Výsledky závodu

XTERRA Krušnoman Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.08.2020



SPRINT (0,4-16-3) - Muži (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hellmich Jonáš Bižuterie Jablonec SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 322 01:05:11.7 1.
2. Cmunt Ondřej Bitters superior cyklolive team SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 334 01:06:27.5 2.
3. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 305 01:14:11.8 15.
4. Haišman Radek Hopman Team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 396 01:20:55.1 33.
5. Nosek Martin TAP SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 392 01:21:24.8 34.
6. Hudeček Ondřej SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 393 01:36:23.9 62.
7. Novák Josef Krušnoman TT Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 307 01:37:35.4 65.
8. Kaiser Matěj Kaiserteam SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 353 01:50:10.4 79.
  Kaška Karek Slavie Chomutov SPRINT (0,4-16-3) Muži (16-17) 317 DNF  

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krenn Katja FC Donald SPRINT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 345 01:17:42.6 22.
2. Vesecká Nicol Pankration gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (16-17) 390 01:31:55.4 52.

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava SPRINT (0,4-16-3) Ženy (18-19) 306 01:29:42.0 48.

SPRINT (0,4-16-3) - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urban Filip Hopman team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 383 01:10:50.0 9.
2. Spurný Jiří SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 406 01:18:22.7 25.
3. Dvořák Jakub Hopman team SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 330 01:19:59.4 30.
4. Novák Radek SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 401 01:34:02.1 56.
5. Svačina Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 358 01:42:52.6 71.
6. Koleszár Jan SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 336 01:50:50.6 81.
  Volf Jakub Hnízdil Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (20-29) 339 DNF  

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poláčková Pavlína Konrad Tools Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 356 01:14:06.5 14.
2. Odlová Hana KOME Klub Kraslice SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 373 01:15:25.6 16.
3. Holubová Šárka SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 349 01:18:31.4 26.
4. Polecová Sabina Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 380 01:34:29.2 58.
5. Trnková Natálie SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 338 01:47:35.3 77.
6. Kocková Tereza HISPORT Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (20-29) 344 02:26:42.8 90.

SPRINT (0,4-16-3) - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Becker Hendrik Team Collhyaleen SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 391 01:07:58.7 4.
2. Šilhan Jiří WITTE Bike Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 318 01:09:22.3 6.
3. Najman David Joskatel Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 409 01:13:40.3 11.
4. Šejstal Vít KL Sport Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 369 01:14:04.5 13.
5. Slavata Tomáš Author SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 316 01:16:23.0 17.
6. Hašlar Oldřich KL Sport Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 328 01:17:49.0 23.
7. Novotný Rostislav Bebíčka SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 407 01:19:56.8 29.
8. Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 348 01:20:48.4 32.
9. Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 385 01:21:41.0 36.
10. Vít Jiří FABRIKAMAN SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 375 01:22:19.6 38.
11. Kritzbach Jan AK Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 329 01:23:33.9 41.
12. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 314 01:24:44.2 42.
13. Hlaváček Jiři SK Hoštice SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 332 01:29:32.9 47.
14. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 366 01:31:23.3 51.
15. Rossi Francesco Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 359 01:31:55.8 53.
16. Valda Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 368 01:34:26.4 57.
17. Kadleček Daniel WeTriDa SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 386 01:34:36.2 59.
18. Borovský Martin Cobram team SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 404 01:35:39.1 60.
19. Zlatuška Martin SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 326 01:42:46.0 70.
20. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 340 01:45:45.9 75.
21. Šimík Pavel Běžci Chomutov SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 363 01:47:48.5 78.
22. Vlach Michal STG Hradiště SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 377 01:54:58.8 85.
23. Trutz Svetozár SPRINT (0,4-16-3) Muži (40-49) 341 02:11:49.4 89.

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Miluničová Rita Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 395 01:32:35.7 54.
2. Tymichova Ivana SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 325 01:35:45.5 61.
3. Janovská Linda SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 394 01:36:43.8 64.
4. Kotecká Lenka AK Malesice Running Freaks SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 388 01:43:02.0 72.
5. Osvaldová Šárka SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 310 01:43:18.3 73.
6. Vesecká Renáta Pankration gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 389 01:46:02.6 76.
7. Bublová Naďa Koloshop.Team SPRINT (0,4-16-3) Ženy (40-49) 397 01:50:34.7 80.

SPRINT (0,4-16-3) - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strnad Petr KSM Hrádek SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 319 01:19:53.0 28.
2. Urban Miroslav Hopman team Žatec SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 384 01:19:59.5 31.
3. Kuchciak Robert SIENIAWKA SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 311 01:33:14.7 55.
4. Nový Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 333 01:37:40.5 66.
5. Pabišta Petr BKJ Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (50-59) 315 01:40:31.2 69.

