Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 10.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 12.09.2020



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šindelář Adam 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 120 00:07:20.9 32.
2. Liška Antonín 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 98 00:11:36.9 42.
3. Černý Matěj 1000m Chlapci 0-4 let (do 2016) 64 00:12:17.2 44.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavková Ema 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 1 00:06:49.7 27.
2. Bulanová Anastázie 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 26 00:07:35.2 33.
3. Kotlanová Eliška 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 18 00:08:54.7 36.
4. Kohoutová Emma FIT BODY Klatovy 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 40 00:09:26.9 38.
5. Cikánková Emma 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 83 00:09:30.7 39.
6. Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 9 00:10:51.9 41.
7. Drbohlavová Michaela Rozběháme Nepomuk 1000m Dívky 0-4 let (do 2016) 102 00:21:24.9 46.

1000m - Chlapci 5-7 let (2015-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Balek Matyáš 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 60 00:05:25.9 12.
2. Weinfurter Jiří 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 109 00:05:27.7 13.
3. Jiránek Tobiáš TJ Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 46 00:05:30.2 14.
4. Třeštík Matyáš 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 123 00:06:05.2 19.
5. Kantor Max 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 53 00:06:11.2 20.
6. Končel Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 37 00:06:53.2 28.
7. Wallenfels Adam 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 79 00:07:02.9 29.
8. Beníšek Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2015-2013) 89 00:07:09.4 30.

1000m - Dívky 5-7 let (2015-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Andrea 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 20 00:05:52.9 17.
2. Václavková Nikol 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 2 00:06:12.4 21.
3. Klášterková Laura 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 56 00:06:14.4 22.
4. Palavská Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 103 00:06:19.9 24.
5. Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 99 00:10:10.7 40.
6. Černá Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 63 00:11:53.7 43.
7. Šindelářová Lucie 1000m Dívky 5-7 let (2015-2013) 121 00:20:02.7 45.

1000m - Chlapci 8-10 let (2012-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vilhelm Erik 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 42 00:04:32.9 1.
2. Brož Filip Kramolínský rváči 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 44 00:04:34.9 2.
3. Zahradník Martin TJ Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 4 00:04:42.2 3.
4. Kovář Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 12 00:04:56.9 4.
5. Beyer Daniel 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 62 00:04:58.4 5.
6. Kotěšovec Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 105 00:05:05.7 7.
7. Wallenfels Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 80 00:05:08.4 8.
8. Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 86 00:05:17.9 9.
9. Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 91 00:05:22.7 10.
10. Hrubý Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 65 00:05:24.4 11.
11. Končel Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 36 00:05:49.2 16.
12. Kotěšovec David Slavoj Dvorec 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 57 00:06:18.9 23.
13. Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 43 00:06:40.7 26.
14. Hec Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 58 00:07:14.7 31.
15. Eichler Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2012-2010) 93 00:09:09.7 37.

1000m - Dívky 8-10 let (2012-2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 21 00:05:00.7 6.
2. Pavlíčková Sofie 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 16 00:05:32.9 15.
3. Šmeráková Stela 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 117 00:05:53.9 18.
4. Beníšková Natálie 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 90 00:06:32.4 25.
5. Tichá Klarka 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 41 00:07:45.7 34.
6. Hecová Adéla 1000m Dívky 8-10 let (2012-2010) 59 00:07:52.7 35.

1550m - Chlapci 11-14 let (2009-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 10 00:05:20.7 1.
2. Panuška Václav Malý Bor 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 29 00:05:31.7 2.
3. Hornek Daniel 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 13 00:05:39.0 3.
4. Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 82 00:05:39.1 4.
5. Duraj Jaroslav 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 96 00:06:02.7 6.
6. Hornek Filip 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 6 00:06:07.0 7.
7. Nezbeda Honzík 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 84 00:06:16.0 9.
8. Kovář Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 11 00:06:19.7 10.
9. Kyrál Šimon Sušice 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 75 00:06:20.5 11.
10. Šmerák Tadeáš 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 119 00:06:27.7 14.
11. Lenc Libor 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 128 00:06:39.7 16.
12. Bulan Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 34 00:07:08.5 20.
13. Šmíd David 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 111 00:07:51.5 22.
14. Greguš Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2009-2006) 35 00:08:25.2 23.

1550m - Dívky 11-14 let (2009-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 112 00:05:41.2 5.
2. Voříšková Johana 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 70 00:06:10.0 8.
3. Šímová Andrea 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 32 00:06:21.0 12.
4. Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 17 00:06:21.2 13.
5. Klášterková Jana 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 87 00:06:32.7 15.
6. Nezbedova Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 85 00:06:49.5 17.
7. Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 100 00:06:50.2 18.
8. Klášterková Viktorie 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 55 00:06:55.2 19.
9. Broučková Nikola 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 127 00:07:23.5 21.
10. Nečasová Dominika 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 54 00:09:01.7 24.
11. Škardová Veronika 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 124 00:09:23.7 25.
12. Kašparová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 107 00:09:49.7 26.
13. Belancová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 108 00:10:23.0 27.
14. Kotěšovcová Eliška 1550m Dívky 11-14 let (2009-2006) 106 00:10:29.7 28.

5000m - Muži 15-18 let (2005-2002)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyrál Matěj Ski Sokol Stachy 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 78 00:20:03.8 5.
2. Voříšek Štěpán 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 71 00:21:37.5 9.
3. Zahradník Jaroslav Ski Klub Šumava Vimperk 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 3 00:22:06.0 10.
4. Kilbergr Martin 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 67 00:22:32.5 12.
5. Šimek Hynek 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 88 00:23:56.5 18.
6. Janoch Štěpán 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 15 00:28:40.5 29.
7. Hřídel Jakub 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 118 00:30:38.8 37.
8. Duraj Jaroslav 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 97 00:30:39.3 38.
9. Vaněček Pavel TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 15-18 let (2005-2002) 52 00:36:31.3 52.

