Výsledky závodu

XTERRA Krušnoman Most - KIDS

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.08.2020



namočení - 100m - 50m - Kluci (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Makovec Matěj namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 538 00:01:15.3 3.
2. Drábek Denis namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 522 00:01:22.3 5.
3. Tichý Jan Ticháčci Stradonice namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 548 00:01:52.8 9.
4. Makovec Filip namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 539 00:02:03.0 10.
5. Hejl Petr Hunterb Litvínov namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 560 00:02:08.1 11.
6. Benda Matěj Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Kluci (0-5) 512 00:02:55.6 13.

namočení - 100m - 50m - Holky (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomášková Victoria Triatlet Karlovy Vary namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 536 00:00:58.3 1.
2. Jakubcová Veronika namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 554 00:00:59.2 2.
3. Křivánková Annabel namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 545 00:01:16.9 4.
4. Kašparová Pavlína namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 559 00:01:25.2 6.
5. Nováková Adéla Strong Přibram namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 549 00:01:27.6 7.
6. Nováková Amálie Strong Přibram namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 550 00:01:28.2 8.
7. Kovařiková Edita Kavoříci namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 515 00:02:16.3 12.
8. Netíková Lilly namočení - 100m - 50m Holky (0-5) 557 00:04:38.6 14.

50m - 100m - 50m - Kluci (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šilhan Krištof Witte bike team 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 546 00:01:13.4 1.
2. Osvald Matyáš 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 541 00:01:15.5 3.
3. Hašlar Oldřich 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 555 00:01:25.4 7.
4. Prikryl Kristian SK Svarov 50m - 100m - 50m Kluci (6-7) 531 00:01:32.5 9.

50m - 100m - 50m - Holky (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sýkorová Zuzana 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 524 00:01:15.3 2.
2. Bendová Anna Triatlet Karlovy Vary 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 511 00:01:18.3 4.
3. Turčanová Julie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 501 00:01:21.1 5.
4. Haufová Klaudia 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 553 00:01:22.3 6.
5. Tichá Rozárie Ticháčci Stradonice 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 547 00:01:26.6 8.
6. Drábková Amálie 50m - 100m - 50m Holky (6-7) 521 00:01:38.6 10.

100m - 3km - 1km - Kluci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šiška Adam Triatlon team Tábor 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 529 00:07:29.7 1.
2. Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 510 00:08:03.0 2.
3. Prikryl Karel SK Svarov 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 532 00:10:50.1 12.
4. Kašpar Jakub 100m - 3km - 1km Kluci (8-9) 558 00:13:01.5 14.

100m - 3km - 1km - Holky (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kejřová Markéta Baník Osek běžecké lyžování 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 531 00:09:23.2 8.
2. Prikrylova Katerina SK Svarov 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 533 00:10:22.6 11.
3. Topková Ester LK Jasan AS 100m - 3km - 1km Holky (8-9) 544 00:29:14.7 15.

100m - 3km - 1km - Kluci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Auf Jan TJ Spartak Trebic 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 506 00:08:37.4 4.
2. Frinta Samuel SK Svárov 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 535 00:09:08.5 6.
3. Sýkora Jakub 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 523 00:09:40.9 9.
4. Štolba Matěj Ski Cheb Litvínov 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 534 00:10:06.9 10.
5. Osvald Lukáš 100m - 3km - 1km Kluci (10-11) 543 00:31:29.4 17.

100m - 3km - 1km - Holky (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 518 00:08:23.6 3.
2. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 517 00:09:03.0 5.
3. Chalupníková Valeria Triski Horní Počernice 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 530 00:09:11.1 7.
4. Fuchsová Marie Baník Osek běžecké lyžování 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 519 00:10:50.7 13.
5. Osvaldová Eliška 100m - 3km - 1km Holky (10-11) 542 00:31:26.2 16.

250m - 7km - 3km - Kluci (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. mařík Jakub TJ Sokol Senohraby 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 514 00:37:39.7 5.
2. Homola Matěj Triathlon Team Tábor z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 526 00:38:18.4 6.
3. Přenosil Marek TJ Stadion Louny 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 509 00:41:08.0 10.
4. Talacko Oskar AQUATHLON TWINS 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 502 00:41:09.6 11.
5. Šiška Matěj Triatlon team Tábor 250m - 7km - 3km Kluci (12-13) 528 00:48:16.2 17.

250m - 7km - 3km - Holky (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 516 00:39:54.8 8.
2. Haufová Sofia 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 552 00:40:06.8 9.
3. Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary z.s. 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 525 00:42:32.1 13.
4. Dobiášová Rebeka CSG Triteam 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 504 00:43:17.3 15.
5. Fuchsová Eliška Baník Osek 250m - 7km - 3km Holky (12-13) 520 00:54:50.9 18.

250m - 7km - 3km - Kluci (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Homola Jakub Triathlon Team Tábor z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 527 00:32:30.4 1.
2. Auf Jakub TJ Spartak Třebíč 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 505 00:34:10.7 2.
3. HAMATA LUKÁŠ Triatlet Karlovy Vary z.s. 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 507 00:35:29.4 3.
4. Rež Adam KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM LITVÍNOV 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 540 00:36:44.1 4.
5. Holka Maťej 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 556 00:39:43.3 7.
6. Šimon Dobiáš David CSG Triteam 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 503 00:42:21.0 12.
7. Moravec Tomáš 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 508 00:42:32.3 14.
  Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov 250m - 7km - 3km Kluci (14-15) 551 DNS  

250m - 7km - 3km - Holky (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov 250m - 7km - 3km Holky (14-15) 537 00:46:32.4 16.