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec SPRINT (0,4-16-3) Ženy (50-59) 320 01:40:16.0 68.
2. Talacková Alexandra AQUATHLON TWINS SPRINT (0,4-16-3) Ženy (50-59) 302 02:27:24.7 91.

SPRINT (0,4-16-3) - Muži (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fikrle Zdeněk IN-LINE Plzeň SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 354 01:21:26.4 35.
2. Talacko Jaroslav AQUATLON TWINS SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 301 01:53:41.0 83.
3. Dvořák Luděk SPRINT (0,4-16-3) Muži (60+) 335 03:29:51.0 92.

SPRINT (0,4-16-3) - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grzegorz Wojtczak SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 351 01:06:44.1 3.
2. Dvořák Tomáš Haven Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 308 01:08:20.5 5.
3. Zbuzek Michal Unipetrol SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 331 01:09:59.3 7.
4. Hromádka Ondřej Jihlava SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 357 01:10:11.2 8.
5. Glaubauf Aleš Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 379 01:12:39.5 10.
6. Odl Jakub KOME Klub Kraslice SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 372 01:13:42.5 12.
7. Michal Urbánek Triatlon Slaný SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 405 01:17:14.2 18.
8. Vetešník Ladislav Jiskra Nový Bor SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 367 01:17:22.6 19.
9. Kousek Michal HC Slovan Louny SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 362 01:17:27.1 20.
10. Marek Jiří SPONA Teplice SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 374 01:17:40.0 21.
11. Kapoun Tibor SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 400 01:18:12.4 24.
12. Brant Luboš Koloshop.cz SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 364 01:18:45.7 27.
13. Vágner Jan Fitness Zimák Most SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 323 01:22:17.4 37.
14. Pilek Jakub A&K SweetHome SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 361 01:22:44.2 39.
15. Vobr Martin SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 313 01:23:01.1 40.
16. Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 350 01:25:37.3 43.
17. Drábek Pavel SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 304 01:27:22.7 44.
18. Hešín Tomáš Instalace Liešík Team SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 360 01:27:40.5 45.
19. Štajnc David ANTI SKS SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 371 01:28:59.0 46.
20. Kratochvíl Marek STG Kadaň SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 403 01:29:48.1 49.
21. Mlčák Lukáš SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 343 01:30:49.0 50.
22. Vorel Jaroslav SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 408 01:38:03.3 67.
23. Švec Michal Rozběhěj Litvínov SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 346 01:44:25.5 74.
24. Josef Zelenka SPRINT (0,4-16-3) Muži (30-39) 376 02:02:15.5 88.

SPRINT (0,4-16-3) - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jarošová Ingrid DB Tragédky SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 352 01:36:42.0 63.
2. stankova ivana SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 321 01:52:02.9 82.
3. Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 324 01:53:46.3 84.
4. Charvátová Kateřina SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 342 01:56:05.9 86.
5. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym SPRINT (0,4-16-3) Ženy (30-39) 402 01:59:51.2 87.

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednarský Václav Titan Trilife ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 104 02:21:17.1 3.
2. Tůma Matouš TJ Lars Kladno ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 95 02:31:05.0 11.
3. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 5 02:50:04.0 38.
4. Čumpelík Marek Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 58 02:53:05.7 45.
  Rebro Alex Triatlon Team Trnava ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (18-19) 30 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Ženy (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (18-19) 54 03:09:47.8 72.