5000m - Ženy 15-18 let (2005-2002)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kašparová Tereza 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 68 00:23:04.0 15.
2. Panušková Vendula Strakonice 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 28 00:23:07.0 16.
3. Krumpholcová Marie 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 72 00:25:09.0 20.
4. Marešová Tereza Rozběháme Nepomuk 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 50 00:25:52.5 22.
5. Pavlášková Anežka 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 49 00:25:55.5 23.
6. Svejskovská Pavla 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 101 00:29:05.8 32.
7. Škardová Aneta 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 126 00:29:32.0 35.
8. Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 19 00:31:13.8 43.
9. Švejdová Eliška 5000m Ženy 15-18 let (2005-2002) 116 00:43:29.8 55.

5000m - Muži 19-35 let (2001-1985)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 132 00:18:46.8 1.
2. Matějka Jakub 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 73 00:19:10.8 2.
3. Franc Štěpán 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 129 00:20:50.3 6.
4. Baumruk Lukáš 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 69 00:26:11.5 24.
5. Šimána Josef 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 131 00:27:52.8 28.
6. Kulhánek Tomáš 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 94 00:30:50.8 40.
7. Bursík František 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 66 00:30:51.3 41.
8. Vaněček Patrik TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 51 00:31:45.0 44.
9. Štěpánik Stanislav 5000m Muži 19-35 let (2001-1985) 33 00:33:57.5 48.

5000m - Ženy 19-35 let (2001-1985)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Honsová Anežka Fischer ski klub Šumava Vimperk 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 113 00:21:18.8 8.
2. Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 92 00:22:37.3 14.
3. Nováková Petra Pohyb s úsměvem 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 95 00:28:41.5 30.
4. Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 95 00:30:50.8 39.
5. Palacká Kristýna Rozběháme Nepomuk 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 61 00:30:52.2 42.
6. Kohoutová Zuzana FIT BODY Klatovy 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 39 00:32:00.8 45.
7. Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 38 00:32:10.8 46.
8. Šímová Michaela 5000m Ženy 19-35 let (2001-1985) 31 00:33:57.3 47.

5000m - Muži 36-44 let (1984-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyrál Petr Sušice 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 74 00:21:03.5 7.
2. Šindelář Jiří 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 122 00:29:21.3 33.
3. Jiřinec Martin 5000m Muži 36-44 let (1984-1976) 7 00:35:35.3 50.

5000m - Ženy 36-44 let (1984-1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyrálová Alena 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 76 00:27:48.3 27.
2. Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 25 00:29:30.5 34.
3. Trubková Jaromíra 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 110 00:34:17.3 49.
4. Škardová Alena 5000m Ženy 36-44 let (1984-1976) 125 00:39:56.8 53.

5000m - Muži 45 a více let (1975 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlásek Zbyšek 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 48 00:19:16.8 3.
2. Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 22 00:19:38.0 4.
3. Honsa Pavel 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 114 00:22:14.8 11.
4. Matějka Josef 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 77 00:22:36.5 13.
5. Pupík Jiří 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 23 00:24:23.5 19.
6. Panuška Ladislav AC Horažďovice 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 27 00:25:44.5 21.
7. Jiránek Josef TJ Slavoj Dvorec 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 47 00:30:02.8 36.
8. Vyorálek Petr Sedlice 5000m Muži 45 a více let (1975 a více) 24 00:35:44.5 51.

5000m - Ženy 45 a více let (1975 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. VALACHOVÁ PAVLA AC Horažďovice 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 30 00:23:45.3 17.
2. Machová Saša 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 115 00:26:53.0 25.
3. Honsová Olga 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 133 00:27:17.5 26.
4. Svejkovská Marie 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 104 00:29:05.8 31.
5. Šabatová Romana 5000m Ženy 45 a více let (1975 a více) 130 00:39:57.0 54.

10000m - Muži 15 a více let (2005 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlásek Šimon 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 154 00:37:20.8 1.
2. Honsa Antonín 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 164 00:37:29.0 2.
3. Kotlan Milan 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 152 00:44:14.8 3.
4. Šálek Josef 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 155 00:44:42.8 4.
5. Schmidt Pavel 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 156 00:48:01.8 5.
6. Hanzlík Pavel Cyklan Kakov 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 166 00:48:42.5 6.
7. Janoch Petr - 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 167 00:48:46.5 7.
8. Brožovský Petr 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 159 00:49:28.0 8.
9. Svejkovský Pavel Cyklan Kakov 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 163 00:50:42.5 9.
10. Kovanda Martin 321start 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 160 00:51:14.0 10.
11. Vavřička Jan 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 165 00:51:16.3 11.
12. Schmidt Filip 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 158 00:56:45.3 14.
13. Šelmát Zdeněk 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 151 00:57:40.8 15.
14. Strejc Václav 10000m Muži 15 a více let (2005 a více) 162 00:59:59.3 17.

10000m - Ženy 15 a více (2005 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Ivana 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 153 00:52:04.3 12.
2. Braumová Barbora 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 161 00:55:37.8 13.
3. Kantorová Lucie 10000m Ženy 15 a více (2005 a více) 157 00:57:45.5 16.