Výsledky závodu

Škodaland Race - Junior

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.08.2020



1170m - 4 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Vintr 1170m 4 - 5 let 48 00:06:44.3 93.
2. Yevhen Strazhnyk 1170m 4 - 5 let 41 00:06:50.6 97.
3. Štěpán Karlík 1170m 4 - 5 let 23 00:07:07.3 112.
4. Viktorie Hejduková 1170m 4 - 5 let 12 00:07:17.3 118.
5. Noel Damas 1170m 4 - 5 let 7 00:07:24.1 122.
6. Kateřna Klainová 1170m 4 - 5 let 24 00:07:33.6 131.
7. Václav Běl 1170m 4 - 5 let 1 00:07:33.8 132.
8. Lukáš Levora 1170m 4 - 5 let 31 00:07:50.6 138.
9. Jakub Homolka 1170m 4 - 5 let 15 00:07:58.6 142.
10. Albert Touš 1170m 4 - 5 let 45 00:07:59.1 143.
11. Šimon Rada 1170m 4 - 5 let 39 00:08:11.8 145.
12. Barbora Hodlová 1170m 4 - 5 let 14 00:08:16.6 146.
13. Jan Beránek 1170m 4 - 5 let 4 00:08:17.6 147.
14. Isabella Sommerová 1170m 4 - 5 let 40 00:08:18.6 149.
15. Anežka Vrbová 1170m 4 - 5 let 50 00:08:32.8 155.
16. Šimon Hrach 1170m 4 - 5 let 16 00:08:39.8 158.
17. Sofian Hamadbachir 1170m 4 - 5 let 10 00:08:53.0 162.
18. Jan Venta 1170m 4 - 5 let 47 00:09:13.8 167.
19. Maruška Hanzlíčková 1170m 4 - 5 let 11 00:09:14.6 168.
20. Amálie Kováříková 1170m 4 - 5 let 27 00:09:19.1 169.
21. Kryštof Berkovec 1170m 4 - 5 let 5 00:09:31.3 170.
22. Mia Masopustová 1170m 4 - 5 let 35 00:09:31.8 171.
23. Antonie Benešová 1170m 4 - 5 let 3 00:09:45.1 172.
24. Barbora Jenýšová 1170m 4 - 5 let 21 00:09:55.3 174.
25. Stehlík Pavel 1170m 4 - 5 let 353 00:09:57.8 175.
26. Antonín Javorský 1170m 4 - 5 let 20 00:09:58.1 176.
27. Václav Stuchl 1170m 4 - 5 let 42 00:10:06.8 180.
28. Matěj Krejčí 1170m 4 - 5 let 29 00:10:20.3 181.
29. Ondřej Berkovec 1170m 4 - 5 let 6 00:10:33.1 183.
30. Matyáš Korbelík 1170m 4 - 5 let 25 00:10:44.8 185.
31. Jakub Lodr 1170m 4 - 5 let 32 00:10:45.8 186.
32. Michal Hrbáč 1170m 4 - 5 let 18 00:10:50.6 187.
33. Barbora Bělová 1170m 4 - 5 let 2 00:11:01.6 189.
34. Běl Antonín 1170m 4 - 5 let 354 00:11:10.8 190.
35. Agáta Kozeluhova 1170m 4 - 5 let 28 00:11:26.3 191.
36. Barbora Mlčochová 1170m 4 - 5 let 37 00:12:19.6 192.
37. Robin Malinký 1170m 4 - 5 let 33 00:12:42.3 193.
38. Tomáš Fořt 1170m 4 - 5 let 9 00:13:06.8 194.
39. Mia Míčová 1170m 4 - 5 let 36 00:14:03.0 195.
40. Emilly Hellerová 1170m 4 - 5 let 13 00:14:42.0 196.