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 60 02:16:14.6 1.
2. Petr Ondřej Cycology Bike Shop ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 108 02:24:33.5 5.
3. Cmunt Petr Tri club Česká Lípa ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 91 02:24:51.0 6.
4. Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 103 02:25:31.3 7.
5. Holomoucký Adam Elab ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 93 02:28:34.3 8.
6. Janata Boris Kompava H-Triathlon Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 76 02:32:03.2 13.
7. Srbecký Filip Team CykloTrener ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 25 02:32:27.8 14.
8. Petiška Ondřej Cycology ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 94 02:33:31.8 16.
9. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 100 02:38:19.5 21.
10. Svoboda Jiří CK Team bike Březová ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 78 02:41:18.7 24.
11. Adamec Radek 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 26 02:42:45.3 26.
12. Sovíček Jan JanTheMan ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 72 02:45:50.6 29.
13. Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 69 02:48:26.3 33.
14. Lužný Filip ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 39 02:50:59.7 39.
15. Kališko Ondřej Individuální ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 23 03:42:06.1 93.
  Liemessing Cedric-Asseh ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 28 DNF  
  Kalous Václav ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 29 DNF  
  Bednarský Vojtěch Titan Trilife ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (20-29) 105 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lužná Anna OPLT Cycling ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 40 02:44:00.4 27.
2. Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 90 02:51:35.1 41.
3. Matoušová Michaela Elitavers Jihlava ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 32 02:57:07.4 49.
4. Vorlíčková Jana 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 38 03:00:25.9 56.
5. Roubalová Markéta Kol Víšek ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 64 03:01:39.7 58.
6. Turčová Adéla ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 96 03:25:36.2 84.
  Vargová Pavlína kola-bbm.cz ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (20-29) 70 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gebhard Martin TSV Altenfurt ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 7 02:20:51.4 2.
2. Knefner Sebastian Triathlon Gera ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 50 02:23:07.2 4.
3. Berka Jan CYCOLOGY ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 22 02:30:16.5 10.
4. Olszewski Marek TriDivision ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 92 02:32:36.1 15.
5. Ondrej Michal 2BWinner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 80 02:33:52.7 17.
6. Merle Jakub KOME klub Kraslice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 6 02:38:27.4 22.
7. Kala Jiří CK Příbram Fany Gastro ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 102 02:44:40.6 28.
8. Slabý Jan Eleven Blabc ET ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 113 02:46:10.4 30.
9. Kodras Ondřej K2 travel & tips ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 82 02:46:17.1 31.
10. Nesrsta Michal 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 36 02:47:51.4 32.
11. Ruzicka Pavel ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 48 02:49:19.0 36.
12. Netík Lukáš SK RN Hradec Králové ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 21 02:49:39.3 37.
13. Vávra Tomáš Kola Ledeč NIs ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 87 02:51:04.7 40.
14. Tomanec Filip - ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 18 02:51:56.5 42.
15. Stoces Ondrej bez psíslušnosti ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 110 02:52:09.3 43.
16. Brož Milan Kome klub Kraslice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 79 02:54:15.6 46.
17. Vopat Václav TJ Sokolo Podlázky ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 59 02:56:43.1 47.
18. Souček Filip Triklub Příbram ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 24 02:58:25.9 51.
19. Čermák Dominik ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 85 03:00:03.9 55.
20. Viki Jan 2B Winner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 11 03:02:59.0 60.
21. Fikrle Josef Soběkury ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 56 03:03:35.2 62.
22. Oppelt Michal Krušnoman TT ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 109 03:06:16.2 68.
23. Tobek František ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 47 03:11:10.1 73.
24. Kohoutek Pavel SK Vyžlovka ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 53 03:15:36.7 74.
25. Louda Zdenek ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 101 03:16:15.7 75.
26. Bárta David SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 114 03:19:17.0 76.
27. Kassas Christoph 2BWINNER TEAM ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 55 03:35:53.0 89.
28. Pros Vladimír ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 112 03:37:42.5 91.
29. Kukla Josef ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 74 03:42:40.0 94.
30. Plhoň František ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 71 03:53:42.0 100.
  Francke Michal Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 35 DNF  
  Binovsky Patrik 2BWinner ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 19 DNF  
  Vacek Josef KLEMPEX Team Cheb ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (30-39) 10 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pichlikova Janca CSG TRI TEAM z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 1 02:48:48.1 35.
2. Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 61 02:58:08.3 50.
3. Hackner Silvia TSV Katzwang 05 ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (30-39) 9 03:30:46.4 87.

