15. PDF
12. Schmieder Tobias STG Strupčice Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1115 00:26:13.8 17. PDF

Triatlon žáci 0,05-2,5-1 - Z8-F do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kejřová Markéta Baník Osek běžecké lyžování Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1109 00:16:37.8 1. PDF
2. Šístková Olívie Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1107 00:17:50.5 3. PDF
3. Synáčková Kamila Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1106 00:17:55.0 4. PDF
4. Lazarova Tereza NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1103 00:23:18.3 14. PDF
5. Živná Tereza rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1101 00:25:43.6 16. PDF
6. Procházková Adéla Za motýlky Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1104 00:27:08.9 18. PDF
7. Lazarova Veronika NOVIS TK PRAHA Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1102 00:27:49.8 19. PDF
8. Drahotínská Kateřina Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1108 00:27:54.3 20. PDF
  Thu Thu Slavata triatlon tour a Hromová parta Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1111 DNS    
  Pospíšilová Anna HAPO trio team Triatlon žáci 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1105 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5-2 - Z11-M do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kmoch Štěpán Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1221 00:23:52.9 2. PDF
2. Kaliba Daniel Plavecký oddíl Krupka Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1214 00:28:11.9 13. PDF
3. Guňka Lukáš PKHK Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1219 00:29:42.6 18. PDF
4. Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1209 00:30:55.8 25. PDF
5. Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1212 00:32:22.1 36. PDF
6. Merle Šimon KOME klub Kraslice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1217 00:32:43.9 38. PDF
7. Holubec Jan Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1211 00:33:16.8 40. PDF
8. Tonar Jan Judo Team Střekov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1220 00:34:26.9 45. PDF
9. Švejkovský Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1227 00:37:26.0 50. PDF
10. Holubec Jakub Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1210 00:39:14.3 52. PDF
11. Matouch Tadeáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1225 00:41:30.6 55. PDF
  Smrž Zdeněk SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1223 DNF    
  Drahotínský Matyáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1215 DNF    
  LAM LAM Slavata triatlon tour a Hromová parta Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1222 DNS    
  Kadlec Lukáš Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1224 DNS    
  Prikryl Karel SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1213 DNS    
  Pospíšil Michal HAPO trio team Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1216 DNS    
  Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1218 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5-2 - Z11-F do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1201 00:28:56.2 17. PDF
2. Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1200 00:30:29.0 23. PDF
3. Pokorná Linda Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1208 00:31:17.9 30. PDF
4. Smutná Adina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1206 00:31:49.4 33. PDF
5. Maják Noemi Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1205 00:35:35.1 48. PDF
6. Prikrylova Katerina SK Svarov Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1202 00:35:41.1 49. PDF
7. Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1203 00:41:19.5 53. PDF
8. Praská Adéla Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1204 00:41:25.7 54. PDF
  Dušková Šarlota Triatlon žáci 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1207 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5-2 - Z14-M do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Netík Tomáš CK Slavoj Terezín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1322 00:22:42.8 1. PDF
2. Kmoch Mikuláš Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1325 00:24:43.9 3. PDF
3. Přenosil Marek TJ Stadion Louny Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1326 00:25:08.0 4. PDF
4. Smtěpánek Jaromír PSK Olymp Praha Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1335 00:25:11.4 5. PDF
5. Antolík Matyáš Inlineskating.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1307 00:25:29.1 6. PDF
6. Vojtěch Votava Matěj SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1330 00:25:46.9 9. PDF
7. Valenzuela Yaněz Michal SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1331 00:26:14.3 10. PDF
8. Trojan Lukáš SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1329 00:27:57.7 12. PDF
9. Kubát Martin SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1333 00:28:49.4 15. PDF
10. Ryska Jakub Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1319 00:29:43.6 19. PDF
11. Ryšánek Vojtěch Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1334 00:30:02.4 21. PDF
12. Vencálek Ondřej PK Nisa Liberec Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1324 00:30:22.5 22. PDF
13. Bartoš Vojtěch Lamači skal Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1336 00:30:38.2 24. PDF
14. Derynk Tomáš Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1321 00:30:57.2 26. PDF
15. Maják Daniel Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1327 00:31:27.4 31. PDF
16. Živný Cyril rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1318 00:31:47.9 32. PDF
17. Blažek Jan RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1316 00:32:20.6 35. PDF
18. Matouch Petr Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1332 00:32:59.5 39. PDF
19. Stránský Ondřej SC Kolín Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1323 00:33:17.9 41. PDF
20. Blažek Matěj RoRace Team Pyšely Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1317 00:34:11.4 43. PDF
21. Bradáč Ondřej Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1315 00:34:20.8 44. PDF
22. Majer Petr Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1320 00:38:35.6 51. PDF
  Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1314 DNS    
  Talacko Oskar Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1328 DNS    

Triatlon žáci 0,1-5-2 - Z14-F do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Smržová Kateřina SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1310 00:25:36.1 7. PDF
2. Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1308 00:25:37.3 8. PDF
3. Losová Maya SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1312 00:26:34.4 11. PDF
4. Smutná Stela SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1311 00:28:18.8 14. PDF
5. Mašková Alice Srog Nation Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1337 00:28:50.3 16. PDF
6. Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1303 00:29:59.3 20. PDF
7. Čunátová Tereza Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1305 00:31:06.8 27. PDF
8. Talacková Olivie Aquathlon Twins Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1309 00:31:12.0 28. PDF
9. Horňáková Aneta Tri club Česká Lípa Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1306 00:31:13.6 29. PDF
10. Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1300 00:32:20.6 34. PDF
11. Žďárská Sofie Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1304 00:32:43.4 37. PDF
12. Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1302 00:33:33.6 42. PDF
13. Hovorková Barbora SKP Sever Ústí nad Labem Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1313 00:34:31.7 46. PDF
14. Holubcová Anna Triatlon žáci 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1301 00:35:16.8 47. PDF