1170m - 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jonáš Bakaj 1170m 6 - 7 let 52 00:05:14.0 26.
2. Tomáš Rada 1170m 6 - 7 let 99 00:05:22.5 31.
3. Eliška Horová 1170m 6 - 7 let 73 00:05:29.5 37.
4. Daniel Klabačka 1170m 6 - 7 let 79 00:05:35.8 43.
5. Kikhtenko Nazar 1170m 6 - 7 let 91 00:05:39.5 46.
6. Marek Šlajs 1170m 6 - 7 let 110 00:05:45.3 53.
7. Bartoloměj Hejduk 1170m 6 - 7 let 70 00:05:46.0 54.
8. František Pěkný 1170m 6 - 7 let 95 00:05:47.5 55.
9. Dominika Nováková 1170m 6 - 7 let 92 00:05:51.0 56.
10. Jiří Venta 1170m 6 - 7 let 124 00:05:54.0 59.
11. David Trnka 1170m 6 - 7 let 119 00:05:57.3 64.
12. Kryštof Macas 1170m 6 - 7 let 87 00:06:00.3 66.
13. Vojtěch Beneš 1170m 6 - 7 let 56 00:06:12.5 73.
14. Daniel Brokeš 1170m 6 - 7 let 59 00:06:14.0 75.
15. Jan Homolka 1170m 6 - 7 let 72 00:06:14.3 76.
16. Leila Hamadbachir 1170m 6 - 7 let 68 00:06:16.5 77.
17. Přemek Jan Vodička 1170m 6 - 7 let 126 00:06:16.5 78.
18. Tomáš Václav Fleišhans 1170m 6 - 7 let 66 00:06:19.8 80.
19. Karel Pittner 1170m 6 - 7 let 96 00:06:22.0 82.
20. Vanessa Vlková 1170m 6 - 7 let 125 00:06:27.8 84.
21. Leon Damas 1170m 6 - 7 let 64 00:06:29.5 85.
22. Viktorie Zahorova 1170m 6 - 7 let 128 00:06:30.3 86.
23. Timothy Heller 1170m 6 - 7 let 71 00:06:35.0 89.
24. ELLA SOBOTKOVÁ 1170m 6 - 7 let 103 00:06:36.0 90.
25. Nela Truhlářová 1170m 6 - 7 let 120 00:06:43.5 92.
26. Jakub Šec 1170m 6 - 7 let 106 00:06:45.5 94.
27. Tobias Trejbal 1170m 6 - 7 let 118 00:06:48.3 95.
28. David Bluma 1170m 6 - 7 let 57 00:06:50.0 96.
29. David Brabec 1170m 6 - 7 let 58 00:06:50.6 98.
30. Alex Kadleček 1170m 6 - 7 let 77 00:06:54.0 99.
31. Julie Takáčová 1170m 6 - 7 let 115 00:06:56.8 103.
32. Filip Jenýš 1170m 6 - 7 let 75 00:06:59.1 104.
33. Nathalie Hauznerova 1170m 6 - 7 let 69 00:07:01.5 105.
34. Adam Folk 1170m 6 - 7 let 67 00:07:04.2 108.
35. Tereza Vrbová 1170m 6 - 7 let 127 00:07:04.2 109.
36. Matyáš Kadlec 1170m 6 - 7 let 76 00:07:06.0 110.
37. Jindřich Marek 1170m 6 - 7 let 89 00:07:06.3 111.
38. Eliška Šídová 1170m 6 - 7 let 108 00:07:07.8 113.
39. Viktor Malinký 1170m 6 - 7 let 88 00:07:19.3 119.
40. Veronika Krejčová 1170m 6 - 7 let 84 00:07:19.5 120.
41. Lev Skrypachov 1170m 6 - 7 let 102 00:07:25.5 124.
42. Antonín Touš 1170m 6 - 7 let 117 00:07:28.8 126.
43. Tobias Krbálek 1170m 6 - 7 let 83 00:07:29.3 127.
44. Eva Stuchlová 1170m 6 - 7 let 104 00:07:42.8 134.
45. Anna Bělová 1170m 6 - 7 let 54 00:07:50.3 136.
46. Kristýna Václavková 1170m 6 - 7 let 121 00:07:50.5 137.
47. Eva Konášová 1170m 6 - 7 let 81 00:07:54.8 140.
48. Ota Miloslav Fleišhans 1170m 6 - 7 let 65 00:08:18.0 148.
49. Adéla Škodová 1170m 6 - 7 let 109 00:08:19.3 150.
50. Karolína Mlčochová 1170m 6 - 7 let 90 00:08:21.6 151.
51. Sebastián Babjak 1170m 6 - 7 let 51 00:08:26.3 152.
52. Eleanor Čábalová 1170m 6 - 7 let 61 00:08:32.8 154.
53. Martina Rajtrová 1170m 6 - 7 let 100 00:08:34.8 156.
54. Barborka Kolouchová 1170m 6 - 7 let 80 00:08:38.8 157.
55. Jáchym Šůma 1170m 6 - 7 let 113 00:08:41.8 159.
56. Štěpán Šedivý 1170m 6 - 7 let 107 00:08:50.8 160.
57. Oliver Kafka 1170m 6 - 7 let 78 00:08:52.5 161.
58. Thea Říhová 1170m 6 - 7 let 101 00:08:54.0 163.
59. Johana Círlová 1170m 6 - 7 let 60 00:08:57.8 164.
60. Lili Ellen Bauerová 1170m 6 - 7 let 53 00:09:05.8 165.
61. Anna Kubernátová 1170m 6 - 7 let 86 00:09:11.0 166.
62. Karel Šůma 1170m 6 - 7 let 114 00:10:00.0 177.
63. Václav Čaboun 1170m 6 - 7 let 62 00:10:01.5 178.
64. Isabella Bémová 1170m 6 - 7 let 55 00:10:01.8 179.
65. Vojtěch Synáč 1170m 6 - 7 let 105 00:10:44.5 184.