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 15 02:28:45.5 9.
2. Hrouda Milan Multisport Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 17 02:34:35.6 18.
3. Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 107 02:35:11.7 19.
4. Vondra Vítězslav Sporticus Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 98 02:37:17.9 20.
5. Děbnár Jan JK RACING ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 86 02:41:39.0 25.
6. Plhoň Patrik Elite Sport Boskovice ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 45 02:52:54.2 44.
7. Michal Mour Ramala Rakovník ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 44 02:57:01.7 48.
8. Lebeda Petr TT Astra Benešov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 16 02:58:30.9 52.
9. Foukal Libor Sportcomplex Břeclav ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 34 03:01:45.8 59.
10. Ryba Lukáš ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 97 03:03:14.6 61.
11. Čech Ladislav RSFK ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 46 03:04:41.8 64.
12. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 88 03:04:47.2 65.
13. Zámečník Ondřej ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 89 03:04:57.8 66.
14. Kaiser Jan Kaiserteam ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 111 03:05:58.1 67.
15. Hochmut Jaroslav Haven team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 65 03:06:52.7 69.
16. Peter Tomáš TEAM PAUL MITCHELL® ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 52 03:09:27.1 71.
17. Ginzel Petr ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 67 03:21:30.8 78.
18. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 75 03:21:42.2 79.
19. Dvořák Martin Hopman Team Žatec ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 68 03:22:11.7 80.
20. Venzara David SK OMT ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 49 03:25:03.8 82.
21. Volf Miroslav Běžci Chomutov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 81 03:29:50.8 86.
22. Staněk Marek Individuální ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 14 03:30:56.2 88.
23. Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 8 03:37:25.2 90.
24. Přikryl Tomáš SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 12 03:40:03.9 92.
25. Beck Pavel Krušnohorský výšvih ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 66 03:44:32.7 96.
26. Flek Pavel Horní Lhota ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 63 03:52:15.4 98.
27. Kouba Radek Hopman Team Žatec ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 84 03:59:00.5 102.
  Frinta Kuba SK Svárov ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 13 DNF  
  Makovec Martin LTC Modřany 2005 ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (40-49) 57 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Ženy (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 51 02:31:44.6 12.
2. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 31 02:39:37.9 23.
3. Jiránková Lenka Lawi Sport Team z.s. ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 106 02:48:27.9 34.
4. Pazderová Renáta ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 41 03:24:03.5 81.
5. Praská Vendulka WeTriDa ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (40-49) 77 03:25:04.4 83.

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vopat Milan Delta Team ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 27 02:58:52.7 53.
2. Peterka Marek Triade Děčín ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 20 02:59:05.7 54.
3. Fiala Ales Slavia Praha ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 3 03:00:40.4 57.
4. Kuefner Ronald ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 42 03:07:20.6 70.
5. Rosenbaum Michal ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 62 03:43:18.3 95.
6. Dedek Martin ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 4 03:52:43.9 99.
  Zeman Jaroslav Triathlon Plzeň ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (50-59) 33 DNF  

ORIGINAL (1,2-32-10) - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (50-59) 83 03:21:08.8 77.
2. Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov ORIGINAL (1,2-32-10) Ženy (50-59) 99 03:55:18.4 101.

ORIGINAL (1,2-32-10) - Muži (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fulka Jiří ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 37 03:03:55.7 63.
2. Orner Zdeněk Titan SC Zlín ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 73 03:27:11.7 85.
3. Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha ORIGINAL (1,2-32-10) Muži (60+) 43 03:51:30.8 97.

ŠTAFETY (0,4-16-3) - Štafety (18-99)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vyleta Jakub + Oplt Michal + Dvořák Michal KOME klub Kraslice ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 382 00:57:45.0 1.
2. Dobiáš Šimon + Zima Ota + Huras Jan CSG Triteam ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 303 01:01:42.4 2.
3. Pozner Tomáš + Poznerová Edita EDPO Team Lázně Bohdaneč ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 410 01:08:09.1 3.
4. Voska Jiří + Susserová Lucie + Chalupný Jakub Rychlíci ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 387 01:08:23.3 4.
5. Baroch Lukáš + Löbl Jakub + Barochová Lenka SRTG Most ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 365 01:16:26.5 5.
6. Piloušek Michal + Soldátek Jaroslav st. + Buganská Petra X-Terra Czech Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 355 01:18:26.4 6.
7. Hejl František + Rambousková Eva + Vít Vítek Hunters Litvínov ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 312 01:20:43.5 7.
8. Chalupecká Tamara + Kříž Petr + Typltová Anna Koloshop Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 381 01:20:53.4 8.
9. Kobík Martin + Rýdl Petr + Čečrlová Lucie Cobram Team ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 370 01:27:05.2 9.
10. Martin Čmerda + Lucie Čmerdová + Kateřina Švecová Most ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 347 01:43:19.9 10.
  Jiříková Lucie + Jiřík Martin + Vacková Pavla MaLuPa ŠTAFETY (0,4-16-3) Štafety (18-99) 309 DNF  

Setkání přátel - Handicap

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Vendula Setkání přátel Handicap 327 00:48:55.8 1.
2. Borská Alexandra Setkání přátel Handicap 337 01:01:47.9 2.
3. Knapová Gabriela Setkání přátel Handicap 399 01:07:34.3 3.
4. Pohanka Tomáš Setkání přátel Handicap 398 01:18:43.6 4.
5. Turek Milan Krušnoman Setkání přátel Handicap 411 01:22:52.5 5.
6. Serbus Alois Setkání přátel Handicap 378 01:54:52.5 6.