1170m - 8 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Magdalana Rutarová 1170m 8 - 9 let 174 00:04:36.8 7.
2. Matej Šlajs 1170m 8 - 9 let 183 00:04:45.0 9.
3. Jakub Říhánek 1170m 8 - 9 let 175 00:04:46.3 11.
4. Daniel Kodl 1170m 8 - 9 let 153 00:05:05.5 18.
5. Matyáš Walter 1170m 8 - 9 let 190 00:05:08.5 20.
6. David Slanec 1170m 8 - 9 let 357 00:05:08.8 21.
7. Kateřina Rutarová 1170m 8 - 9 let 173 00:05:10.8 23.
8. Matyáš Boček 1170m 8 - 9 let 131 00:05:11.0 24.
9. Dominik Brokeš 1170m 8 - 9 let 133 00:05:16.8 28.
10. Dominik Hrach 1170m 8 - 9 let 145 00:05:20.0 30.
11. Vojtěch Bouška 1170m 8 - 9 let 132 00:05:23.8 33.
12. Lukáš Reitmayer 1170m 8 - 9 let 170 00:05:24.8 34.
13. Daniel Kříž 1170m 8 - 9 let 157 00:05:32.0 38.
14. Martin Vacek 1170m 8 - 9 let 187 00:05:33.0 39.
15. Tadeaš Karásek 1170m 8 - 9 let 151 00:05:34.3 40.
16. Rumanský Dominik 1170m 8 - 9 let 352 00:05:35.0 41.
17. Dominik Vostarek 1170m 8 - 9 let 189 00:05:38.8 45.
18. Anna Dědová 1170m 8 - 9 let 138 00:05:42.0 48.
19. Jiri Doubek 1170m 8 - 9 let 139 00:05:42.8 49.
20. Filip Stoilov 1170m 8 - 9 let 180 00:05:43.5 51.
21. Veronika Marková 1170m 8 - 9 let 163 00:05:51.5 57.
22. Max Hausner 1170m 8 - 9 let 144 00:05:51.8 58.
23. Alžběta Kubizňáková 1170m 8 - 9 let 158 00:05:54.3 60.
24. Lukáš Pezl 1170m 8 - 9 let 166 00:05:54.8 61.
25. Antonín Pěkný 1170m 8 - 9 let 165 00:05:55.3 62.
26. Tereza Kučerová 1170m 8 - 9 let 159 00:05:58.3 65.
27. Viktoriia Strazhnyk 1170m 8 - 9 let 181 00:06:01.3 67.
28. Viktorie Laiblová 1170m 8 - 9 let 160 00:06:03.8 68.
29. Veronika Hrbáčová 1170m 8 - 9 let 146 00:06:05.0 69.
30. Martin Benýr 1170m 8 - 9 let 130 00:06:09.3 70.
31. Zdeněk Folk 1170m 8 - 9 let 142 00:06:10.5 71.
32. Nikolas Placek 1170m 8 - 9 let 167 00:06:11.8 72.
33. Tereza Čubanová 1170m 8 - 9 let 137 00:06:13.3 74.
34. Páťa Hanzlíčková 1170m 8 - 9 let 143 00:06:19.8 79.
35. Gothová Nela 1170m 8 - 9 let 350 00:06:20.3 81.
36. Michaela Kadlecová 1170m 8 - 9 let 150 00:06:22.8 83.
37. Martin Hrubý 1170m 8 - 9 let 147 00:06:33.8 87.
38. Daniel Buša 1170m 8 - 9 let 134 00:06:34.5 88.
39. Tomáš Felix 1170m 8 - 9 let 141 00:06:56.0 102.
40. Adam Koželuh 1170m 8 - 9 let 155 00:07:02.5 106.
41. Oliver Černý 1170m 8 - 9 let 136 00:07:10.3 114.
42. Jakub Trnka 1170m 8 - 9 let 186 00:07:11.0 115.
43. Taušner Kristián 1170m 8 - 9 let 359 00:07:15.5 117.
44. Klára Potančoková 1170m 8 - 9 let 169 00:07:19.8 121.
45. Maksym Pavshok 1170m 8 - 9 let 164 00:07:24.8 123.
46. Alena Štychová 1170m 8 - 9 let 184 00:07:27.8 125.
47. Kafka Erik 1170m 8 - 9 let 140 00:07:30.5 128.
48. Daniel Trefil 1170m 8 - 9 let 185 00:07:31.8 130.
49. Anna Chodorová 1170m 8 - 9 let 148 00:07:39.3 133.
50. Sebastián Lasota 1170m 8 - 9 let 161 00:07:48.5 135.
51. Marie Kadaňová 1170m 8 - 9 let 149 00:07:53.3 139.
52. Jiří Kroc 1170m 8 - 9 let 156 00:08:06.0 144.
53. Václav Koucký 1170m 8 - 9 let 154 00:08:28.8 153.
54. Viktorie Roufaeil 1170m 8 - 9 let 172 00:09:49.5 173.
55. Tina Lišková 1170m 8 - 9 let 162 00:10:30.8 182.
56. Milan Remper 1170m 8 - 9 let 171 00:11:00.0 188.

1170m - 10 - 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dominik Děd 1170m 10 - 11 let 192 00:04:13.0 1.
2. Ondřej Holub 1170m 10 - 11 let 198 00:04:27.3 3.
3. Michael Alexandr Mašek 1170m 10 - 11 let 206 00:04:28.8 4.
4. Ema Nováková 1170m 10 - 11 let 207 00:04:30.3 5.
5. Mikuláš Pustovojt 1170m 10 - 11 let 210 00:04:34.8 6.
6. Tomas Placek 1170m 10 - 11 let 208 00:04:52.8 14.
7. Sebastian Polánka 1170m 10 - 11 let 358 00:04:56.5 15.
8. Adéla Kušnierová 1170m 10 - 11 let 203 00:04:59.5 16.
9. Valerie Doubkova 1170m 10 - 11 let 193 00:04:59.5 17.
10. Filip Jež 1170m 10 - 11 let 201 00:05:07.3 19.
11. Rumanská Valerie 1170m 10 - 11 let 351 00:05:14.5 27.
12. Lukáš Mach 1170m 10 - 11 let 204 00:05:20.0 29.
13. Michal Mach 1170m 10 - 11 let 205 00:05:23.3 32.
14. Ondřej Felix 1170m 10 - 11 let 196 00:05:35.3 42.
15. Dominika Řáhová 1170m 10 - 11 let 211 00:05:37.3 44.
16. David Vlk 1170m 10 - 11 let 215 00:05:43.0 50.
17. Jan Vachovec 1170m 10 - 11 let 213 00:05:56.0 63.
18. Tomáš Valenz 1170m 10 - 11 let 214 00:06:54.3 100.
19. Dennis Černý 1170m 10 - 11 let 191 00:07:02.8 107.

1170m - 12 - 13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karolína Rutarová 1170m 12 - 13 let 228 00:04:21.3 2.
2. Lucie Danielová 1170m 12 - 13 let 216 00:04:40.0 8.
3. Jakub Štych 1170m 12 - 13 let 229 00:04:45.5 10.
4. Nika Krbcová 1170m 12 - 13 let 224 00:04:49.3 12.
5. Jonáš Lavička 1170m 12 - 13 let 226 00:04:52.0 13.
6. Jonaš Karásek 1170m 12 - 13 let 222 00:05:09.5 22.
7. Kateřina Ježová 1170m 12 - 13 let 221 00:05:12.5 25.
8. Mašek Dominiík 1170m 12 - 13 let 356 00:05:28.5 35.
9. Benda Jan 1170m 12 - 13 let 355 00:05:28.8 36.
10. Anna Vápeníková 1170m 12 - 13 let 231 00:05:41.5 47.
11. Michaela Kastnerová 1170m 12 - 13 let 223 00:05:44.8 52.
12. Linda Fremuthova 1170m 12 - 13 let 218 00:06:38.8 91.
13. Václav Kroc 1170m 12 - 13 let 225 00:06:55.8 101.
14. Jan Veselý 1170m 12 - 13 let 232 00:07:12.0 116.
15. Denis Georgiev 1170m 12 - 13 let 219 00:07:30.8 129.
16. Jan Mašát 1170m 12 - 13 let 227 00:07:55.8 141.